Share | 
A topik címe: Kősivatag (N.O határán kívül)

Vérfarkas •• a legragyogóbb éjszaka egyik gyermeke vagyok, óvakodj teliholdkor
Chatkép :

Kedvenc dal :
AZ ÉN GYÖNYÖRŰ FELESÉGEMNEK!
https://www.youtube.com/watch?v=xTeBqQ9syKw
Hobbi & foglalkozás :
Les rigolyáinak elviselése

A poszt írója Chriest Wolfswood
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 02, 2017 10:25 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

(Leslie és Chriest lakása)

Okos döntés volt a lakókocsi. Én aztán tényleg ismerem a sivatagot, és még a New Orleans éghajlati övében sem fogunk megsülni itt éjjel. Tapasztaltam már elégszer, mire képes a sötétség ezen a földön, ahol éjjelente nincsenek emberek, csak a kövek és a csillagok uralják birodalmukat.
A városból kiérve egyre gyorsabban hajtok, mintha így hajszolnám, vagy akarnám minél gyorsabben elérni a gyerekkori élményeket, mígnem járatlan utakra tévedünk. Legalábbis többé-kevésbé. A főút maga is kihalt a nap ezen időszakában ,csak néha húz el mellettünk egy-egy kamion, mígnem aztán lefordulok a főútról is, egyenesen a semmibe. Csak akkor állok meg, mikor már nem látni semmiféle mesterséges fényt, és amikor az utokon elzúgó hatalmas teherszállítók lármáját sem hallani el hozzánk. Akkor leállítom a motort, és olyan csend szakad ránk, amit már én is rég hallottam - Les talán pedig még soha.
- Megérkeztünk - mondom vidáman, és sóvárgó várakozással a hangomban. Alig várom, hogy meglássa a csodát, amiről beszéltem, és kíváncsi vagyok, mit szól majd hozzá.
- Nemsokára kipakolunk, de előbb mutatni szeretnék neked valamit - szállok ki az ülésből, ahogy Les is, és megfogom a kezét, míg levezetem a lakóautó néhány lépcsőjén. - Azt mondtam, szeretnék neked megadni mindent, amire csak képes vagyok. Nem vagyok gazdag, nem tudlak aranyba és gyémántba borítani, bármennyire is szeretnélek. De tudok olyat adni, ami nem fog elveszni, nem fog tönkremenni, ami nem tűnik majd el... legfeljebb akkor, ha akarod - lépünk aztán ki a köves talajra. A látóhatáron csupán néhány fölénk magasodó hegy, és fa, meg kaktusz fekete körvonalát látni, kabócák húzzák éjszakai dalukat, egyszer-kétszer bagoly huhog valahol vadászat közben. Az éjszaka semmi mással össze nem téveszthető neszei ezek.
Teszünk néhány métert, és hogy a kocsi motorja is leállít, lámpái sem világítanak, szinte tényleg teljes sötétség vesz minket körbe, csupán a Hold fénye ad némi világosságot a színtérnek, legalább annyira, hogy lássuk egymás körvonalát.
Les háta mögé kerülök, két karommal átfogom hasát, ajkam közvetlenül a füle mellé kerül.
- Készen állsz rá, hogy lásd a csodát? - suttogom halkan, mintha csak egy hangosabb szó is megtörhetné a természet varázsát. -Nézz fel az égre - teszem hozzá, majd elhallgatok, és ahogy arca felfelé emelkedik, szorongva várom a reakcióját.
Vissza az elejére Go down

Vérfarkas •• a legragyogóbb éjszaka egyik gyermeke vagyok, óvakodj teliholdkor
Chatkép :

Kedvenc dal :
AZ ÉN GYÖNYÖRŰ FELESÉGEMNEK!
https://www.youtube.com/watch?v=xTeBqQ9syKw
Hobbi & foglalkozás :
Les rigolyáinak elviselése

A poszt írója Chriest Wolfswood
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 02, 2017 10:13 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

[You must be registered and logged in to see this image.]