Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Jasper T. Stafford

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 18, 2012 1:21 pm
Ugrás egy másik oldalra

Jasper Thomas

Stafford


Alapadatok

Teljes név: Jasper Thomas Stafford
Születési idő: 1560. Szeptember. 25
Becenév: Nem szereti ha becézik.
Kor: 452
Faj: Vámpír
Avatar: Louis Hunter (vagy ha van más avi ötletetek akkor egyezkedő vagyok .Very Happy)

Jellemzés

Személyiség: Egy önző nagyképű és bunkó ember. Mindent magának akar, és bármilyen célt tűz ki maga elé azt tűzön vízen át véghez viszi még ha ezért másokon is kell átgázolnia. (tipikusan olyan mint én Razz ) A kétszínűség mestere. Ha úgy tartja kedve akkor kedves, és előveszi a jó modorát, de ez csak álca mert belülről egy hideg érzéktelen tahó.
Külső: Szőke haj, kék szemek kidolgozott, de mégsem túlzásba vitt alkata van. Tipikus szépfiú, és ezt ki is használja a maga perverz és nagyravágyó módján.

Előtörténet

1560-ban született egy jómódú nemesi családban. Fiatal kora óta egy önző és végtelenül gonosz ember volt. A szülei ennek ellenére is szerették. Talán azért is mert ők sem voltak különbek. Talán miattuk lett ilyen. Kitudja?
23 éves korában vált vámpírrá, amivel csak a rossz tulajdonságai fokozódtak. Szülei halála után sajátos rémuralomba kezdett és nőket vitt a sírba. Beteges módon gyűjtötte a neki íródott szerelmes leveleket amelyek az áldozataitól voltak. Mesterien csavarta az ujjai köré a nőket. Tipikus példa arra, hogy nem minden a külső kisugárzás ha a belső egy rideg szívet takar.
Hosszú évek/évszázadok múlva ismerkedett csak meg velem. Jobban mondva először a szüleimmel, akikkel egyességet kötött, hogy hozzá kell mennem, ha akarom ha nem. Miért is érdekelte volna pont őt, hogy mit érzek amikor világ életében csak játszott a nőkkel?
A házasság megkötése után bukkantam rá az áldozataitól kapott leveleire. El akartam menni, de ő pont akkor bukkant fel és olyanná tett mint ő maga.
Utána pedig köddé vállt. Évszázadokon keresztül járta a világot és lépten nyomon vér tapadt a kezéhez. Próbált megtalálni engem sikertelenül, be akarta végezni a szüleim akaratát, amiről én még csak nem is tudtam. A szüleim még a házasság előtt tudták, hogy Jasper vámpír, azt akarták, hogy megöljön vagy tönkretegye az életemet, de ezt nem tudta véghezvinni mert ha csak egy halovány szikráját is az érzelmeknek, de táplált irántam.
De most Mystic Falls-ba tévedt annak reményében, hogy itt huzamosabb ideig marad, de arról fogalma sincs, hogy én is itt vagyok.


UI: Örülnék ha minél hamarabb a szárnyai alá fogadná valaki Jaspert mert jelentős karakter lenne itt a számomra, és sok lehetőséget látok benne. Smile
Vissza az elejére Go down
 

Jasper T. Stafford

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jasper Clayton
» Seth (Ethan) Stafford

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •