Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vérfarkas
Faye Charpentier
Aaron --- Tumblr_p00wt8wq9i1wwbdveo1_250
Tartózkodási hely :
new orleans is my home ★ ☆
Hobbi & foglalkozás :
fighting for equality ★ ☆



A poszt írója Faye Charpentier
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 04, 2017 7:52 pm
Ugrás egy másik oldalra
Elkelt karakter!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 28, 2017 1:06 am
Ugrás egy másik oldalra
Aaron ---
● ● nomen est omen ● ●

kor 30 körüli

faj teljesen mindegy

Szerepkör "csak" életem szerelme

play by Aaron Tveit

foglalkozás userre bízva

várja hát nem egyértelmű? *-*

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Valami hatalmas trauma érhetett téged a múltban. Hiába öltöd magadra a nemtörődöm, cinikus humort pufogtató férfi álcáját, én átlátok rajtad. Már lassan egy hónapja hozzám jársz hetente kétszer terápiára. De abban az egy órában sosem szólsz egy szót sem vagy semmitmondó témákat hozol fel, esetleg az én magánéletembe igyekszel belemászni. Mintha az egészhez nem lenne semmi kedved. Holott szerintem csak félsz megnyílni előttem. Valamiért mégis felkerestél engem és mindig felbukkansz a megbeszélt helyen. Szóval ha törik, ha szakad, elérem, hogy végre kiadd magadból a fájdalmat. A tekintetedben látszik, hogy keresztülmentél valamin, amit nem tudsz feldolgozni. Engedd, hogy segítsek. Az, hogy felkerestél, már félsiker. Ezt én is mindig elmondom. Már csak szóra kell bírjalak valahogy, miközben minden erőmmel azon vagyok, ne pofozzalak fel a sokszor faragatlan, sőt olykor kéjenc beszólásaid miatt. Van benned valami, ami már elsőre megfogott. Természetesen tartom a kellő távolságot, de elég nehéz az egyre inkább feltörő érzéseknek megálljt parancsolni, pláne, ha a páciens - ez esetben te - ennyire...nos, közvetlen. Egy dolog biztos: kiderítem, mi ez a kettősség benned. Teljesen egyértelmű, hogy mélyre temetted magadban a múltad egy szeletét, amit egy részed ugyan nem szeretne kiteregetni, de egy másik csak arra vár, hogy a felszínre hozza végre és megkönnyebbüljön. Rám számíthatsz.

// Semmit nem szeretnék megszabni ezen kívül, a karakter sötét múltja is teljesen rá van bízva, viszont örülnék, ha a pb maradna. Idővel tényleg szerelmi sztorit szeretnék kialakítani velük, ahogy azt jeleztem is. Remélem, mielőbb megérkezel, és akár ember, akár természetfeletti leszel, hiszem, hogy érdekes történetet tudunk kialakítani. 41 //

Vissza az elejére Go down
 

Aaron ---

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Aaron Dorne
» Aaron Dorne
» Aaron Dorne
» Aaron Neil
» Aaron Contreras

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •