Share | 

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 23, 2017 10:08 pm
Ugrás egy másik oldalra

Még mindig nehezemre esik megemészteni mindazt, amit Jemma mondott nekem. Egyszerűen nem tudom csak úgy kiverni a fejemből, hiszen láthatóan komolyan beszélt. A fejemen pedig semmi nyoma nincs annak, hogy bevertem valahova, vagy bármi mert akkor legalább látnám az esélyét annak, hogy amnéziám van. Teljesen összezavarodtam. Azonban igyekeztem ezt elrejteni a barátnőm elől, hiszen szerettem volna kiverni a fejemből, de nem tudtam. Az emlékezetem gúnyt űzött velem. Nem tudom már miben kellene hinnem. Szükségem van arra, hogy egy kicsit kiszellőztessem a fejemet és kiverjem a furcsa gondolatokat a fejemből. Azonban bármennyire próbáltam nem ment. Végül már idegesen az autóba ültem, hogy legalább arra próbáljak meg figyelni, de a rádióból dübörgő zene sem volt képes arra, hogy elnyomja a hangosan üvöltő gondolataimat.
Fel sem fogtam igazán, hogy mekkora távot utaztam. Egyik várost váltotta a másik, mígnem a fényűző New Orleans kezdett csalogatni magához. Úgy gondoltam ez lesz pont az a hely, amely képes lesz elterelni a gondolataimat. Ha meg ez is megbukik ez ügyben akkor tényleg nem tudom mivel tudnám elérni, hogy az agyam kikapcsoljon. Azonban ehhez még szükség volt arra, hogy alapozzak egy kicsit ezért az egyik helyi kocsma vonzott be ajtaján. Felmértem a terepet mielőtt még a bárpulthoz siettem volna. A hely egész békésnek tűnt a maga módján. Bár sosem lehet tudni mikor történik egy apró felfordulás, ami a nyugalmat, mint valami kártyavár semmisíti meg. Mindenesetre már maga a hangulata hatással volt rám. Kicsit mintha tompult volna a hang a fejemben.

Vissza az elejére Go down

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 23, 2017 9:54 pm
Ugrás egy másik oldalra

Vissza az elejére Go down

daisy && kol

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Daisy "Skye" Johnson /Szabad/