Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Szófia - Hotel - Tatia szobája

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Szófia - Hotel - Tatia szobája Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Kedd Júl. 31, 2012 12:01 pm
Ugrás egy másik oldalra
Utcák

Hogy mennyi idő kellett, hogy összepakoljak? Nem sok, emberi sebességgel is csak 15 perc. Minden cuccom a bőröndökben, semmit nem hagyok itt magamból, mintha nem is jártam volna itt. Szokásommá vált már a hosszú évek alatt a költözködés, a meneküléshez elengedhetetlen volt, így meg sem kottyant egyetlen mozzanata sem a pakolászásnak. Csak azt bántam, hogy nem találtam meg a lányomat, viszont kaptam róla információkat, ahogy azt is megtudtam, hogy a volt férjem él és virul. Milyen jó nekem!
Nem is tötyörésztem tovább, becsukva magam mögött az ajtót elhagytam a szobát, egy perccel később pedig a hotelt is. Bele sem akartam gondolni, hogy ismét Mystic Fallsba megyek, elvégre néhány hete csak eljöttem onnan fejszellőztetés címszó alatt. Most mégis visszamegyek, de újra olyan leszek, mint amikor pár hónappal ezelőtt ezer év után látogattam meg a kisvárost. Makacs, gonosz, kegyetlen és véres.

Tatia birtoka ;; Hálószoba
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Szófia - Hotel - Tatia szobája Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 23, 2012 3:35 pm
Ugrás egy másik oldalra
Elment. Végre eltűnt a szemeim elől, így mint valami lufi eresztettem le és fújtam ki a tüdőmben ragadt levegőt, hogy aztán újra hatalmas sóhajjal juthassak az oxigénhez. Most már tudtam, mi hiányzott eddig az életemből: egy exférj. Csodálatos, pazar, egyszerűen isteni. Nem is alakulhatott volna jobban, beteszem a lábam a hazámba, hogy egy kicsit kiszellőztessem a gondolataimat és kiürítsem a fejem, erre a harmadik illető, aki szembejön velem, az a volt férjem. Kell ennél több? Nem, ez éppen elég lenne az idegösszeroppanáshoz is, de én ettől erősebb vagyok, megbirkózom ezzel is. Ahogy már ezer éve minden egyéb mással. És emiatt még inkább vissza kellett térnem a régebbi önmagamhoz. Érzelmek nélkül, akárcsak egy kőszikla. Menni fog ez, eddig is ment, most miért ne menne? Főleg így, hogy semmilyen zavaró, inkább csak erősítő tényező van a közelemben.

***

Csak úgy peregtek a napok és én egyre jobban éreztem magam. Felszabadult voltam, kedvemre vadászgattam és szórakoztam, élveztem az életemet úgy, mint régen. Senki olyannal nem találkoztam, aki elvehette volna a kedvemet akármitől is, ha nem volt jó társaságom, hát csináltam magamnak. Erre jó az elbűvölő mosoly, a bájos arc és a ravasz tekintet. Kedvemre használhattam akármelyiket és én így voltam önmagam.
Azt hittem, már semmi sem árnyékolhatja be az ittlétemet. Cedric-kel sem találkoztam, Místic Fallsról sem hallottam semmit - bár mit is hallhattam volna Kelet-Európában egy amerikai kisvárosról? - egészen addig, mígnem egyik hajnal betérve a szobámba egy boríték hevert az ágyamon. Ki akar velem levelezni? Érdekes.
A borítékom mily meglepő, de az én nevem állt és emiatt önkéntelenül is felrémlett bennem, amikor én hagytam Niknek ugyanígy egy levelet. De ő nem tudhatja, hogy hol vagyok.
Mint kiderült, ő nem is, ám Esther igen. Egy meghívó volt egy bálra, amit ő fog adni nem is olyan sokára és szeretné, ha megjelennék. Hogy menjek vissza a városba azok után, hogy itt milyen felszabadult lehetek? Viszont valami azt súgta, hogy el kell mennem erre a bálra, legalább erre az időre térjek vissza. És mivel általában szerettem a megérzéseimre hagyatkozni, erősen koncentráltam Estherre. Tudtam, hogyha elég erősen gondolok rá, akkor meghallja, amit üzenni akarok neki.
~ Ott leszek a bálon, amúgy is beszélnünk kell valamiről. A mi kis titkunkról. De Niklausnak ne mondd meg, hogy most hol vagyok. Nem kell tudnia róla. ~
Kinyitottam a szemeimet, remélve, hogy megkapta a fejben továbbított üzenetemet. Ezután már csak annyi dolgom volt, hogy ledőljek egy kicsit aludni, hiába nem voltam álmos, tennem kellett a bőröm szépségéért. De már kora délelőtt ismét talpon voltam, hogy sétáljak egyet. Ismét szükségem volt egy kis friss levegőre.

Utcák
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Cedric Nikolaj Georgiev
Keresem :
♢ they want me
Szófia - Hotel - Tatia szobája 21827752
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
♢ mostly mystic falls
Hobbi & foglalkozás :
♢ suck your blood



A poszt írója Cedric Nikolaj Georgiev
Elküldésének ideje Pént. Júl. 20, 2012 10:40 pm
Ugrás egy másik oldalra
Cedric & Tatia

Ez nem az a pillanat, amikor be kellene vallanom, hogy mit tudok és mit nem. Előbb-utóbb maga is rájön. Emberi életünkben három évvel volt fiatalabb tőlem. S ha azt a kort nézzük, amit a testünk üzen másoknak, akkor most sem lehetne több közöttünk mint 5-6 év. Hamar rá fog jönni, ez hogyan lehetséges. Vámpírok akkoriban csak az újvilágban léteztek. Ami ugyebár innen többezer kilométerre van. Nem, jobb ha sosem tudja meg mi történt annakidején. Ez már végképp az a pont, amit nem kell felfedni. Vannak olyan titkaim, amiket nem fogok elmondani.
Most is csak mosolyogni van kedvem. Felfrissít ez a kis vitatkozás. Talán igaza van és köszönetet kellene mondanom neki, hogy élhetek. De kevésbé szeretem ezt az életet, mint amennyire várom a halálomat. Nem biztos, hogy ezt választottam volna, ha azon a sötét éjjelen megkérdeztek volna. Az egész létezésem mintha most érné el a csúcspontját. Tatia persze akarhat bármit, de azt sajnos hiába várja, hogy megint eltűnjek az életéből. Túlságosan élvezetes játékot remélek.
Végighallgatom az okfejtését, de valójában nem különösebben érdekelnek a magyarázatai. Ellentmondásos számomra. Miért barátkoztam volna a menyasszonyommal, ha nem azért hogy könnyebbé tegyem számára az elkerülhetetlent? Azt hittem a szökése után meg fogja látni a valóságot az életünkben. Kedveltem őt és örültem, amikor kiválasztották a szüleink. Én megtanultam szeretni őt, ő viszont sosem látta, hogy a büntetést nem arra szabta ki, aki a bűnt ellene elkövette. Az esküvőnk napjára most is örömmel gondolok. Életem talán legszebb napja volt. Utána békén hagyni? Azt nem is értem.. felfoghatatlan a gondolatmenet számomra. De azért jókat bólogatok, hogy azt higgye egyetértek. Vagy feltételezze, hogy valami hasonlót gondolok.
-Azért van valami perverzió abban, hogy te az én véremet hordoztad magadban mielőtt elhagytál és most én hordozom magamban a tiédet. Hát nem érdekes?
Elindulok végre a folyosón. Ez a beszélgetés máris tovább húzódott, mint terveztem.
-Még valami. Egy szóval sem említettem, hogy szeretnélek. Számomra meghaltál akkor, amikor elszöktél. Engem nem ráz meg a látványod. Nem ígérem, hogy nem látsz többet. Ez az én városom ne feledd. És sose mondd, hogy soha.
Megemelem nem létező kalapomat és otthagyom végre a nőt, akire egyetlen árva gondolatot sem kellene vesztegetnem. Hazugság persze, hogy nem érzek iránta semmit. Ezt én is tudom és ő is tudja. mégis olyan jól esett megcáfolni. Ezer év alatt nem voltam magányos. De kétségtelen, hogy senki sem mozdított meg bennem valamit úgy, mint ő.
Lépteim lassúak, amíg eltávolodom az ajtótól. A folyosó végén kanyarodok csak a lépcsők felé, ahol már nem kényszerít semmi sem a végtelen lassúságra. Komor árnyként tűnök el az éjszakában.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Szófia - Hotel - Tatia szobája Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Pént. Júl. 20, 2012 10:08 pm
Ugrás egy másik oldalra
Cedric & Tatia

- Tényleg nem, hiszen akkor még vámpírok sem voltak. De elárulok neked egy apró titkot amit már vagy tudsz, vagy nem: ha én nem vagyok vámpírok sincsenek. Az én vérem kellett ahhoz, hogy megteremtődjenek, úgyhogy akár köszönetet is mondhatsz, hogy tengődhetsz a világban és utánam sóvároghatsz. Ha én nem lennék, mindketten halottak lennénk. - Fogalmam sem volt, tud-e erről az egészről. Ha nem tudott, akkor most már tud. Bár jobban belegondolva Esther egykori varázslata csap csapád volt a világra. Az emberekre biztosan, talán még magukra a vámpírokra is. Akárhogy is nézzük, nem olyan könnyű ilyen hosszú időn át létezni, fáradtságos munka ez. De még mindig jobb, mint egyszerűen csak meghalni.
Most egyáltalán nem volt igaza. Tagadtam, hogy szerettem volna, mivel így volt. Soha nem éreztem iránta azt, ami miatt egy egész életet le tudtam volna élni vele vagy boldogan a karjaiba fordulva, mosolyogva elaludni. Nem, ilyen érzés hosszú távon bennem soha nem élt, esetleg a lányunk fogantatásának éjszakáján, máskor nem. Tisztában voltam azzal, hogy nem éltem át vele olyasfajta szerelmet, mint Klaus-szal és nem is fogok. Nem őrültem meg, képes voltam érzékelni, hogy mit éreztem iránta régen és hogy mit érzek iránta most. Ha azt nézzük, semleges volt számomra. Eddig azt hittem, hogy halott volt, eszembe sem jutott, esetleg csak akkor, amikor a lányomra gondoltam. Egy-két ilyen alkalommal az ő emléke is bevillant a fejembe, de csak arra tudtam emlékezni, hogy túlságosan akart engem. Úgy tűnik, ez nem változott.
- Barátok voltunk. Azt hittem, hogy ha hozzád megyek megúszom ennyivel és utána békén hagynak, de nem így történt. Így is túl sok időt bírtam ki veled, ám igazad van. Hamarabb el kellett volna szöknöm, akkor talán még boldog is lehettem volna. Azt hitted, hogyha megpróbálsz a tulajdonodként kezelni, akkor veled maradok. Tévedtél és most is tévedsz. Nem leszek a Tiéd, drága Ced. - Gúnyosan ejtettem ki a nevét, ezzel nyomatékosítva, hogy mit is gondolok. És az, hogy még mindig Georgiev-nek hívott, na az tényleg rosszul esett. Nem ez volt a nevem, akárhogy is szerette volna ezt hallani. Emberkoromban, házasságunk alatt köteles voltam ezt használni, de azóta soha, még annak a gondolata sem fordult meg a fejemben, hogy engem így hívjanak.
- A múltban élsz, Cedric. Rá kellene jönnöd, hogy eltelt ezer év és tovább kellene lépned. Nem kellene szeretned, én sem teszem. Semmi közünk egymáshoz. - Vállat vontam, szavaimat pedig komolyan gondoltam. Tényleg nem kellene, hogy közünk legyen egymáshoz, ennyi idő után miért ne élhetnénk szépen, csak úgy magunknak az életünket? - Most menj innen. Nincs kedvem tovább cseverészni veled, így is elrontottad a napomat azzal, hogy életben vagy. A soha viszont nem látásra. - Még integettem is neki, senki nem mondhatja rólam, hogy nem vagyok udvarias.


A hozzászólást Tatia Petrova összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 23, 2012 3:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Cedric Nikolaj Georgiev
Keresem :
♢ they want me
Szófia - Hotel - Tatia szobája 21827752
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
♢ mostly mystic falls
Hobbi & foglalkozás :
♢ suck your blood



A poszt írója Cedric Nikolaj Georgiev
Elküldésének ideje Pént. Júl. 20, 2012 9:47 pm
Ugrás egy másik oldalra
Cedric & Tatia

Tudhattam volna, hogy megkérdőjelezi majd az épelméjűségemet. Sajnálatos tény, de be kell látnom, hogy kedvenc feleségem sem különbözik a többi nőtől. Ha valamit nem akarnak elfogadni, akkor a legegyszerűbb utat választják. Ostobaságnak nyilvánítják, mintha ettől megoldódna bármi is. Valószínű, hogy nem vagyok egészen normális. Elvégre sosem voltam. De most hogy ezt nyilvánvalóan elfogadom változott valami? Semmi a világon. Még mindig őt akarom. Jóban-rosszban.. ahogy megesküdött rá. *
-A vámpírokban sem hittünk.. s lásd mire mentünk vele. – igyekszem rávilágítani a helyzet abszurditására. Két túlvilági lény bájcsevelyeg arról, hogy mi létezik és mi nem. Az emberi történelem szerint mi csak legendák vagyunk, akik nem léteznek. Aki hisz a vámpírokban, az könnyen elmeosztályra kerülhet. De mi cáfolunk mindent. Vámpírok bizony léteznek. Miért ne lehetnének egyszarvúk is? Csak mert még nem láttuk őket? Pont ennyire valószínű, hogy sikerrel járok majd. Jobban ismerem, mint bárki, mert ismertem emberként. Az átváltozás csak erősebbé tehette azt, aki volt. Mássá nem. Halott test nem képes változni. Bizonyára ezért nem tudok szabadulni tőle még most sem. Az emberi szívem őt szerette.. a vámpíré sem képes másra.
-Túl hevesen tagadod a múltat kedvesem. S ahogy akkor sem értettem, most sem értem. Ha annyira nem szerettél, miért csak az esküvő után szöktél meg? A lehetőséged megvolt akkor is.. elég időt töltöttél velem előtte. Ha menni akartál volna, nem tartalak vissza. Talán még segítettem is volna neked, hisz éppoly gyerek voltam, mint te magad. De te nem akartál. Vártad az esküvőt és te is pontosan tudod, hogy az enyém akartál lenni. A gyerekes kis lázadásod ezen semmit sem változtat. De igazad van, régen volt. Ám tudod, a történelem ismétli magát. Talán éppen ezer évenként. -
Nem akarok vitába bocsátkozni, hiszen látható teljesen értelmetlen. Tatia tagadja a múltat oly vehemensen, ami már nekem is túlzottan feltűnő. Még most sem tudja elfogadni a saját döntéseit. Persze nem igaz, hogy elengedtem volna.. legfeljebb vele tartottam volna, de sosem engedem ki a karomból. Nekem teremtetett és nem mondok le róla. Épp eleget szórakozhatott nélkülem az újvilágban.
Arrébb lépek az ajtótól, mert jelenleg semmi sem tart vissza. Szomjas vagyok, s az illata megőrjít. Az ösztöneim szinte tombolnak. Éhség, vágy.. két erőz érzelem, mely nem fér meg egymás mellett. Nem állnék meg újabb szavakra, ha nem tartóztatna vissza az első lépés után. De csak visszafordulok, hogy egy mélyen szántó pillantással nézzek végig rajta. Bólogatok a Petrova név hallatán. Hisz tudom, így nevezi magát. Újabb önbecsapás lehet a részéről. Újabb tagadás.
-Most melyik mesét is nézi Lady Georgiev? – Sosem fogom Petrovának nevezni. Amikor hozzámjött megkapta a nevemet. Számomra ez sosem fog megváltozni. Nem várok választ a kérdésemre. Költői megjegyzésnek szántam, hátha lassacskán észreveszi, hogy nem én látok zavarosan a jelent, hanem ő takargatja lepel alá a múltat. Mi összetartozunk, immár örökre. Akár elfogadja, akár nem. Az örökkévalóságban ezer év nem több, mint egy nap egy embernek. És én ráérek..
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Szófia - Hotel - Tatia szobája Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Pént. Júl. 20, 2012 9:17 pm
Ugrás egy másik oldalra
Cedric & Tatia

Ha ember lettem volna, minden bizonnyal a szemeim is könnybe lábadtak volna. Én értettem félre, vagy tényleg elhatározta, hogy megszerez magának? Ezt mégis hogy gondolta? Régen sem sikerült neki, akkor, amikor még befolyásolható kislány voltam, hát pont most jönne össze? Mert nagyon sok minden volt jellemző rám, de az nem, hogy hagyom magam csak úgy rángatni. Az nem érhetett hozzám, akinek nem vágytam az érintésére, az beszélhetett velem így, akinek nem engedtem. És neki ezt nem hagyhattam.
- Úgy látszik, a korral egyenesen arányos a hülyeség, de ha jobban belegondolok, még az ábrándok kergetése is. Már csak az hiányozna, hogy elkezdj hinni az egyszarvúakban. - Lebiggyesztett ajkakkal figyeltem arcát, de dühített, hogy komolyan azt hitte, hogy megkaphat. Majd ha piros hó esik és a Mikulás meglátogat, hogy költözzek hozzá. Akkor esetleg. Addig soha, semmilyen körülmények között. Tény, hogy egyszer elcsábított, de az az egy éjszaka vajmi kevés idő azt nézve, milyen hosszú ideje élünk már. Mint csepp a tengerben, vagy porszem a sivatagban.
- Ha már ilyen szépen eléldegéltél, mint valami szellem, egyvalamit jegyezz meg: én sohasem voltam a tiéd, most sem vagyok és nem is leszek. Nem szerettelek és nem is foglak. Ezzel vége is a történetnek. Csak mert kényszerítettek, hogy ezer évvel ezelőtt hozzád menjek, az nem változtat semmin. - Hangom magabiztosan és élesen csengett, nem tudtam, milyen reakciót fogok kiváltani belőle. Ha engem akar... akkor még érezhet valamit irántam. Esetleg csak bosszút akar állni rajtam, hogy túljártam az eszén és elhagytam. Akármelyik variáció is legyen érvényben, bennem emberére talált.
Indulni készült, láttam a mozdulatain. Ennyi lett volna? Bejelenti, hogy él, kellek neki és majd összefutunk? Ez nem is lett volna probléma, csak a szavai. Ismét azok húzták fel az agyam. - Petrova. A nevem Petrova. - Szépen kihangsúlyozva ejtette ki a nevemet, ellentmondást nem tűrve. Én már nem vagyok a felesége. Lehet, hogy sohasem váltunk el, de ezer év az ezer év, akárhogy is nézzük.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Cedric Nikolaj Georgiev
Keresem :
♢ they want me
Szófia - Hotel - Tatia szobája 21827752
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
♢ mostly mystic falls
Hobbi & foglalkozás :
♢ suck your blood



A poszt írója Cedric Nikolaj Georgiev
Elküldésének ideje Pént. Júl. 20, 2012 8:58 pm
Ugrás egy másik oldalra
Befejezem a pásztázást. Szinte mindent láttam, amit akartam. Épp oly gyönyörű, ahogy a fejemben élt eddig. Sajnos épp elutasító is. Mit is vártam? Valójában semmit. Csak látni akartam a szemeit, amikor rájön, hogy még mindig élek. Én akartam tudatni vele. Nem mondom, hogy annyira jó a pillanat, mintha hájjal kenegetnének. De most annak is tudok örülni, hogy még mindig nem vagyok közömbös számára. S mi, a valóságtól elrugaszkodott, pokolbéli teremtmények tudjuk az igazságot. A szerelem és gyűlölet édestestvérek. S az akaratok harca az, ami befűszerezi mindkettőt.
Nem rajongok azért a stílusért, amit velem szemben használ. A szándékos rosszindulat süt belőle s ha nem hinném azt, hogy csak játszik velem, komolyan sértve érezném magam. Nah, nem mintha az sokat számítana. A megrebbenő szempillák láttán hervad le a mosolyom. Nem akarom tudni kire rebegtette előzőleg. Látszik jól megtanulta.. ezer év.. túl sok, hogy ne találjak benne több okot a dühöngésre.
-Nem róhatom fel egy ilyen öreg nőnek, ha szelektív a memóriája. – Pimaszságért bizony nem kell a szomszédba mennem. Van nekem is elég belőle. S minden játékhoz két játékos kell.
-De emlékeztetnélek, hogy volt idő, amikor csüngtél a szavaimon. S volt, amikor a számon is. – Szándékosan emlegetem fel azt, hogy nem mindig mutatkozott előttem Tatia ennyire ridegnek. Ismerem azt az oldalát is, amikor a szenvedély elborítja csábos testét.
-De jólvan.. MOST nem zavarlak nagyon. – Ellöktem magam végre az ajtófélfától. De csak azért, hogy közelebb lépjek hozzá.
-Hogy mit is akarok? Hűű nekem is akadozik a memóriám. – elgondolkodó arcot vágok, mintha nehezemre esne észben tartani mit akarok. De nem játszom sokáig, csak néhány pillanatnyi szünet, mielőtt felölteném legkomiszabb mosolyomat.
-Jah igen! Téged akarlak! – játszom ki a kezemből az adu ászként söprő kártyát. Felesleges lenne eltitkolnom a szándékaimat. Mindig szerettem nyílt pakliból játszani. Felemelem a kezem és ha nem húzódik el előlem, akkor ujjaim hegye fog végigsiklana selymes arcbőrén.
-De ne aggódj, nem rabolom tovább az idődet. Hisz tudod, az idő a legutolsó, ami közénk állhat már. Ezer évet kaptál tőlem, újabb ezret már nem hagyhatok. De néhány órán nem fogunk összeveszni. Számíts rám drágám! Ideje, hogy eszedbe jutassam, hogy a feleségem vagy. – Nem eltervezett monológot adtam elő, inkább a még mindig meglepettnek tűnő arca váltotta ki belőlem a szavaimat. Tetszik a gúnyolódós pimaszsága. Sokkal jobban teszik, mint anno naiv lányként.
-Jah és az, hogy még mindig élek, csak annak köszönhető, hogy remek vadász vagyok. – Nem az önfényezés jár most a fejemben, inkább egy óvatos figyelmeztetés, hogy nem menekülhet előlem még egyszer. Önként tette a lábát erre a földre. Visszatért ide, ahol én éltem és élek. Ez az én területem!
-További kellemes estét.. Mrs. Georgiev..– könnyedén kifigurázott úri mozdulattal hajbókolok, szinte válaszként a gúnyos mosolyára. S ha nem tart vissza, akkor hamarosan el fogom hagyni a hotelt.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Szófia - Hotel - Tatia szobája Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Pént. Júl. 20, 2012 8:28 pm
Ugrás egy másik oldalra
Cedric & Tatia

Szám megrándult szavai hallatán. Tényleg, való igaz, hogy nekem is régen egy sírban kellene feküdnöm, mégsem így történt. Egyike vagyok a legöregebb vámpíroknak, de ahogy elnézem, ő is. Mikor változhatott át? 25, esetleg 26 évesen? Tény, hogy arca férfiasabb lett, ahogy láthatóan a teste is, de miért gondolkozok én ilyeneken? Egyetlenegy gondolatnak szabad most a fejemben járni: mi a fenét keres ő itt?
Nem akartam látni, mégis a szemeibe meredve bámultam őt. Láttam, hogy végigsiklik rajtam a tekintete, ha tűvel szurkálták volna ki a szememet, még akkor is észrevettem volna. Jobban belegondolva csak a felesége voltam, ennyit megengedhetek neki, bár én nagyon szívesen eléldegéltem volna úgy még ezer évet, hogy nem látom őt. Esetleg a Pokolban, de ott már úgyis mindegy lett volna. A mardosó lángok mellett már el tudtam volna viselni a volt férjem jelenlétét is, meg sem kottyant volna. Így viszont kissé más volt.
- Ezer évvel ezelőtt sem tudtunk normálisan beszélni egymással, ez miért változott volna? Sajnálatos módon nem hiszem, hogy azóta lenne közös témánk, szóval mondd el mit akarsz és hagyj békén. - Szépen pislogtam rá, mintha egy kislány lennék, aki cukorkát kér az anyukájától. Most talán még ezt is bevállaltam volna, de örömmel tisztáztam, hogy sikerült megtartanom a stílusomat akármennyire is meglepett, hogy Cedric itt állt előttem. Mert meglepett, ez tény. Nagyon is, nem is tudom, min lepődtem meg utoljára ennyire.
Kérdésére viszont nem adtam normális választ, semmi köze nem volt hozzá. Nem vártam senkit, de erről neki nem kellett tudnia. Ő nem az apán, hogy minden lépésemről beszámoljak neki. - Legyen annyi elég, hogy mindenkit, csak Téged nem. - Szúrtam oda egyet mosolyogva. - Bevallom, kissé elképedtem. Vámpírrá változtál és még mindig élsz. Nem semmi teljesítmény. - Ajkaim kissé elismerő grimaszba ráncolódtak, de nem annyira, hogy ez komoly is legyen. Inkább ez is gúnyosra sikeredett.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Cedric Nikolaj Georgiev
Keresem :
♢ they want me
Szófia - Hotel - Tatia szobája 21827752
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
♢ mostly mystic falls
Hobbi & foglalkozás :
♢ suck your blood



A poszt írója Cedric Nikolaj Georgiev
Elküldésének ideje Pént. Júl. 20, 2012 8:11 pm
Ugrás egy másik oldalra
Kénytelen vagyok engedni a szeszélyeinek. Ez nyilvánvaló számomra ebben a percben, amikor szoborként támasztom tovább az ajtaját. Ezer év nekem elég volt ahhoz, hogy megtanuljam uralni az indulataimat. Várok, mert nem tehetek mást. A gondolataim persze szárnyalnak. Egyik pillanatban még azt látom a fejemben, ahol berúgom az ajtót, mely faforgácsként mállik szét az erőmtől, és hajánál fogva kapom a markomba, hogy végre megmutassam ki az úr a háznál. A másikban pedig már azt látom, hogy mosolyogva nyit ajtót, azzal az örömmel, amivel közös életünk első évében nézett rám. Törtnyi gondolatfoszlány sem kell ahhoz, hogy lássam hosszú combját a derekamra fonódni. Nők! Átok és áldás egyszerre.
A kilincs lassan mozdul, szinte sejtem hogyan erőlteti magát erre a lépésre. Érzem a fájdalmat, mely elönti testemet. Azt akartam mindig, hogy szeressen. Semmi mást. Élesen szívom be a levegőt, hogy tudatom mélyére száműzzem a felesleges érzelmeket.
A könnyelmű kijelentésre, mely fogad most, széles vigyorra szaladnak ajkaim. Hát nem lenyűgöző a kedvessége? De az, szinte élvezem. Magam sem tudom már, hogy ez még szerelem, vagy már csak mazochista megszállottság.
- Ahogyan te sem édesem. -vonom meg a vállaimat egyszerűen. Ez egy olyan tény, amit nem lehet tévesnek ítélni. Mindketten élünk, ez nagyon jól látható. Márha ezt az életet annak lehet nevezni. Szerintem csak örök purgatórium.
Pillantásom lassan siklik végig alakján. A nedves haja alapján feltételezem, hogy most jött a zuhany alól. Erről árulkodik illata is, mely rögtön az orromba illan és elkábítja érzékeimet. Mégis fel van öltözve. Úgy vélem készült valahová, vagy várt valakit. Nem engem. Újabb nyilallás. Mintha égő parázson sétálgatnák. Látom finom vonalait, mely arra teremtetett, hogy a kezembe simuljon. Érzem, ahogy a pupilláim kitágulnak a sürgető vérem nyomán. Meg kell erőszakolnom az arcizmaimat, hogy ott maradjanak a komisz mosolyban.
-Úgy gondoltam ezer év után talán tudunk egymással kommunikálni normálisan. -újabb hanyag mozdulat, mintha csak unalomból állnák az ajtaja előtt. Elkapom a fejem az alakjától és körbepillantok a szobában. *
-Vagy épp valaki mást vártál? - Nem tudom félretenni a szorongató érzést. Eszméletlen! Ezer év után is féltékeny vagyok, ha Tatiáról van szó.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Szófia - Hotel - Tatia szobája Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Pént. Júl. 20, 2012 7:53 pm
Ugrás egy másik oldalra
Mély levegőt vettem, de csak nagyon halkan. Mintha bujkáltam volna valaki elől és nem engedhettem, hogy megtaláljon. Talán így is volt. Már régen sem akartam, hogy Cedric megtaláljon, most miért akarnám? Azért szöktem el tőle, mert nem akartam vele lenni, ez pedig semmit sem változott. Nem szerettem őt, elvégre egyszerűen rám kényszerítették. Ha tetszett, ha nem, vele kellett volna leélnem az életemet. Hát ez nekem nem tetszett.
Egyszer csak megszólalt. Ha csak megőrültem volna, akkor tudna beszélni? Az már nagyon magas fokú őrületre utalna, ebben biztos vagyok. De nem, nem hiszem, hogy csak képzeltem. Ezer év megviseli az ember idegrendszerét, de nem ennyire. Nem annyira, hogy a volt férjét lássa a szobájának ajtajában. Kizárt.
Újra szavak hagyták el a száját, én pedig újra kénytelen voltam jó mélyen a tüdőmbe szívni a levegőt. Ebben a pillanatban még a lélegzetvétel sem esett jól, az ajtófélfába kapaszkodva kellett a kilincs felé fordulnom. Régen nem éreztem már így magam, magabiztosságot kellett az arcomra erőltetnem, hiszen szembe akartam nézni vele. Lassan csúsztattam a kilincsre a kezem, óvatosan lenyomtam azt, közben pedig felkészültem arra, hogy a szemeibe nézzek. A kíváncsiságom sokkalta nagyobb volt, mint az az érzés, hogy látni sem akarom. Ez fog a sírba vinni, most már biztos.
- Te nem lehetsz életben! Már réges régen a föld alatt kellene porladnod. - Jelentettem ki egyszerűen, nagyjából nyugodt hangon. Csak én tudhattam, hogy nem éppen voltam az. Pedig nem féltem tőle, nem tudott volna bántani. Emiatt néztem a szemeibe, amikor feltettem a kérdésemet.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Cedric Nikolaj Georgiev
Keresem :
♢ they want me
Szófia - Hotel - Tatia szobája 21827752
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
♢ mostly mystic falls
Hobbi & foglalkozás :
♢ suck your blood



A poszt írója Cedric Nikolaj Georgiev
Elküldésének ideje Pént. Júl. 20, 2012 7:29 pm
Ugrás egy másik oldalra
Sosem voltam türelmes ember. Miért lettem volna türelmes vámpír? Az alig fél percet, ami eltelt az ajtónyitásig óráknak éreztem. Majd ezer éve várok már. Néhány percnek nem kellene számítania, mégis bosszant minden elvesztegetett pillanat. Az ajtó végül mégis feltárult előttem és szembenézhettem a nővel, aki minden törvényt tekintve a feleségemnek számít még mindig. Elvégre sosem váltunk el. S a halál sem választhat el tőle. Nem tudom visszafogni a komisz vigyoromat, mely az arcomra kúszik láttára. A csodálkozó, meghökkent arcát látni több mint mulatságos.
Ó drága szerelmem! Semmit sem változtál!
A gondolat úgy tör utat elmémben, mintha csak tegnap váltunk volna el. Ugyanaz az arc, ugyanaz a szempár, alak és ugyanaz a harag. Édes lesz minden pillanat, amit vele tölthetek. Ám a gondolatnál több időm nincs gyönyörködni benne, mert villámgyorsan rám vágja az ajtót. Ami persze hangosan dörren mellettem. Pillantásom a vállamra siklik, majd fel kell emelnem a kezem, hogy leseperjem az ingem válláról az a néhány szálkát mely beteríti. Észre sem vettem, hogy a nyíló ajtóra rámozdultam. Elveszi ez a nő az eszemet. Letisztogattam a vállamat, majd újra kopogtam egyet. Tudtam, hogy ott van az ajtó mögött. Szinte éreztem az illatát.
- Nem gondolod drágám, hogy ennyi év után kedvesebben is üdvözölhetnél?
Tettem fel a nagyon egyszerű kérdést, teljesen nyugodt, szinte hűvös hangon. Annyira uralkodtam az érzéseimen, mintha egy sült hal lettem volna. Jobb, ha azt hiszi, hogy már nincs felettem hatalma.
- Mi lenne, ha beengedél és beszélgetnénk kicsit?
Próbálkoztam újra. Tudom, hogy hallja, amit mondok. Értem én, ha utálni akar.. de sosem adtam okot arra, hogy féljen tőlem.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Szófia - Hotel - Tatia szobája Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Pént. Júl. 20, 2012 7:15 pm
Ugrás egy másik oldalra
Kopogtak. Ki lehet az ilyenkor, egyáltalán ki keres engem? Senki nem tudja, hogy itt vagyok, Mystic Fallsban pedig valószínűleg senkinek sem hiányzok annyira, hogy utánam jöjjön és visszarángasson a városba, mert nélkülem nem élet az élet. De akkor mégis ki lehet? Talán ki kellene nyitnom az ajtót, hogy megtudjam.
Felálltam hát az ágyamról, ahol eddig hasaltam és lassan az ajtóhoz lépdeltem. Minek siessek, ha nem várok senkit? Ám amikor kinyitottam az ajtót és megláttam, ki áll velem szemben, rögtön kérdőre vontam magam, hogy miért is mentem én ajtót nyitni? Nem kellett volna.
Cedric állt előtte. Hogy lehetséges ez egyáltalán? Annyira váratlanul ért a jelenléte, hogy szemeim kidülledtek, szemöldökön az égbe szaladt, arcom mimikájának hirtelen változásától szinte megszédültem. Egy másodpercembe telt, hogy újra becsukjam az ajtót, vagyis inkább becsapjam. Ez lehetetlen... Erin éppen az előbb mondta, hogy ő meghalt. Mindenki úgy tudta, hogy halott! Majdnem ezer éve a föld alatt kellene lennie!
Nekidőltem a fának, mintha csak agy nyomatékosítottam volna, hogy nem nyitom ki újra az ajtót. Lehet, hogy csak szimplán megőrültem és képzelődöm. Igen, biztosan megőrültem. Ha pedig így van és ez az alak csak egy lidérc volt, akkor úgyis eltűnik. Ha pedig nem, de erre gondolni sem akartam... akkor sokkal jobb lesz, ha az ajtó különböző oldalán állunk.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Cedric Nikolaj Georgiev
Keresem :
♢ they want me
Szófia - Hotel - Tatia szobája 21827752
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
♢ mostly mystic falls
Hobbi & foglalkozás :
♢ suck your blood



A poszt írója Cedric Nikolaj Georgiev
Elküldésének ideje Pént. Júl. 20, 2012 7:02 pm
Ugrás egy másik oldalra
~Hotelek~
*Morgott magában, ahogy a léptei végigvitték a folyosón. Kívülről nézve lassúdad, komótos léptekkel halad végig a szőnyeggel takart kövön, de csak ő tudhatta, hogy a szándékos tempó a megtévesztés része. Egy pillanat alatt ott állhatna a megfelelő ajtó előtt. *
-Tatia.. * surrant ki a szó a merevre feszült ajkak között. Meg sem tudta volna már mondani mióta nem látta a nőt. Hány év telt el azóta, hogy megszökött? Rengeteg. Az első időkben a haragja miatt nem akarta látni, utóbb azért, mert halottnak hitte. S most, hogy tudja él és itt van a közvetlen közelében, már nem a harag munkálkodik benne. Még mindig szereti. Még mindig akarja. S nincs olyan ok a világon, mely eltávolíthatná attól, hogy megszerezze magának. Az övé volt.. egészen az övé volt. Amíg ostoba módon hagyta, hogy elmeneküljön. Soha többé nem hibázhat ekkorát!
Megérkezik a szoba elé, mely mögött megtalálja a nőt, ki minden szenvedésének oka és minden boldogságának a forrása. De vajon mi vár rá, ha kinyílik az ajtó?
Kezét emeli és koppintja meg a vaskos fából készült ajtót.*
~Vajon miért nem verem forgácsokra és megyek be érte? Miért nem szerzem vissza azt, ami az enyém? ~
*A gondolatok forró folyamként kavarognak agyába. De jól tudja a választ. *
~Mert azt akarom, hogy magától legyen velem.. ~
*Volt ideje kigondolni a lehetőségeket. Arra vágyik, hogy Tatia saját magától fonja nyaka köré a karját és vágytól remegjen az ajka, amikor ráhajol. Ahogyan mindig is erre vágyott.
Hanyag mozdulattal támaszkodik az ajtófélfának, amíg arra vár, hogy feltáruljon előtte az ajtó. *
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Szófia - Hotel - Tatia szobája Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Pént. Júl. 20, 2012 6:44 pm
Ugrás egy másik oldalra
Utcák

Elégedett voltam a mai nappal. Amikor leszálltam a repülőről nem gondoltam volna, hogy egy órával az érkezésem után egy két lábon járó információtömegbe botlok Erin személyében. Mindent meg tudott válaszolni, amiről kérdeztem, elmondta, mi hogyan történt, miután eljöttem innen. Bár ez egy kissé gyanús volt (már természetemből fogva is elég gyanakvó voltam), de ezzel igyekeztem nem foglalkozni. Megtudtam, amit akartam, ajándék lónak pedig ne nézd a fogát. Még akkor sem, ha nagyon, de nagyon kíváncsi vagy.
Jól esett volna egy zuhany, ezért nem is ücsörögtem tovább, egyből a fürdőszoba felé sétáltam. Míg a forró víz kellőképpen ellazította az izmaimat, addig a később már hidegen csordogáló víz mondhatni kijózanított a lazulás következtében kialakuló merengésemből. Ismét Mystic Fallsba kalandoztam és Nikre gondoltam. Vajon... mit csinálhat most? Bár ez elég hülye kérdés volt, valószínűleg azt, mint mindig: gyilkos, nőzik, iszik vagy egyszerre mindhármat. De jól tette, nem voltam ott mellette. És én is azért jöttem ide, hogy rájöjjek, mi lenne a jobb.
Kimásztam a zuhany alól, megtörölköztem és átöltöztem. Hajam nedvesen omlott a vállamra, hiába töröltem át, de nem nagyon érdekelt. Már csak azt kellett eldöntenem, mit csináljak, hogy ne unjam halálra magam. A vadászat megvolt, nagyjából megtudtam, amit szerettem volna és ennyivel kifújt a mai nap.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Szófia - Hotel - Tatia szobája Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Vas. Júl. 15, 2012 11:22 am
Ugrás egy másik oldalra
Szófia

A recepciósnak szerencséje volt, hogy gyorsan adott nekem egy szobakulcsot és nem nyugdíjas tempóban kellett haladnom. Ha így lett volna, akkor azt hiszem, megtaláltam volna az első áldozatomat, de mivel ilyen készséges volt, meghagytam az életét. Még egy darabig.
Felbaktattam egészen a második emeletig, hogy megtaláljam a szobámat és bepakoljam a a cuccaimat. El kellett kezdenem a kikapcsolódást minden téren, de arról a tényről sem feledkezhettem meg, hogy azért is a régi hazámat választottam úti célul, mert többet akartam megtudni a lányomról. Amikor Esther megmutatta, hogy vámpírrá változott...teljesen sokkot kaptam, de most már kissé kitisztultabb fejjel ennek a kutatásnak is neki tudok vágni. Ám előtte vacsoráznom kellett. Kíváncsi voltam, hogy az európai emberek még mindig ugyanolyan finomak-e, mint voltak.

Szófia - Utcák
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Szófia - Hotel - Tatia szobája Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Vas. Júl. 15, 2012 11:04 am
Ugrás egy másik oldalra
Tatia szobája
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Szófia - Hotel - Tatia szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Tatia szobája
» Hotel - Milena szobája
» Szófia és utcái
» Szófia - Utcák
» Szófia - Opera

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: A határokon túl :: Bulgária :: Hotel-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •