Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Feb. 28, 2017 8:17 pm
Ugrás egy másik oldalra
Nathan ---
nomen est omen

kor 760 év

faj ősvámpír

Szerepkör szerelem, barát, szövetséges, kinek mi - fontos nekünk

play by Jared Padalecki

foglalkozás -

várja én, Alex, Oliver, Stefan és még ki tudja

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Az elmúlt pár hónapban nagyon furcsa voltál. Azt hittem, neked is elég lesz a nyugodt életünk, hiszen mindketten vágytunk arra, hogy letelepedjünk, a barátainkkal tölthessük az időt és normálisnak érezhessük magunkat. Úgy tűnik, beleuntál ebbe... visszavedlettél azzá az ősi vámpírrá, akitől félnek az emberek, aki szeret játszadozni az étellel, élvezetét leli a vadászatban és a dorbézolásban. Még nem mertem szembenézni annak a tényével, hogy ismét előjött a rosszabbik éned: bár nem tudom, mit vártam. Mindig is éreztem, hogy a velejéig romlott legjobb barátoddal, Oliver-el eltöltött évszázadok mély nyomot hagytak benned. Mellette úgy szívtad magadba a rossz szeretetét, mint a levegőt. De tudod, mi fájt legjobban? Hogy hazudtál nekem. Egy ideig nem egyedül élted a titkos kis életedet, miután egy éjszakai vadászat közben összefutottál az érzelmeit kikapcsolt Stefan Salvatore-val, pajtásra találtál benne. Stefan azóta visszatért a megszokott kerékvágásba, neked viszont ez nem tetszik: szeretnél egy másik ivócimborát, ugyanakkor elkezdett neked hiányozni, hogy ismét Mystic Falls-ban, mellettem hajtsd álomra a fejed. És itt merül fel az a probléma, hogy amikor a jó és a rossz oldal között ingázol és a viselkedéseddel leginkább eltaszítasz minket magadtól, néha megcsillan a szemedben annak a férfinak az emléke, akit tiszta szívből szeretek. Ki akarsz hagyni a lelki bonyodalomból, amin éppen átmész, meg akarsz óvni a rossz énedtől, de hiányzom neked. Arról viszont fogalmad sincsen, hogyan fogod közölni velem a tényt, miszerint a kalandozásod során tudomásodra jutott, hogy van egy fiad, aki nem más, mint Alex, a férfi, aki iránt a hiányodban ismét elkezdtem gyengédebb érzelmeket táplálni. És hogy ki közölte veled ezt a hírt? Az egyetlen élő rokonom, a húgom, akit rögtön meg is öltél, miután kinyögte az általad addig nem tudott igazságot.

// Olyan usert keresek, aki kellőképpen rugalmas, tehát elviseli, ha egy játék lassabban-gyorsabban halad. Nem szoktam szigorú lenni, de szeretném, ha a megalkotója jól meg tudná ragadni a karakter lényegét, erre fokozottan ügyelni fogok.  27 De senki se ijedjen meg nagyon, szeretném, ha hamar gazdára találna!  40

Vissza az elejére Go down
 

Nathan ---

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Theodor Nathan Ray
» Nathan McMorrow
» Nathan Elward

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •