Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 09, 2013 11:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Elijah & Rebekah
[You must be registered and logged in to see this image.]
Igaza van. Készen állok.
-Akarom és támogatlak Elijah!- Sutogtam neki majd elmosolyodtam. Ha testvérem annak trat akkor biztos az is vagyok. Elsuhant én meg magamra maradtam a gondolataimmal.






[You must be registered and logged in to see this link.] zene: [You must be registered and logged in to see this link.] | megjegyzés: Helló bratyóóóó
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 09, 2013 8:07 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Every Human being has a Darkside...
I was lost in Paradise. I wish I never opened my eyes. ~
[You must be registered and logged in to see this image.]Elmosolyodtam. ~ Ezt csak te tudod megválaszolni magadnak Húgom. Készen állsz rá? Jó anya lennél? Ezekre a kérdésekre sosem fogsz választ kapni, mégis hinned kell magadban, hogy képes vagy rá. ~mondtam. ~ Szerintem tökéletes vagy erre a feladatra. Akkor nem téged kértelek volna, ha te is olyan éretlen és érzéketlen lennél, mint a fivérünk. ~kerestem a szavakat. Egy tincset a füle mögé tűrtem. Majd kicsit közelebb hajoltam és homlokon csókoltam. ~ Tudom, hogy képes vagy rá. Ha te nem, akkor senki sem. ~mondtam mosolyogva. ~ Ne feledd a tervet és a helyszínt. Most mennem kell. Hívni foglak. ~álltam fel. ~ Vigyázz magadra Bekah. ~biccentettem komolyan a fejemmel, majd eltűntem.
//Köszi *-* még találkozunk Cool  //
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 08, 2013 9:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Elijah & Rebekah
[You must be registered and logged in to see this image.]
Rémült arccal néztem szeretett testvéremre aki ugyan iylen képet vágot.
-Én is szeretlek, de a veszély még meg van!- Suttogtam csillingelő hangon.Nem félek a testvéremtől, nem tud megölni csak egy koporsóba zárni.
-Nem félek Elijah, valóban éretlenek és egyáltalán nem készültek fel, de vajon mi igen?-Kérdeztem teljes komolysággal a hangomban.

[You must be registered and logged in to see this link.] zene: [You must be registered and logged in to see this link.] | megjegyzés: Helló bratyóóóó
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 08, 2013 5:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Every Human being has a Darkside...
I was lost in Paradise. I wish I never opened my eyes. ~
[You must be registered and logged in to see this image.]Rebekah kissé rémült arca láttán az én szememben is megjelent a rettegés. ~ Nem akarlak belekeverni... én csak... ~kezdtem bele. Már megint nem gondolkodtam. De egyedül nem menne. Egyedül nem tudnám végigcsinálni. Ehhez kell Rebekah is. Nélküle nem tudnám így elárulni Klaust. ~ Még annál is rosszabb... De ne aggódj! Megvédelek! Ha rájönne... ha tudomást szerezne erről... akkor én megvédelek! MEGÍGÉREM! Nagyon szeretlek Bek... remélem te is tudod. ~mondtam ellágyult tekintettel. Aztán bólint egyet benne van. Elmosolyodom. Most már nincs visszaút. ~ Először el kell nyernünk Hayley bizalmát. ~gondoltam tovább. ~ Viszont fogalmam sincs hova mehetnénk ha ennek vége a gyermekkel. Szeretném ha te választanád ki ezt a helyet. ~néztem komolyan rá. ~ Most pedig hallgatlak, te hogyan gondolod. ~fogtam meg a kezét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 08, 2013 5:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Elijah & Rebekah
[You must be registered and logged in to see this image.]
Tudta, hogy ez minden amire vágyom egy családra! De a gyermek mellé apa is kell aki velünk van, de még is miylen gyermek születeh egy ilyen párosból?
-Ez túl veszélyes Elijah!- Mondtam remegő hanggal, de nagyon is benne voltam az ötletbe.
-Védjük meg és vegyük el a gyerekét? Ez fú, ha Klaus erre rá jön koporsóba tesz vagy megöl minekt befalaz valami...-Ziháltam, majd abba hagytam a mellkasomra kaptam és bolíntottam egyet a bele egyezésem jelképeként.

[You must be registered and logged in to see this link.] zene: [You must be registered and logged in to see this link.] | megjegyzés: Helló bratyóóóó
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 08, 2013 4:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Every Human being has a Darkside...
I was lost in Paradise. I wish I never opened my eyes. ~
[You must be registered and logged in to see this image.]Hirtelen elbizonytalanodtam. Elfelejtettem, hogy drága húgomnak mennyire mélyen sértő ez a téma. ~ Bocsáss meg a finomtalanságom miatt. ~kértem elnézést. Még én sem gondolhatok mindig mindenre. ~ Nem... Épp ez az! El kell vinnünk Hayleytől a gyermeket, ha megszületett... ~vázoltam fel az ötletet. Szerintem egyikük sem elég érett ehhez és nem fogom hagyni, hogy a családunk egyetlen esélye emiatt omoljon össze. ~ Klaus félig vérfarkas... ezért lehetséges... ~magyaráztam gyorsan és röviden. ~ Arra gondoltam, hogy... amíg Hayley ki nem hordja a babát megvédjük és aztán lelépünk a gyermekkel egy titkos helyre... messze innen... Apánktól... Anyánktól... és a többiektől amíg fel nem nő... Arra gondoltam nevelhetnéd úgy, mint a saját gyermekedet, hiszen a te véred is részben.  ~húztam el a mézesmadzagot Rebekah orra előtt. Nem minden században adódik ekkora lehetőség. Számomra a lényeg inkább a Mikaelson család génjeinek továbbörökítésén volt... hogy folytatódhasson az, amit anyánk elvett tőlünk... a vérvonalunkat, a családot. ~ Lehet kicsit őrülten hangzik... hangzok. ~húztam félre a számat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 07, 2013 3:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Elijah & Rebekah
[You must be registered and logged in to see this image.]
Szavaim elakadtak csak bámultam rá és majd lefordultam az ágyról. Hazugság nem ilyen nincs jó isten!
-Ezt finomabban nem tudtad volna közölni? Nem ez hazugság ő egy eredeti vámpír...Elijah..nekünk nem lehet gyermekünk nem nem nem és NEM!- Kicsit megzavarodtam és a fejemhez kaptam, hogy miről bezsél? Megbolundolt ez? ha lehetne gyermekünk már rég beszereztem volna egy tucatot. Hazugság. De aztán belenéztem Elijah szemébe és láttam, hogy nem hazudik, olyan komolysággal mondta ezt, hogy még magam is meglepődtem.
-Hol van? Hayley... Meg kell védenünk Elijah... - Egy új esély annak, hogy családom lehessen. Nem szalasztom el és minden erőmmel védem majd, de Klaus vállalja??
-Klaus szereti egyáltalán azt a nőt, válallja a felelőséget Elijah.. Klaus felelőtlen.-Emeltem égnek szemöldökeimet és kérdőjeleztem meg testvérem apasági jellemét.

[You must be registered and logged in to see this link.] zene: [You must be registered and logged in to see this link.] | megjegyzés: Helló bratyóóóó
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 07, 2013 2:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Every Human being has a Darkside...
I was lost in Paradise. I wish I never opened my eyes. ~
[You must be registered and logged in to see this image.]~  Senki nem ölte meg és senki nem is fogja. ~csitítgattam Rebekaht. ~ Hayley... Klaus gyermekét várja. Tehát nagynéni leszel.  ~kicsit elhajoltam, hogy tisztes távlatból vizslathassam az arckifejezést, amit vágni fog. ~  Az imént tudtam meg... És jól kiosztottam Klaust, amiért már most felelőtlen döntéseket hozott. Rebekah! Tudod mit jelent ez a gyermek? Egy új esélyt a Mikaelson családnak! Egy új esélyt nekünk... ~mondtam felbuzdulva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 05, 2013 10:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Elijah & Rebekah
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nagyon édesnek találtam ahogy átölet. Szeretm őt tényleg az egyetlen ember akire számíthatok. Apánk hát most próbál velem jóban lenni, de nem megy neki. Mindig kiakad, ha szóba hozok Nick-et. Anyánk meg nem is foglalkozik velem! Egyszerűen már látni se látom soha és ez felbosszant engem.
-Kiről? - Értetlenkedtem aztán emlékszem ahogy egyszer egy farkas csaj volt itt nálunk és megette az én kajámat! Nos, ha róla van szó. Biztos újabb hibridett hozott létre a tesóm akit kedvére dughat!
-Ja, az a farkas csaj akit majdnem megöltem, de Klaus be állított és azt mondta... - Mélyítettem el a hangom, hogy Klausra hasonlítsak.
-Jaj húgom ordibálj még úgy se hallja egész város és hayley a vendégünk! ....blah blah. De mi történt, mond, hogy Klaus nem ölte meg. ÉN akartam-Mosolyodtam el, majd nevetni kezdtem. Nem eszem kutyákat, nem vagyok állat kínzó.

[You must be registered and logged in to see this link.] zene: [You must be registered and logged in to see this link.] | megjegyzés: Helló bratyóóóó
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 05, 2013 9:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Every Human being has a Darkside...
I was lost in Paradise. I wish I never opened my eyes. ~
[You must be registered and logged in to see this image.]~ Igen. Gond van. ~mondtam összeráncolt szemöldökkel.~ De előbb.  ~széttártam karomat, hogy végre magamhoz ölelhessem egyetlen drága Húgomat, Rebekaht. ~ Most pedig ülj le. ~nyomtam le a vállánál fogva az ágya szélére, majd becsuktam az ajtót. Most nincs itthon senki. Anyánk kitudja hol jár, Klaus lelépett a vitánk után... a farkaslány pedig nem képes lentről meghallani. Leültem mellé az ágyra. ~ Mennyit tudsz Klaus és Hayley kapcsolatáról? ~indítottam óvatosan a témát. Fogalmam sem volt róla, hogy tud e egyáltalán bármit is a gyermek létezéséről... vagy hogy mit keres Hayley a házunkban.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 05, 2013 9:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Elijah & Rebekah
[You must be registered and logged in to see this image.]
Éppen kifésültem össze gubancolódott hajam. Mély nyomott hagyott bennem apámmal való találkozás. Sírtam és rosszul voltam a tudattól, hogy nem kaphatom meg amit akarok!
Kopogást hallottam amire oda kaptam a fejemet. Elmosolyodtam és még a szemeim is csillogtak. Rég nem láttam a bátyámat, az igazat megvallva nayon hiányzott őt szeretem a legjobban, hiszen ő mindig kedves velem akármit teszek és ő igazi úriember. Klaust mikor megmentettem csak elkűldött azt akarta takarodjak onnan. Többé látni se akarom, kitekerném a nyakát legszívesebben!
- Valami baj van Elijah?? - Néztem Félvén a választól. Nagyon komolynak tűnt és Elijah ilyennek nem szokott viccelni.
-Megrémisztesz! - Suttogtam.

[You must be registered and logged in to see this link.] zene: [You must be registered and logged in to see this link.] | megjegyzés: Helló bratyóóóó
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 05, 2013 9:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Every Human being has a Darkside...
I was lost in Paradise. I wish I never opened my eyes. ~
[You must be registered and logged in to see this image.]Az ajtófélfának dőlve kopogok be a nyitott ajtón. Rebekah éppen öltözködött. Zavaros mosoly kíséretében ráijesztve szólalok meg. ~ Helló Húgi! ~mondtam mosolyogva. Rebekahra nézve mindig jobb kedvre derülök. Ugyan az esküvő óta nem találkoztam vele és akkor teljesen Klaus pártját fogta... ami meg kell mondjam nagyon fájt, most mégis boldog vagyok, hogy ennyi idő után újra láthatom. ~ Siess! Beszélnünk kell! ~dobtam oda neki a pólóját is. A lenti beszélgetésem Klaussal nem sikerült valami fenomenálisan. Ehhez Rebekah is kell. Szükségem van rá is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 05, 2013 4:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Pislogok párat, hogy megszokjam a nappali fényt, ami beviláglik a szobámba. Mennyi lehet az idő? Fogalmam sincs, mennyit aludtam, de sokkal jobban érzem magam. Talán emiatt talált rám ez a kis optimizmus is, hogy remélhetőleg már nem vagyunk veszélyben, hogy anyánk itt van, hogy biztonságban vagyunk a közelében, és amint Kolt is visszahozza, szinte minden olyan lehet, mint régen. Persze ez nem ilyen egyszerű, semmiképpen nem, főleg a sok dráma után, apám fenyegető tervei és szavai után. De szeretném, igazán szeretném, szebbnek látni a holnapot mint a tegnapot. A lényeg, hogy Nik ismét él és virul, valószínűleg még az igazak álmát alussza nem messze tőlem a szobájában maga is. És anyánk is él, és mellettünk áll. Remélem.
Csapongó ondolataimba merülve veszem kézbe a hajkefémet, és nyugodt, precíz mozdulatokkal fésülöm fényesen egyenessé a hajamat. Valahogy most megnyugtatóak ezek a mozdulatok. A reggeli készülődés további pontjait is ugyanezzel a nyugalommal hajtom végre. Egy utolsó pillantás a tükörbe, aztán lesietek a nappaliba.


|| Nappali ||
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 31, 2013 5:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
|| Nappali ||

Útközben a szobám felé erős dilemmában esek: ágy vagy fürdő? Ágy vagy fürdő? Fürdő vagy ágy? Jobb lenne előbb rendbe szedni magam végre, de attól tartok, amint megpillantom az ágyikómat, egyszerűen belezuhanok, és onnantól mint akit leütöttek.
Belépve a csábítás valóan nagyon nagynak bizonyul, de mégis erőt veszek magamon. Remélhetőleg jobbat alszom, miután vettem egy forró fürdőt. Alig merek belenézni a tükörbe, és hát őszintén el is borzaszt, amit ott kell látnom, de nincs mit csodálkozni rajta.
A meleg víz végül jobban esik, mint gondoltam volna, de amint végre fejemre húzhatom a takarómat, már semmi nem számít igazán...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 05, 2013 3:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
|| Dolgozószoba ||

Amint kiteszem a lábam a helyiségből, vámpírtempóra kapcsolok. Talán csak pillanatok kérdése, hogy Mikael ráébredjen, a tervük nem vált be. Van ebben elég tapasztalata, bármikor megsejtheti, hogy valami nincs rendben, és ha ez megtörténik, ki tudja mennyi időnk van még. Klaust legyengíti a pezsgőbe csempészett méreg, nem vagyok benne biztos, hogy elég erősek lennénk Mikael ellen. Remélem, elmúlik a szer hatása ha kitisztul a bátyám véréből.
A bőröndömet az ágyamra dobom széttárva, majd villámként cikázva a szobámba beledobálok mindent, ami fontosnak tűnik. Hamar megtelik. Ha valami hiányzik, majd megvesszük útközben, vagy Chicagoban. Ezen most nem akarok idegeskedni. Felkapom a táskát, és már suhanok is tovább a bátyám szobájába.

|| Klaus szobája ||
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 25, 2013 11:21 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Meg sem lepődtem a bátyám gyors hangulatváltozásán, és hirtelen távozásán. Igazából szívességet tett nekem, már szükségem volt egy kis egyedüllétre végre. Persze örülök, hogy jól van, túlélte a mérgezést, meg minden, és igaz, hogy szeretem a bátyámat, de számomra sem kellemesebb az, ha huzamosabb ideig egymás nyakán lógunk. Legalább tisztáztuk a dolgainkat.
Távozása után befejezem a fésülködést, és felveszek valami kényelmes, de szexi darabot a szekrényemből. Annak ellenére, mennyire meglepett tavaly, hogy mennyit változott a divat a '20-as évek óta, már egészen jól boldogulok a bátyámtól kapott kártyáimmal, amikor belépek egy-egy ruhaboltba. Ma már sokkal egyedibben és választékosabban lehet öltözni, nem úgy, mint egy-két évszázada. Bár ahogy Nik is megmondta Chicagoban, én sosem arról voltam híres, hogy beledughattak az átlag skatulyájába.
Pihenésképpen egy könyvvel készülök lefoglalni magam, amikor meghallom a kopogtatást a bejáratnál. És aztán semmi. Mármint senki nem jelentkezik ajtót nyitni, pedig elvileg ez a ház tele van megigézett ember és egyéb, valamint a bátyám hibrid szolgáival. Mégis nekem kell betessékelni a vendégünket? Unottan dobom félre a könyvet, és indulok meg a földszintre.


|| Bejárat ||
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 14, 2013 3:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Nem tudom - morogtam Bekah felvetésére, hogy hármasban utazzunk valahová. - Ez még távoli dolog. Meglátjuk - mondtam kitérően, majd felkeltem az ágyáról.
- Ami Erint illeti, el kellene mennem, szólnom, hogy élek. Nem hinném, hogy túl nyugodt lenne. Legalábbis gondolom - igazgattam meg a ruhámat.
- Majd találkozunk Bekah. Addig is szia - intettem búcsút a küszöbről. Nem fogom megölelni, és megpuszilni sem. Az nem az én műfajom.

(Erin háza)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 13, 2013 6:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Ebben igazad van. Egyszer elutazhatnánk együtt is valahová ismét... akárcsak régen... vagyis... gondolom hármasban. - A végére elbizonytalanodom a mondatban, hiszen már nem csak ő és én vagyunk. Fogalmam sincs, mennyire él most a régi fogadalmunk. "Összetartozunk egyként. Mindig és örökké." Mennyiben akadályozhatja ezt az új kapcsolata. Furcsán érzem magam, akárhányszor ebbe belegondolok. Meglehet, máshogy érezném magam, ha nekem is lenne valakim. De nekem ő akkor is ugyanígy a bátyám marad. Azért Párizst és Chicagot emlegetve kicsit megjött a kedvem az utazgatáshoz. De mit érne az egész egyedül?
- Ha már Erinnél tartunk, tudja már, hogy jól vagy? - pillantok Nikre kíváncsian. Ha jól sejtem, nem sokkal a visszaváltozása után feljött a szobámba, kérdés, vajon közben eszébe jutott-e értesíteni a szerelmét.
- Nem nagyon találkoztam mostanában velük. Nem is tudom, hogy tudom mindenkivel így elkerülni egymást, miközben egy házban lakunk - vágok értetlen képet. De hát tényleg... nem különös? Mintha mindannyian más-más dimenzióban élnénk.
- De addig jó, amíg Mikaellel nem futok össze. Nem is tudom, mit kezdenék vele. Az állandó próbálkozásai, hogy megöljön, tönkretegyen minket - ingatom a fejemet. Ha csak eszembe jut az a vénember, elfog a mérhetetlen düh és gyűlölet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 13, 2013 5:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Valljuk be hugom, egyikünk sem az a típus, akit évszázadokig leköt egy ilyen kis város - vigyorogtam. - Ideiglenesen persze jó, de.... Erinnel Párizsban voltunk. Látod, az egy szép város. Ott van élet, nyüzsgés... talán egyszer meggondolom, hogy áttelepülök Európába. Majd olyan száz-egynéhány év múlva - veregettem meg Bekah kezét. - És a többiek? Mit tudsz a testvéreinkről?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 13, 2013 4:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Sajnálom - csak ennyit tudtam kinyögni a hallottakra egy kisebb fintorral az arcomon. Nem lehetett kellemes így megtudni. El sem tudom képzelni, mit élt át akkor a bátyám, mennyi dolog átsuhanhatott a fején. Sosem csíptem túlzottan Tatiát, és ettől a hírtől sem lett szimpatikusabbb a számomra.
- Hát... nem azt mondom, hogy nincs senki a városban, akivel szórakozhatok, de... egyik sem tud lekötni pár óránál tovább - vonogatom a vállam ismét csak. Mondanám, hogy túl kicsi ez a város, bár mostanában mintha egyre csak népesülne. Ettől függetlenül elgondolkodom néha, hogy inkább valamelyik nagyvárosba kellene költöznünk. Hiányzik az igazi pezsgés.
- Néha úgy érzem, szívesen visszamennék Chicagoba. Persze az eredeti felállás nélkül nem lenne az igazi, de attól még biztos több izgalom várna, mint ami itt van - mondom egy kis mosollyal. Így belegondolva talán azért is nem tudnak úgy lekötni a férfiak most, mert még mindig nem tudtam teljesen túl tenni magam Stefanon. Vagy csak leköt a suli, a szervezések, amiben részt veszek, meg a rivarizálás az iskola másik üdvöskéjével, Carolinenal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 13, 2013 4:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Ha hamarabb tudtam volna, elviszem Tatiát a faluból. Amúgy is az volt a tervünk. Egy saját kunyhó, a falun kívül. Amiből talán egy nap kinőheti magát egy másik falu - mondtam halkan, majd keserűen felnevettem.
- A bálon tudtam meg, amit itt rendeztünk. Anyám és Tatia kedélyesen elbeszélgettek a régi dolgokról. És a gyerekről is. Csak azt nem tudták, hogy az ajtó előtt állva hallottam mindent - legyintettem. - De ez most nem számít. Mi van veled és a férfiakkal, hugi? Ne mondd, hogy nem szédítesz épp ki tudja hányat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 13, 2013 4:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Hát igen. Az eléggé összekuszulta volna a dolgokat. Bár ami azt illeti, ezer év után megtudni se semmi... - ingatom a fejemet. Elképesztő, hogy maradhatott ez titokban ilyen sokáig.
- Mit tettél volna ha... tudod... ha még akkor tudomást szerzel róla? - pillantok kíváncsian a szemeibe. Most már egyébként is mindegy, de.. Nik akkoriban még nem volt ilyen... hogy is mondjam. Sokkal emberibb volt, hisz akkor azok is voltunk. Tudom, hogy őszintén szerette Tatiát. Ha nem így alakulnak a dolgok, talán a gyereket is vállalta volna. De ezt csak ő tudhatja. Furcsa belegondolni, hogy lehetett volna teljesen másképp is.
- És ezt mikor mondták el neked? - jut eszembe megkérdezni, mert ez még nem derült ki. Ha jól sejtem, ő is csak rövid ideje tudhat róla.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 13, 2013 3:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Hogy mi történt? - sóhajtottam. Most kb kezdtem megérteni Bekah érzéseit, amiért nem tőlem tudott Erinről. Ugyanígy éreztem magam én is bálon, ahogy megtudtam a gyerekem sorsát.
- Anyánk kissé jobban megsebezte Tatiát, mint ahogy akarta. Muszáj volt, mert ott volt Mikael is... Oliver vállalta, hogy eltemeti Tatiát, hisz mindenki halottnak hitte. Csakhogy még élt. Legalábbis annyira, hogy Oliver megmentse. De a gyereket már nem lehetett. Aztán... mikor vámpírrá váltunk, nemsokára átváltoztattam Olivert is. Ő pedig Tatiát, akibe titkon szerelmes volt. A többit azt hiszem, már kitalálod te is - vontam vállat. - Talán jobb is így. Gondolj csak bele... egy vámpír apa? - vontam fel a szemöldökömet. - Salvatorét még megértem. A pasas papírkutya. De én? - böktem magamra, a fejem ingatva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 13, 2013 2:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Ahogy Niknek jobb kedve lett, úgy nekem is. Egész feldobódok az ötlettől, annak ellenére, hogy tegnap még milyen morcosan álltam az egészhez. Örülök, hogy Nik beleegyezik a hármas dologba. Persze még mindig vannak aggályaim, de a helyzet jó oldalát próbálom nézni.
- Én is valami hasonlóra gondoltam - bólogatok, és magamban már szövögetem is terveket, aztán választ kapok a kérdésemre, és egyszerűen leesik az állam.
- Hogy mit mondtál? - Talán csak nem jól hallottam. Ez nem lehet... Nem hiszem el. Lassan mintha forogni kezdene velem a szoba, és valami kaparó, maró érzés kúszik fel a torkomba. Nik majdnem apa lett? Ez... ez... Nem tudom, miért sokkol ennyire. Azt hiszem azért, mert egész életemben annyira vágytam a normális életre, vagy legalábbis kicsit emberibbre, és hallva, hogy Nik mennyire közel állt egykor ahhoz, hogy családja legyen, mint egy átlagembernek, és... Ez most egyszerűen megrázó... és egyben szürreális.
- Te jó ég! De mégis mi... mi történt? Mármint a gyerekkel? Nem értem. Ha az volt a terv, hogy életben marad és gyereket szül... akkor... - Egek! Így belegondolva Erinnek majdnem lett egy testvére Niklaustól. Ez rémesebb a legnevetségesebb latin szappanoperáktól is. A fejemet rázva próbálok észhez térni az elképesztő információk miatt érzett sokkból.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 13, 2013 11:45 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Én benne vagyok, ha hármasban akarsz szórakozni egyet. Megkérdezem Erint, de gyanítom, neki sem lesz ellene kifogása. Nem is tudom, elmehetnénk valahová inni... biliárdozni, ha van kedved. Vagy akár egy piknikre. Tudod, ahogy az emberek csinálják - vigyorogtam jókedvűen.
A jókedv viszont el is illant rögtön Bekah utolsó kérdése nyomán, és elöntött újra a tehetetlen düh érzése.
- Hogy értem azt, hogy nem tudsz mindent Tatiáról? - ismételtem el a kérdését. - Nos, csak úgy, hogy Tatia és anyánk ezer éven át titkolták el előlem, hogy amikor Tatiát, Mikael akaratának megfelelően feláldozták, anyámmal valójában összebeszéltek, hogy Mikaelt is átejtik. Tatiának életben kellett volna maradnia. Méghozzá emberként - tettem hozzá. - Ugyanúgy, ahogy a gyereknek is, akit tőlem várt.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Vissza az elejére Go down
 

Rebekah hálószobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Rebekah hálószobája
» Kol hálószobája
» Klaus hálószobája
» Cedric hálószobája
» Greg hálószobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Mikaelson villa-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •