Share | 

Hibrid •• halálosabb vagyok bármely vérfarkasnál vagy vámpírnál
Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

A poszt írója Klaus.Mikaelson
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 6:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

- Ennél már csak az lett volna jobb, ha két nappal ezelőtt is, meg most is - vigyorogtam el magam fáradtan, és legördültem Tatia mellé, hogy magamhoz öleljem.
- Szeretnék veled még sokszor ide jönni. Ez jó hely. Itt magunk lehetünk, csak mi ketten. És menedéknek sem utolsó. Neked Oliver, nekem meg a családom elől - fürkésztem az arcát, aztán csibészesen csillogni kezdett a szemem.
- Igyál még belőlem - súgtam halkan. - Iszonyúan bepörgetsz vele..
Vissza az elejére Go down

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
Chatkép :

Keresem :

i'd give anything to hear it one more time that the universe was made just to be seen by my eyes
Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆
Humor :
◆ honey, i'm raw and have fangs ◆

A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 6:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Érzékeltem, hogy Klaus is átlépte a gyönyör kapuját és miközben én magam is megpróbáltam visszatérni a való világba egy lehetetlen kísérletet tennem arra, hogy a légzésem lecsillapodjon és visszatérjen a normális kerékvágásba. Eléggé nehéznek tűnt ez a próbálkozás, de muszáj volt megtennem ezt a lépést.
Klaus szavaira mégis elvigyorodtam, ha fáradtan is, de a szemeibe mosolyogtam. - Igen, tényleg az volt. - Bólintottam. - Látod... megérte várni. - Kacsintottam rá, miközben ujjaimmal a mellkasát simogattam.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 6:05 pm

Nem telt sok időbe, hogy Tatia egy hatalmas nyögéssel belezuhanjon a kéjbe. Teste reszketett, és arcát nyakamba temetve próbálta elfojtani a mámor hangjait. Ebben a pillanatban az én gerincemet is görcsbe rántotta az élvezet, és belepumpáltam minden csepp gyönyörömet, aztán remegő kézzel megfogtam az ajkát, és magam felé fordítottam a fejét, hogy lágy csókot nyomjak az ajkára.
- Ez most... egyszerűen tökéletes volt - motyogtam halkan, és igyekeztem visszatérni ebbe a világba.

Chatkép :

Keresem :

i'd give anything to hear it one more time that the universe was made just to be seen by my eyes
Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 5:56 pm

A légzésem már nagyon gyors volt, a szívem hevesen vert, a vérem égette az ereimet és olyan sebességgel száguldozott bennük, hogy azt hittem, hogy ez egyszerűen lehetetlen. A kezeim ismét Klaus hátára vándoroltak, ujjaim végigzongoráztak a gerincén és tudtam, hogy így folytatja, akkor egészen biztosan hamar beköszönt nálam a gyönyör. A hevesebbé vált mozgása egyre csak taszított és taszított afelé a bizonyos kapu felé, majd másodpercekkel (vagy talán percekkel) később a testem megfeszült, minden eddiginél nagyobb nyögés hagyta el az ajkaimat és a fejemet ismét a nyakába temettem, amikor átléptem egy másik világba.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 5:46 pm

Éreztem, ahogy apró cseppekben távozik a vérem, és hallottam Tatia nyeléseinek hangját is. Ha megmozdítottam kicsit is a nyakam, beleszúrt a fájdalom tűhegyes fogai miatt, és különös, de most még ez a fájdalom is jól esett, és izgató volt. Olyannyira, hogy éreztem, hogyan közeledem mind jobban ahhoz a bizonyos határhoz...
- Csináld még... - ziháltam, ahogy Tatia kihúzta a fogait a bőröm alól. - Ne hagyd abba... - mozogtam egyre hevesebben, és fél kézzel Tatia feneke alá nyúltam, hogy kissé megemeljem a csípőjét. Remélem, hogy ő éppúgy közeledik a gyönyör felé, ahogyan én.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 5:38 pm

Elvigyorodtam és bár nem tudtam, hogy miért kértem az engedélyét, de jó volt hallani, hogy beleegyezett. Utat engedtem a vámpírság jeleinek, a szemeim alatt kirajzolódtak az erek, a szemfogaim pedig megnyúltak és tűhegyessé váltak, ezek után pedig óvatosan beleharaptam a nyakába. Nem akartam szétharapdálni az ütőerét, azt akkor szoktam csinálni, amikor vadászok. Nem, most lassan és élvezettel telve szívtam a vérét, aprókat kortyolva belőle. Addig akartam elhúzni ezt, ameddig lehetséges... soha ilyen jól nem esett még az, hogy az éltető folyadék lecsúszott a torkomon.
Ám nem akartam, hogy legyengüljön, ezért kénytelen-kelletlen kihúztam a fogaimat a nyakából és felnyögtem a kissé hevesebbé vált mozdulataitól. Lenyaltam a nyakáról a vért, majd a saját ajkaimról is, aztán kezeim közé fogtam az arcát és egy tüzes, perzselő csókot adtam neki.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 5:14 pm

Azt hittem, attól a puszta ténytől elmegyek, ahogy egyre sűrűbb csókokkal szórta tele a nyakam. A kérésére már csak bólintani voltam képes.
- Tedd meg - csúsztattam tarkójára a kezem, és odahúztam a fejét a nyakamhoz, várva, hogy megérezzem a harapását a bőrömben. Ez volt a teljes, tökéletes mámor. A teljes feloldódás egymásban.
Abban a pillanatban, mikor belém harapott, halkan hördültem egyet, és egy heves mozdulattal reagáltam. Heves... mégis élvezetes mozdulattal.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 4:59 pm

Ahogy oldalra hajtotta a fejét sokkal jobban hozzá tudtam férni a nyakához és nagyokat szippantani belőle. Az illatából... a vérének illatából. Képtelen voltam visszafogni magamban a vámpírt, hiszen egyszerűen imádtam szívni a vérét. Képletesen és szó szerint értve is.
Egyre sűrűbb csókokkal halmoztam el a nyakát, időközben nyögések hagyták el a számat mozgása hatására, szavaira pedig bólintottam. - Engedd meg, hogy... megharapjalak. Kérlek. - Suttogtam a fülébe.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 4:54 pm

Hatalmas nyögéssel fogadta, ahogy testébe értem, aztán kezei a hátamra tapadtak, úgy húzott közel magához, hogy szinte ténylegesen is mintha egy testté váltunk volna mi ketten, én pedig élvezettel hajtottam hátra a fejem, mikor a nyakamat kezdte csókolni. Jól emlékszik rá a kis boszorkány, ezt nagyon szeretem. Már emberként is nagyon szerettem... ő már csak tudja.
- Én... - lihegtem, miközben folyamatosan mozogtam benne - én... nem akarok sietni.... - nyöszörögtem, és fejem Tatia vállának gödrébe hajtottam. - Csak tartson... minél tovább...

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 4:49 pm

Elmosolyodtam a szavain és nem engedtem el a tekintetét. Elmerültem tekintete kékjében és mindössze akkor hunytam le a szemeimet, amikor végre megéreztem őt magamban. Hatalmas nyögés szakadt ki az ajkaim közül, nagyot nyeltem és kezeim először Klaus lapockájára, majd a hátára vándoroltak, hogy közelebb vonhassam őt magamhoz. Óvatos mozgása ellenére és belemélyesztettem a körmeimet a hátába, de csak finoman, mert nem akartam fájdalmat okozni neki ezzel. Én is megmozdítottam a csípőmet, majd a nyakába hajoltam és megcsókoltam az ütőerét, aztán a vállát, ahogy azt mondta, szeret. Én is ki akartam mondani, de a szám mégsem nyílott ki, hogy kijöhessen rajta a hang. Pedig éreztem, hogy... hogy szeretem, Igen, azt hiszem, hogy így volt.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 4:36 pm

Megemeltem a csípőmet, hogy Tatia is le tudja rólam szedni a maradék ruhákat, és szinte levegő után kaptam, mikor kezével simogatni kezdett.
- Hé... ez az én szövegem - mosolyogtam, mikor arra kért, ne kínozzam, de engedelmeskedtem. Finoman lefejtettem az ujjait magamról, majd fölé kerültem, és miközben egy másodpercre sem engedtem el a pillantását, a testébe nyomtam magam.
- Annyira szeretlek - súgtam, és óvatosan kezdtem benne mozogni. Ezúttal gyengéd akartam lenni vele. Olyan gyengéd, ahogy csak lehetett.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 4:31 pm

Viszonoztam szenvedélyes csókját, úgy faltam az ajkait, mintha az életem múlott volna rajta. Közben a fehérneműm is eltűnt rólam, végigsimítottam Klaus oldalán, amikor hozzám simult és az eddigieknél nagyobb sóhaj szakadt ki belőlem, amikor megéreztem az ujjaim a lábaim között. Nagyot nyeltem, hátravetettem a fejem, aztán megpróbáltam összeszedni magam és kezeim levándoroltak Klaus nadrágjának elejéhez, hogy lehúzzam a cipzárt és sietős mozdulatokkal lehámozzam róla a ruhadarabot, majd a boxerét is. Ujjaim rátaláltak a férfiasságára és finoman simogatni kezdtem.
- Ne kínozz... kérlek.. - Nyögtem halkan. Érezni akartam őt. Most.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 4:21 pm

Csak rámosolyogtam mikor azt kérte, ne beszéljek. Hát jól van. Használhatom a számat másra is...
Lecsaptam az ajkaira, telhetetlenül, éhesen, de közben lehámoztam róla a fehérneműjét. Tűzforró bőre szinte égette az enyémet, és mikor hozzásimultam úgy éreztem, rögtön felgyullad körülöttünk minden. Mintha a tűz nem mellettünk, hanem bennünk lángolt volna.
Meglazítottam nadrágom gombját, hogy kezemmel utat találjak Tatia lábai közé, és halk sóhajjal élveztem a nedves forróságot, ami fogadott.
- Drága Tatia... - súgtam a nevét, és finom simogatásokkal kezdtem el izgatni.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 4:05 pm

Elvigyorodtam szavaira és némán hálálkodtam, amikor lehámozta rólam a ruhát. Emiatt áldottam a divatot és a modern időket, szerencsére nem kell ilyen mindent eltakaró és nem éppen a legjobb anyagú cuccokban járkálnunk.
Édes és halk sóhajok hagyták el a számat, ahogy elkezdett csókolgatni, de nem akartam mondani semmit. Minden olyan, mint régen...? Nem, már semmi nem olyan, még véletlenül sem. De nem baj, így van ez jól, még a végén túl unalmas lenne az élet.
- Ne beszélj... - Kérleltem halkan, miközben már a hátát simogattam.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 3:57 pm

Lehunyt szemmel élveztem, ahogy Tatia keze a hajamba túrt, és ahogy a vállamat, mellkasomat simogatta, hogy aztán megcsapjon a tűz melege, mikor egy rántással széttépte rajtam az inget.
- Te vadmacska... - suttogtam feltüzelve, és gondolkodtam, hogy én is ezt tegyem az ő ruhájával, de neki fehérneműben visszamenni az autóig neccesebb lett volna, mint nekem fedetlen felsőtesttel. Igy hát beértem azzal, hogy kikapcsoltam a ruháját összefogó övet, és a nyakánál lévő madzagot kioldva egyszerűen lecsúsztattam róla a kissé durva anyagot.
- Most pont olyan, mint az első éjszakánk együtt - néztem a szemébe. - Az első érintés... minden jó, amit te akkor adtál nekem... - csókoltam végig a vállát, és a karjait, hogy a végén - körülményes lassúsággal ugyan - de elérjek a melléig.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 3:46 pm

Hanyatt döntött és elmosolyodtam, ahogy ajkai a nyakamra tapadtak. Lehunytam a szemeimet és halkan felsóhajtottam. - Nem foglak leállítani. - Motyogtam, közben pedig a hajába túrtam. Én is vágytam rá, vágytam arra, hogy vele legyek.
Végigsimítottam a vállán, majd a kezeimet becsempésztem az inge alá, hogy a hasát, aztán a mellkasát kezdjem el simogatni, de mivel nem volt kedvem az ing levételével cicózni, ezért nemes egyszerűséggel széttéptem rajta. Bár ez nem volt emberi, de nem érdekelt. Ez voltam én.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 3:36 pm

- Mi tart vissza? - mormoltam, folyamatosan Tatia hátát simogatva. - Hogy nem tudom, nem fogsz-e újra leállítani. Hogy te is akarod-e úgy, ahogy én... - döntöttem óvatosan hanyatt a medvebőrön, és ajkam máris a nyakára tapadt.
- Megőrülök, ha most is nemet mondasz - csúsztattam be kezem a ruhája alá, hogy combját kezdjem el cirógatni. - Ne kínozz... - könyörögtem.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szer. Feb. 27, 2013 8:22 pm

Belemosolyogtam a csókba, amikor átölelte a derekamat. Tényleg jó volt most vele itt lenni minden kétség és félelem ellenére is. Ráérek majd még mérlegelni, most nem ennek van itt az ideje.
- Ha kívánsz, akkor.. mi tart vissza? - Kacsintottam rá, hogy újra az ajkaihoz hajoljak és megcsókoljam. Én is ki akartam mondani, hogy szeretem őt. Tényleg akartam, de... nem is tudom, hogy miért nem tettem.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Szer. Feb. 27, 2013 8:17 pm

- Igen, olyan. És csak a miénk. Egyedül a miénk - súgtam boldogan, és lehunytam a szemem, ahogy Tatia megcsókolt.
Átkaroltam a derekát, és simogattam a hátát. Olyan jó volt most vele lenni, mint még talán soha.
- Szeretlek, Tatia - motyogtam, aztán lehúztam a válláról a ruhát. - És iszonyúan kívánlak - húztam a kezét a bő ing alá, hogy érezze a szívem dobbanásait.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szer. Feb. 27, 2013 8:10 pm

Nagy levegőt vettem és újra szétnéztem, miközben Klaus tüzet gyújtott és elhelyezkedett az egyik leterített bőrön. Nem hittem volna, hogy még egyszer átélhetem ezt, hiszen a múlt... az elmúlt. Ezért hívják múltnak. És most mégis itt van.. nagyjából.
- Igen, tényleg olyan. - Én is leültem és belebámultam a tűzbe, de csak pár másodpercig bírtam pislogás nélkül és nem is nagyon akartam hagyni elkalandozni a gondolataimat, mert abból baj lett volna. Nem akartam gondolkozni... egy időre ki akartam zárni mindent magamból. Mindent. Ezért fogtam magam és odahajoltam Klaushoz, hogy megcsókoljam. Kezeim közé fogtam az arcát és szenvedélyesen csókoltam az ajkait.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Szer. Feb. 27, 2013 8:04 pm

- Az a jó, hogy itt vagy velem. És az, hogy örülsz neki - csókoltam meg Tatiát, aztán a tűz mellé térdelem, és gyufát lobbantottam, hogy alig pár perc múlva máris lobogjanak a lángok, megvilágítva a kunyhó belsejét.
- Akkor most már csak te hiányzol - ütögettem meg magam mellett a medvebőrt, és kinyújtottam a kezem Tatia felé. - Csak hogy tényleg olyan legyen, mint hajdanában - húztam őt magam mellé.
- Most tényleg úgy érzem, mintha a régi önmagunk lennénk.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szer. Feb. 27, 2013 8:00 pm

- Ilyen is csak neked juthat eszedbe. - Csodálkoztam a fejemet csóválva, de ez a csóválás most nem rosszalló volt, hanem éppen ellenkezőleg. Ismét végignéztem a kunyhón és nagy levegőt vettem.
- Oké, menjünk be. Bár ott már nem érhet nagy meglepetés. - Mosolyogva megvontam a vállamat, hiszen ez az én kunyhóm volt, ismertem minden négyzetcentijét. Legalábbis az ezer évvel ezelőttinek.
Önállósítottam magam és beléptem az ajtón, aztán megálltam és körbenéztem. Tényleg olyan volt, mint az eredeti. - Ez... nagyon jó. - Nyögtem ki csak ennyit, de a mosolyomat nem lehetett eltüntetni az arcomról.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Szer. Feb. 27, 2013 7:52 pm

Megkönnyebbültem sóhajtottam, ahogy Tatia örömmel fogadta a kis kunyhót.
- Én ehhez egyedül kevés lettem volna. De vannak, akiket be tudok fogni - céloztam a hibridekre. - De az útmutatás az enyém volt. Hiszen olyan élénken él az emlékeimben, mintha csak tegnap láttam volna utoljára - mondtam, és a házra mutattam.
- Azt szeretném, hogy ahányszor visszaemlékszünk arra, hogy milyenek is voltunk ezer éve... hogy hogyan szerettük egymást, akkor ne csak az emlékeinkben tehessük meg. Azt szeretném, ha eljöhetnénk ide, hogy úgy viselkedjünk kis ideig, mint a régi Tatia, és a régi Nik - mosolyogtam, majd vigyorogva rántottam egyet a vállamon.
- A mai ruhákkal már nem lehet összehasonlítani ezeket, az tény - rángattam meg magamon az inget, aztán az ajtó felé pislogtam. - Van kedved bemenni? Belülről is igyekeztem berendezni. Már ha azt a néhány bőrt lehet berendezés szóval illetni. De a tűz is ott van középen, és csak arra vár, hogy meggyújtsuk, és mellé üljünk. Szeretnéd?

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szer. Feb. 27, 2013 7:44 pm

Nagyon türtőztetnem kellett magam, hogy ne kezdjem el a kérdéseimmel bombázni, valamint ne üljek le a fű kellős közepére, hogy én innen addig el nem mozdulok, míg el nem mondja, hogy hová visz. Szerencsére eléggé hamar megérkeztünk oda, ahová valószínűleg meg kellett, mivel Klaus levette a szememről a kendőt és átfogta a derekamat. Kinyitottam a szemem, pislogtam néhányat, a látvány hatására pedig eltátottam a számat. Ez...
- Ezt... nem... hiszem... el... - Tagoltam szavanként a mondatot, miközben széles mosoly kúszott az ajkaimra. - Ez a..? - Fordultam Klaus felé, majd vissza a kunyhóhoz. Ez az én kunyhóm volt még ezer éve... vagyis annak a másolata. Ez lehetetlen! - Ezt te csináltad? - Kérdeztem letörölhetetlen vigyorral az arcomon, aztán végignéztem magamon és felnevettem. - Azért a ruhával szemben vannak fenntartásaim. A divat borzasztó volt ezer évvel ezelőtt.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Szer. Feb. 27, 2013 7:35 pm

- Bírd ki kérlek kétszer másfél percig - nevettem fel, és tényleg, körülbelül három perces gyaloglás után megálltam.
- Megérkeztünk - mondtam, és végignéztem az előttem elterülő tisztáson. Olyan volt, mint akkor... mintha tényleg egy időgépbe ültem volna, és megláttam volna az ezer évvel ezelőtti múltat. A hibridek jól teljesítettek. Olyan volt, mint ezer éve... mikor a kertjében először láttam meg Tatiát.

[You must be registered and logged in to see this image.]

- Most már leveheted a kendőt - álltam szorosan Tatia háta mögé, és egy mozdulattal lehúztam a szeméről az anyagot, majd átöleltem a derekát. - Ismerős neked? - kérdeztem a fülébe suttogva, és dobogó szívvel vártam, mit szól ahhoz, amit lát.

A poszt írója Sponsored content
Elküldésének ideje

Néptelen tisztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
14 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Similar topics

-
» Tisztás terület
» Tisztások és környékük