Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Feb. 03, 2013 5:30 pm
Ugrás egy másik oldalra



Thomas Knight






alapadatok



Teljes név: Thomas Knight
Születési idő: 1982.11.25
Becenév: Tom, Tommy
Kor: 30
Faj: vérfarkas(szellem)
Play By: Kris Holden-Ried
Érdeklődési kör: (választható)

jellemzés


Személyiség: Egy rendes és jó fej farkas volt. Persze rá is jellemző volt a általános farkas vadság. Ezért is eléggé lobbanékony természetű volt, ha felhergelték valamivel. Barátait és családját bármi áron védelmezi. Olyan barát volt akivel meg lehet inni egy italt és benne van mindenben csínytevésben.
Külső: Nézz rá..


előtörténet



Három éve Chicago-ban találkoztam vele. Mind a ketten találkozásunk előtt egyedül bolyongtunk a világban. Találkozásunk után viszont a legjobb barátok lettünk. Ez után Párizsban összefutottunk Crystallal aki szintén csatlakozott a csapatunkhoz. Sokat segített ő és Crys nekem az apám keresésében, közben pedig jól szórakoztunk együtt. Egy nap azonban Tom kapott egy üzenetet az anyjától miszerint halálos veszélyben van. Én majdnem ugyan ebben az időben találkoztam egy szellemmel aki arra utasított, hogy Mystic Fallsba menjek ha meg akarom találni apámat. Mind hárman sejtettük, hogy csapda lehet, de én nem bírtam menni. Szóval Crys és Tom nélkülem mentek. Az előrejelzéseink igaz volt. Tényleg csapda volt amibe bele is sétáltak. Amire odaértek az összes családtagja halott volt és vele is végeztek. Crys próbált segíteni, megölte az össze támadót, viszont rajta már nem bírt segíteni.


Kapcsolata velem



A legjobb barátom volt. Elvesztése miatt nagy bűntudat gyötör, mer azt hiszem ha ott lettem volna máshogy végződig.
Vissza az elejére Go down
 

Thomas Knight

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Thomas ---
» Thomas
» Thomas ---
» Thomas ---
» Thomas..

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •