Share | 

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 16, 2013 8:52 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Eyal & Cora
Hirtelen maga alá gyömöszöl, érzem a puha talajt, amin fekszek, a fűk csiklandozását. Valamiért, csak úgy ösztönből az egyik lábam a csípője köré fonódik, és még magam sem értem, hogy miért tettem ezt előbb. Mikor fülembe súg, meleg lehelete csiklandozza a bőrömet. Ajkaim egy apró O betűt formálnak, és lassan kifújom a levegőt, majd észhez térek. - Azt hittem, már mindenki hallott róla. - mondom egy sóhajjal. - A Halál csókjának segítségével lépheted át az elválasztó kaput a földi lét és a halál között. Egyetlenegy kérés és örömmel adom meg neked. - szívom be mélyen illatát, és körmeimmel elidőzök egy kicsit a hátán.
Vissza az elejére Go down

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 16, 2013 7:52 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Eyal & Cora

Időm sem volt odafigyelni arra amit mond, mert a karó egyből a hasamban landolt,és a földre nyomott.El kell ismerni hogy ajkai érintse igen csak puha volt, és finom.-Nem ,nem hallottam még. Bár rég hallhattam volna, de még nem jutottam el oda.-mondtam fájdalommal vigyorogva.Hát utolsó lenne, ha ez lenne az utolsó kívánságom.Csak nem ez lesz.-mosolyogtam gúnyosan,és kihúztam magamból a karót,majd fordítottam a helyzeten, és ő volt alul.-Hogy is volt az a Halál csókja?-kérdeztem fülébe suttogva, és ajkaira leheltem.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 16, 2013 12:00 am

Eyal & Cora
Nem találom el. Vagyis eltaláltam volna, ha a kezét mondjuk hátrakötözöm. Egy fanyar arckifejezés ülepedik le az arcomra. - Utoljára mondom, hogy nem vagyok pamacs. - közlöm vele dühösen, és nem figyelek oda, amire mond. A karót egyenesen a hasába mélyesztem, és hirtelen indulatból a földre taszítom. Rámászok, kezeim még mindig a karót markolászva, egészen közel hajolva hozzá. - Hallottál már a Halál csókjáról? - húzom végig ajkaimat az arcán. - Utolsó kívánságok, mielőtt a szívedbe döföm ezt a csodálatos fegyvert? - kérdezem ártatlanul pislogva kék szemeibe.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 11:33 pm

Eyal & Cora

-Én átverni téged? Dehogy is verlek át.-mosolyogtam ,és előre hátra járkáltam még egy kicsit.-Rossz farkassal? Igen? Miért?-kérdeztem, és akkor már sújtott is a karóval amit megállítottam, pár centire a hasamtól.-Huhh, ez közel volt pamacs. Legközelebb jobban figyelek.-suttogtam fülébe-De van még egy esélyed..-néztem a szemébe, és el ereszetettem majd hátráltam.-Már csak egy védés, és az a csók az enyém lesz.-mondtam széles vigyorral. Sleep

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 11:00 pm

Eyal & Cora
- Ez vicces. - halkan kuncogok, a mellettünk lévő fának a kérgét fürkészve a tekintetemmel. - Sokan pedig épp azért dicsérnek, mert nagy a szám. - kacsintok rá, és egy kaján féloldalas vigyor jelen meg az arcomon, melyet nyomban le is törlök. Az efféle gondolatoknak nem most, és nem itt van helyük. Majd máskor, illetve más valakivel, aki kevésbé irritálóbb. - Nem rossz. - vonom meg a vállamat, és beadom a derekamat. Végül is mi rossz származhat belőle? - De, ha átmersz verni, és tényleg eltalállak, akkor a következő.. a szíved lesz. - súgom, szinte csak tátogok a mondatom végére érve, alig jön ki formás ajkamból a hang. - Annyit tudok ehhez még hozzáfűzni, hogy.. a rossz farkassal kezdtél ki. - egy féloldalas mosolyra görbülnek ajkaim, és hirtelen lesújtok rá karómmal.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 10:37 pm

Eyal & Cora

-Hát most éppenséggel nem arról.-sóhajtottam-Milyen nagy a hangja a kis pamacsnak! Tudod nem kellene ilyen nagy szádnak lenni.-néztem szemébe-Hmm,mi legyen, mi legyen?-járkáltam előre hátra-Hát vagy választhatsz valamit, vagy elmehetsz, sértetlenül.-mosolyogtam rá-Megígérem, nem foglak követni, és nem bántalak téged.-mentem közelebb.-Mit szólsz?-kérdeztem egy kis vigyorral.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 9:33 pm

Eyal & Cora
Futok, amennyire gyorsan csak tudok, s hirtelen megtorpanok mikor előttem terem. A fenébe. - Nem éppen az udvariasságról vagyok híres. - forgatom meg szemeimet, és mellkasom előtt összefonom karjaimat. Mikor fogja abbahagyni? Már komolyan unom, és átkozom azt a pillanatot, amikor beleavatkoztam ennek az irritáló vámpír dolgába. Bár hagytam volna meghalni a lányt? Nem tudom, talán. Bár, azért jobb, hogy életben van.. A francba, mióta lettem ilyen érzelgős? Undorodok magamtól. - Rendben, és ezt kit érdekli? Jó, hogy nem adsz oda egy önéletrajzi könyvet. - emelem égnek a pillantásomat. Hirtelen a karót felém dobja, magamhoz ölelem, és sikerül elkapnom. "Béna." ~ gondolatba hozzáteszem. - Okés, benne vagyok. Ha nem sikerül, kapsz egy csókot. - egy halvány undor jelenik meg a szám szélén. -, de ha beléd döföm, s eltalállak, akkor.. mi lesz a jutalmam? - szemeim csillognak, és egyik kezemből a másikba dobom a karót, egy kicsit játszadozva velem. Miért akarja egyáltalán, hogy megcsókolja? Persze, tudom, hogy jó nő vagyok, meg szerény, de akkor is..

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 9:14 pm

Eyal & Cora

Ez a kis hév amit tanusított igen csak tetszett.-Pamacs.Igen az vagy.-nevettem, majd éreztem hogy a legáfájdalmasabb pontomba rúg.-Ezért még megfizetsz.-sóhajtottam sokat, mire összeszedtem magamt, majd utána eredtem.-Júúú húúú! Merre vagy , farkas pamaacs.-ordítottam, és egyre gyorsabban közeledtem felé.Már alig volt köztünk valami.Amikor elé suhantam.-Túl egyszerű ez a kis kergetőzés.-sétálgattam előtte.-Nem vártad meg míg válaszolok a kérdésedre. Szóval hát hogy mit keresek itt? Egy kis nyugvást, és hogy csillapítsam a szomjamat.Nem voltam én ilyen, csak hát nemrégiben megtudtam hogy egy Letti nevezetű lány olyat tett amit nem kellett volna. De hát most mit tud tenni az "ember"?-kérdeztem irónikusan.-Szóval harcolni akarsz pamacs?-dobtam oda neki a karót.-Tessék! Döfd belé, ha bírd! Ha nem akkor adsz egy csókot.-mondtam egy kicsit gonosz vigyorral.-Benne vagy a játékban?

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 9:01 pm

Eyal & Cora
Tehetetlenül nézem végig, ahogyan szegény lányt megigézi. A nő alig lehet pár évvel fiatalabb nálam, és kitágult pupillával magába issza minden egyes szavát. Amint befejezi, lelép, és csak mi ketten maradunk ebben a kísértetiesen csöndes tisztáson. Kihúzom magamat, markolatomat szorosabbra veszem, mert sosem tudhatja az ember, hogy mikor kell gyorsan cselekednie, és a vérszívó szívébe döfni a karót. Mondhatni még kezdő vagyok, hisz egyet se gyilkoltam meg, még.. Pedig hajt a vágy, hogy véget vessek egynek az életének. És majd szépen, lassan egyre többnek fogom okozni a vesztét. - Pamacs? - szalad fel kérdőn a szemöldököm, és érzem, hogy a kezdetlegi bizonytalanságomat átveszi a harag. Az még csak hab a tortán, hogy vérfarkas vagyok, így az agresszív velünk születendő tulajdonság. - Tudod kit nevezzél pamacsnak, te.. te.. vérszívó. - mondom összeszorított fogak mögül. Itt helyben meg akarom fosztani őt az élettől! A karót hirtelen eltulajdonítja, s leszorítja kezemet. Szaggatottan fújom ki a levegőt a fájdalom miatt, és dühvel tele pillantással meredek rá. - Ezt a kérdést, én is feltehetem neked. - próbálom kiszabadítani a kezemet, de jóval erősebb nálam. Átkozott vámpír! - Verbénát rakok a kávémba! - hazudok, de ha belém meri döfni a két szép fogát, esküszöm, hogy én magam fogom kirántani őket.. - Jobb, ha elengedsz, különben te fogsz pórul járni. - és most a legfájdalmasabb pontjába rúgok a térdemmel. Kihasználom a pár másodpercnyi előnyt, és szaladok. Futok gyorsan, de máris hallom mögöttem.. Mindjárt utolér!

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 8:16 pm

Eyal & Cora

A Lettivel való találkozásom után igen csak elvesztettem minden érzésemet, és józan eszemet, nem akartam csak menni, menni, és gyilkolni.Egy vöröshajú lányt igéztem meg, és hoztam ki egy kicsit az néptelen tisztásra.Beleharaptam ,és szívni kezdtem a vérét. Az emberi mivoltom hallotta hogy könyörög, és fél, de jobban elnyomta az újra előtörő hatalmas erejű Ripper erő.Hiába akartam volna tenni ellene valamit amikor nem ment, egyszerűen nem volt most erőm hozzá. Mikor egy fekete hajú lány jelent meg mögöttem. Megigéztem a vörös csajszit hogy menjen haza, és felejtsen el mindent.Megfordultam a lány felé.-Igen?Hát ahhoz több kellene mint egy karó! Nem gondolod kis pamacs?-néztem a szemébe, és vámpírsebességgel kikaptam a karót a kezéből.-Lassú vagy.-mosolyogtam picit gonoszan.-Mi járatban erre felé? Ahol a madár sem jár?-ragadtam meg a kezét, és a nyakába szippantottam.-Friss véred lehet.-mondtam suttogva

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 7:49 pm

Eyal & Cora
Fogalmam sincs, hogy mi vezetett ide, de mégis itt vagyok. Egy tisztáson, hol egy ártatlan lélek sem tartózkodik, nem lehet látni a táborozók tűzét, az éjszakai állatok hangjai meg mintha el lennének tompítva. Hogyan kerültem ide? Nem tudom. Egyszerűen.. kikapcsolt az elmém, és a lábaim vezettek. Természetesen vissza tudok találni, ha az érzékeimre helyezem a központot.
Hirtelen összekuszált gondolatmenetemet egy halk, elfojtott sikoly szakítja félbe. Egyből az irány felé rohanok, nem tudom miért, talán azért, mert annyira hasonlított a húgoméhoz? Talán. Vagy csak azért, mert most végre van annyi bátorságom, hogy ne nézzem végig egy ártatlan szenvedését, kínzását, mikor tudok valamit tenni ellene. Nem vagyok vadász, olvastam róluk, a jegyükről, a szüleim se voltak vadászok, ahogyan a felmenőim se, de én mégis megtanultam, hogy hogyan kell leteríteni egy vérszopót. Tudom, hogy hol van a gyenge pontjuk, mit kell eltalálni, és a többi. Egy fához préselem vékony testemet, és pár másodperc elteltével kitekintek mögüle. Egy szőke férfi áll háttal nekem, és egy vörös hajú lány körvonalazódik ki előttem. Arcából süt a félelem, könnyek potyognak le csodálatos arcán, és retteg. A halála szélén van, és két lehetőség áll előttem. Vagy cselekedek, vagy menekülök.
Végül is az első mellett teszem le a voksomat, és gyorsan szedem egymás után a lábaimat. Míg a fánál tartózkodtam csizmámból előkaptam a karót, amit most erősen szorongatok markolatomban. - Engedd el, különben meghalsz. - komolyan? Ennél bénább szöveggel nem tudtam volna előállni? Szorosan tartom magam előtt a karót, és tényleg nem fogok hezitálni, ha arra kerül a sor, hogy megöljem őt..

Hibrid •• halálosabb vagyok bármely vérfarkasnál vagy vámpírnál
Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

A poszt írója Klaus.Mikaelson
Elküldésének ideje Pént. Márc. 01, 2013 6:19 pm

- Megizzasztott a szex, meg a tűz melege. És e nélkül a kettő nélkül most nem túl kellemes - fogtam meg Tatia kezét, és elindultam vele visszafelé az erdő fái között, oda, ahol az autót hagytuk. Egy gyors öltözés után pedig máris a gázra léptem. Ideje volt úriemberré átvedleni a bál tiszteletére.

(Tatia háza)

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
Chatkép :

Kedvenc dal :
unstoppable
Hobbi & foglalkozás :
killing is my speciality ❞
Humor :
raw ❞

A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Pént. Márc. 01, 2013 6:16 pm

Még utoljára körbenéztem a kunyhóban, aztán kisétáltam az ajtón, de jót derültem azon, hogy Klaus egy kulcsot húzott elő a zsebéből. Na igen, ilyen nem volt ezer évvel ezelőtt.
- Fázol? - Kérdeztem, miután becsukta az ajtót és megfogtam a kezét. - Kezdesz túlságosan emberi lenni. - Húztam össze viccelődve a szemeimet és vártam, hogy elinduljon, mivel nem tudtam, hogy merről jutottunk ide.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Pént. Márc. 01, 2013 5:46 pm

- Oh - komorultam el. - Eddig azt hittem, én vagyok tökéletes - nyitottam ki a kunyhó ajtaját, majd eloltottam a tüzet. Nincs kedvem újraépíttetni az egészet....
- Akkor hölgyem, vissza az autóhoz, aztán hazafuvarozom - navigáltam ki Tatiát a kis házból, majd a zsebembe nyúltam. - Voilá - húztam elő egy kulcsot, és a zárba löktem. - Ez a modern kor csodája. Annak idején erre nem volt szükség, de most nem akarom, hogy mások idepofátlankodjanak a mi kis birodalmunkba - nyújtottam a kezem Tatiának.
- Menjünk. Fázom így .... - mutattam félmeztelen mellkasomra.

Chatkép :

Kedvenc dal :
unstoppable
Hobbi & foglalkozás :
Humor :
raw ❞

Elküldésének ideje Pént. Márc. 01, 2013 5:37 pm

- Örömmel venném, ha hazakísérne. - Biccentettem egy apró mosollyal. Bár kedvem lett volna vele maradni, mégis jobbnak láttam, ha az éjszakát a saját házamban töltöm és megpróbálom kipihenni magam. Ugyan a szemem alatti karikákkal a vámpírlét csodálatos adománya miatt nem kell foglalkoznom (és egyébként is, én azokkal is jól nézek ki), de megannyi gondolat kavargott a fejemben, ezért szerettem volna egyedül lenni. Holnap úgyis újra találkozom Klaus-szal.
- Hm... - Pislogtam rá, miközben magamra kapkodtam a ruháimat. - Nem vagyok szégyenlős típus, de azt hiszem, hogy a város még nincsen felkészülve a tökéletességemre. - Pimaszkodtam egy kicsit, aztán felpattantam, de közben figyeltem, hogy ő tényleg jól van-e az előbbi mutatványom után.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Pént. Márc. 01, 2013 4:13 pm

- Jól van - bólintottam. - Akkor most hazakísérlek, feltéve, ha nem akarod az éjszakát velem tölteni. Akár a Mikaelson villában, akár itt - mutattam körbe. - Holnap délután pedig nálad leszek, mint kifogástalan úriember, hogy elkísérjem a bálra, Miss Petrova - hajtottam fejem, majd legyintettem egyet.
- Nem, nem kérek. Teljesen jól vagyok már - vettem kézbe az ingem darabjait. - Hát... ez már csak felmosni lenne jó. Szívesen vennék revansot, és tépném szét minden ruhádat, hogy egy szál bugyiban és melltartóban kelljen visszaballagnod a városba. Távolról röhögnék rajtad - térdeltem fel.

Chatkép :

Kedvenc dal :
unstoppable
Hobbi & foglalkozás :
Humor :
raw ❞

Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 7:25 pm

A hibrid vére miatt lett volna ez az előbbi őrült állapot? Ki tudja... a lényeg, hogy eléggé elvesztettem a fejem, de az biztos volt, hogy soha ilyen jól nem esett még vér. Csak az volt a baj, hogy Klaust eléggé megcsapoltam.
- Sajnálom... - Motyogtam halkan, miközben figyeltem, hogy hogyan fekszik hanyatt, aztán fel is könyökölt. Nagy levegőt vettem és próbáltam elmosolyodni. - Szeretném, ha te lennél a kísérőm. Szóval a bál kezdete előtt majd értem jöhetsz. - Kacsintottam rá. - De... biztos nem kérsz belőlem? - Nyújtottam felé a csuklómat.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 7:17 pm

- Hibrid vérem van - mormogtam. - Ez bármely vámpír számára csábító - tettem hozzá a homlokomat dörgölve. - Várok egy kicsit. Nemsokára jobb lesz. Ha mégsem, akkor igen, én is kérek egy keveset - raktam meg a tüzet, aztán visszafeküdtem, és csalódottan néztem végig magamon.
- Nézd, mit tettél - mondtam panaszosan, mégis somolyogva. - Túl sok vért ittál belőlem. Oda már nem jutott - böktem a derekam alá.
- Várod már a holnapi bált? Ugye nem gondoltad meg magad, és elkísérhetlek? - kérdeztem, és felkönyököltem. Kezdett kissé helyre billenni előttem a világ, legalábbis mindent már határozottabb körvonalakban láttam.

Chatkép :

Kedvenc dal :
unstoppable
Hobbi & foglalkozás :
Humor :
raw ❞

Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 7:13 pm

Nem tudtam mit csinálni... tudtam, hogy ezt most eléggé benéztem, de valamiért nem bántam. Mintha az agyam ezen része lezárult volna. Ám az arcára pillantva láttam, hogy fájdalmat okoztam neki...
Egy pillanat alatt magamra kaptam a fehérneműimet, így ültem vissza mellé, hogy az arcát figyeljem. - Nem tudom, hogy mi ütött belém. - Mondtam őszintén. - A véred annyira... annyira finom és csábító. - A tekintetem újra a nyakára vándorolt és pár másodpercig megbabonázva néztem, aztán megráztam a fejem. - Kérsz a véremből? - Néztem rá komolyan. - Visszaveheted, amit... elvettem tőled.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 7:00 pm

- Tatia, hagyd abba! - mondtam. Vagy már kiáltottam? Nem emlékszem. Minden kezdett összemosódni előttem.
Csak arra eszméltem, hogy Tatia elszakadt tőlem, és a szemembe meredt. Ekkor már láttam rajta némi ijedtséget is, én pedig felültem.
- A fenébe... - tapogattam a nyakamat. A seb ugyan gyorsan beforrt, de a fejem kóválygott keményen. - Ez most sok volt... - támaszkodtam meg fél kézzel, mert szédelegtem a hirtelen vérveszteségtől. - Mi ütött beléd, mondd?

Chatkép :

Kedvenc dal :
unstoppable
Hobbi & foglalkozás :
Humor :
raw ❞

Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 6:55 pm

Nem érdekelt, hogy túlzásba estem, sőt nagyon is hidegen hagyott. Nem tudom, hogy mi ütött belém, de nem akartam mást csak szívni a vérét mindaddig, amíg én azt nem éreztem, hogy teljesen elég.
Akkor pattantak ki a szemeim, amikor meghallottam tőle egy fájdalmas nyögést. - Nem akarom, hogy elég legyen. - Kihúztam a fogaimat a nyakából, vöröslő szemekkel néztem rá, de az arcára pillantva elhúzódtam tőle. A szemeim kidülledtek, kapkodni kezdtem a levegőt és megtöröltem a számat. Legszívesebben még visszahajoltam volna a nyakához, de... látva az arcát... nem tehettem. - Én... - Azt sem tudtam, mit akartam mondani. Most mondjam azt, hogy ellenállhatatlan vágyat éreztem aziránt, hogy kiszipolyozzam belőle az össze vért?

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 6:45 pm

Kissé megdöbbenve érzékeltem, ahogy kissé vadul megfogta a karjaimat, és csuklómnál fogva leszorított. Hiába voltam én a hibrid, hiába voltam én az erősebb... most úgy éreztem, hogy nem fogok tudni szabadulni alóla. Ilyen az, mikor egy magamfajtát elkap a hév...
- Tatia... ssssszzzzz.... - nyögtem fájdalmasan, mert ekkor már igencsak keveredett bennem a gyönyörűség és a kín. - Ez... ez már fáj... - próbáltam lerázni magamról, sikertelenül. - Óvatosan... elég lesz...

Chatkép :

Kedvenc dal :
unstoppable
Hobbi & foglalkozás :
Humor :
raw ❞

Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 6:36 pm

Csak olaj volt a tűzre, ahogy oldalra fordította a fejét. Valami elemi erővel tört fel bennem, úgy éreztem, hogyha ötvenen próbálnának lerángatni róla, akkor sem sikerülne senkinek. Számomra olyan volt a vére, mint maga a mámor.. minden egyes korttyal finomabb és finomabb, mintha sose lenne elég belőle.
Egyre gyorsabban és vadabbul szívtam a vért a nyakából, az agyam teljesen kikapcsolt és elkaptam a kezét, amikor az én kezemet az ágyékára húzta. A csuklójánál fogva a feje felé szorítottam a karjait, a nyakától pedig még mindig nem szakadtam el.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 6:31 pm

- Ha neked már nem kell menedék, akkor gyere velem... csak úgy. Szerelemből - mondtam,aztán vigyorogva néztem ahogy felém gördült, és arca újra egy ragadozó jellegeit öltötte.
- Csak rajta. Ne fogd vissza magad - biztattam, oldalra fordítva a fejem, hogy minél jobban hozzáférjen a nyakamhoz, és miközben éhesen kezdte újra szívni a véremet, hevesen kezdtem el kapkodni a levegőt. Egyszerűen megőrjített azzal, amit, és ahogyan csinálta.
- Nagyon finom... - motyogtam lehunyt szemekkel, de közben megfogtam a kezét, és az ágyékomra irányítottam. Szinte fél perc alatt képes volt újra életet lehelni belém...

Chatkép :

Kedvenc dal :
unstoppable
Hobbi & foglalkozás :
Humor :
raw ❞

Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 6:26 pm

- Ne légy telhetetlen. - Csókoltam meg az arcát és mély levegőt, hogy pár pillanatra hátravessem a fejem a puha bőrön. A szavaira megcsóváltam a fejem, de nem néztem rá.
- Nekem nem kell már menekülnöm senki elől. Nincs szükségem menedékre... de szívesen jövök majd ide veled. - Kinyitottam a szemeimet és halkan felnevettem a kérésére. Hm... nem is rossz ajánlat. Én táplálkozom és ahogy elmondta neki is jó. Így megfogtam magam, felé gördültem és adtam a szájára egy futó csókot.
- Ha ennyire szeretnéd. - Rákacsintottam és hagytam, hogy ismét megnyúljanak a fogaim, a nyakához hajoltam és megharaptam. Végtelenül lassan mélyesztettem a nyakába a fogaimat és újra szívni kezdtem a vérét. Majd leállít, ha úgy gondolja, hogy elég.

A poszt írója Sponsored content
Elküldésének ideje

Néptelen tisztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
13 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Similar topics

-
» Tisztás terület
» Tisztások és környékük