Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vámpírboszorkány
Ebony Tate-Smith
Eugene Farah Tumblr_ol8bpmGda01sasfc6o1_250
Tartózkodási hely :
mystic falls, whitmore ✤ ✤
Hobbi & foglalkozás :
i'm trying to be okay ✤ ✤



A poszt írója Ebony Tate-Smith
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 30, 2018 1:33 pm
Ugrás egy másik oldalra
Elkelt karakter!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 25, 2018 5:56 pm
Ugrás egy másik oldalra
Eugene Farah (elõfoglalt)
● ● nomen est omen ● ●

kor ha vámpír vagy, akkor több száz (akárcsak én), ha vérfarkas, akkor 28-29 év körül

faj Vámpír vagy vérfarkas

Szerepkör szerelmi partner idővel

play by Matthew Daddario

foglalkozás -

várja én, meg akik hozzám kapcsolódnak, talán

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...

Első variáció. Lehetsz az a vámpír, aki a múltban, évszázadokkal ezelőtt átváltoztatott engem. A körülményeket kitalálhatjuk együtt, hogy hogyan és miként történt. Lehetne esetleg az, hogy Katherine egyik haragosa vagy, s mivel mindvégig te is őt kerested, bennem láttál lehetőséget. Ha én megtalálom őt, akkor te is, hiszen követsz és szemmel tartasz, mióta vámpírrá tettél. Aztán persze, amint megtalálom az anyámat, te lecsaphatsz és revansot vehetsz Katherine-en - azonban én ezt nem fogom hagyni. Ugyanakkor a hosszú idő alatt, amit a figyelésemmel, követésemmel töltöttél, talán némi érzelmi kötődést indított el az irányomba a részedről. S talán pont ez az, amiért végül te magad is meghátrálsz a bosszúdtól. Hiszen látod, hogy számomra fontos az anyám, bármiket is tett a múltban, bármilyen is ő maga. Számító, manipulatív, de egy túlélő. A veled való találkozást is túl kell élnie... muszáj.

A másik variáció. Nem változtál még át, de vérfarkas vér csörgedezik benned (te erről nem tudsz - sőt, az egész természetfeletti világ titok volt ezidáig előtted). Egyszer megmentettelek téged attól, hogy megölj valakit - egy balesetet akadályoztam meg. Az átkod aktiválódott volna, de hála nekem, nem történt ez meg. Lebuktam előtted, hiszen láttad, mennyire gyors vagyok, gyorsabb, mint egy átlag ember. Tudod, hogy vámpír vagyok. Próbálsz minél több dolgot megtudni rólam, a világról, ami eddig rejtett volt előtted. Egyre jobban belebonyolódsz ebbe a veszélyes világba. Figyellek, próbállak sokszor figyelmeztetni, hogy maradj ki belőle és tartsd magad távol ettől az egésztől, de hajthatatlan vagy. Direkt keresed a bajt... egyszer talán az átkod is aktiválódik, s akkor végleg a részese leszel ennek a káosznak, amiben én magam is élek.

// Igazából mindegy, melyik varicáiót alkotja meg az, aki végül elhozza nekem Eugene-t, de mindenképpen dobjon meg egy pm-mel, amennyiben megérkezik. A PB-t szeretném, ha maradna, a név alkuképes, ha egyeztetünk. *-* Vagy esetleg egy második névnek maradhatna az, amit én megadtam. Nos, ennyi volna, nagyon várlak, Eugene! 31  38  //

Vissza az elejére Go down
 

Eugene Farah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Eugene Farah
» Eugene Alan Harlow

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •