Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Vízesés                           - Page 14 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 01, 2013 2:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Néptelen tisztás

Nem sok idő kellett, míg ideértünk. Nem ártott egy kis gyaloglás, főleg, hogy most emberként már eltűnhet a tökéletes alakom. Nem baj, már csak egy fél napot kell kibírnom halandóként, aztán ismét mehetek vadászni és rosszalkodni. Így emberként ez eléggé lehetetlennek tűnt.
- Még mindig olyan szép. - Huppantam le az egyik sziklára és meghallottam, hogy nem csak mi vagyunk itt, de a hangok szerencsére csak a vízesés teljesen másik oldaláról jöttek és nem is lehetett látni az illetőket. Nem fogjuk zavarni egymást, ez biztos.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 01, 2013 3:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Szótlanul követtem Tatiát az erdő fái között csörtetve. Nem akartam kihasználni a gyorsaságomat, és hamarabb odaérni. Jobb volt úgy, hogy ő ért oda kicsivel előtt. Igy legalább ő kötötte le a figyelmemet, és nem a gondolataim.
- Tényleg szép - ültem le mellé. - Bár megnőtt azóta, az tény. Emlékszel, még milyen kis zuhatagban folyt a víz annak idején? Ezer év alatt kivájta a saját útját. Most már jóval erősebb a vízesés sugara - néztem fel az égre, ahol fenn, több emelet magasságban a sziklák közül előtört a víz.
Lehunytam a szemem, és nagy levegőt vettem. Ez a pillanat olyan volt, mintha hazaérkeztem volna.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Vízesés                           - Page 14 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 01, 2013 3:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
- Ezer év sok idő. - Mondtam és megtámaszkodtam a kezeimen a hátam mögött, miközben a tekintetem a vízesés tetejére vándorolt. - Nem csak nekünk, hanem a természetnek is. Nagyon csodálkozom, hogy ez a vízesés egyáltalán még itt van. Azt hittem, hogy elpusztul majd az évek folyamán. - Pislogtam párat, ahogy a nap a szemebe sütött, úgyhogy le is hunytam a szemeimet. Így is tökéletes volt.
- Azért ez a hely teljesen más, mint New Orleans. - Szólaltam meg aztán. - Vagy akármelyik másik hely a világon. - Vontam meg a vállam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 01, 2013 3:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
- Ha visszatekintek az életemre, jól tagolható részekre tudom választani - mondtam, miközben hanyatt dőltem, és felpislogtam a fák koronáján átszűrődő fényre. - A régi falura, ahol éltem, és ahol megismertelek. Beleértve az erdőt, és ezt a vízesést is. Aztán Európára, ahol szintén olyan sokáig voltam. Utána jött New Orleans... és végül a jelenlegi Mystic Falls. Néha szeretek nosztalgiázni mindegyik szelete felett a múltnak. De a jelen is tetszik... főleg veled - hajoltam Tatia fölé, hogy megcsókoljam. - És kedvem támadt a vízben szeretkezni veled. Csak félek, hogy a hideg nem lesz rám túl jó hatással.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Vízesés                           - Page 14 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 01, 2013 4:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
- Te legalább részekre tudod osztani az életedet. Én nem... egyik város, másik város, harmadik város és a többi... de nem unatkoztam, ennyi előnyöm volt az egészből. - Megvontam a vállam és elmosolyodtam. Oké, voltak részek, amelyek tényleg igazán emlékezetesek voltak, de igazából azokra nem is szeretek emlékezni, amik nem hagytak annyira maradandó nyomot.
- És ott volt még neked Chicago a '20-as években. - Tettem hozzá. - Egyszer láttalak téged, Rebekah-t és a kicsi Salvatore-t Gloria bárjában. Olyanok voltatok, mint egy kis csipet-csapat. - Nevettem fel az emlék hatására. Persze aznap este nem Gloria-nál töltöttem az időmet, hanem kerestem egy másik bárt. Kár,a boszorkányé volt a legjobb hely a városban.
Készségesen viszonoztam Klaus csókját. - Mohó vagy. - Motyogtam somolyogva, miután elszakadt a számtól.
Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Laurel O. Delgado
Vízesés                           - Page 14 Tumblr_inline_nd1r05LRNW1so1xk1
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
wherever my clients want me to be ❥ being next to Him
Hobbi & foglalkozás :
being a good lawyer ❥ boxing



A poszt írója Laurel O. Delgado
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 01, 2013 9:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Lucy, Charity, Vincent

Önelégülten szívtam magamba az éltető nedűt, közben arra gondolva, hogy milyen jó, hogy nincs benne verbéna. Ahhoz képest, hogy vámpírvadásznak állítja magát, a vére tiszta és nyoma sincs benne annak az undorító fűnek, ami bénító hatással van ránk vérivókra. Persze rám már nincsen akkora hatással, mivel éltem már eleget ahhoz, hogy megszokjam.. de ettől függően még nem élek halok az ízéért. Sőt, ha lehet inkább elkerülném annyira gusztustalan. Nem értem, hogy egyesek, hogy képesek elfogyasztani...?? Ja, hogy a saját vérük biztonságának megtartása érdekében kénytelenek ezt meginni?! Kár.. nekünk.
Annyira belemerültem a drága Vincent vérének szívásába, hogy teljesen váratlanul ért, mikor valaki egy határozott mozdulattal a hátamnak csapódott. Egy állat.. és a karmait jó erősen belemélyesztette a hátamba.
- A k..va - káromkodtam idegesen, miközben megfordultam és igyekeztem lehámozni magamról a hatalmas, kitartóan kapálózó rókát. Az előbbi lány.. egy animágus volt? Hogy nem vettem észre..? Hiszen ha jobban belegondolok az illata pontosan olyan volt mint Severusnak.. a kutyának akivel olyan jól elszórakoztam pár hónapja. Fúj.. dühösen csaptam rá egy nagyot, majd löktem el, de úgy, hogy az jó 10 métert repüljön hátrafelé. Még csak az kéne, hogy megharapjon és a későbbiekben kiderüljön, hogy a harapása vagy a karmolásai mérgezőek a vámpírokra.
- Na ezt most megint megúsztad, drága Vincent! - fordultam vissza a "vadászhoz", csupán néhány pillanat erejéig. - De ezt mi ketten még bepótoljuk, ezt megígérhetem neked! - sziszegtem még utoljára a képébe, majd megfordultam és már ott sem voltam. Na nem mintha ne tudnék elbánni egy nyamvadt rókával, de most nincs se kedvem, se energiám harcolni egy állattal.. Még a végén déjà vu-m lenne, és eszembe jut az az ominózus pillanat, mikor a vérfarkas harapásomat szereztem..

(A részemről a játéknak vége! Köszi mindkettőtöknek!
Egy élmény volt veletek játszani!! )
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 02, 2013 3:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
- Oh tényleg. Chicago - emlékeztem vissza a huszas-harmincas évekre. - Nem volt rossz korszak - sóhajtottam vágyakozva, aztán fektemben Tatia felé pislogtam.
- A te életed is részekre osztható. Nyilván ezer felé jártál te is a világban. Az azért fura, hogy mindketten úgy éltünk végig ezer évet, hogy menekültünk valaki elől. Te előlem, én Mikael elől. És valójában mindketten Mikael elől, ha azt nézzük - tettem hozzá, aztán a csók után a vízesésre néztem.
- Talán beugrom, és lehűtöm magam - mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Vízesés                           - Page 14 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Vas. Jún. 02, 2013 4:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
- Ja, Mikael. Igazából minden annak a féregnek köszönhető. - Sóhajtottam aprót. - Néha eszembe jut, hogy mi lett volna, ha abbahagyom a bujkálást és nem menekülök tovább. Lehet, hogy akkor pár évszázad szórakozást megspóroltam volna. - Vontam meg lazán a vállamat. Igen, szórakozást és egy kis időt is spórolhattam volna, de akkor most nem ilyen lenne az életem, hanem ki tudja, mit csinálnék. Talán halott volnék.
Elmosolyodtam. - Tedd azt. Én majd innen nézlek. - Kacsintottam rá beleharapva az alsó ajkamba.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 02, 2013 4:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
- Néha én is belegondolok, mi lett volna, meg megvárom valahol Mikaelt. Vajon élnék-e ma. Nem tudom... a dolog kétesélyes. De belőle azt is kinézem, hogy igen. Neki az izgalmat maga az üldözés, és a vadászat jelentette. Ez éltette ezer éven át - mondtam, aztán felpattantam, és ledobáltam a ruháimat.
- Remélem senki nem kukkol majd a túlsó part fái közül - mondtam, aztán nekiiramodtam, és egy lendületes ugrással máris a hideg vízben landoltam.
Az első érintkezés a vízzel olyan volt, mintha ostorral vágtak volna végig rajtam. A levegő bennem akadt, de az első néhány tempó után az iszonyú hideg oszlani kezdett a tagjaimban.
- Nem is rossz - mondtam Tatiának, és kiráztam hajamból a vizet.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Vízesés                           - Page 14 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Vas. Jún. 02, 2013 4:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Klausnak igaza volt és éppen ezért csodálkoztam azon, hogy Mikael nem is olyan régen felajánlotta, hogy egy kis... juttatásért cserébe nem játszik többé velem fogócskát. Úgysem hagyott volna békén, bolond lettem volna bízni benne. Így is az voltam, hiszen átvert az alkunkkal kapcsolatban.
Végignéztem Klauson, ahogy levette magáról a ruháit. Tetszett a látvány, az egyszer biztos.
- Tényleg jól néz ki, bár kissé hidegnek tűnik. - Állapítottam meg mosolyogva. - De te sem nézel ki rosszul. - Vontam fel a szemöldököm és felhúztam a térdeimet, hogy megtámasszam rajtuk az államatés így pislogjak rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 02, 2013 4:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
- Igen... egy kicsit tényleg hideg - néztem a víz alá, derékon alul megszemlélve magam, aztán lefröcsköltem Tatiát. - Most döntsd el, melyikünk tetszik jobban. A víz, vagy én... - tempóztam oda a partra, és egy kis sziklába kapaszkodva néztem rá.
- Szinte várom, hogy onnan - mutattam a jelzett irányba - szétnyílnak a bokrok, és megjelenik Oliver. Sörmámorban, és nyögve a vízbe mártja a fejét. Emlékszel, hogy csinálta, mikor egy alkohol- meg nőmámoros éjszaka után nem tudott magához térni? - mosolyogtam, és kinyomtam magam a vízből, hogy azon csupaszon leüljek Tatia mellé.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Vízesés                           - Page 14 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Vas. Jún. 02, 2013 5:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
- Nem választhatom mindkettőt? - Kérdeztem, majd nevetve összerezzentem, amikor lefröcskölt a vízzel. Kicsit tényleg hideg volt és a vízcseppek amúgy is váratlanul értek.
- Ne is mondd! Sóhajtottam Oliver említésére. - Akárhányszor úgy jelent meg, mindig azt kérdeztem tőket, hogy mikor komolyodik már meg. A válasza persze az volt, hogy soha. Nem tudtam beszélni a fejével. Jelent meg nosztalgikus mosoly az ajkaimon.
- Mi lenne ha... felöltöznél? - Köszörültem meg a torkomat, de még mindig somolyogtam, ahogy végignéztem rajta.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 02, 2013 5:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
- Akárhányszor? - nevettem el magam. - Szinte mindig úgy jelent meg - mondtam, miközben Tatia kérésére magamra rángattam a ruháimat. - Azért különös, hogy noha soha nem mondtuk, de mindketten irigykedtünk a másikunkra. Én azért irigyeltem őt, ahogy élt. Ahogy az apja bánt vele. Szeretettel, még akkor is, ha Oliver nem volt földre szállt angyal. Ő meg nemes egyszerűséggel azért irigyelt engem, mert nekem itt voltál te - tettem a kezem Tatia karjára, és meglepődtem kissé.
- Forró a bőröd - mormogtam. - Talán te is... - hallgattam el. Talán nála is küszöbön a visszaváltozás.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Vízesés                           - Page 14 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Vas. Jún. 02, 2013 5:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
- Utólag furcsa volt megtudni, hogy Oliver állítólag szeretett. Nem vettem észre semmit rajta azon kívül, hogy a barátom volt. - Vallottam be az igazat. Eléggé sokkolta anno a tény, hogy többet érzett irántam, mint én iránta. De hát előfordul az ilyesmi, ez van.
- Semmi változást nem érzek. - Motyogtam, amikor Klaus hozzám ért. A keze hideg volt, el is húztam egy kissé a karomat.
Hirtelen felindulásból fogtam magam és lehúztam a gyűrűmet az ujjamról. Ha a nap irritálja a bőrömet, akkor elkezdődött a visszaváltozásom. Ha nem, akkor... De nem volt semmi, mindössze a jótékony meleget éreztem. Sóhajtottam egyet.
- Ennyit erről. - Húztam el a számat. - Pedig már ideje lenne. - Már másfél napja ember voltam, Klaus is eddig húzta... nekem sem kellene tovább.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 02, 2013 6:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
- A durva az, hogy én sem vette észre rajta semmit - mondtam Olivert illetően, aztán kitágult szemekkel néztem ahogy Tatia lehúzta a gyűrűjét.
- Azért ez meredek teszt volt, ugye tudod? - sóhajtottam mikor láttam, hogy semmi nem történt. - Fura. Még mindig olyan meleg a bőröd - csóváltam a fejem. Beteg lenne talán? Emberként másfél nap alatt képes volt bármi nyavalyát összeszedni? Vagy az ezer év alatt "elraktározott" betegségek, amik vámpírként nem árthattak neki törtek most utat maguknak?
- Nem lenne jobb visszamenni? - kérdeztem csendesen. - Nem tetszik ez nekem.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Vízesés                           - Page 14 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Vas. Jún. 02, 2013 6:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
- úgyis megmentettél volna, ha égni kezdek. - Mondtam magabiztosan, mivel eléggé reméltem, hogy nem hagyott volna hamuvá porladni. Az nem lett volna kellemes.
- Tényleg forró a bőröm? - Kérdeztem kissé már megijedve, mivel semmit nem éreztem, azt legalábbis nem, hogy a testek hőmérséklete megváltozott volna. Furcsa... Nagyon furcsa. - Menjünk. - Álltam fel a szikláról.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 02, 2013 6:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
- Igen, tényleg - morogtam, aztán felkeltem, és egy rántással az ölembe kaptam Tatiát. - Gyere.... jobb lesz ez így - mosolyogtam rá.

(Elhagyatott tisztás, kunyhó)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jún. 04, 2013 6:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Richard && Diana


Égtem már az éhségtől. Nem tudtam, mi okozza bennem ezt a felvadult tüzet, ezt a különleges lángolást, de teljesen bizonyos lehettem abban, hogy csak egyetlen módon csillapíthatom: táplálkozással. Utáltam a véronást, de vámpírként már hozzászoktam, hogy ha életben akarok maradni, más életeket meg kell keresítenem, s ha nem bírnék magammal, akkor el kell vennem azokat. Az én pályám nem az állatvér, és nem is a tasakos. Számomra magát az életet jelenti a tiszta, vénából jövő vér, mely olyan édes, mint maga az élet, és olyan boldogságot jelent, mint semmi más ezen a bolygón.
Nathaniel még ott járt a fejemben. És elmosolyodtam a gondolattól, de végül megráztam a fejem, s fülelni kezdtem. Táplálék... nem nyúl, nem őz... ember! És itt, egy ilyen látványos helyen, mint ez a vízesés, bizonyára van.
Az orromat megcsapta az illat, valami márkás parfüm. Női. Jellemző. Ők azok a "látni akarok mindent a világból" típúsúak, bár meg kell vallani, néha a férfiak is ilyenek.
A szemeim elé tárult az arca, ahogy egyre közeledett fényképezővel a kezében, hogy megörökítse eme pillanatot, melyet a vízesésnél akart tölteni. De nem gondolhatta, hogy ez olyan békés lesz...!
- Helló! - bukott ki belőlem már vámpír szemekkel, és fogaim is megnyúltak, miközben ott termettem előtte, és kegyetlenül nyakába mélyesztettem fogaimat. A vér jólesően zúdult le a torkomon... dee ekkor újabb léptek zajára lettem figyelmes. Más is volt itt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jún. 04, 2013 7:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Diana Clayton & Richard Weston


Hosszú idő után végre ismételten kiköttök ebben a városban, amely abban az időszakban igen csak lenyűgözőt, de kénytelen voltam tovább állni, hisz a bosszú hajtott egy személy után, akit kutattam, sőt üldöztem szinte már-már megszállottan, hisz célomnak tekintem, hogy megöljem őt. Nálam az ölés olyan, mint egy embernél a buli, amely szórakozást okoz, s én is így vagyok a gyilkolással, hisz élvezhető örömet okoz számomra. Persze nyilván nem azért ölök, mert egy rögeszmés őrült vagyok, hanem azért, mert egy idő után arra jutottam, hogy felcsapok vadásznak, s én mondom nem egy vámpír van, aki örömmel vadászik a saját fajtájára, de ebbe most nem akarok bele menni. A lényeg voltaképpen az, hogy egy idő után végre visszalátogattok abba a városba, amelyet sok-sok évvel ezelőtt láttam. Gyönyörű természeti adottság, és rendkívül nyugodt környezetéről híres volt a mellette lévő városokban akkoriban, és persze én is így kötöttem ki itten, bár nem tagadás, hogy előtte nagyon sokat kutattam a történetei után, hisz egyszerűen magával ragadott a helység. Maga a város természetfeletti vonzerővel bír, és különösebb képen azért, mert számtalan természetfeletti érkezett ide azóta amióta itt jártam..
Átlépve a város határát döntök úgy, hogy valami igen közeli parkolóban parkolok le a kocsimmal, hisz szeretnék még visszajönni a külterülethez, amely csalogatóan hív magához. Érdekes, hogy engem annyi év után is lekötnek az ilyen dolgok még annak ellenére is, hogy vámpír vagyok; egy érzéstelen, és kegyetlen gyilkos.. Amely ugye csak látszat kép, de erről senkinek sem kell tudnia. Találva egy parkolót rögtön leparkolok az autómmal, aztán kiszállok, és a csomagtartóhoz lépek. Kiveszem belőle a vadász eszközöket, majd lecsukva a csomagtartót, és bezárva a kocsit hagyom magam mögött azt. A külterületi helyek felé veszem az irányt, miközben magamra veszem a tegez-t, amely tele van nyíllal, aztán pedig az íjat helyezem magamra.
Lassú léptekkel haladok egyre előrébb, miközben közvetlen célom nincs, de mindenképpen az erdő felé megyek. Nem sokkal később már az erdőben találom magam, és egyre beljebb menve közelíttek valamerre. Életem során rengetegszer vadásztam már, és éppen ezért tudom jól azt, hogy ilyenkor mindig van valaki, aki éppen emberi áldozatot fogyaszt el itt. Talán még alkalmam is nyílik arra, hogy ezt a bizonyos személyt szépen levadásszam minden kegyelmezés nélkül..
Embert érzek a közelben, és egy vízeséshez érek, miközben észreveszem, hogy valaki épp kiszemeli a bizonyos embert áldozatának. Megállok egy pillanatra, és gyorsan leveszem magamról az íjat, miközben előhúzok egy nyilat a tegezből. A nyilat az íjhoz erősítem, majd kivárva a megfelelő alkalmat meghúzom az íjat, miközben a nyíl is felveszi a megadott alakzatot..
-Jobban jár, ha már azonnal elengedi azt az embert.-Lépek előre miközben ráemelem az íjam, és a célpontommá válik ezáltal, s ha kell egy pillanat alatt elengedem, s életét veszti.-Forduljon felém, de csak szépen lassan! Semmi hirtelen mozdulat, vagy meghal.-Szavaim ridegen csendülnek fel, miközben pár lépésnyire megállok tőle, és várom, hogy engedje el végre az áldozatát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 06, 2013 7:41 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Richard && Diana


Nem tudom, hogy mióta éreztem az édes, mennyei ízt a számban, miután elkaptam az embert. Felfogni sem akartam semmi mást. Sem a víz csobogását a fejem mellett, sem a nap eszeveszett sütését, ahogy perzseli bőrömet ezen az őrült nyári napon, mikor mindenki inkább a hűvösebb helyekre megy. De hát a vízesés mellett eléggé kellemes idő van, nem is értem, miért csak ezt az egy nőszemélyt látom a közelben. Biztos ennek is van valami magyarázata, mindenesetre, most elég arra gondolnom, hogy érzem a vérét, és nagyon is jólesik... talán ez a kedvenc vércsoportom? Semmi kétség... így van.
És ekkor... jött egy hang. Egy határozott férfi hang, miszerint engedjem el a testet. Ennyit a mókáról. Szemeim úgy pattantak ki, mint megannyi puskagolyó, ha süvíteniük kell a levegőben, és nyeléseim száma egyre kevesebb lett. Persze, muszáj engem megtalálnia mindenkinek? Fogadni mernék, hogy épp egy vadászba botlottam. AKkor viszont... nekem talán itt és most végem? Nem... nem hiszem. Ahhoz túl szép és jó vagyok. Oké, az utóbbi enyhe túlzás.
A rideg szavak eljutnak az elmém legmélyebb zugába is, és felsóhajtottam, ahogy a testet ellökve magamtól megfordultam. Nem voltam olyan lassú, mint ahogy ő azt az imént megkövetelte, de hát kérem szépen, az én jellemem nem fog egy pillanat alatt megváltozni egy ilyen kis akárki miatt, aki azt se tudja, kivel kötözködik.
- Hm... biztos vagy te abban, hogy jó vámpírt fogtál most ki magadnak? - igazgattam meg a hajam kissé enyhe, mégis laza arckifejezéssel, miközben gyilkos szemeimet egy idő után feléje fordítottam. - Már megbocsáss, de olyan szinten elrontottad a szórakozásomat, hogy arra már szavak sincsenek. Most meg egy hülye nyillal fenyegetsz? - kérdeztem megvető pillantással, és ugyan nem mozdultam, de karjaimat a mellkasomra fontam, és félrebillentettem a fejeimet. Akkor mondjuk úgy, hogy csak a lábaim nem mozdultak.
- Akarsz valami érdekeset is, vagy ennyi volt a nagy színészi játékod... vadász? - kérdeztem, az utolsó szót erősen, gúnyosan megnyomva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 06, 2013 7:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Diana Clayton & Richard Weston


Az élet furcsa játéka, és a sors kegyetlen csapása megtanított sok mindenre. Szinte rengeteg mindent tudtam meg a saját fajomról, a viselkedésükről, és a jellemükről. Egyesek állati véren élnek, csak azért mert úgy hiszik, hogy ezzel jót cselekednek, míg mások kegyetlenül állnak az élet rendjéhez, és érzéstelenek mutatják magukat, míg belül szenvednek, viszont olyanok is vannak, akik elfojtják magukban az érzéseiket, azért hogy semmi közvetlenség se zavarja az életüket. Mindegyik azt hiszi, hogy képes legyőzni az érzelmeit, és hogy eltudja felejteni a múltját, de ez nagyon nincs így, hisz ha akarja, ha nem, akkor is emlékezni fog rá. Nem azért gyilkolom a saját fajtámat, mert szentül hiszem, hogy ezzel megváltom a világot, és az embereknek valami jót teszek, hanem azért, hogy megmutassam másoknak, hogy akármennyire is vagyok fiatal, akkor is képes vagyok velük végezni. Rettegjenek, féljenek, és higgyék azt, hogy egy érzéstelen, s kegyetlen gyilkos vagyok, akinek senki sem számít. Miért viselkedjek másképpen, ha mindenki csak megbánt? Annyi megaláztatás után, hogy legyek jó, és igazságos? Nem, sajnálatos módon nem tudok az lenni, aki egykor voltam.. Az a korszak már rég a múltban él valahol, s örökre el lett feledve.
Mondanám azt, hogy képes vagyok előhozni a jó énemet, de akkor hazudnék, hisz sosem leszek jó.. Egyszer-kétszer segítek, de mást nem teszek, ugyan udvarias vagyok, de nem minden esetben. A barátaim talán azok, akik ismernek teljesen, de mégsem mindent tudnak rólam, viszont ők legalább ismerik a valódi énem, és a felvett énemet is, és mondhatni elfogadnak így, ahogy vagyok.
Egy nő a sok vámpír közül, aki emberből iszik, s mint, aki az embert akarja védeni állok ki elé úgy, hogy megölését tervezem. Nem az embert védem, hanem csak úgy felvett szokásommá vált a gyilkolás. Ha egy-két magam fajtával végzek, akkor mások is megtanulják azt, hogy nem érdemes velem kezdeni.. Érzem, hogy vámpír, és azt is lekövetkeztettem, hogy egy idősek lehettünk, ami azt jelenti, hogy egyenlő erőviszonyokkal indulnánk. De nem küzdeni akarok vele, hanem megölni őt, és a kettő közt nagy különbség van, mégis hezitálok, hisz érzem, hogy ennek nem az lesz a végkimenetele, hogy ő meghal.
-Igen nagyon is biztos vagyok benne, hisz nem vagy erősebb nálam.-Szavaim kegyetlenül hangzanak el, és oly szinten ridegen, hogy bárkin átfutna a hideg a szavaim hallatán.-Ez neked szórakozás?-Kérdőn felvonom a szemöldököm, miközben nevetésben török ki.-Ez koránt sem szórakozás.. Úgy látom 500 év alatt semmit sem tanultál meg a vámpíri élet előnyeiből.-Jegyzem meg gúnyosan, miközben komoly arckifejezésre váltok át.-Ez neked hülye nyíl?-Kérdezem miközben kezemben kissé megmozdítom az eszközt.-Ha mégis oly annyira jelentéktelen ez a fegyver, akkor ugye az sem kár, hogy ha most azonnal beléd repítem a nyilat, amely kifejezetten fából készült?-Ravasz mosolyt engedek meg magamnak, miközben figyelem a nőt.
-Színészi játék? Ugyan már!-Kezdek bele a beszédembe.-Én vadász vagyok, ha hiszed, ha nem. Hiába tartózom ahhoz a fajhoz amihez te, mégis képes vagyok gyilkolni a saját fajtámat, sőt minden egyes természetfeletti lényt.-Jegyzem meg kissé már-már érzéstelenül. Ideje lenne felhagynom ezzel a stílusmódommal, de egyenlőre még nem teszem meg.

// Tudom, hogy nem vagyok kedves, de ez azért majd változik, csak adj.. időt Very Happy
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 10, 2013 6:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next


Richard && Diana


Pfff, az arrogáns vámpírokból olyan szinten elegem van, hogy... nem is tudom, melyiket akartam eddig a legjobban elküldeni a fenébe, de mostantól mindegyik értelmét vesztette, hiszen itt van ez a senkiházi, és most engem oktat, hogy mit kellene tennem, meg mi szórakozás, és egyebek. Persze. Szerinte hallgatni fogok rá? De valami különös akkor is van benne... nem vagyok most túlzottan nyugodt, és félő, ez pont azért van, mert... mégiscsak egy vadász! Az a dolgom, hogy féljek, és rettegjek tőle. De hát... kérem szépen, mit kellene tennem ebben a piszkosul jó helyzetben?
- Mégis mi más okozna szórakozást, mondd már el nekem? - vontam fel kérdőn a szemöldökömet. - Mert nekünk, vámpíroknak... a hosszú életünk alatt nemigen marad sok lehetőség. Csak ez... a vér okozta mámor... az, amit ez az édes íz tud adni a számnak... a torkomnak... és ahogy lefolyik a torkomon, olyan édes, olyan ízletes... hogy ahhoz hasonlót ember fia még sosem kóstolhatott. - nyúltam kezemmel az ajkaimhoz, hogy megtöröljem, és rögtön le is nyaltam onnan, hogy jólesően felmorduljak. Szánt szándékkal húzni akartam az agyát, ehhez kétség sem fér. De jólesett, miért olyan hihetetlen ez?
- Tudod mit? Inkább bizonyíts, ne csak a szád legyen nagy... kisfiú! - bukott ki belőem kontroll nélkül, ahogy újra és újra végignéztem rajta. Dögös. Felettébb kedvemre való lenne, ha nem lenne éppen elég gondom és bajom Nathaniellel például. De hát... majd valahogy ebből is kimászok, ahogy sokminden másból is. Ezzel a fickóval kapcsolatban nem érzem azt, hogy feltétlenül tudnom kell őt az ereklyéim között. Bár belőlük nagyon sok gyűlt össze az évek alatt. És hát... felettébb szórakoztató volt a legtöbb, csak nemigen érték meg a másnapot. Nem szerettem nyomokat hagyni magam után.
De ekkor valami különös is történt... éreztem, hogy valami különös kisugárzás éri az arcomat. Ezer közül is kitaláltam, ha valaki vámpír, és márpedig ő nem egy sima ember volt.Nem, bennük nem lakozik ennyi erő, legyen szó akárki fia vadászról.
- Büszke vagy magadra, hogy a saját fajtádat írtod? - kérdeztem váratlanul, ahogy rájöttem a titok nyitjára. Vámpír ő maga is. Hát, a vadászoknál csak egyetlen rosszabb van. Az oilyan vadászok, akik egyben vámpírok is. Nevetséges.

// Ne légy kedves. Cool
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jún. 11, 2013 5:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Diana Clayton & Richard Weston


Mindenki mást ért a szórakozás alatt, pedig nos legtöbbször ugyanaz a szó jelentése. Míg egy embernek a szórakozás buliból áll, addig nekünk vámpíroknak az ölés az, bár legtöbben szánt szándékkal nem ölnek embert, hisz azt hiszik, hogy ezzel jobbak lesznek, pedig nem. Ugyanolyanok maradnak, és ezen nem lehet változtatni. Egykoron igen emberek voltak, de miután vámpírok lettek egy új élet adatott számukra, amellyel nem élnek, s éppen ezért kihagyják azt, ami az életükbe szórakozást vinne, de ők tudják, én nem ítélkezek senki felett sem, csak nem értem mire jó az állati vér, vagy a tasakos..
Egy vámpír unalmas életébe kell valami izgalom, ezért sem mindegy, hogy hogyan öli meg az áldozatát. Ez a nő nem messze tőlem igazán bátor, de ugyanakkor unalmas, hisz neki a szórakozás csak annyi, hogy simán megöl egy embert.. Ebbe mi a jó? Ha már megöli, akkor tegyen bele egy kis izgalmat is! Annál élvezetesebb nincs, amikor egy ember fél, retteg, és könyörög csak azért hogy élhessen.. Nos attól függetlenül, hogy a saját fajtámra is vadászok az nem jelenti azt, hogy nem ölök embereket, mert ugyanolyan szinten megölöm őket, mint egy rendes vámpír, aki nem vadászik. Szóval ha azt nézzük, akkor ezt nem azért teszem, mert ember védő vagyok, hanem azért, hogy magamnak örömet szerezzek, és hogy kiirtsam a sok olyan felesleges vámpírt, akik ide nem kellenek. Rengeteg embert tesznek vámpírrá, és sokan meg sem érdemelnék az örök életet, hisz nem tudják kiélvezni azt, ami számukra megadatott. Nem hiszem el, hogy oly nehéz lenne élvezni az életet! A lényeg voltaképpen az, hogy megtisztítom a fajtámat, és csak azokat hagyom életben, akikben van is valami, akik úgymond érdemesek arra, hogy életbe maradjanak, miközben a többi felesleges nyamvadt fajtársamat elpusztítom. Hát igen.. Kegyetlen vagyok!
-Igen pontosan jól tudom, hogy mit okoz a vér, és hogy milyen jó íze van.-Jegyzem meg miközben most már végig pillantok rajta.-De akkor sem ez a szórakozás..-Rázom meg enyhén a fejem.-Ha már szórakozás, akkor kérlek mondjuk nem rögtön neki kéne annak az embernek esni, hanem eljátszadozni vele. Tudod te egyáltalán, hogy mi jó a vér megszerzésében?-Vonom fel kérdőn a szemöldököm.-Az a jó benne, ha előtte eljátszol az áldozattal, hisz annál jobb nincs, amikor látod szenvedni, rettegni, félni, és legvégül könyörögni. Aztán pedig, ahogy elveszed az életét, és látod meghalni.-Mosolygok gonoszan, miközben ránézek, vagyis jobban mondva a szemébe próbálok nézni. A tettével semmit sem vált ki belőlem, hisz azzal, hogy letörölte a szájáról a vért, aztán pedig lenyalta az ujjáról engem egy kicsit sem érdekel. Míg ő neki az ember volt az áldozata, addig nekem ő személyesen.
-Bizonyítsam, hogy ez a drága kis játékszer tudd neked fájdalmat okozni?-Kérdezem meg nevetve, majd végül elkomolyodva folytatom.-Nos.. Ha ezt akarod, akkor hát legyen! Én benne vagyok a játékban!-Mosolygok, majd egy pillanat alatt még jobban megemelem az íjat, hogy pontosan a hasára állítsam a célpontot, s miután ez megtörtént egy hirtelen mozdulattal elengedem, és a gyomrán átfúródik a fából készült nyíl. Jobb kezemet megemelem, és hátra nyúlok egy másik nyílért, aztán behelyezem az íjhoz, és meghúzom erősen, hogy újból készen álljon a következő, ha kéri.-Még mindig csak a szám nagy? Esetleg ha gondolod, és kérsz még pár nyilat valahova, csak szólj, és repül is..-Mondom egy ravasz mosoly kíséretében.
-Hát attól függ, hogy milyen szempontból nézzük, de képzeld csak élvezet gyilkolni az olyanokat, mint én. Tudod sok a felesleges belőlünk, ezért én kissé megtisztítom a fajtánkat, ha már más nem teszi.-Mondom egyszerűséggel, miközben rátartom az íjamat, a nyíllal, és őt figyelem.

// Ahogy kéred Wink
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 17, 2013 8:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next


Richard && Diana


Végigmért, miközben megjegyezte, hogy mennyire tudja, milyen ízű a vér, és milyen hatással van ránk. Hát akkor mégis, miért néz rám így? De az az érzésem, hogy ezt hamarosan meg fogom tudni, mert hát... egy ilyen pasas nem fog engem felvilágosítás nélkül hagyni. Nyilván okkal állított meg, tehát... gondolkodhatom, hogy mit tettem rosszul. De a válasz annyi, hogy semmit. A vámpírsággal együtt jár ez az alapvető ösztön.
- Hm, ebben lehet némi igazság, elismerem. - vontam egyet a vállamon, mikor oktatni kezdett engem, hogy milyen jó a vadászat, a megszerzés, és... minden ilyesmi. Tudom, ismerem az érzést, mikor azt érezhetem, hogy uralkodok mindenki felett, de volt egy olyan sanda gyanúm, hogy... nekem márpedig ez a kis idióta nem fog parancsolgatni, mert semmi ahhoz képest! - De tudod... mikor a vámpír egyszerűen éhes, nem fog körítést keresni. Nem fog csinálni semmit. Csak vadászik... és vadászik, és öl. Támad... és ennyi. Nincs tovább. - legyintettem egyszerűen, és próbáltam választ találni arra, hogy miért ennyire szívügye az emberek élete. Ja, igen. Vadász. Nagyon nemes feladat egy szintúgy vámpírtól. Hogy oda ne rohanjak...
Azt hittem, blöfföl. El kell ismernem, hogy tévedtem, méghozzá óriásit. A nyíl átfúródott a gyomromon, ami túlzottan nem tett jót, ha azt nézzük, hogy nemrég ettem... körülbelül két perce.
Hangosan felnyögtem, és fájóan ragadtam rá a nyílra két mancsommal, miközben már némi félelem mutatkozott a szememben, de ennél több örömet nem akartam adni neki.
- És mi lesz akkor... ha egyszer valaki tőled akarja megtisztítani ezt a földet? - kérdeztem halkan, sziszegve, és kirántottam a nyilat magamból, de elég fájdalmas hangokat produkáltam közben, hiszen mérhetetlen nagy fájdalmat okozott. Csak... már rájöttem, hogy nem a szája nagy.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jún. 21, 2013 7:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Diana Clayton & Richard Weston

Mindegyik vámpír eleinte azt hiszi, hogy csak a számat jártatom, és nem merem bántani őt, de végül tévedniük kell, hisz rájönnek, hogy mégis képes vagyok megtenni. Simán minden érzelem nélkül képes lennék karót szúrni a szívébe, de nem teszem meg - egyenlőre legalább is. Nem áll szándékomban a halála, hisz nincs benne olyan, ami a legtöbb olyanba van, akit megölök. Talán szerencséje van.. Nyilat sem kapott volna, ha nem jelenti ki, hogy csak a szám nagy.. Köszönje magának azt, hogy megsebesítettem! 
Figyelni kezdem őt, és felfedezek a szemében némi félelmet. Nem mosolygok, hisz nincs rá okom. Nem bántottam volna, ha nem kezdi a szövegelést..
Tény, hogy kegyetlen vagyok, de ez velem jár. Az évek erre tanítottak, és arra, hogy senkit se engedjek magamhoz közel. Se szerelem, se szeretett, sőt még érzelem sem kell. Minek, ha utána folyton csak fájdalom ér? Már unom a fájdalmi érzést, ezért váltam ilyenné, aki most vagyok.. Ez vagy tetszik másnak, vagy nem. Nálam egyre megy, hisz ilyen vagyok, és vége.
-Hát.. nem is tudom.-Vonok vállat, miközben az íjat egy percre sem mozdítom meg, csak rászegezem, és ha kéri újra kap egy nyilat. Végül leengedem mégis, és közelebb lépek felé.-Ha adódna olyan alkalom, akkor talán kétséges lenne a helyzetem, de... nem félek az olyan alkalmaktól. Bátran szembe nézek vele, ha kell.-Mondom egyszerűséggel.
Fájdalmas hangjait hallgatom. Régen nekem is hagyták el a számat ilyen hangok, sőt sokkal fájdalmasabbak, hisz ez a nyíl kevés a vasfű okozta kínhoz képest, de mára más lettem. Bosszút fogadtam minden olyan személy ellen, aki kínozni mert. Már majdnem mindenki halott kivéve egy személyt, aki ebben a városban van. Ha megtalálom, akkor esküszöm, hogy olyan halálba lesz része, amiben sohasem lenne.
-Nem akartalak...-Kezdek bele a beszédbe nehezen, hisz nekem egy ilyen dolgot bevallani nehéz.-..bántani.-Teszem hozzá egy kis szünet után.-Nem állt szándékomban, de amint kiejtetted a szádon azt, hogy csak a nagy szám jár, akkor olyan kényszer volt bennem, hogy muszáj volt neked megmutatnom azt, hogy képes vagyok erre is, ha kell.-Jegyzem meg, és várom a válaszát.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Vissza az elejére Go down
 

Vízesés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
14 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next

 Similar topics

-
» Vízesés
» Erdő és vízesés
» Erdő mélyén lévő vízesés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •