Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Bartholomew Lecter

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 11, 2017 4:22 pm
Ugrás egy másik oldalra
Bartholomew Lecter
● ● nomen est omen ● ●

kor 100-200 között

faj boszorkány vagy vámpírboszorkány

Szerepkör édesapám

play by Mads Mikkelsen [nem alku tárgya!]

foglalkozás Pszichiáter [sorozatgyilkos]

várja :szivi:

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Beléd szerettem. Persze, teljesen más értelemben attól, mint ahogy legtöbben első megállapításra értelmezik.
Mindannyian tudjuk, és tapasztaljuk, hogy akik segítenek rajtunk vagy csak egyszerűen velünk vannak a legrosszabb időszakokban is, nos, azokhoz egy idő után fűzni fog valamiféle érzelem. Lehet az szerelem, barátság, lelki társak és számtalan más kapcsolat lehet az. A mi esetünk egy kissé bonyolult, annyira vegyes és annyira mély, legalábbis az én részemről. Talán az is az oka, hogy a vér szerinti édesapám vagy de én erről persze nem tudok. Miért is tudnék. Nem árultad el, hiszen ha rájövök a titkodra, tudod, hogy beleroppannék, ha egyszer rájönnék arra, hogy te valójában ki is vagy. Titokzatos ember vagy, azonban egy percig sem próbáltalak téged megfejteni holott megtehettem volna. Minden egyes mézédes szavadat elfogadtam, még csak nem is próbáltam megcáfolni mindazt ami elhagyta az ajkaid. A szememben egy csodálatos ember tükröződött amikor rád néztem.
Az utóbbi időben azonban elhagytalak téged, neked köszönhetően hiszen te akartad így. Beleroppantam mindenbe ami történt a múltban, ami végett te ápoltad a lelkem. Egyre közelebb kerültem az igazsághoz, amit te zseni módon rejtegettél a hátad mögött magadról. A sok brutális megmagyarázhatatlan gyilkosság, a sok titokzatosság... mi történik akkor ha elkapnak? Rengeteg áldozat vére és húsa tapad a kezedhez. Nem véletlen, hogy annyira kedveled a konyhát és annyira ügyelsz arra, hogy mit adsz a testednek. Veszélyes vagy és manipulatív, egy igazi ragadozó. De szükségem van rád. És tudni akarom, hogy ki is vagy valójában.

||

Kedves olvasó! A karaktert kimondottan akkor ajánlom, ha valamilyen szinten -véletlenszerűen rendszeres- megtekintője voltál a Hannibál című filmsorozatnak. Az általam meghirdetett karakter majdnem vagy talán teljes egésze tükrözi az említett sorozatban szereplő Hannibált. Ahhoz, hogy a karakter hiteles gazdájaként légy, ismerned kell ahhoz azt a karaktert. Az általam megemlített leírás mindössze a kapcsolatot írja le, nem a meghirdetett karakter múltját és annak egyéb körülményeit. Abban az esetben ha mégis felkeltette az érdeklődést benned, természetesen terjedelmesebb leírást fogok alkotni privát üzenetben. Addig is viszont borzasztóan várlak és talán más is aki a rajongód  :szivi:  :szivi:

Vissza az elejére Go down
 

Bartholomew Lecter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •