A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 
Sébastien lakása

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Jún. 09, 2013 9:10 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Gyengíteni... - ismételtem meg egy szót, ami nagyon tetszett, majd felsóhajtva úgy döntöttem hogy ezen el kell gondolkodnom. Curtis ellen.. de hát ő ellene mi lenne az, ami jó lenne? egyáltalán van valami ami kifog rajta? Tudom, hogy gyűlöli a vámpírokat, de azt is, hogy nem fél tőlük, hisz zseniális módszerekkel tűnteti el őket az útjából. Egyáltalán nem tudom hogy mi legyen a következő lépés.
- Ezt nem árt majd kipuhatolózni. - bólintottem egyet nagy nyeléssel, majd halvány mosolygással emeltem fel fejemet.
- Ha nem vagy bűnös, nem fognak megvetni. Hidd el nekem. - súgtam halkan, majd bátrabb mosolyt engedtem meg. - És az apád? Vagy.. őt nem ismered?
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Jún. 05, 2013 11:27 pm
Először nem értettem miért értetlenkedik, hiszen ő is tudja, pontosabban ő mondta, hogy Curtis nálunk jóval idősebb és erősebb is. - Arra, hogy lehet, hogy ... Vagyis nem lehet, hanem biztos, hogy ha egyszerűen odasétálunk hozzá, nem fogja ölbe tett kézzel nézni, ahogy bosszút állsz a sérelmeidért. - magyaráztam. - Nem tudom mekkora ereje lehet, így nem kellene kipróbálni, hogy ketten elegek vagyunk-e ellene. Először valahogy.. Le kellene gyengíteni... - szinte ajánlottam a lehetőséget. Kár tagadnom, hogy megkedveltem, és ha baja esne, kiakadnék. Csak a szokásos, amiért nem sűrűn barátkozom.
Újra apró mosoly jelent meg a szám sarkában, de igyekeztem elrejteni, hiszen nehéz lehet neki erről beszélnie. Ismét nem voltam rá tekintettel. Itt siránkozok és szövögetek nem létező jövőképet, miközben halvány lila gőzöm sincs arról, amitől félek. Igyekeztem kiverni a fejemből a rémképeket anyámmal kapcsolatban és nagy sóhajjal végre megszólaltam. - ... nincs, dehogy... Legalábbis, én nem tudok róla. - mosolyodtam el végül, hiszen részben sikerült megnyugtatnia.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Jún. 05, 2013 9:29 pm
- Nyers erő? Ez alatt pontosan mire gondolsz? - kérdeztem felvont szemöldökkel. Még szoknom kellett ezt, ahogy a nyelvet is. Nekem az angol olyan furcsa volt a bolgár után, de ezt is meg lehet szokni.. csak folyamatosan így beszélni.. nem gyakran volt rá lehetőségem..
- Nem tudom, szerintem minden anyának egy olyan gyerek az álma, aki talpraesett, és büszke lehet rá. Én nem tudom hogy benned mi olyan lenne, amire nem lehetne büszke.. van talán valami bűnöd? - vontam fel szemöldökömet meglepve.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Jún. 03, 2013 9:51 am
- Meglehet... - jegyeztem meg apró mosollyal az arcomon. - Nem feltétlenül kell szemtől szemben támadni... - rántottam vállat. Az a lehető legrosszabb taktika, mert arra számítanak és nincs elég idő felkészülni a kivédhetetlenre. - Nekünk is több esélyünk van, ha a ravaszságot használjuk a nyers erő ellen... - bizonygattam.
- Igen, valószínűleg ... - adtam neki igazat. Egyszerűbb, mint bármi más. Nem kell magyarázkodnom miatta, és igazából azt sem tudom, hogy anyám hogyan reagálna, ha nem egyedül jelennék meg. Bár joga nem lenne a kiakadásra, de mégis... Jobb a békesség.
- Nem tudhatod, anyám milyen gyereket akart... - suttogtam. Valóban féltem. Leginkább attól, hogy ha én közel engedem magamhoz, ő majd ellök. Az jobban megviselne, mint bármi más. - De persze.. Hamar meg fogom ismerni az ő véleményét...

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Jún. 01, 2013 10:07 am
- Sejtésem sincs. Az ő társaságát szerintem nem élvezném annyira, mint a tiédet. És félő hogy az első pillanatban a torkának ugranék, aminek az lenne a következménye, hogy a következő percet nem élem meg. - fintorodtam el. De gyűlöltem azt az aberrált hülyét! Legszívesebben a képébe köptem volna, ha itt áll előttem, de az is életem utolsó cselekedete lett volna. Tehát... jobb, ha tűröm a csendet, a békét... még egy ideig.
- Hát... azt hiszem, nem fogsz gardedámra szorulni, tehát... egyedül fogod őt meglátogatni, jól sejtem? - kérdeztem sejtelmes mosollyal, de rögtön le is hervadt, mikor elhangzott utolsó néhány szava.
- Hé, te meg miről beszélsz?! - sokkolódtam le. - Minden anya álma egy ilyen gyermek. - nyeltem egyet.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Máj. 23, 2013 9:29 pm
Mosolyából arra következtettem, hogy nagyjából minden rendben. Ezek szerint mégsem vagyok annyira elfuserált, hogy csírájában tiprom el minden emberi kapcsolatomat. Azt hiszem ez haladás. Bár még mindig görcsös volt, és talán egy kicsit kimért is. Hmm.. Holnapra talán ez is elmúlik...
Kezét figyeltem, majd tekintetét, végignéztem, hogy kortyolja a vizet, és vártam, vajon mi az, amiről beszélgetni akar, majd mikor meghallottam a kérdést elmosolyodtam.
- Mikor mész megkeresni Curtist? - vontam fel én is a szemöldökömet és államat a párnára támasztottam, majd fészkelődtem egy kicsit. Nem túl sportszerű kérdésre kérdéssel felelni, de én is kíváncsi voltam.
- Azt hiszem, nemsokára... - adtam meg magam végül érdeklődő pillantásának. - Valójában nem is tudom. Mármint, kellene... Szeretnék is, de.. Eddig mindössze egy alkalommal találkoztunk, így nem ismer. Csak látásból igazából. Az utcán már biztosan felismerne, de engem nem ismer... És.. Én félek, azt hiszem.. - nevettem fel idegesen és hátratúrtam a hajamat. Ez elég nevetséges. Az ellenség említésére ugrok, semmi félelem, de ha az anyám kerül szóba... - Mert, mi van, ha nem ilyen gyereket akart? - motyogtam magam elé, bár ez már inkább hangos gondolkodás volt a részemről.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Máj. 23, 2013 5:09 pm
- Ne sajnáld, ez szerintem mindkettőnk hibája. - vigyorodtam el kissé lazábban, de még mindig volt valami kínlódás a tekintetemben.
Halkan felsóhajtottam, s leültem a helyemre, majd kezembe vettem egy pohár vizet.
- Jól van, leültem. Te is éberebb lettél, most már tudunk beszélgetni. - mondtam halkan, megköszörülve a torkomat, miután lecsúszott a torkomon néhány korty víz, majd le is tettem.
- Nos... mikor mégy megkeresni édesanyádat? - kérdeztem kíváncsian.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Máj. 20, 2013 11:00 pm
- Sajnálom.. - mentegetőztem, azt hiszem jogosan, hisz a dolgok nagyban múltak rajtam is. - Néha akaratomon kívül sikerül elbaltáznom mindent.. - sóhajtottam fel lemondóan. Nem is tudom melyikünket érinthette kínosabban az eset. Tippelni meg nem akartam... Nem szokásom. Inkább hallgattam, bár az sem szokásom. Most mégsem jött egy épkézláb mondat sem a számra. Ha most megszólalnék, úgyis csak ismét bocsánatot kérnék.. Mindkettőnknek jól jön egy kis csend.
- Öh.. - kezdtem kikerekedett szemekkel. Voltaképpen ez egy bók volt, de nem.. Ez sem segített a helyzeten. - ... köszönöm. Izé, igen.. Köszönöm.. - ráztam meg a fejemet. Meg szokták ezt egyáltalán köszönni? Mindegy is, én már megtettem. Elég sajátos módon. - Nem ülsz le?! - kérdeztem kissé talán félve, hogy túlságosan feszélyezi őt a jelenlétem. - Meglehetősen éber lettem... - forgattam a szemeimet. Persze, ez még nem jelenti azt, hogy ő nem fáradt, én meg megint nem vagyok rá tekintettel...

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Máj. 20, 2013 8:09 pm
- Nem tudom, te hogy vagy vele, de ez az egész nap kezd egy kissé kínos lenni. - mondtam felvont szemöldökkel, a torkomat köszörülgetve, hisz még mindig nehezen emésztettem, hogy az elmúlt fél órában már nem először kell előtte mentegetőznöm. Ennyit a komoly boszorkányról, nem?

Mikor meghallottam hangját, felé fordultam, és megtörölgetve homlokomat, végignéztem a már ruhában lévő alakján.
- Öhm... azért meg kell hagyni, hogy alulöltözve is nagyon csinos vagy. - mondtam, de talán jobb lett volna, ha befogom a számat.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Máj. 19, 2013 9:41 pm
Láttam az arcán, hogy ő is éppen annyira meglepődött, mint én, ha nem jobban.. Azt hiszem ezek után állíthatom, hogy remekül sikerült bemutatkoznom neki. Pedig nem állt szándékomban, sem őt sem magamat ilyen helyzetbe hozni. Még szerencsém, hogy időben kapcsolt és hátraarcot vágott, megmentve ezzel a helyzetet. Bár nem vártam volna el tőle, mégis megtette, ezen akaratlanul is elmosolyodtam. - Azt hittem, még a konyhában vagy... - vallottam be miközben fülig pirultam és beléptem az ajtón. Nem zártam be, csak behajtottam, majd gyorsan felkaptam a ruháimat az ágyról. - Azonnal... felöltözöm... - kiabáltam ki akadozva és közben vettem is magamra a toppomat és a sortomat. Néhány pillanatig gondolkoztam, hogy visszamenjek-e hozzá, vagy hagyjam még leüllepedni a dolgot. De végül beláttam, hogy ez se így, se úgy nem visz minket előrébb, így bátorkodtam a szeme elé kerülni. Még mindig háttal állt és a homlokát masszírozta, én meg leültem a kanapéra és magam elé kaptam egy díszpárnát. A lábaimat felhúztam, és mosolyogva fordultam felé. - Megfordulhatsz.. Felöltöztem..

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Máj. 19, 2013 8:16 pm
Megmasszíroztam a nyakamat, mikor észleltem, hogy a fürdőbe vonult miután végzett a dolgaival. Ilyenkor áldottam az eget hogy nem vagyok vámpír, és nagyjából nem hallok semmit, mert ha a fültanúja lettem volna annak, hogy végigfolyik hátán a víz, és... nem is akartam elképzelni.
Megköszörültem a torkomat, és a nappali felé indultam pár perc elteltével, de Mollyt ott találtam.. épp eléggé alulöltözött állapotban. - Bassza meg.. - néztem végig rajta úgy, mintha egy földreszállt szépséget pillantottam volna meg, de rögves hátat is fordítottam neki, és kínosan dörgöltem végig a homlokomat.
- Azt hittem, hogy még... fürdesz, - nyögtem ki kínlódva.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Máj. 18, 2013 9:51 pm
Nem szándékoztam mindenemet egy este kipakolni, túl sok meló lett volna és jelen pillanatban elég fáradt voltam. Így a ruháim nagy része a táskákban maradt, én meg megindultam zuhanyozni. Erre vágytam már mióta.. Egy fürdőszoba van, azt hiszem ezen osztoznunk kell majd, de csak megoldjuk valahogy. A konyha előtt elsétálva hallottam, ahogy még bent matat. Pedig én szívesen elmosogattam volna.. Az igazán nem nagy fáradtság..
Komótosan magamra zártam az ajtót, a ruháimat egy kupacban a földre dobtam és beálltam a forró zuhany alá. Percekig csak hagytam, hogy végigfolyjon rajtam a víz, majd mikor észbe kaptam, hogy nem egyedül lakom itt és valószínűleg Sébastien is szeretne még zuhanyozni, meggyorsítottam a tempót. Miután végeztem, a hajamat szárazra töröltem, aztán egy törölközőbe csavartam magam és átkozódtam, amiért nem hoztam magammal a toppomat és a sortomat. De végül belenyugodtam, hogy végig kell szambáznom a nappalin egy szál törölközőben, így a ruháimat felkaptam a földről és óvatosan elindultam. Arra nem számítottam, hogy Séb akkor jön ki a konyhából. - Basszus... - hagyta el a számat és szorosabbra húztam a törölközőmet. Még az a szerencsém, hogy az nagy volt, én meg kicsi, így mindenhol takart. A pillanatnyi dermedtségemen azonban hamar urrá lettem és a szobaajtó felé igyekeztem. - Ne haragudj... - kértem bocsánatot. Ennyi kínos pillanat épp elég egy estére.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Máj. 17, 2013 7:48 pm
Hát én már megint nem akartam nagyon érteni semmit ebből az egészből. Most mi van akkor? Nem mintha ellenére lett volna... DE... mindig ott az a bizonyos kis de. Inkább már nem is mondok semmit... hallgatok, és belenyugszom, hogy egy kretén vagyok, nagy K-val.
Megköszörült torokkal törölgettem el a csetrest, majd nekidőltem a pultnak. Milyen szánalmas vagyok. Akkora erőm van, amit sokan megirigyelhetnének, és mielőtt ez a nő besétált az életembe, nem magyarázkodtam soha semmiért. Bár a nők előtt mindig tisztelettel adóztam.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Máj. 14, 2013 9:44 pm
Félúton megtorpantam és neki még mindig háttal állva megeresztettem egy mosolyt. Nem, nem kinevettem, csak.. Annyira abszurd, hogy egy hirtelen elcsattant csók miatt magyarázkodik. - Egy percig sem feltételeztem ezt.. - fordultam vissza felé, és félig a falnak támaszkodtam. - Nem mintha bánnám a dolgot.. - hintettem el a valóság piciny részletét neki, hogy ne eméssze magát. - De együtt lakunk... És még nem ismerlek ... és.. Jól állnak a kezedben a mosatlanok.. - soroltam zavartan, és azt hiszem sikerült is egy kicsit bolondot csinálnom magamból előtte, de nem érdekelt. Szókimondó ember voltam és be kell vallanom, cseppet sem haragudtam rá. Kuncogva haraptam az ajkamba és újra elindultam. - Megyek pakolni... Tényleg... - nyomatékosítottam és bevonultam a kiválasztott szobába, hogy a bőröndömet az ágyra dobva rendezkedni kezdhessek.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Máj. 14, 2013 4:41 pm
- Úgy értem, hogy nem akarom hogy félreérts engem. Nem azért kértem, hogy költözz ide, hogy rád másszak, mert épp nincs női ismerősöm a városban. És most úgy érzem hogy neked ez jött le ebből.. - mondtam bánatos szemekkel.
- Csak barátkozni akartam, de.. talán nem létezik ez férfi és nő között vonzalom nélkül? - sóhajtottam fel panaszosan, majd úgy döntöttem, talán tényleg jobb lenne hagyni a témát.
- Menj csak.. én addig befejezem ezt. - nyúltam a tányérokért zavaromban.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Máj. 12, 2013 3:05 pm
- Hagyd.. - kértem csendesen. - Ne magyarázkodj.. - ráztam meg a fejem. Pedig ó, de igen.. Mennyire kíváncsi voltam rá, hogy tulajdonképpen miért is műveltük ezt az előbb, de nem akartam még inkább kellemetlen, mármár kínos helyzetbe hozni magunkat. Épp elég volt ez nekünk, azt hiszem. Egyenlőre biztosan.. Ahogy szinte menekülőre fogta a dolgot, jobbnak láttam, ha magára hagyom. - ... tervezted? - kérdeztem félig felhúzott szemöldökkel. Ez valahogy szöget ütött a fejembe... - Mindegy.. - hessegettem el a gondolatot, mielőtt túl nagy jelentőséget tulajdonítottam volna neki. - Azt hiszem az lenne a legjobb, ha én most mégis kipakolnék... - nagyot sóhajtva indultam ki a konyhából.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Máj. 11, 2013 9:15 pm
Nem tudtam mire vélni, hogy mi ütött belém. Ez az egész úgy ért engem, mintha pofán csaptak volna, és most..
Könyörgőn néztem rá. - Kérlek.. ne haragudj.. nem.. nem akartam. Csak úgy jött és.. - nyeltem nagyot, akkor főképp, mikor megláttam, hogyan harap ajkába. Ez minden férfit megbolondít, de engem biztos.
Hátrébb léptem, és elsétáltam az asztal tulsó vége felé. - Ezt.. nem így terveztem. Hülye vagyok.. - ráztam fejemet.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Máj. 08, 2013 9:29 pm
- Mondtam már, hogy iszonyatosan makacs vagy?! - tettem fel a költői kérdést és feladtam a próbálkozáat és hagytam, hogy arrébb tereljen. Arra viszont nem számítottam, ami következett. Olyan gyorsan hajolt fölém és csókolt meg, hogy tiltakozni sem maradt volna időm. Először el akartam tolni magamtól, de hevesen ostromolta ajkaimat és a tényt, hogy milyen puhán csókol, tudat alatt már nem hagytam figyelmen kívül. Már csak azt vettem észre, hogy egy egészen rövid pillanat erejéig én is viszonoztam a becézgetést, aztán zavartan elszakadtam tőle és alsó ajkamba harapa puhatolózóan néztem fel rá.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Máj. 08, 2013 2:02 pm
- Nem-nem. Ez az én ügyem. Te megfőztél, hát most.. ideje lesz nekem eltakarítanom. - kacsintottam rá, de ahogy kezem véletlenül ismét az ő kezéhez ért, már nem tudtam elleállni annak a bizonyos kísértésnek...
Odahajoltam hozzá, és egy pillanat alatt tapadtam rá ajkaira gyengéden, mégis szeszélyesen. TÜzes voltam, mert élveztem a kis jelenetünket.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Máj. 05, 2013 4:46 pm
Csak szemforgatással válaszoltam, majd mire észbe kaptam, már a kezemet fogta és arrébbtoloncolt... - Ugyan, semmiség... - akadékoskodtam. Tényleg nem jelentett terhet, hiszen szerettem gondoskodni az emberekről.. Talán nem kellene meglepődnöm, hogy kikapta a kezemből a munkát, a zavara viszont megmosolyogtatott.. Furcsa mód engem egyáltalán nem feszélyezett a jelenléte. - Elhiszem... - morogtam csendesen. - De azért igazán hagyhatnád, hogy segítsek... - méltatlankodtam, bár mulatságosnak találtam, ezt az énjét. Olyan más....

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Máj. 05, 2013 2:03 pm
- Szeretném én azt látni. - kacsintottam rá, majd mikor nekikészült a mosogatásnak, ott termettem mellette pár heves lépéssel, és megfogtam a kezét.
- NE! Nem... a te dolgod.. - jöttem zavarba, ahogy feltűnt hogy kezünk már jó ideje egymásra tapadt, és megköszörültem torkomat, úgy engedtem el. - Te vendég vagy. Nem kötelességed, nekem kell megtennem. - köszörültem meg a torkomat, és elhúztam őt onnan, hogy megengedjem a vizet, és én nyúljak érte.
- Nagyon házias tudok lenni én is.. főzni mondjuk nem tudok. - vigyorodtam el.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Ápr. 30, 2013 12:02 pm
Elgondolkoztam. Valóban. Elég súlyos, és fájdalmas lehet a múltja, ha így megzavarodik tőle az ember. Nem épelméjű és valószínűtlen, hogy ezen változtatni tudna. Lehetetlen.
- Ne nyugtalankodj.. Te is képes vagy visszajönni... - mosolyodtam el. Sok mindenre képes, amiről még csak nem is tud... - Persze.. Kicsomagolok. Csak előbb elmosom ezt a pár mosatlant - kezdtem el átpakolni az asztalról a piszkos tányérokat.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Ápr. 28, 2013 11:48 am
- Gyakran elgondolkodom azon hogy egy ember miért képes ilyen lenni. Mi okozza a fejében azt, hogy.. őrült legyen. Egy "normális" emberi dolog ez, már ha azt nézzük, hogy nem egyedüli. De mégis.. - nyeltem egyet. - Nem tudom hogy milyen trauma érhette őt, ami arra buzdította, hogy hozzon létre egy másik ént a fejében. - túrtam bele hajamba, majd a hálószobák felé néztem.
- Akarsz kicsomagolni? Mert.. az mindig jobb, mint ez. Curtis egy veszett ügy. Rajta már a halál sem segítene, mert képes visszatérni belőle. - fintorodtam el. ETtől viszont én még mindig el akarom őt pusztítani.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Ápr. 26, 2013 9:54 pm
- Curtis őrült... - néztem rá értetlenkedve. Hiszen ép elméjű ember, vagy akár vámpír, ebből a szempontból lényegtelen a faji hovatartozás, nem tesz semmilyen hasonló barbárságot.. Ez épp elég magyarázat arra.. Bár.. Talán. Igen, nagyon belelovalltam magam és előjött az üldözési mániám. Már most kombinálok, pedig egyáltalán nem is ismerem a helyzet jelenlegi állását, részletesen.
- Mystic Falls az otthonom... - reagáltam le a tőlem telhető legnagyobb nyugalommal, annak ellenére is, hogy cseppnyi volt csak belőle. - Ha egy ilyen alak garázdálkodik itt, ahhoz nekem is közöm van.. - vetettem fel az egyik nyomós érvemet. Hiszen ebben maximálisan igazam van.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Ápr. 26, 2013 9:21 pm
- Ez eléggé őrülten hangzik, nem gondolod? - mondtam elvigyorodva. Nem gondoltam Curtisről azt, hogy még inkább át akar gázolni rajtam. Se oka rá, se semmi. Vagyis.. oka lenne. Ha megtudná, hogy mit tervezek ellene. De amíg nem tud róla, a szemében jobb is, ha halott maradok. Vagy egy régi emlék, mert nem hisz halottnak, sosem haltam meg. Csak képtelesen értve, mikor megölte a szüleimet.
- Nem akarlak ebbe belekeverni. - szólaltam meg végül rekedten.

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 1:32 pm

Sébastien lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Lakónegyed
» Mayakashi Kaen agglegény lakása