Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vérfarkas
Faye Charpentier
Lew Tumblr_p00wt8wq9i1wwbdveo1_250
Tartózkodási hely :
new orleans is my home ★ ☆
Hobbi & foglalkozás :
fighting for equality ★ ☆



A poszt írója Faye Charpentier
Elküldésének ideje Kedd Aug. 22, 2017 12:48 pm
Ugrás egy másik oldalra
Archivált hirdetés!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 08, 2017 10:29 pm
Ugrás egy másik oldalra
Lew
nomen est omen

kor 400 körül

faj természetfeletti

Szerepkör üldözőm

play by zach mcgowan

várja ééén   :033:

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Évek óta te vagy az első, aki komoly veszélyt jelent rám. Képes vagy a fényben járni anélkül, hogy megneszelném, de ami rosszabb, hogyha egyszer az árnyékba veszel, oda minden törekvésem, hogy megszabaduljak tőled. Pontosan ezért tartalak szemmel téged én is. Persze tudsz róla, pont te ne tudnál? Nem egy emberemet intézted már el azért, mert túl óvatlan volt, és egyszer hozzám is vészesen közel jutottál. A saját halálomra évszázadok óta nem kellett gondolnom, de nem tagadom, hogy megfordult a fejemben, hogy máskor nem lesz sem szerencsém, sem olyasvalaki mellettem, akit a saját boldogulásomért könnyedén a karjaidba lökök, hogy magamat mentsem.
Követed az őseid intelmeit, régimódi nevelést kaptál és jól kitanítottak. Ők tettek téged gyilkossá. Azt hiszed, ha vámpírokat ölsz azzal a természet rendjét billented helyre, pedig csak magadnak ártasz vele. Egyre csak jobban bekebelez a sötétség, mígnem teljesen megszűnsz létezni. Remélem, még azelőtt, hogy újra az életemre törnél. De ugye ez is csak hiú ábránd. Jól tudom, hogy követsz, még most is. Moszkva és Párizs után Amerikába is utánam jöttél. Végezni akarsz velem, de talán van valami, amit nálam is jobban akarsz...
Arrogáns vagy, szívtelen és rettentő ravasz. Képes vagy az én fejemmel gondolkodni, ezért űzzük még mindig ezt a véget nem érő macska-egér játékot. Ha megtudod, még azt is letagadom, hogy valaha gondoltam rá, de méltó ellenfélnek tartalak. Olyannak, akinek a vérével festeném vörösre az összes ellenségem sírját.

//Nagyon várom az urat, pörgős, fordulatos szálakat szeretnék vele, nem baj ha megdolgoztat. Razz A pb-t szeretném, ha maradna, de nem létszükséglet.

Vissza az elejére Go down
 

Lew

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •