Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vérfarkas
Faye Charpentier
A magányos fiú Tumblr_p00wt8wq9i1wwbdveo1_250
Tartózkodási hely :
new orleans is my home ★ ☆
Hobbi & foglalkozás :
fighting for equality ★ ☆



A poszt írója Faye Charpentier
Elküldésének ideje Kedd Aug. 22, 2017 12:48 pm
Ugrás egy másik oldalra
Archivált hirdetés!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 04, 2017 9:29 pm
Ugrás egy másik oldalra
Szabadon választott név
nomen est omen

kor 22

faj ember

Szerepkör barát,
szerelem? Rolling Eyes

play by Ansel Elgort

foglalkozás tanuló

várja én és a bátyám, Raymond

 
Ötször hívtál randira, én pedig ötször mondtam neked nemet. Ne érts félre, nem veled van a bajom, csak tudod nem éppen az a lány vagyok, akire szükséged van. Azzal tisztában vagy, hogy van egy bátyám, de fogalmad sincs arról, hogy mennyire veszélyes... rád nézve legalábbis. Én pedig nem akarom, hogy miattam bármiféle bajod essen, ezt remélem megérted. Azon az egyetemen tanulsz, amelyiken én, te vagy a magányos srác, aki inkább egyedül eszi meg az ebédjét, mintsem bárkit is közel engedjen magához. Emiatt és zűrős családi háttered miatt elítélnek téged. Én mégis ott vagyok neked, mert ha valamire képes vagyok az az, hogy megértsem az embereket. Ráadásul én lehetnék az utolsó ember a földön, aki bárki családja felett ítélkezhetne. Ha igazán ismernéd az enyémeket, akkor nagyon is büszke lennél a tieidre. Mindegy is. A napokban újra felkerestél, ezúttal nem randira hívtál, hanem elmesélted, hogy a nővérednek nyoma veszett, és azt is, hogy a rendőrséget mindez nem érdekli. Hiszen elég nagy lány ahhoz, hogy bejelentés nélkül bárhová elmenjen, ahová csak akar. Te mégis azt hiszed, hogy valami történt vele, sőt szentül meg vagy győződve róla, hogy már nem él. Különben már régen adott volna magáról valami jelt. Arra kértél, hogy segítsek neked kideríteni az igazságot, én pedig megsajnáltalak. Tudod... van az a fránya szokásom, hogy képtelen vagyok nemet mondani az embereknek, így hát belementem még akkor is, ha tudom, hogy ez egy újabb próbálkozás nálad, hogy közelebb kerülhess hozzám.

Minden mást a megalkotóra bíznék, a pb-hez sem ragaszkodok, bár szerintem Ansel tökéletesen illene a karakterhez. Ha megérkeztél írj egy pm-et, valamint keresd fel a bátyámat is (Raymond Wingrave), lehet, hogy köze van a testvéred eltűnéséhez Rolling Eyes

Vissza az elejére Go down
 

A magányos fiú

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •