Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 30, 2012 3:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Elég fiatalnak tűnt ahhoz, hogy megkeserítse az életét tanárként természetesen ez az ő döntése. Én megmaradok a helyi kedves srác aki úgy tesz, mintha nem tudna semmiről ami itt zajlik. De így a legjobb. Legalább valamennyire lehet normális életem.
- Akkor üdvözlöm itt Mr. Lanter. - Mondtam illedelmesen. - Azért remélni tudom, hogy az ön pályafutása sokkal hosszabb ideig fog tartani és kevésbé lesz ilyen... Hogy is mondjam. Rossz vége. - Nem gondoltam volna, hogy valaki még elfoglalja ezt az állást. Főleg olyan aki tudja, hogy mik is történtek itt. Bár ebben a városban már nincs olyan dolog ami ne lenne furcsa. Bár inkább ha már valami nem furcsa az itt a feltűnő.
- Igen, persze. - Húztam egy mosolyra a számat. Nem kívántam letegezni habár nem sokkal lehetett idősebb, mint én. De mégis csak egy tanár. Úgy éreztem, hogy így helyes.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 30, 2012 2:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Illedelmes srácnak tűnt először. Az első benyomás tökéletes! Remélem, hogy így is marad, nem szeretem utálni a tanítványaimat. Persze szavakkal soha nem mondhatom el a véleményemet, de csak meglátszik az ilyesmi.
- Nos, üdvözlöm Matt! - álltam fel, hogy illedelmesen odasétáljak elé. A tanári illem. Valakiből gyökerestül hiányzik.
- A nevem Timothy Lanter. És igen, új tanár. De jobb szeretnék a barátotok lenni, mintsem valami ellenség, mikor beléptek ide. - mosolyodtam el, hogy oldjam az esetleges feszültségeket. - Történelmet fogok tanítani a gimnáziumban. Az előző tanárokról... hát, semmi jó hír nem kering. Az egyik, bizonyos Tanner tanárúr állattámadás áldozata lett. Az előzőt pedig, ha jól emlékszem, Mr Saltzman, nemi erőszak vádjával kirúgták. - sóhajtottam. Nem az volt a dolgom, hogy véleményt alkossak ezekről.
- De úgy vélem, fiatalkorom miatt mi is jól megleszünk. - vigyorodtam el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 29, 2012 1:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Beléptem az ajtón, majd be is mutatkoztam. - Matt Donovan vagyok. Önben kit is tisztelhetek? Esetleg egy új tanárt? - Kérdeztem teljes kedvességgel.
Nem igazán van jó híre azt hiszem itt a tanári állásoknak ezért furcsa új arcokat látni a tanári karban. De neki is biztos meg van a saját oka. Mint egykor Alaricnak. Előbb utóbb az ő kis titka is kiderül. Azt hiszem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 29, 2012 12:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Éppen az egyik szakkönyvet helyeztem az egyik tanári polcra, mikor kopogás ütötte meg a fülemet. Máris egy... kicsoda is? Kétlem, hogy egy diák csak úgy pépecolna itt. Nekik elég az a napi néhány óra.
- Tessék! Jöjjön be! - szólaltam meg nyugodt hangon, megköszörülve a torkomat. Eszem ágában sem volt felfedni titkaimat. Még... persze nem ártana, ha jönne valaki, aki tud nekem segíteni a céljaim elérésében.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 28, 2012 4:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
(Donovan ház - Szoba)

A folyósokon sétálva az egyik tanterem mellett haladtam el amikor észrevettem egy új arcot. Hmm, talán egy új tanár? Ha így van akkor azt hiszem kötelességem üdvözölni. Meg hát amilyen furcsaságok vannak errefelé már kicsit a kíváncsiság is űzött.
Visszamentem a tanteremhez, majd bekopogtam az ajtaján.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 28, 2012 4:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Amikor az iskola falain belül sétáltam, mindig eszembe jutott egy mondat: Üljön le, ez egyes!
A hátam borsódzott minden naptól. Pedig nem voltam hülyegyerek. Sőt! Ha az lettem volna, soha nem döntök a tanári pálya mellett. Történelem tanár... kiemelkedő szerepe van állítólag ebben az iskolában. És állítólag el van átkozva ez a poszt itt.
Leültem az asztalhoz. Délutánra járt, mégis most érkeztem, hogy berendezkedhessek. Kedves munkatársak, enyhén hangos diákok... már csak az osztályomat kellene megismernem.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Tanterem    - Page 7 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 14, 2012 12:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Tanterem
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Vissza az elejére Go down
 

Tanterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Belváros :: Középiskola-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •