Keskeny a határ menny és pokol között
A gonoszok a pokol kapujában sem térnek meg

Share | 

Vérfarkas •• a legragyogóbb éjszaka egyik gyermeke vagyok, óvakodj teliholdkor
Chatkép :

Kedvenc dal :
castle ★ ☆ eléglesz ★ ☆
Hobbi & foglalkozás :
fighting for equality ★ ☆
Humor :
are you insane like me? ★ ☆

Faye Charpentier ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Ápr. 04, 2017 4:32 pm
Céline Charpentier
nomen est omen

kor 48 év

faj vérfakrkas

Szerepkör anya

play by christina hendricks

foglalkozás -

várja én

Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Nem vagy az anyák mintaképe. Őszintén, senkinek nem szolgálsz jó példával. Ha valaki nem tökéletes, nem olyan, mint amilyennek elképzelted, akkor Isten óvja szerencsétlent: nekem sem volt könnyű dolgom, pedig tőled örököltem a temperamentumomat, a személyiségem nagy része a tiédhez hasonló, mégsem tudtál elfogadni annak és olyannak, amilyen vagyok. Amikor kezdtem volna beletörődni, hogy a kapcsolatunk sohasem lesz ideális, de ettől függetlenül lehet közöttünk egyfajta összeköttetés, te és apa fogtátok magatokat és leléptetek a városból. Magatokkal akartatok vinni, nem akartátok engedni, hogy egy farkasfalka vezetője legyek, de én nem mentem... úgyhogy amondó voltál, hogy majd megtanulom a saját káromon, milyen a háborúskodás és ha majd belefáradok, utánatok megyek. A terved nem jött be, két éve nem is beszéltünk egymással és fogalmam sincs, mi ütött beléd, hogy látogatóba jöttél a városba. Beteg vagy? Hiányoztam? Te sem tudod az okát, csak annyit, hogy furcsa érzésed van és ennek természetesen én állok a középpontjában.

// Egyetlen játék erejéig van szükségem rá, de ha esetleg annyira megszeretné a megalkotója, hogy szeretné nagybetűs karakterré tenni, akkor nem fogom fejen csapni. Razz

Vissza az elejére Go down

Céline Charpentier

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Hannah Charpentier