Share | 

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 04, 2013 10:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Már éppen készültem volna arra, hogy fenékre esek a betonon, de ehelyett valami teljesen más történt. Valaki erős karjaiba pottyantam, és meglepődve néztem a pasi szemébe. Kék szemei voltak, és sötét haja. Jóképű volt ráadásul, de pont ilyeneken tudok gondolkozni jelen pillanatban? Zavarban voltam, és a meglepődésem nem tűnt el. Talán azért nem érzékeltem egy kis ideig, hogy a bokám iszonyatosan elkezdett fájni.
- Hello. - Suttogtam elég halkan, és nem mozdultam karjai közül. Először azt se tudtam hova estem nemhogy még ki is pattanjak hirtelen a karjai közül. Megkérdezte, hogy jól vagyok e, de én csak egy kis gondolkodás után tudtam válaszolni. - A bokám szerintem megrándult! - Nyögtem ki a bokám irányába, és megpróbáltam megmozdítani, ami sikerült is, viszont belenyilallt a fájdalom, ezért halkan felszisszentem. Megpróbáltam kimászni a karjai közül hátha lábra tudok állni, de aztán a fájdalomtól felnyögtem ahogy próbáltam rálépni a lábamra. - Nem megy! - Mondtam szinte már magamban szitkozódva, hogy nem vagyok képes erre.
Vissza az elejére Go down

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 04, 2013 10:44 pm

A szép nyugodt sétám, szép nyugodt nézelődéssel párosult. Komótosan ballagtam, jó volt ez a nyugi, nem kalapáltak végre a fejemen, jó ez a nyugalom. Kis pihenés mindig kell az idegeknek, hogy bírjuk ésszel. Jelenleg pedig kicsit el is gondolkoztam. Azon gondolkoztam, mi lesz vajon a következő állomásom. Itt még ugyan eltart egy darabig az építkezés, ám jobb kicsit tervezni, különben megint csak úgy hoppáré fogok beleugrani a következő állomás tervébe, és az otthoniak azt se tudják majd merre keressenek. Na nem mintha telefonon nehéz lenne elérni, de képletesen szólva, azért így van néha.
De ezúttal valami megállította a kivételes tervezgetésemet. Mégpedig az, hogy ahelyett hogy én ugranék valamibe, valaki más volt, aki szó szerint a karomba esett.
Épp egy babakocsit toló nő mögött akartam elhaladni, mikor is észlelte a térlátásom hogy az a nő bizony itt és most nagyot fog esni hanyatt. És a reflex természetesen máris reagált, és a karjaim felfogták a zuhanását, karjaimba fogva, és megtartva Őt. S abban a pillanatban amint a tekintetem találkozott az Övével... valami belém csapott, legalább úgy, mint egy villám...
- Helló - köszöntem neki, bár tekintetem még mindig mint egy megbabonázott hülye, úgy meredt Rá, és karjaimnak sem akaródzott visszaállítani Őt a lábára, hihetetlen módon... hihetetlen jó is volt tartani is Őt... - Jól van? - mosolyodtam el, szinte ösztönből, erre a tüneményesen gyönyörű nőre...

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 04, 2013 8:58 pm

Jó volt végre egy kicsit kiszabadulni a szabadba. Már rég nem tettem ilyen sétát erre. Jó messzire mentem a babakocsival, már bő egy fél órája sétáltunk. Úgy gondoltam, hogy ez egy kicsit legalább fel fog frissíteni egy kicsit, mert szép szóval is mondva hulla fáradt voltam. Jó páran lézengtek az utcán, mindenki kijött amint kisütött a nap. A nap szépen sütött, a szél enyhén fújt, pont jó volt. Talán kicsit el is gondolkoztam a dolgokon, mikor ugyanis sikerült félrelépnem, és éreztem, ahogy a bokám megrándul kissé, és hátraesek. Csak hogy nem a földre estem, hanem egyenesen valakinek a karjaiba.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 04, 2013 3:30 pm

(...kezdet...)

Chicago... Hogy mi hozott ide? Ami mindenhová vitt, az elmúlt időkben. Munka. Bár nem élvezetből érkeztem, de ahhoz képest egészen tűrhetően elvoltam itt. Nagyváros. A belváros, és a külváros is kifejezetten jól nézett ki, bár a belváros pörgős rendje jobban bejött, de a munkám miatt a külvárosba kényszerültem hétköznapokon. Építkezés. Na nem bántam, jó volt csinálni, jó munka, jó légkör, jó levegő, és nem trombitált senki a fejünkön. Na jó... a szomszédok nem szerettek minket, de mivel az én "fegyverem" a ceruza volt, és nem a kalapács, engem aztán nem kell bántani. De a többi munkásért annyira nem voltak oda. Ma is volt egy kis haccacáré, az egyik szomszéd gyerek viccesnek találta hogy összekutyul ezt-azt az építkezés területén, ezzel borsot törve a munkások orra alá. Mit ne mondjak, senki nem értett vele egyet...
Talán ezért is jött a kedv belém a munka végeztével, hogy mielőtt hazafelé veszem az irányt, vagyis... arra, ahol jelenleg ideiglenesen lakom, tenni akartam egy sétát a környéken. Kicsit szellőztetni a fejem. Nyugisan. Az a legjobb idegnyugtatónak, jelenleg így éreztem.
Némán, zsebre dugott kézzel sétáltam a járdán, nem volt erre nagy forgalom, néha egy-egy autó, néhol emberek sétáltak, beszélgettek a kertekben, volt aki füvet nyírt, volt aki kerítést festett, vagy gyomlált, vagy amihez épp kedvük szottyant. Meg kell hagyni, jó kis környék volt. Olyan családias. Tetszett nekem. Főleg ez a nyugis légkör. El tudtam volna képzelni egy ilyen helyen süttetni a hasam... habár egyedül már nem is annyira...

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 03, 2013 11:17 pm

Úgy gondoltam, hogy egy kicsit kijövök sétálni Faith-el, így babakocsiba raktam, és már útnak is indultunk. Nem voltam a legjobban, már jó ideje nem pihentem eleget, de ez van nincs mit tenni. Faith-re, és rám is fért már egy kis friss levegő. Legalább addig is alszik, míg a babakocsiba van, mivel nem sokat aludt az éjszaka.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 03, 2013 10:35 pm

...

A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje

Chicago utcái