A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 
Sébastien lakása

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Okt. 14, 2013 8:15 pm
Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4  Next
Mosolyom azonnal felderült arcomon, mintha épp nagyon okos dolgot mondtam volna, de csupán jól estek szavai.
- Még szép! - bólintottam elégedetten, aztán felé fordultam. - Ideje végre elhatároznom magam... Meglátogatom anyámat.. - sóhajtottam nagyot. És el is kell indulnom, ha nem akarom meggondolni magam. Márpedig nem akarom. Ez fontos.
- Gyorsan felöltözök.. - indultam meg a szobám felé, aztán megtorpantam. - Feltéve, ha nem bánod.. Megleszel egyedül egy kicsit, ugye? - vártam a választ, hogy aztán végre elindulhassak. - Hamarosan itt vagyok - léptem mellé és egy gyors puszit nyomtam arcára, aztán már siettem is el.
Nem hiszem el, hogy belevágtam..

folyt: ...
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Okt. 09, 2013 8:54 am
Hallottam hangjában a gondterheltséget, de nem tudtam, hogy mivel oldhatnám ezt a feszültséget benne. Nem voltam jártas ebben az ügyben, ahogy sok más érzelmi dologgal sem voltam tisztában, így nehéz volt hozzászólnom ehhez a témához.
Az már rögvest jobban tetszett, hogy láttam az arcán valami változást.
- Jóóóó.. Legyen igaza a hölgynek. Szembesültem már a határozottságoddal. - vontam fel pimaszul a szemöldökömet, így nézve arcát.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Szept. 29, 2013 3:21 pm
- Igazad van.. - sóhajtottam fel gondterhelten. De most mégis mit csináljak?! Nem halogathatom már sokáig a dolgot, muszáj lesz kitalálnom valamit, hogy ez ügyben is előrébb tudjak lépni, mert ez így már nem állapot. - Talán holnap... Vagy.. Még a héten.. - húztam ismét a dolgot, de feleslegesen..
- Héé... - színleltem sértődött arcot azután, bár most jól jött. Kizökkentett a melankolikus hangulatomból ez a kis közjáték. - Nem akaratos vagyok, csak határozott.. - vágtam rá, aztán elpakoltam az asztalról a reggeli nyomait.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Szept. 28, 2013 8:17 pm
- Az ember sosem készülhet fel az ilyesmire... úgy értem, hogy ha meg is próbálod, valószínűleg más is történni fog, nemcsak az amire számítasz. Már ha érted, mire próbálok én itt kilyukadni. - húztam el a számat fanyar vigyorral, majd egy kicsit elkedvtelenedtem, mert... mindennel együtt szerettem volna távol tartani attól az ügytől, amibe én keveredtem. Még ha... az elmúlt nap után kissé több a közünk egymáshoz, akkor is.
- A nők túl akaratosak. - temettem a tenyereimbe arcomat.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Szept. 17, 2013 11:27 pm
Kérdése megzavart.. Tegnap.. Ezt is átrágtam egyszer. Érveltem ellene és mellette is, bár nem volt szokásom, hogy mindent ilyen alaposan megfontolok és végigelemzek lépésről lépésre -ezt mutatja az is, hogy milyen hamar képes vagyok bajba keveredni-, de azért valljuk be, ez nem is akármilyen dolog. - Igazából... Tartok is tőle, de menni is akarok.. És még nem döntöttem el, melyikre hallgassak.. Lehet, hogy halogatnom kellene még egy kicsit. Bár nem tudom, felkészülhet-e ilyenre az ember.. - ráncoltam a homlokomat. Még mindig a dilemma.. De most.. Hátha mond valami okosat, ami kibillenti a mérleget az egyensúlyból.
- Ha azt nézzük, amiket meséltél Curtis-ről, akkor nem csak a te ügyed.. Bár oké, nagyobb részben és közvetlenül igen.. - magyaráztam. - Egyébként is ezt már megbeszéltük. Le van zárva. Részemről legalábbis.. - fogtam rövidre. Nem állt szándékomban vitázni vele...

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Szept. 11, 2013 5:20 pm
- Mi tart vissza? - kérdeztem hirtelenjében, s végigmértem őt, ahogyan ott állt.. tétovázással arcán. Talán nem is tétovázás volt ez. Bizonyára félt attól a viszontlátástól, melyet az anyja iránt érzett.
- Nem hiszem, hogy most az én ügyeimmel kellene törődnöd. Könnyebb lesz, ha most csak simán a saját dolgodat intézed. - nyeltem egyet. Még csak az kellene, hogy rányomjam a bélyeget arra, amit neki eleve meg kellene itt tennie. Nem csak azért jött a városba, hogy szórakozzon. Nem.. céljai vannak itt.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Szept. 02, 2013 8:51 pm
Nem tudom, rajtam nevetett-e, avagy velem, minden esetre úgy érzem az első közös reggelünk igenis jól indul, sőt.. A várakozásaimat mindenképp felülmúlta. Jó, hogy nincs köztünk tátongó szakadék a tegnapi dolgok miatt, sőt, ez egy egészen jó kezdet nekünk. Bár sosem állítottam, hogy szörnyű lakótárs vagyok..
- Öhm.. Ha az idegeidre mennék a sok hülyeségemmel... szólj.. - tűrtem hátra a hajamat kissé zavarban. Néha túlzásba is viszem a gondoskodást, az az én nagy hibám. Bár, talán nem leszek annyira idegesítő, ha szereti, mikor gondoskodnak róla.
Ujjaimmal a poháron játszva gondoltam végig, mit is feleljek neki. Na nem mintha hazudnék, mikor nincs okom rá, de azért mégis..
- A tegnap estén... - sóhajtottam nagyot. - Azon, hogy hamarosan találkoznom kellene anyámmal, meg ez a Curtis-dolog sem lesz épp egyszerű mutatvány.. - forgattam a szemeimet a végére. Hmm.. Most már azt is tudja, hogy olyan ember vagyok, aki szeret előre tervezni, most meg teljesen tanácstalanul áll a dolgokhoz..

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Aug. 30, 2013 5:53 pm
Felnevettem. Nem tudom, szándékosan mondta-e az első pár szót viccesen, mindenesetre nekem most nagyon is szükségem volt arra, hogy valaki megnevettessen. Nem volt túl jó vicc ebbe a városba jönni, az a sok komoly terv, és cél.. és.. nem tudom, hogy ki fog kikerülni mindebből győztesen. Jobb lenne, ha mindenki visszafogná magát, legfőképp én, mielőtt hülyeséget csinálnék.
- Nem, még nem említetted. - ráztam meg aztán a fejem, s rákacsintottam. - De én meg szeretem, ha gondoskodik rólam valaki - vontam egyet a vállamon, majd ismét végignéztem a kaján.
- Min... kattog az elméd? - vontam fel a szemöldökömet furcsán.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Aug. 19, 2013 7:23 pm
- Hááát.. Én tudok gyorsan is főzni.. - nevettem fel, azon, hogy a gyors étel híve. Bár nem állítom, hogy azok is vannak olyan finomak, mint azok, melyeket tényleg kellő gonddal és odafigyeléssel készítek. - Igazán nincs mit.. - öntöttem magamnak egy pohárba narancslevet és a konyhapultnak dőlve kezdtem szürcsölgetni. - Egyébként.. Említettem már, hogy szeretek gondoskodni az emberekről?! - utaltam arra, hogy nem feltétlenül van kivételes helyzetben, vagy.. nem azért főztem rá és kedveskedek neki, mert akarok valamit..
- Igazából.. Végigaludtam az éjjelt, mégis olyan, mintha nem pihentem volna semmit.. - sóhajtottam nagyot, ahogy belegondoltam, mennyire szokatlan nekem ez a helyzet. - Az ágyammal nem hiszem, hogy van probléma, egyszerűen.. Szerintem az elmém kattogása nem hagyott pihenni.. - rántottam vállat.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Aug. 18, 2013 10:12 pm
Pírfoltjait látva tudtam hogy ő bizony nem gyakran élvezi a férfiak társaságát. Ha igen, hát még nem szokott hozzá, hogy bókoljanak neki. Mert egy ilyen nőnek melyik férfi nem bókol? Melyiket nem vakítja el a szépsége?
- A tegnapi az vacsora volt. - vigyorogtam. - Igaz, az is hosszú idő óta az első főtt étel volt, amit este hat után fogyasztottam. Általában a gyors étel híve vagyok. - fogtam meg a bögrét, melyet elém tett, tele gőzölgő kávéval. - Köszönöm. - mondtam egy kedves és barátságos mosollyal, majd végigmértem őt.
- Nem. Azt hiszem, neked nem ártott volna még cseppnyi pihenés. Vagy túl szokatlan volt az ágy? - köszörültem meg a torkomat. Vannak olyanok akik a szokatlan matrac miatt pl nem tudnak aludni.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Aug. 09, 2013 10:38 pm
- Nem túl gyakran.. - pirultam bele a válaszba. Nem kerestem a férfiak társaságát csupán azért, hogy bezsebeljek néhány bókot. Naiv talán vagyok, de hiú sosem voltam... - Ez.. Megnyugtató.. - forgattam meg a szemeimet vigyorogva, ahogy figyeltem, miként száll belé az élet, így kora reggel. Bár nem is volt olyan korán. Vagyis ahhoz képest van korán, hogy későig fennmaradtunk.
- Én tudom.. - nevettem fel vidáman. - Tegnap este és most is.. - kezdtem újra sürögni és a hűtőből előbányászott narancs levét kifacsarni. A kávét is elé toltam, hogy még inkább feléledjen, bár elég mulatságos látni, hogy.. Biztosan még aludna..
- Én keltettelek fel? - kérdeztem aztán halkan, bár a választ sejtettem. Pedig tényleg nem akartam hangoskodni. - Ne haragudj..

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Aug. 09, 2013 12:15 am
- Élősködőnek túlontúl szép vagy, ezt nem mondták még neked? - kérdeztem már egy röpke vigyorral a képemen, ahogy kezdtem magmahoz térni, majd beletúrtam bozontos hajamba, s egy halk sóhajtással, leültem a konyhapult mellé, így nézve rá. - De ha élősködő lennél.. téged megtűrnélek.. - kacsintottam rá fáradt szemekkel. A korai ébresztő nem az én asztalom, erről egyszerűen nem tehetek!
- Óh.. - néztem a tányérokra aztán meglepve. - Nem tudom, hogy mikor tettek le elém kaját reggelire utoljára. Vagy úgy átlalánosságban mikor tettek le elém kaját. - mondtam, megköszörülve a torkomat, de valami néma hálával a tekintetemben.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Júl. 26, 2013 9:15 pm
Próbáltam halk lenni és sietni is, hisz nem tudtam, mikor ébred fel.. A végére már annyira belejöttem, hogy megfeledkeztem róla, hol is vagyok jelenleg. Talán még dúdoltam is, miközben a pultról az asztalra tettem a tányérokat, majd az omlettet is. Ahhoz sosem kellett nagy tudomány... Reggelire tökéletes, főleg ha le akarom venni a lábáról.. Le akarom?!
Nem kellett sokat várnom, még nem is végeztem teljesen a pakolgatással, mikor álmos hang szólalt meg mögöttem. Kissé megijedtem, mert nem számítottam rá, hogy settenkedik, vagy csak egyszerűen az érzékeim is kikapcsoltak.
Azt hiszem a kelleténél jobban megbámultam, hisz olyan kis aranyos volt kócosan. El is mosolyodtam a látványra. Álmos szemek, kis karikák körülöttük és egy kis borosta..
- Nem.. Én még mindig a tegnapi élősködő vagyok... - nevettem el magam és befejeztem a tálalást. - Csináltam reggelit, remélem éhes vagy... - haraptam a számba félve, nehogy letolást kapjak a buzgóságomért.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Júl. 26, 2013 12:42 am
Valami halk neszezésre keltem. Nem voltam hozzászokva ahhoz, hogy mellettem szöszmötöljenek, hisz a remete életnek is vannak hátrányai. Meg előnyei. De ki tudja, ez melyik csoportba tartozik?!
Felegyenesedtem nagy nehezen a kanapéról, majd megráztam a kómás fejemet, hogy hirtelen felállva a konyha felé pillantsak. Elfelejtettem, hogy nem vagyok egyedül a lakásban.
- Oh... hölgyem.. - biccentettem álmos vigyorral Molly felé. - Bocs... kicsit megijedtem, hogy betörő van a lakásban. - nevettem fel, ezzel magyarázva az ijedt arckifejezésemet.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Júl. 13, 2013 3:58 pm
- Mit nem adnék azért, ha igazad lenne... - sóhajtottam nagyot egy pillanatra hátrafordulva, majd mosolyára mosollyal válaszolva csuktam magamra az ajtót. A villanyt felkattintottam, még egyszer körbenéztem a szobában és mivel minden úgy volt ahogy hagytam (csoda, nem?!) le is kapcsoltam és bevackoltam magam a takaró alá, ahol szinte azonnal elnyomott az álom. Álomtalan álom volt ez, vagy csupán reggelre éreztem annak.. Minden esetre furcsa volt, nem ébredtem túl kipihenten.. Ennek ellenére az órára pillantva megállapítottam, hogy sikerül korán ébrednem, így Sébastien valószínűleg még alszik. Nyugodtan, lassan öltöztem fel, egy nyári ruhát választottam és halkan a konyha felé igyekeztem. Meglepett, hogy a kanapén eldőlve találtam őt, ahogy halkan szuszog.. Biztosan itt aludt el az éjjel..
Nem tudtam, hogy a férfiak melyik csoportjába tartozik... Vajon azok közé, akik szeretik, ha gondoskodnak róla, vagy inkább nyomasztja őt, ha kedveskednek neki?! Azt sem tudtam, hogy kávézik-e reggelente. De hamarosan ki fog derülni a válasz mindkettőre, hiszen a konyhában nekiláttam kávét főzni és reggelit készíteni. Ennyit már csak megtehetek a szívességért, hogy itt töltöm az éjszakákat.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Júl. 11, 2013 10:17 pm
- Holnap viccesnek fogod! - mondtam neki még mindig mosolyogva, hisz.. oké, én se azért vigyorogtam mert hú de vicces volt az egész szituáció, hanem mert én is zavarban voltam. S így egy férfinak talán könnyebb ezt az egészet lenyugtázni.
- Jó éjt, Molly! - szóltam még utána, ahogy távozott, s megnéztem őt hátulról is. Persze csakis azért, mert lehetőségem nyílott rá, amúgy soha nem tettem volna ilyet.
Véggidőltem a kanapén, s úgy hunytam le a szememet. Nem volt kedvem a másik hálóig elvonszolni magam. Ma éjjel úgysem fogok aludni. Nyomaszt néhány gondolat.. talán pontosan az, mely zavarba hozta Mollyt is..

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Júl. 03, 2013 5:14 pm
Komolyan kezdtem úgy érezni magam, mint egy tizenéves, egy kamasz, akinek most mondják el, mi hogyan és miért.. De azért valljuk be, közel 150 évem volt rá, hogy mindent kitapasztaljak és semmit sem változtam. Ugyanolyan felelőtlen és naiv vagyok és Sébastien.. Most kinevet? Komolyan? Ez.. Remek..
- Nem tartom viccesnek a helyzetet.. - sóhajtottam nagyot lehunyt szemekkel. Na igen, erre nem gondoltam. Most valószínűleg egy komolytalan kis csitrinek hisz. Pedig hatalmas tévedés..
- Ha gondolkodom, nem alszom.. Ha nem alszom gondolkodom, és rendszerint hülyeségeken, amikből hasonlóan hülye helyzetek születnek.. Ha nem most, majd később... - magyaráztam, de kezdtem belezavarodni a saját szavaimba. Mindezek ellenére feltápászkodtam a kanapéról és az újdonsült szobám felé vettem az irányt.
- Ne hidd, hogy hálátlan vagyok, vagy ilyesmi... - fordultam hátra, hogy ismét magyarázni kezdjek. - Szóval köszönök mindent. - mosolyodtam el halványan, bár ez inkább egy grimasznak hathatott. - Jó éjt, Sébastien.. - köszöntem el, remélhetőleg csak reggelig. Ha nem nyel el az ágy, természetesen.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Júl. 02, 2013 9:36 pm
- Megint olyasféle gondolatok, melyeknek semmi értelme. - mondtam egy halvány mosollyal. - Az, amit egy nőből kivált egy férfi közelsége, és fordítva.. bármikor bekövetkezhet. Lehet, hogy előtte soha nem történt ilyesmi, de ettől eltekintve azt hiszem, nincs miért furcsának érezned. - köszörültem meg torkomat. Tényleg én beszélek erről, miközben én se vagyok éppen tisztult fejű? Mármint.. rendesen össze vagyok zavarodva, de valahogy csak túlélem. Most ő a nő.. vagyis a gyengébb lelki világú.
- Feküdj le, ha szeretnél. És gondold végig. Nincs ebben semmi furcsa. - próbáltam felé egy biztató mosolyt küldeni.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Jún. 28, 2013 10:59 pm
Félve sandítottam fel rá és ha valamikor, hát most totál idiótán éreztem magam. Nem.. Nem szoktam ezt csinálni. Ez az egész.. Ott kezdődött, hogy bízni kezdtem benne, pedig nem adott rá okot. Csupán figyelmes és kedves volt. Nem is ismerem igazán és én... Ostoba vagyok..
- De ez az egész furcsa.. - magyaráztam hevesen mutogatva körénk, hogy értse, miről beszélek. - Én nem vagyok ilyen. Ez valami.. Én esküszöm nem vagyok ilyen... - mentegetőztem, mintha valami nagy baklövést követtem volna el. - Nem hagyom magam pár szép szóval rászedni és tudom, hogy te nem ezt teszed... - tettem hozzá azonnal, nehogy magára vegye. De őszintén szólva nem tudom mit csinálok. Miért vagyok itt és miért tudok vele könnyedén beszélgetni, mégis olyan súlyosnak érzem a szívemet közben. - Talán tényleg az lenne a legjobb, ha most lefeküdnék, még mielőtt elsüllyedek előtted a gondolataim miatt... - túrtam idegesen hátra még mindig vizes hajamat és tudtam, ha így folytatom, csak tovább hergelem magam. Én.. Azt hiszem tényleg érzek valamit, amit eddig nem és idegesít, hogy fogalmam sincs, miért vonzódok hozzá...

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Jún. 28, 2013 9:58 pm
- Oh... - bukott ki számon ez az ostoba félhang mikor magyarázatát hallottam, és félrebillentett fejjel, egy enyhén kínos mosollyal meredtem rá. Milyen különös! Évek alatt nem történt velem ilyesmi, s most hirtelen ez a lány besétál az életembe, s mindent elintéz, hogy.. márpedig ne legyen nyugtom egy szempillantásnyi időre sem!
- Molly.. - bukott ki belőlem a neve, miközben gondolkodtam, majd megköszörültem torkomat.
- Nincs ebben semmi.. öhm.. furcsa. - folytattam végül így. Emberek is vagyunk, nem? Nő és férfi.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Jún. 22, 2013 6:52 pm
Néhány pillanatig hezitálva szorosan lehunytam a szemeimet. Bárcsak ne kellene válaszolnom. Mindkettőnknek könnyebb lenne. Én és az a nagy szám.. Egyszer ez lesz a vesztem.. Az elszólásaim, amik egyre több kínos pillanatot okoznak. - Hát.. - kezdtem zavartan. - Hasonlítunk... Mármint az életünk hasonlít.. És bármilyen furcsa is legyen, én bízom benned. - nyeltem nagyot. Kezeimbe temettem az arcomat, és próbáltam lenyelni a következő érvemet, de csak nem sikerült és tudtam, hogy ha most nem mondom el, akkor máskor fogja megtudni. - Na jó... - sóhajtottam nagyot. - Nem tudom elfelejteni.. A csókodat.. - vallottam be szemlesütve és talán ez volt az a pillanat, mikor a megsemmisülést választottam volna az idegtépő várakozás helyett. Hogy fog erre reagálni?! Mindent elrontok....

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Jún. 20, 2013 11:06 pm
Tán tényleg nevetséges, hogy féltek egy Bennett lányt. őket eddig szerintem soha senki nem féltette, hisz milyen nemesi az a vér... jóságos ég, és én tényleg féltem! De én mindenkivel így vagyok. A szüleim is.. belekeveredtek... és nem élték túl.. miattam keveredtek bele.. miattam haltak meg.. és ezzel a lelkiismerettel kell lefeküdnöm nap mint nap. 
Felvontam a szemöldökömet a legeslegutolsó mondatát hallva. Talán több értelmet tituáláltam neki, mint amennyi valójában volt benne, mégis kibukott belőlem is: - Ezt hogy értetted? - kérdeztem, és lélegzetvisszafojtva vártam a válaszát.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Jún. 19, 2013 7:40 am
- Hééé - fordultam felé teljes testtel és közelebb csúsztam. - Nem fog... Semmi bajom sem lesz... - simítottam végig kezén és nyugtattam meg felmerülő kételyeit. És magam is ebben bíztam, máskülönben azt hiszem.. Igen, talán anyámra számíthatok majd. - Semmi sem a te hibád, ha én akarom! - jelentettem ki magabiztosan. Segíteni akartam és eltántoríthatatlan voltam.. Legalábbis annak éreztem magam most. Persze a dolgok nagy mértékben függnek tőle is... - Különben sem kell engem félteni, tudok vigyázni magamra... - bizonygattam vékony hangon, és beugrottak azok az emlékek, amik rögtön meg is cáfoltak engem.
- Én nem... - mosolyodtam el. - Nem olyan rossz, mint amilyennek tűnik. Nem volt kíváncsi rám. Vagy.. Anyám nem engedte neki, hogy lásson. Számomra lényegtelen. - rántottam vállat. - Szépen összefutottunk.. De itt vagyunk egymásnak.. - ráncoltam a homlokomat zavartan. Ezt most hangosan is kimondtam?!

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Jún. 18, 2013 10:37 pm
- Persze... és ha bántódásod esne, az én lelkemen száradna. - sóhajtottam fel úgy, mintha tőrt döftek volna szívembe. Midnig ezt éreztem ha valaki helyettem tett meg valamit, s rendkívül rosszul érintett. Mert tehetetlennek éreztem magam, márpedig ezek az én céljaim, s meg fogok őrülni, ha nem vihetem végig én magam! Tudom hogy egyedül nem fog menni, de egy ilyen nagy feladatot, ilyen nagy kockázatot sose akasztanék át másra. Főleg nem erre a gyönyörű tüneményre.
- Ez szomorúan hallom. - hajtottam le fejemet. - De ha úgy nézzük, mindketten... hiányt szenvedtünk szülők terén. - jelent meg egy keserű mosoly arcomon.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Jún. 09, 2013 10:54 pm
- Igen.. - bólintottam határozottan. - Nem tudom, hogyan, vagy mivel.. Egyáltalán nem tudom, de valamit ki kell találnunk.. - motyogtam halkan. Idegesített, hogy pont most, mikor kéne, akkor nincs ötletem, pedig ez még fontos is lenne.. Nem akármilyen elévülő dologról van most szó. - Engem nem ismer... Mi lenne, ha "véletlenül" - rajzoltam macskakörmöt a levegőben. - összefutnék vele? - vetettem fel. - Két legyet egy csapásra... Megpróbálnék a közelébe férkőzni, talán sikerrel járnék... Elérném, hogy megbízzon bennem, és akkor nyert ügyünk van.. - lelkesedtem. Máris pörögtem a gondolatra, hogy mennyi mindent tehetek. Mindig szerettem segíteni, bár eddig sosem vezérelt a bosszú, azt hiszem. De.. Ezt is jó ügyért tesszük. A cél pedig mindenkor és mindenhol szentesíti az eszközt.
- Nos.. Apámról nem tudok semmit. - rántottam vállat. - Sosem ismertem, így.. Azt hiszem nem is hiányzott. Félre ne érts, persze jó lett volna, ha van mellettem egy férfi is, de.. Nem érzem hiányát. - mosolyodtam el. Ez számomra nem volt olyan kényes téma, mint anyám. De az is meglehet, hogy csak addig lesz ez így, amíg nem tudok meg róla részleteket...

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 2:57 am

Sébastien lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Lakónegyed
» Mayakashi Kaen agglegény lakása