A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
■ the place where nothing bad happens
† Hobbi & foglalkozás :
■ i'll be a little doctor
† Humor :
■ like a dead man's humor

Elena Gilbert ÍRTA A POSZTOT
Pént. Ápr. 05, 2013 3:32 pm
újra kiadó!
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
† Chatkép :

† Keresem :
my only son
Blake
† Kedvenc dal :
Bubblegum Bitch
DNA
† Tartózkodási hely :
wherever i wanna be ❥
† Hobbi & foglalkozás :
practising magic and trying to be good at this witchy thing ❥
† Humor :
im a hilarious person ❥

Lucy A. Montgomery ÍRTA A POSZTOT
Pént. Márc. 01, 2013 4:52 pm
Anastasia G. Matthews - 25(731) - szellem

Ő lenne az én édesanyám, aki még emberkorában találkozott egy William nevű vámpírral. A férfi számára ez nem jelentett többet egy egyszerű kalandnál, bár Ana részéről ez sokkal több volt annál. Csupán egyetlen éjszakát töltöttek együtt, de ez a néhány óra is elég volt ahhoz, hogy a nő teherbe essen velem. Mivel tudta, hogy a férfi érzései csöppet sem voltak komolyak, azt sem tartotta lényegesnek, hogy beszámoljon neki a terhességéről. Helyette inkább lelépett és titokban kihordta a kisbabát. A szülés során azonban komplikációk adódtak, ami jócskán rányomta a bélyeget Ana későbbi életére is. Nagy nehezen ugyan de végül megszülettem, de anyám ezt már nem élte túl. Nos, a megalkotóra bíznám, hogy vámpírvérrel a szervezetében halt-e meg vagy egyszerüen szellem formájában tért vissza az élők közé, hogy megkereshesse egyetlen kicsi lányát. Ha vámpír alakban tért vissza, abban az esetben a saját védelmem érdekében arra a döntésre jutott, hogy ott hagyott egy házaspár londoni házikójának ajtaja előtt. Ők gondoskodtak rólam amíg be nem töltöttem a 18. életévemet.
Ha szellem alakban tért vissza, akkor csak egyféleképpen tud majd békére lelni és átlépni a mennyország kapuját, ha sikerül valahogyan kapcsolatba lépnie velem.
Mindenféleképpen Ana azért jön Mystic Fallsban, mert látta/úgy hallotta, hogy én is itt tartózkodom, ráadásul a fülébe jutott a hír, hogy William is a környéken van. Tervei között szerepel az is, hogy újra összehozza a családot.
Egyelőre ennyi jutott eszembe, de ha bármi más érdekelne még a témával kapcsolatban, írj egy pm-et és válaszolok rá Smile
AVATARON: Alyssa Milano(örülnék ha megmaradna!)
Vissza az elejére Go down

Anastasia Georgiana Matthews

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Ewan Matthews
» anastasia rose steele