Share | 

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 04, 2013 8:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Jó volt végre egy kicsit kiszabadulni a szabadba. Már rég nem tettem ilyen sétát erre. Jó messzire mentem a babakocsival, már bő egy fél órája sétáltunk. Úgy gondoltam, hogy ez egy kicsit legalább fel fog frissíteni egy kicsit, mert szép szóval is mondva hulla fáradt voltam. Jó páran lézengtek az utcán, mindenki kijött amint kisütött a nap. A nap szépen sütött, a szél enyhén fújt, pont jó volt. Talán kicsit el is gondolkoztam a dolgokon, mikor ugyanis sikerült félrelépnem, és éreztem, ahogy a bokám megrándul kissé, és hátraesek. Csak hogy nem a földre estem, hanem egyenesen valakinek a karjaiba.
Vissza az elejére Go down

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 04, 2013 3:30 pm

(...kezdet...)

Chicago... Hogy mi hozott ide? Ami mindenhová vitt, az elmúlt időkben. Munka. Bár nem élvezetből érkeztem, de ahhoz képest egészen tűrhetően elvoltam itt. Nagyváros. A belváros, és a külváros is kifejezetten jól nézett ki, bár a belváros pörgős rendje jobban bejött, de a munkám miatt a külvárosba kényszerültem hétköznapokon. Építkezés. Na nem bántam, jó volt csinálni, jó munka, jó légkör, jó levegő, és nem trombitált senki a fejünkön. Na jó... a szomszédok nem szerettek minket, de mivel az én "fegyverem" a ceruza volt, és nem a kalapács, engem aztán nem kell bántani. De a többi munkásért annyira nem voltak oda. Ma is volt egy kis haccacáré, az egyik szomszéd gyerek viccesnek találta hogy összekutyul ezt-azt az építkezés területén, ezzel borsot törve a munkások orra alá. Mit ne mondjak, senki nem értett vele egyet...
Talán ezért is jött a kedv belém a munka végeztével, hogy mielőtt hazafelé veszem az irányt, vagyis... arra, ahol jelenleg ideiglenesen lakom, tenni akartam egy sétát a környéken. Kicsit szellőztetni a fejem. Nyugisan. Az a legjobb idegnyugtatónak, jelenleg így éreztem.
Némán, zsebre dugott kézzel sétáltam a járdán, nem volt erre nagy forgalom, néha egy-egy autó, néhol emberek sétáltak, beszélgettek a kertekben, volt aki füvet nyírt, volt aki kerítést festett, vagy gyomlált, vagy amihez épp kedvük szottyant. Meg kell hagyni, jó kis környék volt. Olyan családias. Tetszett nekem. Főleg ez a nyugis légkör. El tudtam volna képzelni egy ilyen helyen süttetni a hasam... habár egyedül már nem is annyira...

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 03, 2013 11:17 pm

Úgy gondoltam, hogy egy kicsit kijövök sétálni Faith-el, így babakocsiba raktam, és már útnak is indultunk. Nem voltam a legjobban, már jó ideje nem pihentem eleget, de ez van nincs mit tenni. Faith-re, és rám is fért már egy kis friss levegő. Legalább addig is alszik, míg a babakocsiba van, mivel nem sokat aludt az éjszaka.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 03, 2013 10:35 pm

...

A poszt írója Sponsored content
Elküldésének ideje

Chicago utcái