Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Hi. I'm Negan.

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 18, 2017 5:42 pm
Ugrás egy másik oldalra
Negan Hein
nomen est omen

871

the leader

mf & no

jeffrey dean morgan

vampire

shut up!

wolves leader and skull crusher

a karakterem keresett


Születési idő, hely   Berlin 1145. Aug. 10.
Család   Imádom nézni, amikor mások telirakott gatyával rogynak térdre előttem, amint meglátják alakom és Lucillet. Ha családról kell beszélnem, jelenleg csak is Lucille töltené be azt a szerepet. Mesélhetnék a halott feleségeimről, és az egyetlen feleségemről, aki még szintén halott. És az öcsipókról, aki a fiam szerepét töltötte be. Féktelen haragot gerjesztett bennem a hullájuk látványa, ettől eltekintve korántsem sikerült annak a faszkalapnak megtörnie aki elkövette azt az égbekiáltó bűnt. Tudtam, hogy most meg kell tőlük válnom, és a hiányukat is el kell viselnem egy darabig, de nem adtam fel, hiszen jelenleg az a célom, hogy ők még most is éljenek. A karó, amire feltűzte őket az a gennyláda, tudjátok mi lett abból? Lucille. Az a karó maga Lucille.  Talán az végett is fontos számomra a kisasszony. Hiszen, ő az egyetlen családom jelenleg, és lassan az igazi családom elébe köszönhetek. És mi lesz? Bosszú. A seggébe fogok feldugni egy karót, jó tövig, hogy a száján jöjjön aztán ki. De az is lehet, hogy a farkammal fogom inkább ezt rajt elkövetni. Darius... mekkora egy pöcs hibát követtél el pöcs módra!

 

Hello. Az én nevem Negan. És mivel egy szívélyes beszélgetés esik keresztül rajtunk, úgy gondolom, hogy az én életemmel jócskán csak életben hagyom a figyelmedet. Különben is tiszteletlenség lenne, ha nem adnád meg a lehetőséget, hogy kicsit meséljek az én kis szerény lényemről.
Egy vérfarkas falka vezetője vagyok már évszázadok óta. Érdekes, nem? Ki hallott olyanról, hogy egy mocskos vérszívó szabályozza le a vérfarkasokat? Valójában én is csak egy bűzölgő kutya voltam még azelőtt, mielőtt még vámpírrá lettem volna egy aprócska szerencsétlenség végett. Vezér voltam, vagyok, aki csakis az embereinek élt és él, na meg a feleségének és a gyerekének is egyaránt. Habár, jelenleg feleségem csak egy, de azelőtt a tíz ujjamon sem tudnám számon tartani, hogy mennyi punci esedezett utánam. Ahogyan most is, de hát a hűség... tudjátok, hogy megy ez. A házisárkány nem tűri, ha nem ő az egyetlen. Az összes létező feleségeimet a halálba küldte, bár egyik iránt sem táplált akkora vágy, mint az én édesem iránt. Imádtam, amikor a nők vérében feküdve várt engem az ágyban mez nélkül. Igazi vad bestia! A feleségeim egymást kaszabolták le, de még is, ő rá nem tudtam haragudni, sőt, élveztem, hogy kegyetlen módon leölte az összeset egytől egyig. Ez tetszett! Vadító volt a külseje, s talán a tehetsége az, ami végett másfelől feltekintettem rá, ugyanis ő a falkám segítő boszorkánya volt. Hihetetlenül óriásiak voltunk mellette, főleg, hogy teliholdkor sem kellett megszenvednünk lényünket. Elérte, hogy akkor változzunk át, amikor csak akarunk. Aztán, beütött a ménkű, ahogy mindig minden mesés történetben.
Tizennyolc év telt el akkor a terhessége óta, és a fiunk is vele veszett. Mindketten egy kicseszett karóra voltak felhúzva, pontosan úgy, ahogy én tettem az általam irányított faluval, ugyanis a szabályokat nem tartották be. Mert hát, az ember számára már nagyon csak luxus az előírt szabályokat betartani. Én a szabálymegszegőknek mindig megadom a méltó  büntetést, elvégre csúnya dolog lenne tőlem, ha én magam is ellentmondanék a szabálynak. Vagy is annak, hogy a bűnösök büntetést érdemelnek. Ez nem csak a falu embereire vonatkozott, hanem szintúgy a falka tagjaira is érvényes volt minden. Nem tettem kivételt, hiszen azzal a saját elveimet is feldöntöttem volna. Szeretem betartani a játékszabályokat, főleg, ha azokat a szabályokat én alkotom meg!
A falu, köztük nők, kölykök, férfiak mind megkapták a méltó érdemet amire rászolgáltak. Köztük azonban akadt olyan bátor, aki később rajtam is bosszút állt. Csak is az ő elpusztítása érdekében változtattam magam vámpírrá, hogy az ocsmány seggét szétrúgjam, ám de helyzet mást kívánt magának. Megölt.
Azt viszont elfelejtette, hogy én mindenki előtt egy lépéssel előbb járok, így a valódi testemről gondoskodtam. A hazug halálomat látta maga előtt, és örült a fejének, amikor látott megdögleni. De hát... a meglepetések megkoronázatlan királya vagyok. A háború pedig folytatódik. A fiamat és a feleségemet pedig visszaszerzem, hogy ők maguk is megbosszulják a halálukat!
S  hadd ne feledkezzek meg a kisasszonyról, Lucilleról sem, hiszen óriási illetlenség lenne a részemről, ha pont őt kihagynám a bemutatkozásból. Lucille egy igazi bestia, aki nem rest bemutatkozni egészen közelről sem. Mondjuk... épp a koponyádban? A kisasszony nagyon szomjas olykor, nekem pedig az a dolgom, hogy az én egyetlenemet elkényeztessem, és ne hagyjam, hogy bármiben hiányt szenvedjen. Egyszerűen nem tudok nemet mondani egy akaratára sem! Ő az én társam, a segédem, az egyetlenem.
Ó, Lucille... én egyetlenem. Még tarts ki mellettem! Még szükségem van rád!



A hozzászólást Negan Hein összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 23, 2017 3:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 19, 2017 11:36 am
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk, elfogadva!  
üdvözlünk a diariesfrpg oldalán!

Üdv, Negan!  :szeri:

Szinte hihetetlen, hogy megtaláltad a keresettek között ezt a hirdetést, olyan rég lett posztolva, de mi nagyon örülünk neki, hogy végre megérkezett ez a karakter is közénk. Én pláne, hisz alapjáraton is TWD fan és hatalmas Negan meg JDM rajongó vagyok. Razz

A karakteredben visszaköszön az a fazon, akivel a Walking Dead-et követők már a vászonon találkozhattak, de ez cseppet sem baj, sőt. Dariusnak pont erre van szüksége, mostanság nagyon elkanászodott. Razz Úgy gondolom, Lucille pont neki való...  :fogas:  
Egy biztos, nagyon kíváncsi vagyok, hogy valósul meg a játéktéren a szemet szemért elv, egy olvasót már biztosan bezsebeltetek a személyemben. 31
Izgatottan várom a játékaitokat, illetve a játéktérre robbanásodat, ezért gyorsan utadra is engedlek. A foglalókat az alábbi linkeken tudod megejteni.  Smile

Jó szórakozást kívánok! 40



Vissza az elejére Go down
 

Hi. I'm Negan.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Negan Morrow
» Negan lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •