Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 28, 2013 6:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Talán ez az egész még tőlem is egy kicsit hisztérikusra sikeredett. Nem, mintha hisztérikus lennék, mert elég ritka az, ha hisztizek, de ez most határozottan az volt. Viszont ebből is tanultam. A hisztivel nem érek el semmit. Maximum azt, hogy egy ideig az idegeire megyek aztán csak kinyögi, de csakis azért, hogy abbahagyjam.. Természetesen van más módja annak, hogy kiszedjek belőle információkat.. Szóval legközelebb, ha megint rám törne ez a hiszti roham el kell számolnom tízig.. Mindenképpen. Nem akarom elijeszteni olyan megnyilvánulásoktól, amitől egy kicsit még én magam is megijedek.. Soha nem csináltam még ilyet..
– Akkor ne beszélj már. – Leheltem ajkaira vigyorogva, majd őrült szenvedéllyel viszonoztam a csókját, miközben a hajába túrtam. Nem érdekel, hogy ki lát minket.. Amúgy is mit látna? Egy szerelmes párt, aki csókolózik. Kétlem, hogy bárki is felismerne vagy akár gondolna arra, hogy én vagyok az.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 28, 2013 5:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
A kezem továbbra is az arcát simogatta, miközben arra próbáltam ösztökélni, hogy csak gondolkodjon. Gondolkodjon, hogy mindez a múltban történt. Semmi esélye annak, hogy... újra megtörténjen most, hogy Samantha életben van. Más nőre sem akarok nézni. De tudtam, hogy abba még nem árt beavatnom, hogy akiről beszéltem... az szinte kiköpött mása annak, aki jelenleg is itt él, ebben a városban. Hogy velem mi lesz ezek után... jó ég, ki fognak nyírni a nők.
- Ó... szóval csókoljalak meg... - ismételtem a szavait felhúzott orral, de már a hangomban tele szenvedéllyel, és végigmértem alakját, majd arcát. - Ha csak ennyi kell... tudok én nagyon meggyőzően csókolni ahhoz, hogy elnézd nekem a beszédemet... - suttogtam, és egyből odatapadtam szájára, mitn valami kis vérszomjas pióca.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 27, 2013 3:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Nem szokásom hisztizni, de úgy néz ki ez az egész kapcsolat köztem és Tristan között még ezt is kihozza belőlem. Még mindig nem tudom mit kezdjek az ilyen érzésekkel, mint a.. Féltékenység? Igen, féltékeny vagyok és igen azért, ami a múltban történt. Lehet, hogy nevetséges, de akkor is így van és ezt egy percre sem fogom letagadni. Hozzá kell szoktatnom magam ehhez az érzéshez, mert míg ő elég sok nővel volt én egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány férfi volt az életemben és azt sem mondhatom, hogy olyan rövid ideig élhettem azelőtt, hogy szellem lettem..
– Sajnálom. – Mondtam egy hatalmasat sóhajtva. Soha nem kértem még bocsánatot.. Ő az első, akinek kimondtam az érzéseim és ő az első, akitől bocsánatot kértem.. Remélem ez a sor itt megáll. Nem akarok még több elsőt.. Annak nem lesz jó vége. Hiszen azért nem tettem idáig, mert értelmetlennek tűnt a számomra. Hivatalosan is le akartam zárni a hisztimet és nem találtam erre jobb megoldást, mint egy csók, de nem akármilyen csók.. – Csókolj meg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 25, 2013 10:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Sajnos volt egy gyenge pontom. Nem bírtam elviselni, ha egy nő hisztizik. Legyen az bárki, akár Samantha, hát képes vagyok a falnak menni tőle, vagy bármi mást csinálni, csak fejezze be.
- Na, idefigyelj, szépségem - néztem rá komoly tekintettel. - Nincs jelentősége, amit mondtam, érted? - vált a hangom már kissé határozottá. - Ha tudni akarod... a negyvenes évek elején volt az életemben valaki... kissé huzamosabb ideig. De nem szerettem... furcsa volt az az egész... - legyintettem. Nem akartam én most részletezni, hogy mi volt köztem meg a lány között. - Nem te voltál. És... akkor is csak rád gondoltam, mikor vele voltam... - simogattam meg az arcát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 20, 2013 9:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
– Aha, igen. – Nem fogok semmiféle jelenetet rendezni ettől nem kell félnie. Egyszerűen csak rosszul esett, hogy másik nőhöz hasonlít Megértem, hogy nem akarja eldicsekedni, hogy a múltjában hány nője volt és mégis mi a francot csinált velük, de akkor legalább ne hozza őket szóba, mert ezzel egyszerűen feldühít és azt hiszem nagyon rossz véget érne a dolog, ha én felhúznám magam.. De hagyjuk az egészet. Legalábbis egy kis időre.. Aztán meglátjuk mi lesz még ebből.
Szépen lassan kortyoltam a puncsot egészen az utolsó cseppig. Most valahogy valami erősebb jól esett volna, de hát ha lett volna, akkor annak oltárian részeg tinik lettek volna a vége. Vagy rosszabb.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 20, 2013 9:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Nincs jelentősége, szépségem - próbáltam meg elterelni a témát, hiszen semmi kedvem arról beszélni, hogy mi minden történt a múlt században, méghozzá egy másik nővel. Mégis, milyen férfi az, aki ilyet meglép? Pofátlanság. Ennyi. - Csak ne húzd fel azt a gyönyörű orrodat, mert nem áll jól - simítottam végig a haján kedvesen. Csak nem sértődik meg itt... mindenki előtt. Az most alaposan elrontaná az estét. De persze... a békülő szex része jöhet.
- Igyál csak - kortyoltam bele én is. Hülye iskolai rendezvmények. Nem lehet kapni normális piát. Erre az egész helyzetre legalább egy fél üveg vodkát kértem volna.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 16, 2013 7:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
– Ne hasonlíts engem más nőhöz légy szíves. – Azért remélem azt tudja, hogy nincs még egy olyan nő, mint én.. Legalábbis én nem tudok róla. Meg elvileg mindenki különbözik szóval. – Semmi okot nem adtam arra, hogy aggódj. Minden rendben lesz. – Hangomban kicsit érezhető volt a sértettség.. Még, hogy másik nőhöz hasonlít. Hát köszönöm szépen, de ebből nem kérek.
– De ha már ennyire hasonlítasz mégis ki volt az a nő? – Ha már felhozta, akkor hadd adjak szabad teret a kíváncsiságomnak.
– Hmm, puncs. – Vettem el az egyik poharat, majd kortyolgatni kezdtem. Közben nem hagyott nyugodni, hogy milyen nőhöz hasonlít. Már csak azért is mert nagy esély volt rá, hogy nem fogja elmondani. Bár miért ne mondaná el? Mindent elmond nekem.. Legalábbis eddig azt hittem.. Hiszen kezdett megnyílni felém.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 16, 2013 12:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Áh, mikor én utoljára egy nőnek hittem, eléggé ráfáztam - sóhajtottam fel. - De ha te azt mondod, hogy ne aggódjak... majd megpróbálok csak a hátad mögött aggódni - forgattam meg a szemeimet, már kissé viccesebbre fogva a figurát, majd hátát kezdtem simogatni két tenyeremmel. Hogy mi minden rejtőzik egy ilyen ünnepségben... hihetetlen!
- Oké - sóhajtottam fel aztán, mikor kissé mélyebbre néztem a szemeiben, majd megfogtam a két kezét, és egy gyengéd csókot nyomtam jobb kézfejére.
- Akkor azt javaslom, hogy... - léptem kissé odébb, hogy az udvaron levő kis pultról levegyek két pohár puncsot. - Ezt még dobjuk be. Utána menjünk haza - kacsintottam rá. Nem kellett sokat néznem a szemét, hogy lássam, nem lenne helyénvaló ilyen nyilvános helyen nekiesni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 06, 2013 1:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Nem tudom milyen hatással lesz rá ez az egész titkolózás, de egyszerűen szeretem megtartani magamnak, hogy mit tervezek egészen addig amíg biztos nem vagyok abban, hogy sikerülni fog. Nem szeretek előre dicsekedni olyasmivel, ami lehet nem is fog sikerülni.. Szeretek biztosra menni. Ez az egy dolog, ami soha nem fog megváltozni.
– De egy pillanatra sem kell aggódnod, rendben? – Ha már azért aggódik, mert nem lát pár óráig, akkor ezért meg végképp.
– Tudod.. Mindig jó a változatosság. – Természetesen nem szívesen mennék bele.. De nem azért, mert nem merem.. Egyszerűen itt valahogy nem érzem úgy, hogy kellene. Ha vele vagyok, akkor legyek vele. Nincs hangulatom nézőközönséghez.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 06, 2013 1:35 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
A nők titokzatosak. Én csak ezt tudom levonni ebből az egészből már megint. Mert mégis miért nem mondja el? Bár talán csak régimódi vagyok... régen a férfiak mindent midnig előbb tudtak, mint a nők...
Befogtam a számat, ha már olyan szépen kért rá, majd vigyorogva csúsztak ajkaim vállára, aztán nevetve felemeltem a fejem.
- Ne mondd nekem, hogy itt is bennelennél. Túl merész lenne még tőled is - simítottam végig fenekén. Egyre inkább kezdtem félni. Már túl összetett volt itt minden. A terve... titkok... és Gareth... aki akár már a városban is lehet...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 05, 2013 1:22 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Az hadd legyen az én titkom. - Nem szeretnék beavatni senkit, amíg nem biztos. Igazából szeretem a terveimet az utolsó pillanatig megtartani magamnak. Akkor avatom be a partneremet, aki segíteni fog, amikor ezt szükségesnek érzem.
- Szerintem inkább csak fogd be. - Válaszoltam kuncogva. Szeretőm őt. Attól még, hogy nem fogom világgá kürtölni így van. Azt hiszem ő is ugyanígy érez. Jobb, hogyha a gyengeségeinket nem emeljük ki.. Nekem Ő a gyengém.. De ezt senki nem tudhatja.. Neki pedig én és Naomi.. Valahogy nem tudom elképzelni őt, mint apukát.. Ez is egy olyan oldala, amit eddig nem igazán ismertem.
- Hmm.. Van amikor nem? - Kérdeztem vigyorogva. - És úgy gondolod, hogy nem tudjuk feltalálni magunkat..?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 05, 2013 1:12 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- mit tervezel, te gonosz boszorkány? - vontam fel a szemöldökömet, mikor azt mondta, hogy hamarosan egy terve után megint erősebb lesz... ha valaki megérti a nőket, hát... szeretném, ha tudnák, hogy nem én leszek az.
- Semmi komoly. Oké... akkor gondolkodom... vagy inkább ne is gondolkozzak, tőlem már az is túl komoly - vigyorogtam, és ahogy a nyakam köré fonta a karját, gyengéden megcsókoltam, viszonozva az ő gesztusát, és gyengéden cirógattam végig a hátát.
- Ha tudnád, mennyire... vágyom rád már megint... csak sajnos... sok itt az ifjú diák... - vigyorogtam ,miközben végigcsókoltam a nyakát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 02, 2013 1:46 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- samantha & tristan -


- Mondtam én, hogy meg fogjátok ez oldani.. Én csak felesleges tényező voltam kettőtök között. - Mondtam boldogan mosolyogva. - Megértem, hogy féltesz, de már jó párszor mondtam, hogy nem kell. Először is nem vagyok gyenge. Sőt, ha minden a terv szerint megy hamarosan még erősebb is leszek. - Kacsintottam rá, miközben a kezeim a mellkasára csúsztak. Képes vagyok arra, hogy megvédjem magam. Főleg, ha sikerül a tervem.
- Nem is szeretnék semmi komolyról beszélgetni. - Ha már itt vagyunk.. Akkor kapcsolódjunk is ki egy kicsit. Az ilyen események többnyire arra valók.
- Hmm, rendben van. - Kezeimet feljebb csúsztattam és átkaroltam a nyakát, majd közelebb hajolva hozzá csókoltam meg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 02, 2013 1:31 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Örülök, hogy Naomi többé nem neheztel rám... csak minél több szerettem van a városban, annál jobban tartok attól, hogy bajotok esik. Ugy megérted, hogy féltelek? Te csak egy... boszorkány vagy. Ne, ne vedd lealacsonyításnak, de... a boszorkányok nincsenek azzal az erővel felruházva... és féltelek attól, amiről egyszer már beszéltem neked - sóhajtottam az arcát simogatva. Eszembe jutott Gareth... ki tudja, merre jár most.
- Nos... tudod mit? Semmi komoly téma, oké? - simogattam tovább, majd két kezem a derekára siklott. - Ne menjönk a többiek közé. Táncoljunk itt... erre a lassú számra... a csillagok alatt - súgtam a fülébe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 10:53 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- samantha & tristan -


- Ez rendkívül édes tőled.. De most kétszer annyi figyelmet fordítok magamra.. - Így talán nem kötik ki ugyanúgy szellemként lebegve az emberek között. Bár szellemként talán több galibát okoztam, mint most élőként.. Na, mindegy. Majd behozom a lemaradásom.
- Ez fantasztikus. - Öleltem át örömömben. Tudtam, hogy kettesben jobban le tudják ezt rendezni. Én sem verem nagy dobra, hogy szeretem Tristan-t. Legalábbis mások előtt nem. Az érzelmeimet egy harmadik személy jelenlétében a béke feneke alá rejtem.. Mert így helyes.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 2:30 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Kicsit aggódtam érted, mi ebben olyan meredek? - kérdeztem mosolyogva, félrebillentett fejjel, majd ahogy lassan megcsókoltam, és utána végigsimítottam hátán, kibukott belőlem néhány gondolat.
- Naomi megbocsájtott. Elfogadott olyannak, ailyen vagyok. És megbékél a múltunkkal. Hogy... elhagytam - ejtettem ki fájóan a szót, de hát ez volt az igazság. Nem akartam őt soha bántani, de megtettem ezzel a ballépéssel. És hosszú ideig fogok adózni emiatt. Legalábbis az ő szemében.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 28, 2013 4:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- samantha & tristan -


Ki gondolta volna, hogy a visszatérésem után ilyen könnyen a karjaiba omlok.. Én biztos nem, de már meguntam a játékunkat. Bőven elég hosszú volt. Igaz, hogy volt benne egy nagyobb szünet.. De nem bánom. Minden pont úgy jó, ahogy most van semmit nem akarok megváltoztatni.
- Köszönöm. - Vigyorogtam rá továbbra is, majd viszonoztam gyengéd és sajnálatos módon rövid csókját.
- Drágám.. Talán kezdesz begolyózni, hogy ennyire pontosan számolod a távollétem perceit? - Kérdeztem nevetve. Nem is tudom mit csinálnék, ha tényleg ennyire számon akarna tartani.. Én lennék a következő aki begolyózik..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 28, 2013 3:12 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Vártam egy ideig, mire meghallottam egy hangot, és el kellett mosolyodnom tőle. Régen láttam már ilyesmit, annak ellenére, hogy éltem a huszas években. De hát mikor volt az már...
- Hm... valaki kitett ma magáért... - mosolyogtam rá, majd ahogy odaért mellém, rögtön egy pillanat alatt rántottam közel magamhoz, és mosolyogva leheltem egy gyöngéd csókot a szájára.
- És mondd csak... mi az oka annak, hogy már... körülbelül öt órája, és 7 és fél perce nem hallottam rólad? - néztem az órára kukacoskodóan, de láthatta rajtam, hogy csak viccelek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 27, 2013 9:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- samantha & tristan -


Egy buli. Azt hiszem ezt most nem hagyhatom ki. Hiszen ez lenne az első hivatalos megjelenésem. Bár ahhoz tennem kellene, hogy rám figyeljenek. Amihez most semmi kedvem. Nem azért jövök, hogy a figyelem középpontjába kerüljek. Hanem azért, hogy találkozhassak valakivel. Akit azért annyira nyilvánosan nem akarok felvállalni, hiszen nem mást képvisel a szerelem a mai világban, mint a gyengeséget. Régebben is így volt, de most talán ez jobban érvényes.
Azt hittem, hogy már-már kezdek berozsdásodni. De végre valahára elérkezett az a csoda, amire vártam. Egy ötlet. Ami voltaképpen nem is olyan rossz. Még meg is valósítható. De ezt most egy kicsit későbbre hagynám. A ma estém a szórakozásról fog szólni és nem erről.. Néha kell egy kis kikapcsolódás.
Az iskola felé közeledve megláttam a távolban egy alakot. Már az első mozdulatáról felismertem, hogy Tristan az. Akaratlanul is elvigyorodtam és óvatosan közeledni kezdtem felé. Feleslegesnek tartottam, hogy osonjak vagy bármi ilyesmi.. Úgy is meghallja.
- Szia szépfiú. - Mondtam vigyorogva, mikor már elég közel értem hozzá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 27, 2013 5:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
(Samantha és Tristan lakása)

SAMANTHA-NAK


Kényelmetlen volt ez a ruha. Nem azért, de nem lehetne inkább... normális buli? Persze persze, kamaszok... ebből áll az élet. Nőjenek még egy kicsit, és rájönnek, hogy nagyon sok minden eltér ettől az életmódtól. De hát soha nem fognak annyit élni, amennyit én már éltem. Kicsit... furcsa.
Elővettem a mobilomat és vártam... arra, hogy Samantha írjon. Hogy jön-e... mert ha nem, nem várok feleslegesen. Talán visszamegyek hozzá. Vagy bulizok egyedül. Néha rám is rámfér.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Tornapálya - Page 3 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 14, 2012 12:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Tornapálya

Tornapálya - Page 3 Normal_001~23
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Vissza az elejére Go down
 

Tornapálya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Belváros :: Középiskola-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •