Share | 

Farkasboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
Chatkép :

Keresem :

Hobbi & foglalkozás :
♔ if you're not so lucky, you know i'm not a good guy
Humor :
♔ actually, i have

A poszt írója Kevin Godbert
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 06, 2017 7:57 pm
Ugrás egy másik oldalra

Anabeth Godbert
● ● nomen est omen ● ●

kor 25

faj boszi farkas génnel

Szerepkör unokahúg

play by Johanna Braddy, nincs alku

foglalkozás rád bízom.

várja a Godbert-família

Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Az unokahúgom vagy. Öt éves korod óta vagy szerves része Kevin bácsi életének, és szép magabiztos léptekkel gyúrtad ki az utat szerencsétlen nagybátyád szívéig, hogy ott galád módon tanyát is verjél. Te jelentetted először az igazi családot nekem, egy darabot a sosem ismert bátyjámból és te szerettél először feltétel nélkül. Ártatlan gyerekként úgy bújtál a karjaimba, mintha az apád lennék, hisz megszólalásig hasonlítok rá. Arra viszont nem voltam felkészülve, hogy veled együtt a nyakamba szakad egy rakás nyűg is, egy egész falka, meg egy özvegy, aki első körben mindenkiben az ellenséget látja. Aztán valahogy mégis megmaradtunk egymás mellett, közben felcseperedtél, de az idő múlásával mindig csak több és több kérdésed lett. Ezer választ vártál, nem számított, hogy az épp a teveszőrrel van kapcsolatban vagy a hűtő működésével, mindig előálltál valamivel. A szeleburdi kislány viszont felnőtt, gyönyörű és határozott nővé cseperedett, aki nem rest kimondani a véleményét, jelenleg épp azt bizonygatod, hogy apád hagyatéka, a falka, amit rám hagytak, jog szerint a tiéd lenne. De nem váltottad ki az átkodat, még nem vagy farkas, és ha rajtam múlik, minden eszközt bevetek annak érdekében, hogy ez ne is következzen be. A varázserő épp elég nagy átok egy olyan városban, ahol pillanatok alatt forrongás törhet ki természetfeletti körökben. De bármennyire is ismerlek, azt nem tudom, hogy meddig vagy hajlandó elmenni azért, hogy apád örökségét megkaparintsd. Talán mégsem nőtt még be teljesen a fejed lágya, ha azt gondolod, hogy a dicsőség majd alfaként naggyá tesz. Egy falkát irányítani nem egyszerű feladat.

/ Jövőbeli karakter! A jelenben anyuka irányítja, az ő hirdetése elérhető: itt. Örülnék neki, ha hamar megérkeznél, és nem bánnám, ha a karakter stabil lábakon állna. Nyugodtan kerekíts köré egy történetet, de kooperálhatunk közösen is, nem zárkózom el ettől az ötlettől sem. Semmit nem szabok meg a fentieken kívül. Ja de, Johanna Braddy arca maradjon. Köszöntem.
További infókért tessék zaklatni pm-ben.  :kiss:

Vissza az elejére Go down

Anabeth Godbert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal