Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Néptelen tisztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 4:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
Hatalmas nyögéssel fogadta, ahogy testébe értem, aztán kezei a hátamra tapadtak, úgy húzott közel magához, hogy szinte ténylegesen is mintha egy testté váltunk volna mi ketten, én pedig élvezettel hajtottam hátra a fejem, mikor a nyakamat kezdte csókolni. Jól emlékszik rá a kis boszorkány, ezt nagyon szeretem. Már emberként is nagyon szerettem... ő már csak tudja.
- Én... - lihegtem, miközben folyamatosan mozogtam benne - én... nem akarok sietni.... - nyöszörögtem, és fejem Tatia vállának gödrébe hajtottam. - Csak tartson... minél tovább...
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Néptelen tisztás - Page 2 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 4:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
Ahogy oldalra hajtotta a fejét sokkal jobban hozzá tudtam férni a nyakához és nagyokat szippantani belőle. Az illatából... a vérének illatából. Képtelen voltam visszafogni magamban a vámpírt, hiszen egyszerűen imádtam szívni a vérét. Képletesen és szó szerint értve is.
Egyre sűrűbb csókokkal halmoztam el a nyakát, időközben nyögések hagyták el a számat mozgása hatására, szavaira pedig bólintottam. - Engedd meg, hogy... megharapjalak. Kérlek. - Suttogtam a fülébe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 5:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
Azt hittem, attól a puszta ténytől elmegyek, ahogy egyre sűrűbb csókokkal szórta tele a nyakam. A kérésére már csak bólintani voltam képes.
- Tedd meg - csúsztattam tarkójára a kezem, és odahúztam a fejét a nyakamhoz, várva, hogy megérezzem a harapását a bőrömben. Ez volt a teljes, tökéletes mámor. A teljes feloldódás egymásban.
Abban a pillanatban, mikor belém harapott, halkan hördültem egyet, és egy heves mozdulattal reagáltam. Heves... mégis élvezetes mozdulattal.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Néptelen tisztás - Page 2 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 5:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
Elvigyorodtam és bár nem tudtam, hogy miért kértem az engedélyét, de jó volt hallani, hogy beleegyezett. Utat engedtem a vámpírság jeleinek, a szemeim alatt kirajzolódtak az erek, a szemfogaim pedig megnyúltak és tűhegyessé váltak, ezek után pedig óvatosan beleharaptam a nyakába. Nem akartam szétharapdálni az ütőerét, azt akkor szoktam csinálni, amikor vadászok. Nem, most lassan és élvezettel telve szívtam a vérét, aprókat kortyolva belőle. Addig akartam elhúzni ezt, ameddig lehetséges... soha ilyen jól nem esett még az, hogy az éltető folyadék lecsúszott a torkomon.
Ám nem akartam, hogy legyengüljön, ezért kénytelen-kelletlen kihúztam a fogaimat a nyakából és felnyögtem a kissé hevesebbé vált mozdulataitól. Lenyaltam a nyakáról a vért, majd a saját ajkaimról is, aztán kezeim közé fogtam az arcát és egy tüzes, perzselő csókot adtam neki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 5:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
Éreztem, ahogy apró cseppekben távozik a vérem, és hallottam Tatia nyeléseinek hangját is. Ha megmozdítottam kicsit is a nyakam, beleszúrt a fájdalom tűhegyes fogai miatt, és különös, de most még ez a fájdalom is jól esett, és izgató volt. Olyannyira, hogy éreztem, hogyan közeledem mind jobban ahhoz a bizonyos határhoz...
- Csináld még... - ziháltam, ahogy Tatia kihúzta a fogait a bőröm alól. - Ne hagyd abba... - mozogtam egyre hevesebben, és fél kézzel Tatia feneke alá nyúltam, hogy kissé megemeljem a csípőjét. Remélem, hogy ő éppúgy közeledik a gyönyör felé, ahogyan én.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Néptelen tisztás - Page 2 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 5:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
A légzésem már nagyon gyors volt, a szívem hevesen vert, a vérem égette az ereimet és olyan sebességgel száguldozott bennük, hogy azt hittem, hogy ez egyszerűen lehetetlen. A kezeim ismét Klaus hátára vándoroltak, ujjaim végigzongoráztak a gerincén és tudtam, hogy így folytatja, akkor egészen biztosan hamar beköszönt nálam a gyönyör. A hevesebbé vált mozgása egyre csak taszított és taszított afelé a bizonyos kapu felé, majd másodpercekkel (vagy talán percekkel) később a testem megfeszült, minden eddiginél nagyobb nyögés hagyta el az ajkaimat és a fejemet ismét a nyakába temettem, amikor átléptem egy másik világba.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 6:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
Nem telt sok időbe, hogy Tatia egy hatalmas nyögéssel belezuhanjon a kéjbe. Teste reszketett, és arcát nyakamba temetve próbálta elfojtani a mámor hangjait. Ebben a pillanatban az én gerincemet is görcsbe rántotta az élvezet, és belepumpáltam minden csepp gyönyörömet, aztán remegő kézzel megfogtam az ajkát, és magam felé fordítottam a fejét, hogy lágy csókot nyomjak az ajkára.
- Ez most... egyszerűen tökéletes volt - motyogtam halkan, és igyekeztem visszatérni ebbe a világba.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Néptelen tisztás - Page 2 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 6:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
Érzékeltem, hogy Klaus is átlépte a gyönyör kapuját és miközben én magam is megpróbáltam visszatérni a való világba egy lehetetlen kísérletet tennem arra, hogy a légzésem lecsillapodjon és visszatérjen a normális kerékvágásba. Eléggé nehéznek tűnt ez a próbálkozás, de muszáj volt megtennem ezt a lépést.
Klaus szavaira mégis elvigyorodtam, ha fáradtan is, de a szemeibe mosolyogtam. - Igen, tényleg az volt. - Bólintottam. - Látod... megérte várni. - Kacsintottam rá, miközben ujjaimmal a mellkasát simogattam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 6:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
- Ennél már csak az lett volna jobb, ha két nappal ezelőtt is, meg most is - vigyorogtam el magam fáradtan, és legördültem Tatia mellé, hogy magamhoz öleljem.
- Szeretnék veled még sokszor ide jönni. Ez jó hely. Itt magunk lehetünk, csak mi ketten. És menedéknek sem utolsó. Neked Oliver, nekem meg a családom elől - fürkésztem az arcát, aztán csibészesen csillogni kezdett a szemem.
- Igyál még belőlem - súgtam halkan. - Iszonyúan bepörgetsz vele..
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Néptelen tisztás - Page 2 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 6:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
- Ne légy telhetetlen. - Csókoltam meg az arcát és mély levegőt, hogy pár pillanatra hátravessem a fejem a puha bőrön. A szavaira megcsóváltam a fejem, de nem néztem rá.
- Nekem nem kell már menekülnöm senki elől. Nincs szükségem menedékre... de szívesen jövök majd ide veled. - Kinyitottam a szemeimet és halkan felnevettem a kérésére. Hm... nem is rossz ajánlat. Én táplálkozom és ahogy elmondta neki is jó. Így megfogtam magam, felé gördültem és adtam a szájára egy futó csókot.
- Ha ennyire szeretnéd. - Rákacsintottam és hagytam, hogy ismét megnyúljanak a fogaim, a nyakához hajoltam és megharaptam. Végtelenül lassan mélyesztettem a nyakába a fogaimat és újra szívni kezdtem a vérét. Majd leállít, ha úgy gondolja, hogy elég.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 6:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
- Ha neked már nem kell menedék, akkor gyere velem... csak úgy. Szerelemből - mondtam,aztán vigyorogva néztem ahogy felém gördült, és arca újra egy ragadozó jellegeit öltötte.
- Csak rajta. Ne fogd vissza magad - biztattam, oldalra fordítva a fejem, hogy minél jobban hozzáférjen a nyakamhoz, és miközben éhesen kezdte újra szívni a véremet, hevesen kezdtem el kapkodni a levegőt. Egyszerűen megőrjített azzal, amit, és ahogyan csinálta.
- Nagyon finom... - motyogtam lehunyt szemekkel, de közben megfogtam a kezét, és az ágyékomra irányítottam. Szinte fél perc alatt képes volt újra életet lehelni belém...
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Néptelen tisztás - Page 2 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 6:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
Csak olaj volt a tűzre, ahogy oldalra fordította a fejét. Valami elemi erővel tört fel bennem, úgy éreztem, hogyha ötvenen próbálnának lerángatni róla, akkor sem sikerülne senkinek. Számomra olyan volt a vére, mint maga a mámor.. minden egyes korttyal finomabb és finomabb, mintha sose lenne elég belőle.
Egyre gyorsabban és vadabbul szívtam a vért a nyakából, az agyam teljesen kikapcsolt és elkaptam a kezét, amikor az én kezemet az ágyékára húzta. A csuklójánál fogva a feje felé szorítottam a karjait, a nyakától pedig még mindig nem szakadtam el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 6:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
Kissé megdöbbenve érzékeltem, ahogy kissé vadul megfogta a karjaimat, és csuklómnál fogva leszorított. Hiába voltam én a hibrid, hiába voltam én az erősebb... most úgy éreztem, hogy nem fogok tudni szabadulni alóla. Ilyen az, mikor egy magamfajtát elkap a hév...
- Tatia... ssssszzzzz.... - nyögtem fájdalmasan, mert ekkor már igencsak keveredett bennem a gyönyörűség és a kín. - Ez... ez már fáj... - próbáltam lerázni magamról, sikertelenül. - Óvatosan... elég lesz...
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Néptelen tisztás - Page 2 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 6:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
Nem érdekelt, hogy túlzásba estem, sőt nagyon is hidegen hagyott. Nem tudom, hogy mi ütött belém, de nem akartam mást csak szívni a vérét mindaddig, amíg én azt nem éreztem, hogy teljesen elég.
Akkor pattantak ki a szemeim, amikor meghallottam tőle egy fájdalmas nyögést. - Nem akarom, hogy elég legyen. - Kihúztam a fogaimat a nyakából, vöröslő szemekkel néztem rá, de az arcára pillantva elhúzódtam tőle. A szemeim kidülledtek, kapkodni kezdtem a levegőt és megtöröltem a számat. Legszívesebben még visszahajoltam volna a nyakához, de... látva az arcát... nem tehettem. - Én... - Azt sem tudtam, mit akartam mondani. Most mondjam azt, hogy ellenállhatatlan vágyat éreztem aziránt, hogy kiszipolyozzam belőle az össze vért?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 7:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
- Tatia, hagyd abba! - mondtam. Vagy már kiáltottam? Nem emlékszem. Minden kezdett összemosódni előttem.
Csak arra eszméltem, hogy Tatia elszakadt tőlem, és a szemembe meredt. Ekkor már láttam rajta némi ijedtséget is, én pedig felültem.
- A fenébe... - tapogattam a nyakamat. A seb ugyan gyorsan beforrt, de a fejem kóválygott keményen. - Ez most sok volt... - támaszkodtam meg fél kézzel, mert szédelegtem a hirtelen vérveszteségtől. - Mi ütött beléd, mondd?
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Néptelen tisztás - Page 2 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 7:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
Nem tudtam mit csinálni... tudtam, hogy ezt most eléggé benéztem, de valamiért nem bántam. Mintha az agyam ezen része lezárult volna. Ám az arcára pillantva láttam, hogy fájdalmat okoztam neki...
Egy pillanat alatt magamra kaptam a fehérneműimet, így ültem vissza mellé, hogy az arcát figyeljem. - Nem tudom, hogy mi ütött belém. - Mondtam őszintén. - A véred annyira... annyira finom és csábító. - A tekintetem újra a nyakára vándorolt és pár másodpercig megbabonázva néztem, aztán megráztam a fejem. - Kérsz a véremből? - Néztem rá komolyan. - Visszaveheted, amit... elvettem tőled.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 7:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
- Hibrid vérem van - mormogtam. - Ez bármely vámpír számára csábító - tettem hozzá a homlokomat dörgölve. - Várok egy kicsit. Nemsokára jobb lesz. Ha mégsem, akkor igen, én is kérek egy keveset - raktam meg a tüzet, aztán visszafeküdtem, és csalódottan néztem végig magamon.
- Nézd, mit tettél - mondtam panaszosan, mégis somolyogva. - Túl sok vért ittál belőlem. Oda már nem jutott - böktem a derekam alá.
- Várod már a holnapi bált? Ugye nem gondoltad meg magad, és elkísérhetlek? - kérdeztem, és felkönyököltem. Kezdett kissé helyre billenni előttem a világ, legalábbis mindent már határozottabb körvonalakban láttam.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Néptelen tisztás - Page 2 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 7:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
A hibrid vére miatt lett volna ez az előbbi őrült állapot? Ki tudja... a lényeg, hogy eléggé elvesztettem a fejem, de az biztos volt, hogy soha ilyen jól nem esett még vér. Csak az volt a baj, hogy Klaust eléggé megcsapoltam.
- Sajnálom... - Motyogtam halkan, miközben figyeltem, hogy hogyan fekszik hanyatt, aztán fel is könyökölt. Nagy levegőt vettem és próbáltam elmosolyodni. - Szeretném, ha te lennél a kísérőm. Szóval a bál kezdete előtt majd értem jöhetsz. - Kacsintottam rá. - De... biztos nem kérsz belőlem? - Nyújtottam felé a csuklómat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 01, 2013 4:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
- Jól van - bólintottam. - Akkor most hazakísérlek, feltéve, ha nem akarod az éjszakát velem tölteni. Akár a Mikaelson villában, akár itt - mutattam körbe. - Holnap délután pedig nálad leszek, mint kifogástalan úriember, hogy elkísérjem a bálra, Miss Petrova - hajtottam fejem, majd legyintettem egyet.
- Nem, nem kérek. Teljesen jól vagyok már - vettem kézbe az ingem darabjait. - Hát... ez már csak felmosni lenne jó. Szívesen vennék revansot, és tépném szét minden ruhádat, hogy egy szál bugyiban és melltartóban kelljen visszaballagnod a városba. Távolról röhögnék rajtad - térdeltem fel.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Néptelen tisztás - Page 2 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Pént. Márc. 01, 2013 5:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
- Örömmel venném, ha hazakísérne. - Biccentettem egy apró mosollyal. Bár kedvem lett volna vele maradni, mégis jobbnak láttam, ha az éjszakát a saját házamban töltöm és megpróbálom kipihenni magam. Ugyan a szemem alatti karikákkal a vámpírlét csodálatos adománya miatt nem kell foglalkoznom (és egyébként is, én azokkal is jól nézek ki), de megannyi gondolat kavargott a fejemben, ezért szerettem volna egyedül lenni. Holnap úgyis újra találkozom Klaus-szal.
- Hm... - Pislogtam rá, miközben magamra kapkodtam a ruháimat. - Nem vagyok szégyenlős típus, de azt hiszem, hogy a város még nincsen felkészülve a tökéletességemre. - Pimaszkodtam egy kicsit, aztán felpattantam, de közben figyeltem, hogy ő tényleg jól van-e az előbbi mutatványom után.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 01, 2013 5:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
- Oh - komorultam el. - Eddig azt hittem, én vagyok tökéletes - nyitottam ki a kunyhó ajtaját, majd eloltottam a tüzet. Nincs kedvem újraépíttetni az egészet....
- Akkor hölgyem, vissza az autóhoz, aztán hazafuvarozom - navigáltam ki Tatiát a kis házból, majd a zsebembe nyúltam. - Voilá - húztam elő egy kulcsot, és a zárba löktem. - Ez a modern kor csodája. Annak idején erre nem volt szükség, de most nem akarom, hogy mások idepofátlankodjanak a mi kis birodalmunkba - nyújtottam a kezem Tatiának.
- Menjünk. Fázom így .... - mutattam félmeztelen mellkasomra.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Néptelen tisztás - Page 2 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Pént. Márc. 01, 2013 6:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
Még utoljára körbenéztem a kunyhóban, aztán kisétáltam az ajtón, de jót derültem azon, hogy Klaus egy kulcsot húzott elő a zsebéből. Na igen, ilyen nem volt ezer évvel ezelőtt.
- Fázol? - Kérdeztem, miután becsukta az ajtót és megfogtam a kezét. - Kezdesz túlságosan emberi lenni. - Húztam össze viccelődve a szemeimet és vártam, hogy elinduljon, mivel nem tudtam, hogy merről jutottunk ide.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 01, 2013 6:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
- Megizzasztott a szex, meg a tűz melege. És e nélkül a kettő nélkül most nem túl kellemes - fogtam meg Tatia kezét, és elindultam vele visszafelé az erdő fái között, oda, ahol az autót hagytuk. Egy gyors öltözés után pedig máris a gázra léptem. Ideje volt úriemberré átvedleni a bál tiszteletére.

(Tatia háza)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 7:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
Eyal & Cora
Fogalmam sincs, hogy mi vezetett ide, de mégis itt vagyok. Egy tisztáson, hol egy ártatlan lélek sem tartózkodik, nem lehet látni a táborozók tűzét, az éjszakai állatok hangjai meg mintha el lennének tompítva. Hogyan kerültem ide? Nem tudom. Egyszerűen.. kikapcsolt az elmém, és a lábaim vezettek. Természetesen vissza tudok találni, ha az érzékeimre helyezem a központot.
Hirtelen összekuszált gondolatmenetemet egy halk, elfojtott sikoly szakítja félbe. Egyből az irány felé rohanok, nem tudom miért, talán azért, mert annyira hasonlított a húgoméhoz? Talán. Vagy csak azért, mert most végre van annyi bátorságom, hogy ne nézzem végig egy ártatlan szenvedését, kínzását, mikor tudok valamit tenni ellene. Nem vagyok vadász, olvastam róluk, a jegyükről, a szüleim se voltak vadászok, ahogyan a felmenőim se, de én mégis megtanultam, hogy hogyan kell leteríteni egy vérszopót. Tudom, hogy hol van a gyenge pontjuk, mit kell eltalálni, és a többi. Egy fához préselem vékony testemet, és pár másodperc elteltével kitekintek mögüle. Egy szőke férfi áll háttal nekem, és egy vörös hajú lány körvonalazódik ki előttem. Arcából süt a félelem, könnyek potyognak le csodálatos arcán, és retteg. A halála szélén van, és két lehetőség áll előttem. Vagy cselekedek, vagy menekülök.
Végül is az első mellett teszem le a voksomat, és gyorsan szedem egymás után a lábaimat. Míg a fánál tartózkodtam csizmámból előkaptam a karót, amit most erősen szorongatok markolatomban. - Engedd el, különben meghalsz. - komolyan? Ennél bénább szöveggel nem tudtam volna előállni? Szorosan tartom magam előtt a karót, és tényleg nem fogok hezitálni, ha arra kerül a sor, hogy megöljem őt..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 8:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
Eyal & Cora


A Lettivel való találkozásom után igen csak elvesztettem minden érzésemet, és józan eszemet, nem akartam csak menni, menni, és gyilkolni.Egy vöröshajú lányt igéztem meg, és hoztam ki egy kicsit az néptelen tisztásra.Beleharaptam ,és szívni kezdtem a vérét. Az emberi mivoltom hallotta hogy könyörög, és fél, de jobban elnyomta az újra előtörő hatalmas erejű Ripper erő.Hiába akartam volna tenni ellene valamit amikor nem ment, egyszerűen nem volt most erőm hozzá. Mikor egy fekete hajú lány jelent meg mögöttem. Megigéztem a vörös csajszit hogy menjen haza, és felejtsen el mindent.Megfordultam a lány felé.-Igen?Hát ahhoz több kellene mint egy karó! Nem gondolod kis pamacs?-néztem a szemébe, és vámpírsebességgel kikaptam a karót a kezéből.-Lassú vagy.-mosolyogtam picit gonoszan.-Mi járatban erre felé? Ahol a madár sem jár?-ragadtam meg a kezét, és a nyakába szippantottam.-Friss véred lehet.-mondtam suttogva
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
Vissza az elejére Go down
 

Néptelen tisztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

 Similar topics

-
» Tisztás
» Tisztás
» Erdei tisztás
» Tisztás az erdő mélyén

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •