Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 10, 2018 8:37 pm
Ugrás egy másik oldalra
Cain ___
● ● nomen est omen ● ●

kor 600+

faj vámpír, vámpírboszorkány

Szerepkör megmentő, pót-testvér, de akár szerető is

play by Sam Claflin, Michael Pitt, vagy akiben megegyezünk

foglalkozás szerintem valami jól menő vállalkozásod van, vagy céged

várja énénénén, meg lehet Elias is elbeszélgetne veled, meg amúgy Darius ki akar nyírni engem

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...  Lassan hatszáz évvel ezelőtt te változtattál át engem, talán magányos voltál, talán megsajnáltál. Ötletem sincs, de nem is fírtattam azt a hatalmas mészárlást, ami akkor este történt. Túlságosan sohasem másztunk bele a másik magánéletébe, csak együtt éltünk, majd elkalandoztam, és ismét visszatértem. Te egy fix pont vagy az életemben, bátyám helyett bátyám. Amikor átváltoztattál, megígérted, hogy örökké itt leszel nekem, felelősséget vállaltál értem. Ellenben te megígértetted velem, nem fogok őrültségeket csinálni és én meg is tartottam a szavaimat a nagy ipari forradalomig. Azóta viszont, hogy Darius elárult, közveszélyessé váltam. Sorban változtattam át az embereket vámpírokká, hogy a szövetséges boszorkány engedelmes katonákká hipnotizálja. Neked pedig eleged lett, sorra gyilkoltad le a kiképzett pár fős seregemet, majd az elmúlt hónapokban eleged lett. Elvetted a napgyűrűmet és bezártál a seattle-i házunkba. Esténként kiengedsz vadászni, de biztos vagyok benne, hogy a háttérből mindig figyelsz...

Vissza az elejére Go down
 

Cain

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •