Keskeny a határ menny és pokol között
A gonoszok a pokol kapujában sem térnek meg

Share | 

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Chatkép :

Keresem :
★☆ i'm looking for myself, did you see him? ☆★
Kedvenc dal :
★☆ i was very fake ☆★
Hobbi & foglalkozás :
★☆ student & delivery boy ☆★
Humor :
★☆ gay ☆★

Aiden Holdbrooke ÍRTA A POSZTOT
Vas. Júl. 09, 2017 1:50 pm
Jake&Aiden
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
let's get lost tonight

(Néhány hónappal napjaink előtt)Nem nevezném magamat egy nagy parti arcnak, de előfordul, hogy egy-két házibuliba ellátogatok és kissé elengedem magam. Ilyenkor elfelejtem a problémáimat, amik a felnőtté válással járnak és azt, hogy bátánctér pillanatban megalázhatnak a nemi identitásom miatt. Régebben ez nagyon zavart, de most, hogy már elfogadtam és fel is vállalom (mellesleg a mostohaköcsögömtestvérem is előszeretettel véd meg), minden sokkal könnyebb. Egy átlagos, hétköznapi ember két perc alatt fullad vízbe, én viszont éveken keresztül fuldokoltam. Miután felvállaltam az igazi énemet, a mivoltomat nem nőtt gombóc többet a torkomban, nem nyomta többet a vállamat a rá nehezedő súly. Felszabadultam.
A ma éjszaka is egy ilyen. A mostohaköcsögöm bandája mindig felkeresik New Orleans elhagyatott házait, majd egy bulit szerveznek, amik amúgy hamar véget is érnek, mert valaki mindig kihívja a rendőrséget, és amikor a zsaruk kiérnek akkor mindenki menekül. Furcsa módon meghívtak a mai buliba, gondolom a mostohaköcsögöm miatt. Mindegy is, a lényeg, hogy a mai téma a neon. Még otthon felvarázsoltam az arcomra egy-egy rózsaszín csíkot, majd úgy indultam el.
Már sarkokkal a helyszín előtt hallom az üvöltő zenét, így holtbiztos vagyok benne, hogy a Google Maps most az egyszer nem hagyott cserben. Mielőtt még belépnék a házba elkapja a tekintetem a mostohaköcsögöm, majd egy gúnyos vigyor kíséretében kinyitja előttem az ajtót. Zavaromban csak bólintok majd belépek.
A ház kétemeletes, a második emeleten vannak az úgynevezett "szűzoltó szobák", amiknek a lényegére hamar rá lehet jönni. A földszinten meg csak a tánctér és néhány ülőhely. Abban a minutumban ahogyan belépek leülök, majd nézelődni kezdek. Sok osztálytársamat felismerem, de a tekintetem mégis Jake Blantonon akad meg, ahogyan éppen inni készül egy asztalra kikészített innivalókból, amik első látásra ártatlannak tűnnek, de mégse azok. A mostohaköcsögöm árulta el, hogy drogokat, kábítószereket kevernek bele, amiktől az ember teljesen elveszíti az irányítást a teste felett. Kedves srácnak tartom Jaket, ezért felállok majd mellé lépve figyelmeztetem.
- Én a helyedben nem innék belőle. Bár a te döntésed, de undorító látvány lenne, ahogyan összehányod magad. - mondom, majd ha hallgatott rám, megkívánom az otthonról hozott NesTeámmal. - Kérsz? Garantálom, hogy nem kevertem bele semmit és nincs felbontva.

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott ház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Elhagyatott bánya
» Elhagyatott város
» Elhagyatott edzőterem
» Az elhagyatott Dokk
» Elhagyatott gyárépület