Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Kősivatag (N.O határán kívül)


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Csüt. Május 11, 2017 7:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Arcát, tekintetét figyelem, ahogy megadóan enged, majd minden mozdulatom követve próbál nem végigmérni ismét. Ahogy elé lépek, úgy pattan fel, mint a villám, mire örömittas mosollyal díjazom a látványt, és én magam is elkezdek öltözködni, miközben teljes figyelmem neki szentelem.
-Miért, te félsz?-kérdezem csillogó, kirívó tekintettel, ahogy nekem szegezi a kérdést, ezzel megkérdőjelezve a tűrőképességem. Láttam már mellette sok mindent, s tudtam jól, elég egy apró mozdulat, és máris romba dől a fogadás. De azt tudtam, hogy nem fogok engedni a kísértésnek, ha kell a nyelvembe harapok, de nem hagyom, hogy nyerjen.
-Valamiről tudnom kellene, amiről eddig nem tudtam?-szegezem neki egyből a kérdést, ahogy a közös ágytornáról eltereli a szót a személyes örömökre.-Hát úgy ismersz engem? Melletted nincs szükségem ilyesmire, plusz, két hét. Ha úgy vesszük, és jó oldalról nézzük...két hét múlva hosszú éjszakánk lesz valószínűleg.-tudtam, hogy testem minden porcikája sikítani fog azért, hogy érintsen, hogy kényeztessen, de épp ez volt benne az izgalmas.
Felkapom a nadrágom is végül, felkötöm a hajam egy kontyba, mikor aztán a kulcs a kezemben landol, és elnevetve magam, közelebb lépek hozzá.
-Két napunk van addig. Csak nem felkészülési idő, hogy két hétig emlékezz rám.-cukkolom, aztán végül komolyra fordítva a szót, amit tekintetem is sugall felé, a dolog másik részére is kitérek.-Veled akarok menni akkor éjjel.-azzal kilépek a lakóautó ajtaján, előre sétálok, s a volán mögé pattanok. Ideje hazaindulni és csak remélni tudom, hogy a lakás megúszta az elmúlt nap távollétét, s még nem törtek be, nem volt hurrikán, ami elsodorhatott volna mindent, vagy nem volt álom az egész, és nincs is igazából hová hazamenni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 12, 2017 4:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Mitől is kéne pontosan félnem? - kérdezem kihívóan, ahogy ő is. - Attól, hogy mikor veted rám magad? Nem, a legkevésbé sem. Egyrészt remek élvezet, másrészt édesebbé teszi majd a győzelmem tudata - kajánkodom, aztán nézem, ahogy Les is öltözködni kezd, de előbb egy bűnbánó kis vigyor jelenik meg szám szélén, ahogy megkérdezi, van-e valami, amiről nem tudott - egészen eddig.
- Hát tudod... - vonok vállat. - Nekünk kell az ilyesmi. Ez már csak amolyan pasi-dolog. De ha ez jelent némi plusz pontot... olyankor is rád gondolok - tárom szét a két kezem, majd egy lendülettel behuppanok az anyósülésbe, és kényelmesen elvetem mind a négy végtagomat.
- Két nap... tökéletesen elég lesz ahhoz, hogy felkészüljek lelkileg az újabb teliholdra. Mellesleg velem jöhetsz, ha élveztet találsz a nyugdíjas programokban. Ugyanis eszem ágában sincs kimenni sem az erdőbe, sem máshová. Hiába, öregszem. Vagy lustulok, attól függ, honnan nézzük. Alighanem bevetem magam a legsűrűbb bokor aljába a parkban, ahogy legutóbb is, és végigalszom az éjszakát. És alighanem te is azt tennéd, legalábbis ha velem leszel. Akkor már nem kényelmesebb otthon az ágyban tenned, és emberi alakban? - kérdezem, miközben bekötöm a biztonsági övemet. - Megbeszéljük még - teszem aztán hozzá, és várom, hogy Les beindítsa a motort. Lassan kanyarodunk ki a hajnali napfény sugarai által övezve a sivatagból, csak egy tűzhely hamuját hagyva magunk után, és egy rakás szép emléket víve magunkkal.

(Les és Chriest háza)
Vissza az elejére Go down
 

Kősivatag (N.O határán kívül)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: A határokon túl-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •