Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Jensen Disher Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 09, 2019 7:06 pm
Ugrás egy másik oldalra
elfogadva,  üdvözlünk!
rising of the mortals frpg
Drága Jensen! 31

Hát... le sem tudnám tagadni, mennyire vártam már arra, hogy megérkezz. 40 Jó, értelemszerűen más "feladatok" is várnak majd rád, azon kívül, hogy szerény személyemet mindenféle izgalmas játékkal szórakoztasd, de... *nem is talál már szavakat*
Nem nagy titok rólam, hogy őrült shippere vagyok ennek a két play by-nak, Colin pedig évek óta nagy szívszerelmem. :nyalamcsorog:
A történeted pedig... titokzatos. Nem árultál el sokat, hagytál lehetőséget arra, hogy játékokon keresztül ismerhessünk meg téged, ám mégsem volt unalmas, vontatott a sztori. Személy szerint már alig várom, hogy a játéktéren még többet lássak belőled. 40 És ha már itt tartunk... szépen lassan gyűlnek a tanácstagok. Ez sem hátrány! Very Happy
Kérlek, foglald le az avatarodat, csekkolj be az aktivitás ellenőrzőbe, majd.. hát, tőlem biztosan várhatsz pm-et. Very Happy Szórakozz jól nagyon, jó játékot! 40

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Jensen Disher
Jensen Disher Tumblr_p3y7dgPuyS1so1nhno6_250
Keresem :
‣ she is here
Jensen Disher Tumblr_p4tsv8nGJ21so1nhno3_400
Tartózkodási hely :
‣ seattle
Hobbi & foglalkozás :
‣ cégtulajdonos



A poszt írója Jensen Disher
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 09, 2019 6:17 pm
Ugrás egy másik oldalra
Jensen Disher

● ● nomen est omen ● ●
● Becenév ● Jay
●Titulus ● The Berserker
● Születési idő, hely ● 1982. 02. 09. Seattle
● Első átváltozás ● még nem történt meg
● Család ● Ahogy a régi mondás is tartja, a barátainkat megválaszthatjuk, a családunkat viszont már készen kapjuk.

Philippe Disher
Törzsgyökeres seattle-i lakos, aki egyes körökben igazán nagy tiszteletnek örvend munkássága és elkötelezettsége miatt. Utóbbiból elég sokat örököltem tőle. Mindig is sokszor hangoztatta, mennyire nagyra tartja azokat az embereket, akik a saját kezükkel hozzák létre álmaikat, segítség nélkül. Magánemberként azonban teljesen más, mint ahogy azt másoknak mutatja a munkájában és a tanácsban. Vagy legalábbis, ahogy mutatta, múlt időben, hisz már mindkettőt átvettem tőle, ahogy azt mindig is akarta. Sosem rejtette el, hogy mennyire mániákusan szereti kontroll alatt tartani azokat, akik közel állnak hozzá, bármibe is kerüljön. Szerencsétlenségemre, én vagyok az, aki legközelebb áll a szívéhez.

Josephine Disher (née Anderson)
Anyám szerető egyén, de magának való és zárkózott. Ő ugyan sosem mesélt róla, de pár éve tudomásomra jutott, hogy egykori szerelmével egy vámpír végzett, és apám volt az, aki felkarolta a tragédia után. Házasságuk ennélfogva sosem volt zökkenőktől mentes, de ha bármiben, hát abban egyetértettek, hogy a természetfelettiek megtorlást érdemelnek bűneik miatt. Mivel apám szeretett saját maga mellett tudni, anyámmal való kapcsolatom elég felszínessé vált az idők során. Leginkább csupán semmitmondó kérdések és semmitmondó válaszok tarkítják beszélgetéseinket.
 
[You must be registered and logged in to see this image.]
37
ember

colin o'donoghue
cégtulajdonos
A KARAKTEREM CANON ● ● TANÁCSTAG


Néha igazán könnyű megjósolni, hogy vihar közeleg.
A hőmérséklet leesik.
A szél irányt vált.
A sötét felhők pedig szép lassan, észrevétlenül szétterjednek az égen, elzárva mindent és mindenkit a fénytől.
Akadnak azonban olyan napok is, mikor nem ilyen könnyű megmondani, hogy mi lesz az elkövetkező pár pillanatban. Ilyenkor a vihar szeszélyes módon hirtelen gyülemlik össze egy hatalmas pamaccsá, elrejtve a kékséget, ami Seattle felett annyira megszokott. Még a legapróbb fény sem juthat át. Sok olyan napra emlékszem gyermekkorából, mikor a reggelinél még besütött a Nap az ablakon, ám mire kész lettem, hogy kimenjek az utcára összepiszkolni frissen mosott ruháim a homokban, apám keze megállított. Vihar közeledik, mondta ő, én pedig kinevettem volna, ha a komolysága nem riasztott volna meg már akkor is. Miért is lenne vihar, ha ilyen szép az idő? De, mint mindig, neki lett igaza, és nem telt el több pár másodpercnél, hogy meghalljuk az első villámok becsapódását a földbe. Akkoriban elhittem, hogy ez az ő különleges képessége. Mára már tudom, hogy ezt bármiféle misztikum nélkül, egy kis odafigyeléssel meg lehet jósolni. Apám pedig ösztönös vehemenciával próbálta belém sulykolni a tudást, hol kevesebb, hol pedig több sikerrel.
Ma reggel pedig, ahogy az alkohollal bőségesen meglocsolt kávém fölötti gőz felett kipillantottam az ablakon, valami belém nyilallt.
Úgy érzem, alattomos és kiszámíthatatlan vihar közeledik.

***

Az emberek egyre kevesebbet engedik ki a gyermekeiket Seattle utcáira, de számomra a legmeglepőbb mégiscsak az, hogy ezek az apró dolgok már nekem is kezdenek feltűnni. Nem tudatosan kezdem el figyelni, ez is egy olyan dolog, amit a Tanácsba kerülésem után kezdtem el észrevenni. Persze mindig is tisztában voltam a természetfeletti létével, nem kellett ahhoz egy különleges klikkhez tartoznom, hisz egy egész életre elegendőt hallgattattam a vacsoraasztal felett szüleim történeteit a különböző fenevadakról, amiket a legtöbb gyermek képeskönyvek oldalairól ismer. Aztán két nappal azelőtt, hogy apám végleg visszavonult volna a frontvonalról, az én kezembe rakta mindenét.
A bizalma megható volt,
de félelmetes is.
A beilleszkedés cseppet sem volt zökkenőmentes, még így is, hogy mindig is tudtam, egyszer el fog jönni ez a pillanat. Őszintén szólva, még felnőtt fejjel is nehéz volt elfogadnom, hogy a világ tele van olyan emberekkel, akik jobban ismerik apámat nálam. Akikkel néha az estéket töltötte, ahelyett, hogy otthon lett volna, akik miatt anyám sírva aludt el saját születésnapján a be nem tartott ígéretek miatt. Én pedig ugyanebbe a csapdába léptem bele, tudatosan.
Azt a több évnyi vakmerő felelőtlenséget, ahogy az életemet éltem, napról napra, nem gondolva a jövőre és a jelenbeli tettek következményére - magam mögött kellett hagynom. Míg apám az önfegyelem tisztes mintaképe volt, akinek legnagyobb ereje acélos idegeiben rejlett a legkülönbözőbb helyzetekben is, nekem sosem sikerült eltanulnom tőle ezt a fajta önuralmat. És ugyan szemléletmódom lassan, de biztosan megváltozott, én ugyanaz a személy maradtam. A gyökerek ugyanott maradtak, csupán a törzs kezdett jobban a föld felé hajolni.

***

Hetek - netán hónapok? évek? - óta először kezd feltűnni, hogy a bennem tátongó ürességet, amit eddig a tehetetlen düh és kényszeres tenni akarás töltött ki, feloldani látszik. Olykor egy lányt látok álmaimban megjelenni, vagyis nem, igazából sosem látom teljesen, csupán a jelenlétét érzem, ami különös módon mindig enyhíti a bennem dúló harcokat. Az álmok pedig keserű melankolikus ízt hagynak reggelre a számban, amit a legerősebb whiskey sem képes kimosni a fogaim közül.
Mintha gyászolnék valamit, amiről azt sem tudtam, hogy létezett.
Mintha elveszítettem volna valamit, ami igazából sosem volt az enyém.

- Néha úgy érzem, valami baj van velem.
A játszótéri hintákon ülünk, testünk pedig aránytalanul nagy az apró emberekre igazított játékon. Talán mindketten félünk attól, hogy a másik kinevet, ezért egyikünk sem kezdi el lóbálni a lábát, hogy felemelkedjünk a földről, de van ebben a csendben valami megnyugtató. A rozsdás vas olykor megnyikordul egyikünk súlya alatt, de ezen kívül nincs hang. Lehet, hogy ezért szaladt ki ez a megfontolatlan mondat a számon - elengedtem magam, amit nem lenne szabad. Azt hiszem, még egy feszült nevetés is előtört a torkomból, de már nem vagyok benne biztos.
Az ösztöneim vészcsengőként szólalnak meg bennem, amelyek azt mondják, hogy tegyek úgy, mintha csak viccelődtem volna, és ezeket a szavakat visszahúzom a torkomba, mint egy vékony horgászhuzalt. Túl erősnek bizonyulnak a kiejtett szavak, mindig is hadilábon álltam az ilyen komoly témákkal.
Az igazság az, hogy tele vagyok zavaros irigységgel, amit összefonódó csavarokból és véressé kapart torokból raktak össze. Egy vastag, rozsdaszínűre festett ajtó mögé bújnék, hogy elrejtsem zavart ábrázatom. Ami egykor még csupán egyszerű szimpátia és megértés volt veled szemben, szépen lassan - egyik szívdobbanástól a másikig - átalakult valami mássá. Akarom, hogy igaz legyen, és közben mégsem, mert érzem a bennem lappangó zöld szemű szörnyeteget, amit alig tudok bent tartani fogakból készített ketrecében.
Azt  képzelem, hogy kissé elvékonyul a hangom, ahogy azt mondom, hiányzol, de az igazság az, hogy egy hangot sem adok ki. Nem merem feláldozni a békés csendet, hogy tönkretegyem, mint minden mást az életemben. Azt akarom, hogy boldog legyél. Azt akarom, hogy én is boldog lehessek. Remélem, hogy a kettő nem zárja ki egymást.
Csontjaim egyszeriben eltűnnek és helyüket felváltja a merő önzés. Meg vagyok győződve arról, hogy képes leszel megtanulni, hogyan tudod ellökni magad a földtől, segítség nélkül. Én pedig próbálok úgy tenni, mintha nem félnék attól, hogy lemaradok mögötted.

Vissza az elejére Go down
 

Jensen Disher

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jensen Disher
» Ivy Rae Jensen
» Jensen Ackles

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Halhatatlan évek :: Emberek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •