Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 17, 2018 7:06 am
Ugrás egy másik oldalra
Anabeth Godbert
● ● nomen est omen ● ●

kor 7 év

faj boszi farkas génnel

Szerepkör unokahúg

play by Mckenna Grace

foglalkozás iskolás?!

várja egy egész família

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Az unokahúgom vagy, a jalanben és a jövőben is számítunk rád. Mivel a jelenben 7 éves vagy, egy átlagos félárva hét éves problémáival, így inkább a jövőbeli énedről írnék.
Hét éves korod óta vagy szerves része Kevin bácsi életének, és szép magabiztos léptekkel gyúrtad ki az utat szerencsétlen nagybátyád szívéig, hogy ott galád módon tanyát is verjél. Te jelentetted először az igazi családot nekem, egy darabot a sosem ismert bátyjámból és te szerettél először feltétel nélkül. Ártatlan gyerekként úgy bújtál a karjaimba, mintha az apád lennék, hisz megszólalásig hasonlítok rá. Arra viszont nem voltam felkészülve, hogy veled együtt a nyakamba szakad egy rakás nyűg is, egy egész falka, meg egy özvegy, aki első körben mindenkiben az ellenséget látja. Aztán valahogy mégis megmaradtunk egymás mellett, közben felcseperedtél, de az idő múlásával mindig csak több és több kérdésed lett. Ezer választ vártál, nem számított, hogy az épp a teveszőrrel van kapcsolatban vagy a hűtő működésével, mindig előálltál valamivel. A szeleburdi kislány viszont felnőtt, gyönyörű és határozott nővé cseperedett, aki nem rest kimondani a véleményét, jelenleg épp azt bizonygatod, hogy apád hagyatéka, a falka, amit rám hagytak, jog szerint a tiéd lenne. De nem váltottad ki az átkodat, még nem vagy farkas, és ha rajtam múlik, minden eszközt bevetek annak érdekében, hogy ez ne is következzen be. A varázserő épp elég nagy átok egy olyan városban, ahol pillanatok alatt forrongás törhet ki természetfeletti körökben. De bármennyire is ismerlek, azt nem tudom, hogy meddig vagy hajlandó elmenni azért, hogy apád örökségét megkaparintsd. Talán mégsem nőtt még be teljesen a fejed lágya, ha azt gondolod, hogy a dicsőség majd alfaként naggyá tesz. Egy falkát irányítani nem egyszerű feladat.

Édesanyádat is keresem, hirdetés: itt.

/Szeretném, ha a pb maradna, és minden egyéb információt megosztok veled pm-ben.

Vissza az elejére Go down
 

Anabeth Godbert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kevin Godbert
» Dorothy Godbert
» Dorothy Godbert
» Nora Jones-Godbert
» Elliott Wade Godbert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Aktuális keresések-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •