Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 07, 2013 4:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Még egyik nevét sem hallottam. Nem ismerős, de ha bővebb felvilágosítást tudnál róla adni, esetleg lenne olyan tárgyad, ami hozzá csatolható, megtalálhatnám. Bár nem erre vágysz, ha jól sejtem - léptem oda a könyvespolcomhoz, leemelve onnan a féltve őrzött kincsemet, ami varázslatok százait tartalmazta, ugyanakkor csak azok számára nyitotta meg a titkát, akiket érdemesnek talált rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 06, 2013 11:43 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Hm. - mértem körbe az apró kis helyiséget, ami a méretétől függetlenül egészen lakályosra sikeredett. Hát sóhajtva egyet, újra ránéztem a boszorkányra, és vontam egyet a vállamon.
- Előtte egy pohár italt elfogadnék. - mondtam neki felvont szemöldökkel, de elbűvölő mosollyal. - Mellesleg... talán ismered a célszemélyt. Katherine Pierce. Vagy régebbi nevén Katerina Petrova. Ő az én célpontom. - suttogtam elszántan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 04, 2013 8:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
/Lockwood-birtok/
- Itt is vagyunk - léptem be a nem túl tágas, ámde annál kényelmesebb hotelszobám ajtakán. Mögöttem Athina, bár egyelőre nem igazán néztem rá. Valószínűleg már izzik a vágytól, hogy valamilyen módon bosszút állhasson azon, aki becsapta őt. - Szóval most már elmondhatod, hogy ki volt az az illető, és mit szándékozol tenni vele, amihez egy démon ereje nem megfelelő, és egy jó boszorkány úgysem lenne képes megtenni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 4:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
/Könyvtár/
Bevallom őszintén, megérkezésem óta nem sok időt töltöttem a hotelszobámban, és most sem szándékoztam hosszú órákig itt üldögélni, amikor is a legújabb információim és Chris szerint is, buli készülődik a városban. Amit természetesen nem hagyhatok ki, tekintve, hogy nagy valószínűséggel ott lesz a természetfelettiek nagy része is. Csábító... talán nekem is lesz egy igazán jó szórakozásom, ha eddig ezt majdnem mellőznöm kellett. Horror éjszakája... NA igen, de ha az ember lánya maga a horror, akkor minek beöltöznie? Végülis aztán egy eléggé extrém megjelenés mellett döntöttem, fekete ruha, fekete rúzs, és púder, amitől olyan fehér lettem, mint a fal, de valahogy csak a nevetséges, emberek általi természetfeletti-elképzelés jutott eszembe róla. Mindegy. Így is elmegy egynek, gondoltam, és már el is indultam a megjelölt helyszín felé.
/Lockwood-birtok/
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Vissza az elejére Go down
 

Trish lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Trish Evans
» Trish Lilith Evans - Boszorkány
» Dex lakása
» Leo lakása
» Eva lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Hotel-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •