Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Jamie Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 18, 2017 7:44 am
Ugrás egy másik oldalra
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 16, 2017 10:52 pm
Ugrás egy másik oldalra
James
nomen est omen

kor 20-23 év

faj Ember

Szerepkör fogadott testvér & BFF

play by Dylan O'Brien

várja Kaleb

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Technikailag közel hetven éve holtan fekszel, eltemetve a föld mélyén, de már dolgozom rajta, hogy visszahozzalak az élők sorába. Az 1920-as évek környékén születtél, együtt nőttünk fel a gyermekotthonban. Kemény gyerekkorunk volt, csak együtt élhettük túl, ezért már fiatalon eldöntöttük, hogy ha kiszabadulunk, az életünk hátralévő részét a hozzánk hasonló gyerekek megsegítésével töltjük majd, hogy nekik ne kelljen átélniük azt, amit nekünk. Ezt sikerült is elérnünk még a második világháború kirobbanása előtt, minden szép és jó volt. Aztán leszúrtalak. Háromszor. (Bocsi, bepánikoltam!)
De ne szaladjunk ennyire előre!
Ember létedre mindig is tisztában voltál vele, hogy léteznek vámpírok, vérfarkasok, boszorkányok - ez természetessé vált számodra, hiszen a legjobb barátod egy warlock, azonban hajlamos voltál megfeledkezni róla, hogy te csak egy egyszerű halandó vagy. Fiatalon beleszerettél egy bosziba a szülővárosunk zárt kovenéből, megkérted a kezét, hiába figyelmeztettelek, hogy lassíts le, ne légy túl meggondolatlan. Sikerült az egész boszorkány-közösséget magadra haragítanod. Miért nem mondtad el, hogy bajban vagy? Miért nem kértél tőlem segítséget? Miért nem említetted, hogy megátkoztak téged? Mire rájöttem, már késő volt, a boszorkány átka gyökeret vert benned, örök kárhozattal és teljes őrülettel fenyegetett. Nem vetted komolyan az intő jeleket, sem engem, és ez a szerelmed életébe került. Kivégezted őt, gyorsan és brutálisan, a saját két kezeddel. Túl későn érkeztem, már nem segíthettem rajta.
Ettől kezdve valami megtört bennünk. Hiába kutattam egyre kétségbeesettebben, te már beletörődtél abba, hogy nem létezik gyógymód. Azzal viccelődtél, hogy én leszek a következő áldozatod - könyörögtél, hogy vessek véget a szenvedéseidnek. Az életedet talán nem menthettem már meg, de a lelkedet még igen: így hát belementem, a saját kezemmel öltelek meg, amíg az őrület még nem zabálta fel teljesen az elmédet, és így még önmagadként távozhattál, a kedves és mosolygós srácként, akit mindenki szeretett.
A halálod előtt megígértettél velem valamit: nem számít, veled mi lesz, de hozzam vissza a lányt, akit megöltél. Adjak neki még egy esélyt az életre, amit te elvettél tőle, tegyem jóvá azt, amit elrontottál, utána pedig találkozunk a túlvilágon. "Várni fogok rád", így búcsúztál, mielőtt elvéreztél a karomban.
Végre találtam valakit, aki segíthet beteljesíteni a célunkat, ám mielőtt még átadhatnám magam a halálnak, egyetlen aprósággal nem számoltam: egykori kedvesed nincs igazán elragadtatva a történtektől, és elhatározta, hogy bosszút áll rajtad. Előtte azonban vissza kell hoznia téged a föld mélyéről...

//Dióhéjban valami ilyesmi lenne, sok infót találsz még az előtörténetemben Jamie-ről 40 Alkuképes vagyok, bármit változtatnál/alakítanál, bármilyen egyéb ötleted van, írj és megbeszéljük! Nagyon várlak!  :loveyou: //

Vissza az elejére Go down
 

Jamie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jamie Hardy
» Jamie Blake
» Jamie Blake
» Jamie Hawths
» Jamie szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •