Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Lzzy R. Morrow
sebastian - Sebastian xx Tumblr_o87iu4pMDt1stjrhxo1_250
Keresem :
Tartózkodási hely :
▲ I'm on to you ▲
Hobbi & foglalkozás :
▲ machine genius and bar owner ▲



A poszt írója Lzzy R. Morrow
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 07, 2019 5:12 pm
Ugrás egy másik oldalra
Sebastian ...

● ● nomen est omen ● ●
Christian Coulson először vele végeztél. Te és az újdonsült vérebed. Mindig is mestere voltál ennek a játéknak. A másik szoknyája mögé bújni, mint egy gyerek. Az első áldozatod én voltam. A két szép szemem, vagy a külsőm, a lényegen nem változtat: kihasználtál. Nem számított, hogy én mit érzek, hisz azt elérted, hogy kövesselek. A saját képedre formáltál. Ismertél kislányként, hogy arra vágytam több legyek, majd a kezembe adtad a hatalom egy részét, s "jó tanárként" azt mondtad, minden könnyebb, ha nem érzek. Kikapcsoltam, mészárlásba kezdtem az oldaladon. Örömöm leltem benne, te is. Élvezted, hogy van egy nő az oldaladon, aki bármire képes. Aki először csak szeretett, majd teljesen a rabszolgáddá változott. A szemem akkor nyílt fel, mikor megöltem egy Luke Meyers nevű idegent, valami középszerű bálban. A bálokba járás nem állt tőlem messze, hát akkor meg pláne, ha emberi életemben valamiért bökte a csőröm pár felettem álló létezése. De ő más volt. És érezted ezt. Mégis, mikor azt mondtam, mindenkit megöltem, hittél nekem és tovább álltunk. Évekkel később megtudtad, hogy a lelkem marcangoló lelkiismeretem neki köszönhetően tért vissza.
Megpróbáltalak megölni, de csak kis időre rontottad a levegőt a szellemek világában. Eltűntem, Luke is. Azonban jött a testvére, a lány, akiben szintén lehetőséget láttál. Bosszúvágy éltette, még akkor is, ha ezzel engem akart megölni. Te engem akartál, ő Luke-t. Füledbe jutott, hogy merre is élek, ismered a kis bárt, amit Christian oldalán nyitottam. Benne is láttad az ellenfelet, így őt is kitörölted az élők névsorából, akiknek köze lehetett hozzám. Viszont arra nem számítottál, hogy látnod kell a Nőt szeretni. Azt hitted képtelen leszek erre, hisz megtanítottad, ez gyengeség. Valóban... és most erre a gyengeségre építesz. Csakhogy más vagyok, mint voltam. Félnél szembe nézni velem? Kétlem. De megölni sem akarnál. Nem ismersz. Rá kell jönnöd lassan, hogy minden, amit régen tudtál rólam, csak hazugság és az igazságot mindenki elől túl jól rejtegetem már. A mester így bukik el... vagy mégsem?

Luke történetéről pm-ben és az etkben további információkra lelsz, illetve Eleanor hirdetésében megismerheted a szóban forgó kisasszonyt is Smile

Pb csak ötlet, de hasonló kalibernek örülnék. A név szintén ötlet, de mindenhol így szerepelsz. 40 Embarassed
Nagyon várjuk mind  40 Én, Luke, Eleanor
 
350-360
szabad

Tom Hardy
--
vámpír ● ● átváltoztatóm és az első rózsaszín köd az életemben ● ●
Vissza az elejére Go down

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Lzzy R. Morrow
sebastian - Sebastian xx Tumblr_o87iu4pMDt1stjrhxo1_250
Keresem :
Tartózkodási hely :
▲ I'm on to you ▲
Hobbi & foglalkozás :
▲ machine genius and bar owner ▲



A poszt írója Lzzy R. Morrow
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 21, 2017 7:02 pm
Ugrás egy másik oldalra
***


A hozzászólást Lzzy R. Morrow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 07, 2019 5:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
 

Sebastian xx

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sebastian .......
» Sebastian Hadlow
» Sebastian Monroe
» Sebastian lakása
» Sebastian Dewdney

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Aktuális keresések-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •