Share | 

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Feb. 02, 2014 1:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Aphrodite & Tom

Jómagam sem tudom, mit keresek itt egyáltalán, de levegőzni szerettem volna, és így elindultam hát a park felé, de utolsó pillanatban irányt váltottam, és az erdőben megbújó kis tisztásra jutottam el. Itt aztán nincs nagy forgalom, de most nem is vágyom arra... Üsse kő, jó lesz itt egy kicsit sétálni a nagy semmiben. Vagy mégsem lesz itt csend, mint amire számítok? Meglátjuk. Mindenesetre a közelemben tartózkodik egy vámpír, akit lehetséges, hogy ismerek is, de mivel még nem mutogatja magát, így egyelőre nem kommentálnám ezt az apróságot. Így csendben kivárom, míg előbukkan. Remélem, nem olyan lesz, akinek fenn vagyok a ''listáján''...

/ zene: - / megjegyzés: nem valami extra... :')

Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Chatkép :

Hobbi & foglalkozás :
never ask me what I want to do ☾
Humor :
i'm always back. it's the real joke! ☾

A poszt írója Esther Mikaelson
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 02, 2014 10:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

esther & qetsiyah
to a psychopatic witch
[You must be registered and logged in to see this image.]
Azt kaptam válaszul, amire számítottam. Semmit. Talán még a semmi is többetmondó fogalom, mint amit felelt nekem. De lényegtelen. Vándorok, Silas... ez a nő már biztosan őrült, és ami a probléma, hogy körülbelül minden szál az ő kezében van. Nem is tudom megmondani, mikor féltem utoljára ennyire.
- Meg fogod kapni Stefant... - nyeltem egyet, miközben elkezdtem hátrálni. - Megkeresem neked. És... elviszem hozzád... ha elárulod, hogy hol élsz - nyeltem egy újabbat, és összekulcsoltam a kezeimet a hátam mögött. Ne higgye, hogy bántani akarom. - jhobb, ha a városon kívül maradsz. Felkeltheted Silas figyelmét, ha közelebb sétálsz a kelleténél... - ráztam a fejem.

Farkasboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
の ex-student
Humor :
の old... a little

A poszt írója Victoria D. Morrison
Elküldésének ideje Szer. Dec. 18, 2013 6:18 pm

vicki & peter
I think I lose my mind coming soon...
Mi ütött belém egyáltalán? Elvesztem a fiú szemeiben... mélyen...
Nem tudok megszökni az érzéseim elől. Egyszerűen azt érzem, hogy szétmorzsolnak belülről, fájnak, és szúrnak... száthasítja a szívemet az az űr, amelyet Gabriel okozott nekem... mi ez az egész egyáltalán? Olyan szépen alakult minden... kezdtünk rájönni, hogy a kötődés tehet-e arról, hogy szeretjük egymást, vagy netán teljesen más áll a háttérben, történetesen igaz érzelmek? Úgy összezavarodtam... ő pedig elment. Itt hagyott engem, és nem gondolt rám, csak elment, és... és nem bírom ezt tovább...!
Keservesen vonszoltam végig magamat ezen az életen már... először úgy akartam csinálni, higy valami munkát keresek, de még nem állok készen arra, hogy emberek között töltsek napi nyolc órát... képtelen lennék rá.
Ismét kezdtem magamhoz térdni, de ahogy a fiú szemeibe néztem, a szívem hevesebben dobbant.
- Gabe...? - kérdeztem rekedten, és elkaptam a vállát, mint valami bolond, úgy fordítottam magam felé. Egy percig szenttül hittem, hogy Ő az... de végül rájöttem, hogy csak képzelődök. - Saj... sajnálom... - motyogtam aztán. - Összetévesztettelek valakivel - engedtem el a vállát kissé durvábban, mint akartam, és beletúrtam feszülten a már napok óta összetapadó hajamba. NEm tudom, mikor mostam utoljára hajat... mikor fürödtem utoljára... sírni lett volna kedvem egész nap, de hát ezt nem tehettem csak úgy...
Ránéztem a fiúra, akit letámadtam. Peter... - Sajnálom, csak... nincsen jó évem... Peter - tettem hozzá a nevét aprót nyelve. - A nevem Vicki... és talán kissé őrült vagyok.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 12, 2013 4:35 pm

Esther & Tessa
Mosolyogtam, hisze nagoyn kíváncsi egy természet volt.
- Ez az a dolog, amit csak a vándorok ismernek. – Mosolyogtam ördögien és szemeim feketén izzottak fel, ahogy a hold rá sütötte árnyékát.
- Egy olyan dolog amit Silas nem érinthet, mert képtelen lenne rá – A legjob ötlet volt Amarát bezárni és kövé változtatni, hogy szenvedjen az idők végeztéig. Már csak kellene nekem a férfiú.
- Mikor kaphatom meg Stefant? –Kérdeztem már követelőzően.

Chatkép :

Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Kedd Dec. 10, 2013 8:50 pm

esther & qetsiyah
to a psychopatic witch
Az, hogy az élet így felgyorsult, nem könnyítette meg az életemet... nem volt merszem beleszólni a természet rendjébe, egyszerűen nem akartam, hogy engem sújtson valamivel az, amit eddig én használtam mások ellen. De ami azt illeti... Qetsiyah mindenkinél erősebb, nem? Hát... talán a vele kötött egyeszség nem lehet halálos.
- Mi a horgony? Egyáltalán... hol van? - kérdeztem rekedten. Túl kíváncsi voltam... talán. De nekem is szükségem van pár információra. Már így is túl sokat kaptam.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 07, 2013 6:45 pm

- Persze, minden rendben. - erőltettem egy mosolyt az arcomra.- Csak elvesztettem valakit aki fontos nekem, de azt hiszem az én hibám. - vontam meg a vállam. - Peter vagyok. - mutatkoztam be, nem veszthetek semmit, ha beszélgetek vele egy kicsit. - Mondjuk úgy,hogy néha szar ez az egész vámpírság és én egy bunkó állat vagyok. -

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 03, 2013 10:51 pm

Esther & Tessa
Micsoda balga nő. Gondoltam magamban és föl és alá kezdtem sétálgatni.  Amarát nem megöltem, hanem egy sokkal rosszabb dolgot tettem vele. Kárhozatra ítéltem az idők végeztéig.  Végig gondoltam kicsiny kis életem minden egyes részét. Mentsek meg egy olyat, aki talán a pusztulásomat is jelentheti?  A nő igen félénk volt, ami nem igazán kellett volna egy ilyen hatalmas boszorkánynak, mint ő. Úgy hallottam a boszorkányok mostanság kifejlesztettek egy varázsigét, amitől nem öregszenek. Ellent mond a természet törvényeivel.
- Nem lesz..  –Válaszoltam morgására egy ördögi mosollyal. Silas enyém lesz, elérem, hogy bevegye a gyógyírt és elérem, hogy velem egyen halálomkor. Tudom, hogy az a célja, hogy megtörje a világok között.
- Stefan Salvatore… és a varázserőd, ugyan hatalmas vagyok, de még hatalmasabb lennék veled, illetve a többi hasonmással.  – Vágtam rá.
- Silas mindenképpen meg akarja keresni a horgonyt, amit én teremtettem.. Vagy is azt akarja, hogy a szellemvilág közötti réteg megszűnjön. Meg kell akadályoznunk, hiszen a fiad a túloldalon több ember t is oda jutatott. – Vártam a válaszra várva, reméltem bele megy az egyességbe.  

Chatkép :

Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Kedd Nov. 26, 2013 7:22 pm

esther & qetsiyah
to a psychopatic witch
- Sajnálom... - szólaltam meg halkan egy kissé, hiszen ahogy elmondta, amit már egyszer igazából elárult számomra, magam is jól megjegyezhettem, hogy ezt már elárulta nekem. De vagy teljesen megbolondultam... vagy teljesen összezavar a helyzet.
- Remélem, több hasonmásról nem kell tudomást szereznem... - motyogtam csak az orrom alatt. Az egyértelmű, hogy Stefan és Elena hasonmások... voltak már előtte róluk mintázottak, de remélem, nincs a városban még egy olyan, akiről kiderülhet, hogy tele van hasonmásokkal, mert bizonyosan nem fogok jót állni magamért, és valami ostoba varázslatot hajtok végre... hogy miért? Egyszerűen... olyan, mintha a természet becsapott volna. Tisztában voltam azzal, hogy... boszorkányok léteztek előttem... annak ellenére, hogy valami furcsa okból kifolyólag mindenki engem hisz Első Boszorkánynak. Talán a családom miatt, hiszen ők az Elsők... hát miért ne lehetnék én is egy Első, csak másban?
- El kell pusztítanod Silast... ahogyan... a szavaid alapján Amara-val már megtetted - remegett meg a hangom. Ebben a városban már semmi sem biztos. Nem nem jelenhet meg még egy Petrova hasonmás. - Stefanon kívül mi szükségeltetik még ahhoz, hogy... elpusztítsd őt?

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 17, 2013 11:06 pm

Esther & Tessa
Mikor meghallottam annak az árulónak a nevét a számat is össze szorítottam, majd az öklömet... nagyon is életben vagy is hát, fogjuk rá. Silas egy valamit akar és az a horgony, és hát okos voltam, hogy lépéseket tettem ennek érdekében, és azért is, hogy megkínozzam Amaraát.
- Amara....hmm..milyen árulói név nem gondolod?- Fogtam meg egyik hajtincsemet és mosolyogtam vadul.
-Maradjanak nekem is titkaim kedves Esther...- Néztem rá, majd fel sziszegtem, hiszen nem nagyon figyelt rám ami dühbe hozz engem. Szemeim lángolni kezdtek a szél verdeste a hajamat, majd lehiggasztottam magam. A sok felgyülemlett érzelem az ami bánt engem.
-Az előbb mondtam el, hogy Silas, Amara szerelme miatt lettek a hasonmások és igen is köze van egymáshoz, Stefan és Katherine, Tatia, Elena....mind mind kapcsolódnak...- Mondtam most már higgadtabban.

Chatkép :

Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Vas. Nov. 17, 2013 7:40 pm

esther & qetsiyah
to a psychopatic witch
Mintha egy pillanatra meglágyult volna a tekintete, legalábbis ezt olvastam ki a szemeiből. De hát a mesékből nem úgy ismerem őt, mint aki annyit sajnálná a másik boszorkányt. És tudtam, hogy most félre kell tennem azt a viselkedést, melyet másokkal szemben engedek meg magamnak, mert Qetsiyah erősebb, idősebb és tapasztaltabb, mint én. Hiszen nem kevés tehetség, és ész kell ahhoz, hogy valaki létrehozza azt a varázslatot, melyet őt két ezer éve megalkotott.
- Amara már nincs életben, igaz? - kérdeztem aztán halkan. Tudnom kellett. Nem votlam felkészülve arra, hogy... egy újabb hasonmás kezdjen el rohangálni a városban. És szinte éreztem a hangján, hogy ő gyűlöli a legjobban azt a hasonmást, hiszen... nyilvánvaló hogy elvette tőle Silas-t.
- Egy valamit árulj még el nekem... bizonyára tudsz Amara és Silas hasonmásairól, te ne tudnál? - kérdeztem költőien. - Amara és Silas szerelmének van valami köze ahhoz, hogy... a jelenbéli hasonmások is szerelmesek voltak egymásba? - kérdeztem kicsit rekedten.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 10, 2013 2:26 pm

Esther & Tessa
Végig mértem a nőt és láttam a félelmet a szemében. Tényleg retteg és meglágyult a szívem egy pillanatra.
- Stefant akarom, egyenlőre. De készen látben állj, ha kell valami!- Jelentettem ki határozottan, mélyen a félelemtől meg gyújt íriszébe meredvén. Tudtam Silasnek mi kell. Amara, de arra nem számít amit tartogatok neki. Hiszen végül is Silas egy dolog miatt tud csak meg halni. Zseniális vagyok.
-Nekem nem adatott meg a család, nem tudom min mész át kedvesem, de a busszú az ami éltet engem. Nem én tehetek a hasonmásokról. Maguk alkották. A nagy szereleme...- Mondtam ironikusan és egy mosolyt el eresztvén.
-Nem vetted még észre? A sors össze hozza őket, Elena és Stefan, Katherine és Stefan... Mind mind a sors. Silasék teremtették ezt.- Mondtam úgy, mint ha csak egy könyvből olvasnék.

Chatkép :

Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Nov. 09, 2013 9:37 pm

esther & qetsiyah
to a psychopatic witch
- Kérem, csak egy kis időt adjon... önnek kétezer éve volt arra, hogy kitaláljon valamit, míg nekem csupán három és fél perce van fogalmam arról, hogy van esély Silas ellen... és hogy hasonm,ások kész sora áll a hátunk mögött - nyeltem.- Mire volt ez jó? A hasonmások.. semmi értelme mindennek - ráztam meg a fejemet, majd úgy döntöttem, nem kötözködöm egy boszorkánnyal, aki még nálamnál is idősebb. Jobb, ha helyette inkább arra fordítom a tekintetemet, és figyelmemet, amin tényleg nagy a hangsúly.
- Mit akar, mit ajánljak cserébe? Megpróbálom elhozni Stefant, ez eddig rendben... de mit akarhat még? A fiam élete számomra a legfontosabb... csak őt akarom megvédeni. - súgtam csendben.
[

Farkasboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
の ex-student
Humor :
の old... a little

Elküldésének ideje Szomb. Nov. 09, 2013 9:04 pm

peter & vicki

Mindig nehezen találtam meg magam. Nem is tudom, mit kóvályogtam én itt még mindig. Nem volt semmi esélye, hogy találok itt valamit, és hát... ha nagyon őszinte akarok lenni, már mindent kitaláltam, csak hogy ne kelljen egy levegőt szívnom olyanokkal, akiket ismerek már.
De ekkor csak megpillantottam valaki mást is. Boszorkány érzékeimnek hála, rögtön tudtam, hogy ő bizony... nem emberi lény.
- Hé! - szóltam utána. - Minden stimmel veled?

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 03, 2013 7:26 pm

Esther & Tessa
Keresztbe fontam a karomat és elbincetettem a fejemet.
- Nagyon ajánlom, hogy előbb hozzd ide Stefant, mert ha én keresem meg fájdalmasabb lesz- Mosolyogtam ördögien. Silas egyik képeségét kell megtámadni, vagy is azt, hogy a gondolatodba férkőzzön. Tudom már mit teszek a férfival. Tudom mit teszek majd Silas-sel.
-Cserébe akkor mit is ajálasz fel nekem azon belül, hogy megszabadulunk Silastől?- Kérdeztem. Az a gond, hogy úgy kell Silas bizalmába férköznöm, hogy ne ekrüljek közel hozzá, vagy engem is manipulál.

Chatkép :

Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Vas. Nov. 03, 2013 7:12 pm

esther & qetsiyah
to a psychopatic witch
- Semmi nem garantálja, hogy nem öldököl tovább... - nyeltem egyet. Igaza volt... boszorkányok vagyunk, az emberi élet sokat jelent számunkra. És milyen alku lenne az enyém, ha... egyelőre azt sem tudom, hogy mit ajánjlak cserébe?
- Jobb, ha előbb elrejtőzöl... Silas nem szerezhet tudomást arról, hogy te életben vagy... én pedig... elviszem hozzád Stefan Salvatore-t. Amint... megtalálom - nyeltem egyet apró sóhajtás kíséretében. Nem tudom, mennyire reális ígérgetni. - Csak... rejtőzz el valahol. A városon kívül.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 01, 2013 11:53 pm

Esther & Tessa
Össze fontam a karomat és igyekeztem nyugodt maradni. Visszahozott hurrá, de most már lássunk neki a dolgoknak
-Bocsáss meg kérlek, hogy így rád zúdítottam mindent, de nekem kell a hasonmás! Silas manipulálni tudja az embereket és ahoz, hogy kárt tegyek silasban. Szükségem van Stefanre.- Mondtam már sürgetően.
-De ate fiad se egy szent mint tudom. Rengeteg embert ölt már meg Petrova hasonmások még nem érdekelnek hiszen gyűlölöm a képüket is hiszen Amara jut az eszembe, de mi garantálja, ha én megmentem a drága fiad nem öldököl tovább?....- Kissé érdekel engem az emebrek sorsa hiszen mi boszorkányok azért még is csak védelmezzük őket.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 30, 2013 8:24 pm

Kiszellőztetni jöttem ide a fejem, egyedül kellett lennem. Elcsesztem Caroline-al az egészet. Talán igaza volt abban,hogy egy pszichopata barom vagyok. Nem tudom..ez az egész vámpírság jól jött, de már lassan 900 éve élek, lehet túl sok volt ez az egész, és arra vagyok kárhozva,hogy egyedül legyek egészen addig amíg..nos..meg nem öletem magam. Ahogy sétáltam elmentem egy lány mellett, csak biccentettem neki, elég volt most az én lelki nyomorom.

Chatkép :

Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Kedd Okt. 29, 2013 9:38 pm

Esther & Qetsiyah
to a psychopatic bitch witch
Soha nem szerettem, ha valaki kihasználta azt, amiről még nem tudok. Mert nem tudhatok... Qetsiyah nálam is idősebb boszorkány, és sajnos ehhez a fajtához még sohasem volt szerencsém. Nyilván megvan az oka neki is arra, mit tesz miért... és félő, hogy... elég sokáig nem fog előttem titokban maradni, mert most el fogja mondani. Vagy tévednék?
És meg is történt... mesélt... és mesélt. És már úgy éreztem, a felénél elvesztem a fonalat, de végül csak összeállt a fejemben, és amit kaptam, nem volt más, mint egy nagy összevisszaság, amely két hasonmásról szól, és erről a félbolond nőről...
- Tehát... nem Tatia volt az első hasonmás - jelent meg egy halvány mosoly az ajkamon. Sejtettem, hogy valami különös oka lennie kell, miért pont az ő vére kellett a varázslatomhoz ezer éve. Eleinte azt hittem azért, mert ő az első hasonmás. De így már minden összeállt. Talán tényleg ő volt az első hasonmás... de ennek a rejtélyes nőnek, Amarának az első élő hasonmása... és talán a gyermeke apja olyan volt, mint Stefan Salvatore?
- Sajnálom, ezt még... meg kell emésztenem. - nyeltem egyet. - A Petrovákkal nagy meglepetés nem ért. De Silas... Stefan Salvatore hasonmása? - vontam fel a szemöldökömet, és nem hiszem, hogy az elmúlt években bárki tudott nekem ilyen nagy meglepetésekkel szolgálni.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 25, 2013 11:46 pm

Esther & Tessa
Elmosolyodtam tudatlanságán és kezemet keresztbe fontam.
-Had meséljek el egy tönténetet..- Kezdtem bele a mondókámba.
-2000 évvel ezelőtt élt egy boszorkányokból összevergődött csoport élén Silaa-sel....- Meséltem komor arccal és a következőt már suttogva ejtettem ki.
-És velem. Silas halhatatlan akart lenni minden áron, megkért csatlakozzak hozzá ... Azt mondta szeret én meg visszont szerettem, milyen bolond voltam. Össze akartunk házasodni tudod?
De mikor a oltárnál álltam és hozták a kelyhet amiben az eligszír volt, rá jöttem, hogy üres és Silas már megitta és másnak adta az én részem. Mérhetetlen haragra gerlyedtem. Egy összetört szív főleg egy nagy hatalmu varázslóé.-
Mosolyodtam el kis emléken ami természetesen csak fájdalmas mosoly volt, szememben ott volt a könny csepp és a fájdalom amit már 2000 éve rejtegetek.
-Nos, követtem őt.-Keztem el föl s alá mászkálni.
- És mikor megláttam ott hát mérges lettem, de mikor megláttam kinek adta az én részem a sírás folytogatott. Nagyon közel állt hozzám az a lány, Amara-nak hívták. A szolgálóm volt. Mikor Silas elment tervet készítettem és meg teremtettem a gyógyírt. Beadtam a lánynak és elvágtam a torkát, majd a szívét Silas elé vetettem.- Hangom megremegett.
-Amara és Silas olyat teremtettek tudtukon kívül ami felborította a világot. Silas igazi arca egyezik a te álltalad ismert Stefan Salvatoréjéval. És Amara nos.. hát Petrova hasomásokéval. Szerelmük új természetfeleti lényeket kreált és hát eddig 20 hasonmás jött létre. Ők mint valami misztikus erő vonzzák egymást és egymásra találnak. Nézd csak meg Elena és Stefan együtt voltak. Stefan és Katherine. Már csak azon csodálkozom, hogy Tatia nem talált magának egyet. - Kuncogtam fel halkan.
- Ez a történet annyit tesz, hogy nekem kell Stefan neked a gyermeked élete. Add át nekem őt, hogy Silast megtaláljam és eltöröljem a föld színéről.- Néztem a nőre ördögien. Tudtam, hogy megrémült, mint mindenki más. Örültnek, paranoiásnak tartanak, nem csodálom. Nem hibáztatom őket. 2000 év alatt nem léptem túl igaz, de a férfinak halnia kell! Ahogy Amara is meghalt.

Chatkép :

Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Pént. Okt. 25, 2013 9:48 pm

Esther & Qetsiyah
Egyetlen cél lebegett előttem... a fiam életéért bármit. És úgy festett, hogy ez a nő pontosan tudja, ki vagyok én.
- Ezer év mágiája gondoskodott arról, hogy mi mindenre legyek képes egy napon... - suttogtam, de nem mutattam feléje félelmet. Mitől féljek még? Egyelőre azt hiszem, nincs okom rá. Ha ad rá okot, meg fogom gondolni, hogy vajon jól cselekedtem-e.
De aztán hirtelen elfordultam. Nem bírtam erre a nőre nézni, olyan furcsa erő áradt belőle, olyan... hatalmas erő, melyet talán emberi földön élő boszorkány még sosem érzett... és tudtam, ebben rejlik az ereje. Az, hogy elég ránézni... és mindenki tisztában van vele.
- Hasonmása? Miféle hasonmása? - kérdeztem felvont szemöldökkel. A Petrovák jutottak eszembe. Talán Silas... Tatia őse? Nem, nem hiszem... Silasnek férfinak kell lennie... de így nem kerek a történet. Mit sem értettem.
- Nem verlek át. A fiam élete a legfontosabb. És ha őt megkíméled... nem cselekszem ellened. - jelentettem ki eltökélten, és csak néztem a szemét, szinte várva, hogy azt mondja, neki csak Silas megölése a cél.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 22, 2013 9:32 pm

Esther & Tessa
Ott álltam keresztbe font karral és hallgattam ahogy Esther a lényegre tér egyből. Emlékszem rá a fia akiről mesélt eléggé tetszett nekem. Ugyan is milliószor akart már végezni Elenácskával. Akarva akaratlanul is elmosolydtam
-Egy érző anyai szív, hatalmas boszorkányban megtestesítve. Gratulálok, kevés boszorkány képes lebontani amit teremtettem, úgy, hogy maguk meg ne haljanak!- Magyaráztam komoly arccal. Bátor nő mi az hogy.
-Igen én, hát még se merült homályba a nevem 2000 év alatt?- Mosolyogtam, de a következőkön már lejebb ment a mosolyom.
-Én vagyok aki legyőzte annak idején Silast és a szigetre vitte való igaz...- Fordítottam neki hátat majd vissza sétáltam. Szoktam ezt a talajt. Igen szokatlan volt, hiszen én csak egy köd fátyolból néztem mik történek. Feltalálták az autókat amik viccesek és a telefont, internetet. Érdekes végre itt lenni. és lehet be is szerzek egy telefont.
Gondolat menetemet félre tettem és folytattam a mondatom.
-Egy gondom viszont akad!-Sóhajtottam.
-Silas-t mikor legyöztem éppen akkor lett halhatatlan .. és azóta meg ivott vagy 400 ember vérét és meg erősödött!- Sétáltam közelebb.
-De bármit, ismétlem bármit megteszek, hogy az a .... - Simitottam meg arcom és elfolytottam a szavakat.
-Csak kell a hasonmása!-Néztem rá és vártam a nő reagcióját.
-Hozz el nekem őt és megtalálom Silast és legyengítem neked! Ismerem a gyenge pontjait a halhatatlanságnak.-
De egy kérdés még fogalmazódott bennem.
-De, ha átversz vagy megpróbálsz vissza küldeni, magam ölek meg. Erősebb, idősebb és tanultabb vagyok nálad! Ezt soha ne feledd.- Hangsúlyoztam ki. Ugyan is lebontom a falat, ha kell és akkor valaha volt össze misztikus lény vissza tér!

Chatkép :

Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Kedd Okt. 22, 2013 8:53 pm

Esther & Qetsiyah
Tudtam, hogy ostobaság, amit teszek. Mert ez... vagy nagyon jól fog elsülni, vagy éppen ellenkezőleg. Nem tudom, hogy egyáltalán hogyan jutott eszembe. Nyilván egy botor perc botor szüleménye, sőt! Egyenesen őrült vagyok, ezerszer őrültebb, mint maga Silas. De nem tudom, hogy... mégis, miként tudnám megakadályozni már, hogy mindezt elkövessem.
Szemeim lehunyva voltak még, mikor hangot hallottam, és rögtön kinyitottam a szememet, de nem ismertem a nyelvet, melyet a velem szemben álló nő használt. Talán görög... valami olyasmi. De rögtön ismételte is, immáron azon a nyelven, melyet én is megértek, és rögvest megkönnyítette az egész párbeszédet.
- Esther. A nevem Esther - bólintottam irányába egyet, afféle köszönésképpen. - Ha jól sejtem, te vagy Qetsiyah. A nő, aki létrehozta a halhatatlanság varázslatát. És... akinek esélye van elpusztítania Silas-t. Aki veszélyezteti a fiam életét - jött ki belőlem rögtön az, amit máris tudnia kellett. Hozzátartozott a cselekedeim kiváltó okához.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 20, 2013 6:34 pm

Esther & Tessa
2000 éve csak a sötétség vesz körül. Csak a fájdalom és az, hogy Silas nem engem választott. Mára már a homály fedi a nevemet és senki se ismeri a valódi történetemet. Senkit se érdeklek. Évezredek óta nézem a hasonmásokat ahogy egymásra találnak és a szívem szakad meg, hogy ez mint miattam van és én vagyok az egyik okozója a dolognak. Éreztem, hogy valaki valami varázslatot akar véghez vinni és nem akár milyet, hanem le akarja bontani azt amit én megteremtettem. Érezem ahogy valami kilök a lepel mögül és csak bezárul mögöttem. Mily nagy hatalmú boszorkány ez aki engem meg igézett. Mindent látok a túloldalról, de rá nem emlékszem. Kilépek a fal mögül s az bezárul ott álok vele szembe a nő előtt aki visszahozott. Végre istenem nem kell itt tengődnöm.
-Ποιος είσαι εσύ?- Kérdeztem Görögül, de megráztam a fejemet és a kérdést újra fel tettem.
-Ki vagy te?- Most már a nő anya nyelvén. Össze fontam a karomat és már kezdett valami derengeni erről a nőről. Hát ő teremtette az első vámpírokat és ölte meg az egyik hasonmást Tatiát. És abban a hittben áll, hogy ő miatta lettek a hasonmások, bár, ha tudná a történetet nem így gondolná. Kérdésemre nem érkezik gyorsan válasz ezét csak meredek rá. Talán ennyire rémisztő lennék?

Chatkép :

Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Vas. Okt. 20, 2013 5:57 pm

Esther & Qetsiyah
Mióta csak tudom, hogy a fiam élete veszélyben van, méghozzá Silas miatt, azon töröm a fejemet, miképpen védjem meg tőle. Minden járható út szinte zsákutca volt, mi megfordult a fejemben, hiszen Silas egy olyan rejtélyes alak... alig tudtam róla valamit, mígnem utána nem jártam. Nem kellett hozzá több, csak némi segítség a boszorkányoktól. Innen tudtam meg, hogy ki is az a boszorkány, ki halhatatlanná tette őt. Qetsiyah. A neve különleges, és azt hiszem, jó párszor kell még átolvasnom ezt a nevet ahhoz, hogy le is tudjam írni. De egy másik kultúra... más, mint a miénk volt annak idején. Így a neveken főképpen látszik a kultúrák eltérése.
A lépésem gyávák, megremegőek voltak, hiszen nem is tudom, mit vártam az egésztől. A történet alapján Qetsiyah juttatta Silast abba a sírba, amiből mi kiszabadítottuk őt néhány hete. És nem tudom, egyáltalán jó ötlet volt-e... Mikaelnek nyilván. De azt hittem, van annyi esze, hogy tudja: Silasnek ő ugyanolyan célpontja lesz, mint Klaus, ha sikerül végeznie Nik-kel. Az egyetlen reményem ebben a nőben rejlett... Qetsiyah-ban.
Csak egy sóhajtás hagyta el a számat, mikor ideérkeztem a megfelelő helyre. Először mással akartam elvégeztetni a varázslatot, de rájöttem, hogy az én ezer évem gondoskodik arról, hogy ne halhassak meg, míg más boszorkányokat megölne a fal lebontása. Csak pár percig tartana... de mégis annyi baj sétálhat át azon a kapun, ami romba dönthetne mindent. És azt hiszem, ezek után jogosan fognak rám haragudni a halott boszorkák, de  a fiam életéért cserébe akár az ördöggel is lepaktálnék. Qetsiyah az utolsó esélyem.
Gyertyákat helyeztem el mindenütt, a szél lecsillapodott, majd a kör közepére álltam, és lehunyt szemekkel kezdtem mormolni a varázsigét. A fal le fog bomlani... és ha minden jól megy, egy percen belül - miután Qetsiyah átjut rajta - már vissza is fordíthatom a varázslatot. Az életem a tét... de ha nem teszem, a fiam halálos ítéletét írom alá.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
の ex-student
Humor :
の old... a little

Elküldésének ideje Hétf. Szept. 16, 2013 4:13 pm

peter & victoria

Nagyon nagy szükségem volt némi friss levegőre. Kiszellőztetnem a fejemet... hogy kellemesebb legyen minden. Valami jó is legyen, ami történik velem. Ha már ilyen elcseszett itt minden, amihez csak hozzáérek. Bár nagyon még hozzáérnem se kell, elcsesződik magától.
Nem láttam senkit. Egy lelket sem. Csak én voltam... de talán csak az volt a gond, hogy nem hallok vámpírokat... meg ilyesmik... nagyot nyelve dőltem neki valami fának... és merengtem el azon, hogy milyen szar az egész élet.

A poszt írója Sponsored content
Elküldésének ideje

Néptelen tisztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Similar topics

-
» Tisztás terület
» Tisztások és környékük