A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 
A bárpult és asztalok

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Feb. 11, 2013 8:30 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Next
CAROLINE-NAK

- Jól van akkor kezdem: Akkor menjünk vissza 1491-be akkor születtem, tehetős családban. Az anyámat 15 éves koromban elrabolták méghozzá egy vámpír, de erre még visszatérek. Apámmal nem ápoltunk jó viszonyt. 21 évesen megismertem egy Erin nevű lányt, ő változtatott át aztán ott hagyott, egyedül ismerkedtem meg a vámpírsággal. Miután megtudtam, hogy hol az anyám gyilkosa felkerestem elkaptam majd kiéheztettem, kikérdeztem és letéptem a fejét.-mondtam miközben a poharamba bámultam aztán kértem még egy pohárral.- Nagyából ennyi.-mosolyogtam rá.- Most te jössz!
Vissza az elejére Go down

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
† Keresem :
my lost insane mind ♃
† Tartózkodási hely :
mystic falls ♃
† Hobbi & foglalkozás :
hahaha, you kidding? ♃
† Humor :
dirty ♃

Mila Tawn-Holloway ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Feb. 11, 2013 6:57 pm
Sejthettem volna, hogy ez lesz. Olyan jellemző Salvatore-vonás az utóbbi időben az, hogy önmagát sajnáltatja, hogy az már nem igaz...
- Na jó, tudom én, hogy mi kell neked - ragadtam meg a vállát. - Befogod, és gyerünk! - mondtam neki ellentmondást nem tűrve. A szexhez és egyéb mozzanataihoz semmi kedvem nem volt. De tudtam, neki mi kell.

(Mosdó)

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
http://www.youtube.com/watch?v=UuvaFI4qnh4
Remember
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Elena agyának a totális húzása :)

Damon.Salvatore ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Feb. 11, 2013 6:54 pm
- Mondtam, hogy hagyj békén - tápászkodtam fel, eltolva magamtól Mila kezét, aztán egyik pillanatról a másikra a részegek kettes számú lelkiállapotába zuhantam. Nekiestem a vállának, és úgy pihentem meg ott, mint egy kisgyerek az anyjánál.
- A feleségem undorodik tőlem... - sajnáltam magam erőteljesen. - Mi lesz most velünk?

† Keresem :
my lost insane mind ♃
† Tartózkodási hely :
mystic falls ♃
† Hobbi & foglalkozás :
hahaha, you kidding? ♃
† Humor :
dirty ♃

Hétf. Feb. 11, 2013 6:49 pm
- Bocs, impotensekkel nem foglalkozom túl sokat, nem másznék rád. Talán a feleségednek ezért van tele a bakancsa veled. Már kielégíteni sem tudják... - sóhajotttam fel szánakozva, de ekkor nevetés bukott ki belőlem. Mondtam, hogy nem vagyok lelkizős, szóval csak nevetni tudtam, mikor esett egyet.
- Na jó, állj már fel. Inkább hazaviszlek ,vagy valami, de ne szerencsétlenkedj! - nevettem még mindig.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Remember
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :

Hétf. Feb. 11, 2013 6:40 pm
- Én nem megyek hozzád! - jelentettem ki határozottan. - Hogy reggel majd arra eszméljek, hogy megint rám mászol... - dünnyögtem. - Abból nem eszel. És nem kell kísérgetni sem. Hazatalálok - kászálódtam le a székről, és azzal a lendülettel felborítottam két másikat is, hogy a végén a padlón kötöttem ki, onnan pislogtam felfelé.
- Bassza meg... - motyogtam részegen.

† Keresem :
my lost insane mind ♃
† Tartózkodási hely :
mystic falls ♃
† Hobbi & foglalkozás :
hahaha, you kidding? ♃
† Humor :
dirty ♃

Hétf. Feb. 11, 2013 6:36 pm
- Idióta, hülye, bolond... - soroltam a jelzőit, ahogy azt mondta, nem csalná meg. Istenem, tényleg ennyire gyökér lett? Ennyire emberi? Hát nem szánalmas?!
- Na jó, már a piát sem bírod úgy, mint régen - löktem meg a vállát, ahogy majdnem ledőlt a székről, és felálltam. - Magadra hagyjalak a szar nyomorban, vagy esetleg vigyelek haza? Így még megölöd magad útközben - néztem a félig üres üveg felé. - Vagy felajánlom, hogy eljöhetsz hozzám. Szigorúan vendégszobába. És ott addig folytatod önpusztításod, míg meg nem unod.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Remember
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :

Hétf. Feb. 11, 2013 6:21 pm
- Most komolyan azt hiszed, hogy meg fogom csalni? - dünnyögtem Mila felé. - Eszembe sincs. Csak meg vagyok bántva, és sértve. Ennek ellenére én nem úgy vezetem le a dolgot, ahogy te tennéd - néztem a vodka whiskyvel kevert érdekes színét. - Én azt hittem, hogy az én példám, vagy Isobelé elég lesz ahhoz hogy belássa, a vámpírok sem mind szörnyetegek. Hogy lehet élni másképpen is. Normálisan, csaknem úgy, mint egy ember. De szörnynek tart minket. Engem is - hajtottam fel az italt, és éreztem, hogy kissé megbillenek a széken.

† Keresem :
my lost insane mind ♃
† Tartózkodási hely :
mystic falls ♃
† Hobbi & foglalkozás :
hahaha, you kidding? ♃
† Humor :
dirty ♃

Hétf. Feb. 11, 2013 6:12 pm
- Aha... bárcsak ne tudnátok róla előre. Szerintem jobb előtte kiveszekedni magatokat. Mert ha csak úgy jönne az a perc, hogy átváltozik... - sóhajtottam, nagyot legyintve, ezzel szimbolizálva valami tornádóhoz hasonló jelenséget. - Akkor vámpírként cikizne. És ezerszer rosszabb egy vámpír pesztrálása, mint egy emberé. Jobb, hogy most bújt ki a szög a zsákból, mint később - rántottam meg a vállamat, majd vigyorogva végigmértem. - Hm, szerezzek neked vámpírnőt? Nem, nem magamat - ráztam meg a fejemet. - Jó közvetítő vagyok. Momentán kötözni sincs kedvem... hát okoznék neked egy kellemes fél órát mással - kacsintottam rá. A vicc benne, hogy még komolyan is gondoltam.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Remember
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :

Hétf. Feb. 11, 2013 6:09 pm
- De hát szeretem - motyogtam, sóvár szemekkel bűvölve az italt, amit elhúzott előlem, így jobb híján a csapostól kértem a következő adagot. - És egészen jól is ment minden... eddig - sóhajtoztam. - Bár ne tudnánk róla... bár csak úgy jött volna, hogy ne lehessen felkészülni rá, ha így lenne... - könyököltem a pultra. - És most a fejemhez vágta, hogy menjek, keressek egy magamhoz illő vámpírnőt - vágtam az asztalra, majd Mila felé fordultam. - Eszedbe se jusson - morogtam oda neki.

† Chatkép :

† Keresem :
i'm gonna N E E D some people ••
† Kedvenc dal :
sucker for P A I N ••

Caroline Forbes ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Feb. 11, 2013 6:07 pm
Alexander

Nem voltam hozzászokva a kedves, ismerkedő vámpírokhoz. Meg, hogy bízzam bennük. De egyszer mindent el kell kezdeni. Nem kell elhinnem mindent amit mond elég ha úgy gondolja elhiszem. Aztán kitudja egyszer talán tényleg képes leszek megbízni benne. - Talán.- Nevettem fel miközben belekortyoltam a narancslevembe. - De akkor kezdjük is el a bizalom kiépítését. Mesélj te magadról.

† Keresem :
my lost insane mind ♃
† Tartózkodási hely :
mystic falls ♃
† Hobbi & foglalkozás :
hahaha, you kidding? ♃
† Humor :
dirty ♃

Hétf. Feb. 11, 2013 6:05 pm
Azonnal visszahúztam az üvegemet, ahogyan teli töltötte a saját poharát, de nem azért, mert féltettem tőle, hanem mert erre már nekem is innom kellett. Nem voltam lelkizős fajta, most sem leszek. Úgyis az igazat akarja hallani és nem azt, hogy midnen rendben lesz. Azt ő sem hinné el.
- Mégis mit vártál egy Gilberttől? Az egész családja a vámpírok ellen harcol... vámpírvadász minden létező apucija. És az ősei is azok voltak. Szinte a génjeiben van, hogy utálja a vámpírokat - vontam meg a vállamat. - És bocs, de hülye voltál, mikor feleségül vettél egy embert. Vámpír-ember kapcsolat? Akkor működhet, ha befagy a pokol.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Remember
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :

Hétf. Feb. 11, 2013 5:59 pm
Ha volt valaki, akinek rohadtul nem akartam kipakolni a bennem zajló dolgokat, hát pont ez a ribanc volt. De valamiért - magam sem tudom miért - hirtelen áradni kezdett belőlem a szó, mint a patak.
- Nem olyan régen érkezett hozzánk valaki... - kortyoltam nagyot az italomból, aztán az ő üvegéből nemes egyszerűséggel teleöntöttem a poharamat. - És ez a valaki mondott valamit Elenáról... hogy vámpírrá változhatna, hogy örökké együtt legyünk - ferdítettem kissé az igazságon. - És az én kedves nejem arcán azóta semmit nem látok, csak az undort, ha szóba kerül a vámpírság. Pedig én is az vagyok - motyogtam. - Ezzel... amit mond, ahogy néz... azt üzeni, engem is utál. Utálja, ami vagyok - siránkoztam.

† Keresem :
my lost insane mind ♃
† Tartózkodási hely :
mystic falls ♃
† Hobbi & foglalkozás :
hahaha, you kidding? ♃
† Humor :
dirty ♃

Hétf. Feb. 11, 2013 5:49 pm
- Utálom, mikor ilyen lapos a társaságom - sóhajtottam fel újra, ahogy láttam, hogy tényleg nincs jó kedve. BÁr az én jelenlétemben majdnem soha nem volt. - Nekem nem kell Klaus, hagyjuk már! - ráztam meg a fejemet kicsinyes mosollyal, majd félrelöktem a whiskys üveget, és az oldalamra fordultam, hogy így nézzek Damon képébe.
- Mi lenne, ha inkább egy kicsit feloldódnál? Gondolom, a nejed miatt vagy itt. Terhes hiszti? Előfordul - vontam meg a vállamat nemtörődöm módon.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Remember
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :

Hétf. Feb. 11, 2013 5:44 pm
- Ebben a városban mindig pletykálnak valami baromságot - morogtam, aztán megfogtam az újabb italomat. - Mila... nézd. Kérlek, ne. Ma ne bosszants. Azt hiszem, ma semmit nem akarok, csak inni, és felejteni egy kicsit... - motyogtam. - Menj, keresd meg Klaust, elvileg a plázában van. Vele nyilván nem kell sok kört futnod - dobtam be a vodkát. - De engem most hagyj - motyogtam a bárpultot bámulva.

† Keresem :
my lost insane mind ♃
† Tartózkodási hely :
mystic falls ♃
† Hobbi & foglalkozás :
hahaha, you kidding? ♃
† Humor :
dirty ♃

Hétf. Feb. 11, 2013 5:40 pm
- Akkor már nem is vagy a hasznomra. - sóhajtottam fel, legurítva az első pohár whiskyt a torkomon. - Az impotens problémákat nem kellene a fél város füle hallatára hangoztatni. Tudod, itt gyorsan terjednek a pletykák - rántottam egyet a vállamon. - És ami azt illeti, talán elkezdik pletykálni, hogy a legújabb kis Salvatore balkézről jön. Hm, mi van, ha tényleg? - gondolkodtam el és tudtam, hogy ezzel még tovább bosszantom őt. - Ki lehetséges jelölt, aki nem szenved ilyesmiben? Az öcsikéd? Klaus? Óh, ő milyen jó bőr... - suttogtam elmélázva.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Remember
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :

Hétf. Feb. 11, 2013 5:30 pm
- Ez nem lehet igaz. Összeesküdtek ma odafenn ellenem - fordítottam a szemeimet keservesen az ég felé, és egy nagy sóhajtás gyűrtem vissza a mellkasomba. - Milena - biccentettem hűvösen. - Momentán nagy a tömeg, és nincs nálam kötél - eresztettem el egy gúnyos fintort. - Plusz a lelkiállapotom nem teszi lehetővé, hogy férfiként viselkedjek. Remélem, megbocsátod - mondtam maróan.

† Keresem :
my lost insane mind ♃
† Tartózkodási hely :
mystic falls ♃
† Hobbi & foglalkozás :
hahaha, you kidding? ♃
† Humor :
dirty ♃

Hétf. Feb. 11, 2013 5:26 pm
(Főtér)

Na jó, nem tudom, hogy mi volt az a férfi a főtéren, de kevesen tudnak kiváltani belőlem olyan hatást, mint amilyet az kiváltott belőlem. Nem volt vámpír, nem volt vérfarkas sem... talán egy boszorkány, jobb nem jutott eszembe.
- Öhm... egy whiskyt. Üveggel - ültem le a pulthoz, de ekkor pillantottam meg magam mellett egy eléggé kibukott egyedet. - Mr Salvatore... hm, mikor nemrégiben először találkozunk, ugyanígy kezdődött. Érzed a deja vu-t? - kacsintottam rá. - Csak nem kidobtak? - sóhajtottam fel, és mivel közben megkaptam az italomat, az ujjammal a pohár peremén kezdtem körözni.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Remember
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :

Hétf. Feb. 11, 2013 5:19 pm
(pláza)

Úgy viharzottam be a Grillbe, hogy csaknem bedöntöttem a dupla ajtót, aztán felvágtam magam egy bárszékre, ami gyanúsan megreccsent az erőteljes mozdulattól.
- Vodkát. Whiskyt. Bármit, csak sokat, és ütőset - parancsoltam rá a pultos fickóra, majd szinte egy húzásra be is dobtam az italt, hogy aztán az üres pohárral kocogtassam a pultot, jelezve, hogy jöhet a folytatás. Minden mozdulatomból sistergett a düh, a megbántottság, és az idegesség. Ideje volt már innom, és alaposan berúgnom. Hiszen vámpír vagyok, nem? Elena a szemembe vágta, hogy viselkedjek is úgy. Hát, kezdetnek ez megteszi. A többi jöhet majd utána.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Feb. 11, 2013 4:21 pm
Látom furcsállja az ismerkedésemet.
-Te nem bízol más vámpírokban ugye? Hát én más vagyok nem bántalak nem használlak ki, csak barátkozom elvégre nem nagyon ismerek itt senkit. Általában kedves vagyok de van egy nagyon nagyon csúnya énem is...de szerintem azt nem akarod meg ismerni.-mondtam majd eszembe jutott, hogyan is öltem meg anyám gyilkosát, de gyorsan elzavartam a gondolataimat.-Szóval ha megbízok benned akkor te is megbízol bennem?

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Feb. 10, 2013 8:21 pm
Pandora és Cedric

- Valami olyasmi... hosszú történet, de pár évvel ezelőtt úgy gondoltam, hogy ideje lenne megkeresni ezt a személyt. Én változtattam át, csak hogy egy balul elsült terv miatt leszúrtak a vámpírvadászok, ezzel kivonva a forgalomból. Még szerencse, hogy újra élesztettek nem sokkal később. - Forgattam meg szememet a végén, halkan felsóhajtva, és megittam a maradék italt a poharamból. Még hogy szerencse az újraélesztésem. Azóta se tudom, hogy mikor akar megtalálni az a barom átváltoztatóm. Végül is neki "köszönhetem" az életemet, most már kétszeresen is.. Mondjuk ez csak egy sejtés. Nem biztos, hogy ő bízta meg azt a boszorkányt, hogy élesszen újra. Minden esetre, semmit nem bírtam kiszedni abból a boszorkányból, bármennyire is próbálkoztam.
- Ohh de kedves vagy... visszaviszed magaddal az akarata ellenére. Tényleg kész lovag vagy! - Mosolyodtam el halványan, és kissé elfintorodtam. - Miért nem hagyod inkább és éled az életed? Komolyan megéri évszázadokon át üldözni? Lehet a végén még te szívod meg... - Mondtam el a végére odarakva a véleményemet erről. Engem is üldöztek jó ideig a bosszúállás miatt. Talán hasonló okok miatt is, mint ahogy Cedric "üldözi" a feleségét. És ez minden csak nem egy élvezetes dolog. Se futni előle, se üldözni.

† Chatkép :

† Keresem :
† Kedvenc dal :
sucker for P A I N ••

Vas. Feb. 10, 2013 7:25 pm
Furcsa volt, hogy így hirtelenjében ismerkedni akar. Azt hiszem még egy fajtáját megismertem a vámpíroknak. - Mi ez a nagy érdeklődés? - Kérdeztem halkan nevetve. Nem volt ellenemre ez az ismerkedés dolog. Inkább ez, minthogy nekem essen, csak furcsa.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Feb. 10, 2013 4:21 pm
Caroline-nak
-Oké ha nem akkor nem.-mondtam majd kis idő után folytattam.-Mesélj magadról, van hobbid, munkád stb? Elvégre nem sokk mindent tudok rólad.-mondtam mert tényleg nem sokk minden tudok róla.

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
† Keresem :
♢ wrong issue, love. i'm never looking for someone... they want me
† Kedvenc dal :
♢ elastic heart by sia
† Tartózkodási hely :
♢ mostly mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
♢ drinking your blood
† Humor :
♢ creepy

Cedric Nikolaj Georgiev ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Feb. 09, 2013 5:29 pm
Pandora és Cedric

- Remélem senki, ahogy a mai szerencsémet látom, mindenkitől olyat kapok amit nem szeretnék - utaltam a sok kedves találkára amivel ma szerencsém volt. Előbb Milena, aztán Pandora, Tatia, Klaus... nem is tudom... mára már más nem is hiányzik a boldogságomhoz, de tényleg.
- Ahh, csak nem szerelmi ügy? - kérdeztem, felvonván fél szemöldökömet. Micsoda mázlista is lehet az illető, én is tudnám élvezni ha Tatia loholna utánam, és nem nekem kéne Őt kajtatnom. - Nem, nem vagyok helyi én sem. Igazából eredetileg Bulgáriából indultam nem túl régen, illetve attól függ mihez képest nem régen. A feleségem után jöttem ide, mikor megtudtam hogy itt van. Előbb az országba, majd ide a városba is követtem, hogy végre bosszút állhassak rajta, meg a kis kutyuskáján - böktem fejemmel a gerlepár felé. - Tudod így egy évezred után már szeretném lezárni a múltat, és ehhez az kell, hogy meghálálhassam a nejemnek, amiért volt olyan kedves anno elhagyni engem meg a lányunkat. Aztán pedig tervezek olyan lovagias lenni, hogy visszaviszem magammal "haza" - ironizáltam, bár tény, szívesen vittem volna magammal Tatiát, hadd folytassuk ott ahol anno elkezdtük, azaz hogy szépen engedelmesen él a feleségemként az oldalamon, de... persze ez inkább volt hiú ábránd, azért mint lehetőséget, nem akartam elvetni. Ha lehetőségem nyílik rá hogy újra a feleségemmé tegyem, élni is fogok a helyzettel.

† Chatkép :

† Keresem :
† Kedvenc dal :
sucker for P A I N ••

Szomb. Feb. 09, 2013 3:42 pm
Mikor kihozták az italunkat apró kortyokban kezdtem iszogatni a narancslevemet.
- Nem szeretnék semmi olyat inni ami alkoholt tartalmaz. - Mondtam mosolyogva. A múltkori pezsgő is bőven elég volt amit még a Tyler-rel eltöltött vacsora közben ittam. - Tudom, hogy nem rúgnék be tőle, de azért jobban érezném magam, ha nem innék. - Nem akartam megosztani vele, hogy terhes vagyok mert hiába tűnik kedvesebbnek az előző vámpírnál nem biztos, hogy támogatja ezt az ötletet.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Feb. 09, 2013 3:37 pm
Pandora és Cedric

-Ezer év alatt sok embert ismer meg az ember. Ki tudja ki jelenik meg még a grillben. - Kontráztam rá, annak ellenére, hogy biztosított róla, hogy már nem fog itt hagyni. Persze azért hittem neki, csak ezt az egy észrevételt még hozzá kellett tennem.
- Inkább csak idesodort az élet! Ide követtem valakit... mondjuk feleslegesen, már letettem róla. - Vontam meg a vállamat. Végül is Eyal miatt jöttem a városba, csak végül látva, hogy mennyire nem érdeklem, inkább hagytam az egészet. Éljen boldogan, engem aztán nem érdekel. Én is élem az életem, és pedig tökéletesen megvoltam nélküle eddig is. - És te? Helyi vagy, vagy csak téged is idesodort az élet? - Kérdeztem rá én is, és halványan elmosolyodtam.

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 10:48 pm

A bárpult és asztalok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
24 / 27 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Next

Similar topics

-
» Bárpult az első helyiségben