Share | 

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Chatkép :

Keresem :
only one brother

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
✿ eat the rude ✿
Humor :
✿ i'd say go to hell, but i never want to see you again ✿

A poszt írója Harley Asuman Osborn
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 27, 2018 6:54 pm
Ugrás egy másik oldalra

Jonathan Nevaeh
● ● nomen est omen ● ●

kor 18

faj boszorkány

Szerepkör testvér

play by  Cameron Monaghan

várja Egyelőre én  38

Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...  
Micsoda ostobaság, hogy két iker egymásba szeret. Habár, akkora bűnt mégsem követtünk el, elvégre hamarosan kiderült, hogy minket valójában nem köt össze vér. Mindenünket feláldoztuk volna a másikért. Sohasem úgy viselkedtünk egymással mint két testvér, hanem mint két barát, ebből pedig az idők elteltével sokkal több lett. Sokáig utána is abban a hitben éltünk, hogy ikrek vagyunk, de nem foglalkoztunk azzal. Saját életet akartunk, amiben csak mi vagyunk, ketten egymásnak. Ennek az illúziónak azonban hamar vége szakadt. Megöltem egy embert, ami után rá pár órára már jött is értem a koven tagjai, hogy elvigyenek jó messzire. Nem tudtam tőled elbúcsúzni. Habár hatalmas kő esett le a szívemről, hogy mi nem azonos családból származunk, mégis végtelenül bánatos lettem a hiányodtól. Szerettelek, mindennél jobban. De ennek már négy éve.
Régen az  a koven vitt a ti családotokba, amelyik aztán el is vitt onnan. Azonos napon fogantunk meg, azonos hajszínnel és így látta mindenki jónak, hogy hazug gondolatokkal tömjenek bennünket. Ez alól a szüleid sem kivételek, akiket egy ideig én is a szüleimnek tekintettem. Valószínű te megbolondultál az eset után. Világ életedben nagyon instabil gyerek voltál. Túlságosan agresszív és instabil, volt benned valami hatalmas nagy démoni lény amitől néha rettegtem. A sok hazugság végett kiirtottad a famíliádat. Egyedül maradtál, nélkülem. Fogalmad sem volt arról, hogy engem hová vittek, neked nem árultak el semmit sem. Alighanem pár hónapja sikerült csak tudomást szerezned a New Orleans-ban működő akadémiáról. Nem tudod biztosan állítani, hogy boszorkány tagokból áll, de minden gyanúd azt sugallja, hogy ott vagyok.
Nem ismerem a szándékaidat. Lehet, hogy meg akarsz ölni amiért elhagytalak. Pedig valójában nem az én akaratomból történt ez. Lehet, hogy meg akarsz találni, hogy végre tisztázódjon minden. Négy éve láttalak utoljára, fogalmam sincs, hogy mi körvonalazódik a fejedben. Egy ami biztos: Szükségem van rád.

♡♡♡ A leírt szövegrész mindössze csak egy töredék az egészből, pm-ben bővebb tájékoztatás lesz, amin akár változtatni is lehet.
♡♡♡ A play by talán alkuképes, de ez mindenképpen megbeszélés tárgya. Amit viszont ígérhetek, mellettem nem fogsz unatkozni  21
♡♡♡ A karakter abban az esetben javasolt, ha nem taszítanak vissza az 'érdekesebb' dolgok.
Egyéb infó: Nem tudsz ellenállni a macskáknak, a macskák jelentik az életedet link  Razz
Nagyon várlak téged!  

Vissza az elejére Go down

Jonathan Nevaeh

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jonathan Miller / Einar Skurgeson
» Nevaeh Shailene Fernee