Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vámpírboszorkány
Ebony Tate-Smith
Graham Atwell  Tumblr_ol8bpmGda01sasfc6o1_250
Tartózkodási hely :
mystic falls, whitmore ✤ ✤
Hobbi & foglalkozás :
i'm trying to be okay ✤ ✤



A poszt írója Ebony Tate-Smith
Elküldésének ideje Szer. Márc. 28, 2018 9:38 pm
Ugrás egy másik oldalra
Graham Atwell
● ● nomen est omen ● ●

kor 35 év

faj vámpír (vagy ember)

Szerepkör fenyegetés

play by Tom Hiddleston

foglalkozás üzletember

várja én mindenképp  :033:

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Ismerlek már egy ideje, de álmomban sem gondoltam, hogy magad vagy az ördög. Te segítettel nekem az Államokba jönni, miután kiengedtek az előzetesből, ahova a szüleim meggyilkolása miatt zártak. Akkor még azt sem tudtam, hogy ebben a te kezed is benne van.. Te riasztottad a rendőröket azon az éjszakán, mikor az ominózus eset történt. Végig te mozgattad hátulról a szálakat. Hogy miért? Én azt pontosan nem tudhatom, mert eddig csak a jó oldaladat láttam: nagyapám legjobb barátjának fiaként jóban lettél apámmal, akivel később közös céget alapítottatok és aki úgy tekintett rád, mint az örökösére. Irigykedtem rád, mert attól féltem, én sohasem fogok ilyesfajta elismerést kicsikarni a szülőmből. Te a mentorálást, a támogatást és a szeretetet úgy köszönted meg, hogy kihasználva az épülő kapcsolataidat egyre zűrösebb ügyekbe keveredtél. A te kezed mindig tiszta maradt, ahogy az egy vérbeli manipulátorhoz illik és miközben megszedted magad pénzzel és építetted a hírneved az alvilágban, egyre kevésbé tudtad tartani az álcádat a külvilág, leginkább a saját és az én családom előtt. Mivel apám rájött, mit csinálsz a háta mögött, vesznie kellett. Nem hagyhattad, hogy bárki magakadályozzon a tervedben, miszerint tied legyed a világ.
Egyetlen bökkenő van: én. Azt hitted, nem kell számolnod velem, de arra nem számítottal, hogy már szinte mindent tudok rólad. A szüleim előrelátóak voltak és üzenetet hagytak, amit csak nemrégiben találtam meg: ha bajuk esik, rád gyanakodjak és keressen meg azt a new york-i intézetet, ahova elzárták a rólad szóló papírokat, bizonyítékokat, a pénzt, amit hónapok óta keresed, ami esetleg tönkretehet. Van egy olyan megérzésed, hogy esetlegesen tudhatok arról, milyen vagy valójában, ezért magad mögött hagytad Londont, ahonnan eredetileg származol és a keresésemre indultál. A legnagyobb probléma az, hogy felettébb okos és ravasz vagy, aki bárkit az ujja köre csavar, nem fél kihasználni az emberek jóindulatát és nem fog ajtóstul rontani a házba. A magabiztos fellépéseddel, humoroddal és igazi angolos jó modoroddal karöltve tényleg minden a tied lehetne: a kérdés csak az, hogy képes lennél az életemre törni vagy figyelembe sem vennéd, hogy egyébként eredendően jó kapcsolatunk volt egymással?

// Nagyon szeretném, ha a pb maradna, más kikötésem nincsen. Talán csak annyi, hogy nem romantikus kapcsolatra szánnám. Gyere gyorsan!  40

Vissza az elejére Go down
 

Graham Atwell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hayley Atwell
» Kat Graham
» Nathaniel Graham
» Graham E. Starfield

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Aktuális keresések-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •