Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Feb. 25, 2013 1:47 pm
Ugrás egy másik oldalra
Jó ideje annak, hogy Patrízia már elment, de... nem is tudtam, hogy mit kellene itt csinálnom. A Warren elleni bosszúmat még javában forraltam, de nem voltam még képes lecsapni. Arra várnom kell... még egy ideig. Meg kell találnom a legjobb megoldást.

Felsóhajtottam és egy farmerbe bújtam bele. Ing, kabát... innom kell egyet.

/ Grill /
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Feb. 06, 2013 8:02 pm
Ugrás egy másik oldalra
Egy megnevezhetetlen mosoly volt az arcomon, így követtem tekintetemmel minden cselekedetét és jólesően néztem, ahogyan széket húz a megtalált hotelágy mellé.
Egy kellemeskedő sóhaj szaladozott ki a számon, és lehunytam szemeimet, mikor meleg tenyereit éreztem nyakamon és jólesően elvigyorodtam, mintha most kerültem volna a mennyországba, és megkaptam volna magát, az isteni csodát. Hatásos volt ez a kis csaj, mindenben nagyon hatásos. Még azt is elfeledtem egy ideig, hogy nem vagyok a tapintatról híres.
- Máshoz... IS lenne kedvem.. - súgtam neki halkan, mélyen tekintetébe nézve, és megsimogattam arcát, mikor puszit adott nekem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 10, 2013 3:09 pm
Ugrás egy másik oldalra
Egy megnevezhetetlen mosoly volt az arcomon, így követtem tekintetemmel minden cselekedetét és jólesően néztem, ahogyan széket húz a megtalált hotelágy mellé.
Egy kellemeskedő sóhaj szaladozott ki a számon, és lehunytam szemeimet, mikor meleg tenyereit éreztem nyakamon és jólesően elvigyorodtam, mintha most kerültem volna a mennyországba, és megkaptam volna magát, az isteni csodát. Hatásos volt ez a kis csaj, mindenben nagyon hatásos. Még azt is elfeledtem egy ideig, hogy nem vagyok a tapintatról híres.
- Máshoz... IS lenne kedvem.. - súgtam neki halkan, mélyen tekintetébe nézve, és megsimogattam arcát, mikor puszit adott nekem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 07, 2013 8:37 pm
Ugrás egy másik oldalra
Óvatos, mégis nagyon akaratos hangon szólaltam meg. Egyszerűen és mellé beszélés nélkül közöltem vele a tervem, ami szerintem igencsak kmmm kecsegtető... Mikor a távolság már kezdett újra kialakulni köztünk én mindkét kezem a mellkasára tettem és a két nagy szempárba néztem.
- Szerintem pontosan jól tudod mire gondolok!- tolom el magam tőle, majd kicsit hátrébb lépek. A kényelmesnek titulált hotel-es ágyat keresem, mikor megvan nagy mosolyra húzom a számat, de nem közelítem meg az ágyat. Egy széket nézek ki magamnak, ahol egy percre megállok és visszanézek a fiúra.
- Szerintem pontosan tudod mire gondolok.- ismételtem meg a válaszom, csak azért, hogy még jobban megerősítsem a szavam, majd lazán elmosolyodtam, lekaptam a rajtam lévő pulcsit, ami alatt már csak egy spagetti pántú topp volt. Visszamentem a férfihez és újra a nyakába emeltem mindkét kezem.
- De szólj ha neked máshoz lenne kedved.- nyomtam egy laza puszit az arcára incselkedés révén.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 07, 2013 4:01 pm
Ugrás egy másik oldalra
Tetszett a tekintete, ahogyan pár másodpercre csak úgy nézett maga elé, és elbambult. Igazi csajos nézés, rendkívül tetszett, ahogyan azt már említettem.
Az érzékeim bizseregnek, ahogy végbemegy egy apró közjáték, és leheletét érzem a fülcimpájon, majd édes hangját a fülemben... te jóságos ég, tényleg ezt mondja nekem? Bár miért lepődöm meg, ez mindig is tetszett nekem.
- Mit akarsz cserébe? Patrízia... - suttogtam, megnyomva a nevét, és elszakadtam tőle annyira, hogy mélyen szemeibe tudjak nézni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 04, 2013 9:58 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Jó tudni, hogy nem vagy az. Mert, mint mondtam azokat nem bírom.- döntöm oldalra a fejem, majd csak egy picit elbambulok.
A jelenben az a hirtelen mozdulat hoz vissza, mikor hirtelen magához húz. Sosem volt zavaró egy férfi közelsége, most sem az...
- Nos nem is tudom....- a két kezemet a nyak mögött összefonom és a füléhez emelem a fejem, az ajkam már majdnem érinti a fülét, de csak majdnem.
- Nem dolgozok ingyen!- szuszogom bele ezt a pár szavacskát a fülébe...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 25, 2012 12:34 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Nekem többségükben csak titkaim vannak. Tetszenének, ha tudnád, mik azok. - kacsintottam rá, még inkább közelítve felé, mert jólesett ez nekem. Tetszett a csaj. De nekem mindenki tetszett, aki kicsit is hajlandó volt foglalkozni velem. Ez génhiba lehet nálam.

- Nem vagyok szőke herceg. - fintorodtam el idióta pofával, és megfogtam a csípőjét, hogy magamhoz szorítsam. A pia már ott volt a fejemben, nem is kevéske mennyiségben. - Masszőr? Rajtam is kipróbálhatnád.. - suttogtam várakozón.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 19, 2012 8:58 pm
Ugrás egy másik oldalra
Szép lassan újra az üvegért nyúltam. A srác szimpatikus, de valamire fognom kell az ittlétem, hát akkor legyen az a valami a pezsgő. Teletöltöttem a poharamat, majd kérdés nélkül a srácéba is öntöttem. Igen, talán a személyiségünk is hasonló.
- Nos imádom az ilyen akaratos és titokzatos pasikat. a gyengéim vagytok!- teszem le a poharat, majd a nyakát átkarolva fonom az ujjaimat össze.
- De ne hidd azt, hogy a szőke herceges mosolyodtól rögtön elvesztem az eszem. Nem vagyok ilyen naív kislány.- nézek mélyen a szemében és az asztalról újra elveszem a pezsgőt. Lassan belekortyolok, majd visszatérek a tárgyra.
- Igen ezt is gondoltam, na meg én remek masszőr vagyok. - vonom fel az egyik szemöldököm, majd egy kicsit elnevetem magam. Igen, ez már a pezsgő hatása, na meg lehet, hogy az őrjítő szemekkel rendelkező, csábos "hercegé" is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 19, 2012 6:36 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Micsoda? Vétek lett volna kihagyni a találkozást veled. Még ha hulla lennék, akkor se tenném. - vigyorogtam rá elég szélesen, mintha megbolondultam volna, de ez a tipikus vigyorgásom volt. Na ja, egyfolytában ezt csinálom, ha le akarok venni valakit a lábáról.

- Igen? - léptem oda elé, és kezeimbe fogtam egy hajfürtjét, hogy az ujjamra csavarjam. - Jó úton járok? - hajoltam közelebb hozzá. - Mitől csábulsz el? - néztem mélyen tekintetébe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 18, 2012 7:48 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Egy nehéz nap után én a helyedben lazítanék és egy lányt se hoznék haza a szobámba.- mondtam egy csalfa mosollyal, majd belekortyoltam a pezsgőbe, aminek igencsak finom volt az íze.
- Bár lehet, hogy nem is ez az oka. Én nem tudhatom.- teszem az asztalra a poharat.
- Ha elakarsz csábítani jó úton jársz...- nevetem el magam, majd újra a kezembe vettem a poharat. Végül már üresen helyeztem az asztalra, igen, ma elvesztem a maradék eszemet is...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 18, 2012 5:48 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Bocsásd meg pillanatnyi modortalanságomat! - mondtam neki, kissé megbiccentve a fejemet. Ennyire pofátlan lennék? Ki van csukva. Na jó.. talán mégsem. Mindig ilyen arrogáns segg voltam, erről valahogy soha nem tehettem. Vagy igen? Mintha nem az én hibám lenne..
- Sev. - biccentettem felé és teljes közelséggel néztem a szemébe. - Bánnám is életem végéig, ha nem tudom ezeknek a bájos szemek tulajdonosának nevét. Akkor biztosan nem találnám meg többet. - súgtam neki érzékien.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 16, 2012 5:32 pm
Ugrás egy másik oldalra
A konyhai rész megközelítve, elvettem a poharat, majd egy laza koccintás után már a zenére mozgattam a csípőmet.
- A megismerkedésünkre?!- kérdezem egy ravasz mosoly keretében. - Hisz még a nevemet sem tudod. Pati!- nyújtom a jobb kezem, míg a balban megtartom a pezsgős poharat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 16, 2012 3:52 pm
Ugrás egy másik oldalra
Mintha régóta itt élne. Kiismerte magát a helyiségben. Nem is tudok erre mit mondani. Néhány nőbe talán ez bele van programozva.
- Indíts csak, én addig ezt kibontom. - kacsintottm rá, megfogva a pezsgős üveget, és átsétálva a konyhába, kibontottam a pezsgőt, ami bukkant egyet.
- Fogd! - vettem elő a poharakat és teleöntöttem a poharát. Leitatni? Még az sem rossz ötlet. - Mire igyunk? - sóhajtottam. - A megismerkedésünkre? - kacsintottam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 14, 2012 6:43 pm
Ugrás egy másik oldalra
Egész gyorsan a hotelszobához értünk, ez jó, mert nem vagyok az a türelmes típus. Pár másodperc múlva már a szobaajtaja előtt voltunk.
- Oh Köszönöm.- hagyja el pár szó a számat és már beljebb is léptem.
A szoba teljesen átlagos volt, mint egy hotelszoba.
- Nos... nekem megtetszett ez a pezsgő, de ne vedd tolakodásnak ha más alkalmakra tartogatod megértem! - villantottam egy nagy mosolyt miközben a pezsgős üveget a jobb kezembe helyeztem. Majd gyorsan átpasszoltam az üveget és egy igen furcsa magnóhoz léptem. Nagy nehezen sikerült elindítanom, majd visszasiettem a házigazdához.
- Egy kis zene nemárt nem?- kérdeztem még mindig mosolyogva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 13, 2012 3:12 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Főtér

Nem késlekedtem túlontúl sokat, kedves mégis pimasz mosolygással mutattam az utamat a lánynak. Te jó ég, vajon bemutatkozott már, vagy az én agyam a lyukas és nem emlékszem rá?
- Fáradj beljebb! - böktem a nappali irányába. Eléggé szolíd szoba volt, nemrég vettem ki. Még minden a helyén. - Kérsz valami frissítőt? - zártam be magam mögött az ajtót.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 13, 2012 3:11 pm
Ugrás egy másik oldalra
Severus szobája
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Severus szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Alan Robert Severus Jaspers - Elkelt
» Delena szobája / Farrah szobája
» Ian szobája
» Vicki szobája
» Xavier szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Hotel-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •