Share | 

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Chatkép :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
✿ eat the rude ✿
Humor :
✿ redhead ✿

A poszt írója Harley Leila Nevaeh
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 11, 2018 7:19 pm
Ugrás egy másik oldalra

moon || harley
Még én magam sem igazán tudom, hogy mi vett rá engem arra, hogy kimerészkedjek New Orleans utcáira. Ennek nagyon egyszerű oka van, tulajdonképpen bármelyik sarokban ott lehet egy Salem-i boszorkány aki épp meg akar majd engem ölni. Persze, vagyok annyira elővigyázatos és ravasz, hogy én ezt nem fogom csak úgy könnyen hagyni, hisz szeretek élni. Ha nem így lenne, akkor már régen nem élnék, hisz már a Salem-i boszorkányok fője abban a pillanatban megölt volna engem, ha nem menekülök. Nem mellesleg nem ez az első kiruccanásom itt, aminek köszönhetően tulajdonképpen magamra haragítottam egy igen csak egy vonzó vámpírt. Szegénynek kénytelen voltam az ékszerét megbuherálni, mert különben félő volt, hogy nem marad meg a kobakom a nyakamon. Sajnos még mindig hűen tartom magamat a koven szokásaihoz és ezért is próbáltam elpusztítani azt  a vámpírt, pedig már semmi okom sem lenne arra, hogy ártsak bármelyik természetfelettinek. De engem erre neveltek és erre képeztek ki. Arra, hogy ártsak és öljek. Nem szabadna, hogy kövessem ezt az elvet, hisz ha változtatni akarok a koven életén, akkor nem szabad az eddigi hagyományokat tovább vinnem. Ez nyilván akkor fog élni, ha sikerül kitalálnom, hogy hogyan öljem meg a Főt. Ami minden bizonnyal azért nehézkes, mert nálam jóval tapasztaltabb boszorkány.
New Orleans mindig a közeledő esti órákban a legszebb. Ilyenkor teszek egy sétát lent a városban épp úgy, mint egy elátkozott királylány akinek csak ekkor szabad megjelennie. Persze, nem vagyok királylány és elátkozott sem, de ilyenkor érzem azt, hogy biztonságos kint lennem. (..)
- Igazán szépek ezek a növények. - Kedveskedően szólalok meg, amint körbenézek bent az üzletben. Máris megcsapja az orromat az illatos füstölő illat és a növények egyvelegének minden illata; mégis a rózsa az, ami minden tekintetemet vonzotta maga után. Még igazán szépek voltak, élénk vörös volt mind egy szálig, épp úgy, ahogy ajkaimon a rúzs. Szeretem, ha a házamban növények vannak, s épp valamelyik nap halt meg az asztalon lévő növényem.
Épp kiszedek egy szálat, kedves mosollyal az arcomon, amikor is megérzem egy boszorkány jelenlétét. Abban a pillanatban, ahogy érzelmeim szinte lángban égtek, úgy a kezemben tartott rózsát is lángok borítják amit azonnal a földre dobok, mert megégette a tenyeremet. Azonban a tűz nem terjed tovább, hisz amint leért volna az az egy szál rózsa, a levegőben már hamuként terjedt szét a levegőben. De egyelőre még képtelen vagyok elfordulni. Az eladó boszorkány.
Ilyenkor már régen halott lenne, ha még a koven tagja volnék. Az volt a feladatom, hogy öljek, de már nem vagyok köteles megtenni. Mégis a nyoma ott van bennem. Egy pillanatra el is vörösödöm az egész helyzettől..

Vissza az elejére Go down

virágüzlet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Yamanaka birtok
» Lakónegyed
» Szabad Játék (1)
» [Küldetés] A virágmező
» Medúza nővérek és a fénylő virágok