Share | 

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 14, 2017 12:22 pm
Ugrás egy másik oldalra

Alice Henriette Danville
● ● nomen est omen ● ●

37

black cherry

Seattle

Rose Byrne

vadász

Ali, Ally

ügyész

a karakterem saját

Születési idő, hely   1980. március 27., Seattle, Washington állam, USA
Első átváltozás   -
Család   Az apám is vadász volt, én pedig követtem őt az útján, ő képzett ki engem. Leginkább anya halála volt a kiváltó oka annak, hogy ő ezzé vált. Vámpírokat ölt, hiszen azok vették el élete szerelmét, nekem pedig az édesanyámat. Állandó bosszúszomj, keserű napokat megélt, hitét elvesztett apja-lánya voltunk... mindaddig, míg nem találtuk meg azt, akit meg kellett találnunk. Nyomoztunk, kutattunk, őrlődtünk. Megtettük apámmal ketten azt, amit sosem bántunk meg. Meggyilkoltuk édesanyám gyilkosát. Már csak én maradtam, én pedig azóta elvégeztem a jogi egyetemet, ügyészként dolgozom, hogy hivatalosan is igazságot szolgáltathassak.

Ide jöhet a régen várt előtörténeted. Nincs megkötött szószám, rád bízzuk a lapod hosszúságát, csupán annyit kérünk tőled, hogy minél többet mutass be magadból, és ennek segítségével már megismerhessünk téged.
A forma szabad választású, hozhatsz előtörténet példát, életrajzszerű írást, naplóbejegyzést, levelezést, vagy ami csak eszedbe jut! A kreatív ötleteket nagyon szeretjük, így ne féljetek újításokkal megspékelni ezt a kis részt.
Mint látod viszont, jó ideje nem szerepel az előtörténetben a jellem rész, így az előtörténetedet kell ellátnod olyan részekkel, amely elárulja, milyen is vagy ott, a felszín alatt.
Az alkotás előtt mindenképpen olvasd el a világleírásunkat, a szabályzatunkat, és a választott faj leírását is, hogy biztosan ne érjen csalódás, és mindent rendben találhassunk. A lap megírására két hét áll rendelkezésetekre, csak ezt követően foglalózhattok! Hajrá!

Vissza az elejére Go down

Alice Danville

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal