Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
A sztriptíz bár parkolója

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 4:01 pm
Ugrás egy másik oldalra
Parkoló
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 4:11 pm
Ugrás egy másik oldalra
(bár)

- Jobb lesz, ha befogod a szádat - morogtam oda Milának, és míg egy kézzel keményen fogtam a karját, addig másik kezem a szájára szorítottam, egészen addig, míg oda nem rángattam a kocsimhoz.
- Ezek az én módszereim, bébi - lihegtem, aztán kinyitottam a kocsi ajtaját, és úgy vágtam a hátsó ülésre, mint egy rongyot. Mire magához térhetett volna, már le is rángattam a nadrágját, és rajta feküdtem.
- Most megkapod, ami jár neked... - morogtam, fulladozva a vágytól, közben szorosan tartva a tenyerem a száján. Nem akartam, hogy harapjon, sem azt, hogy a visításra felfigyeljen valaki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 4:36 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Szállj már le rólam, te kretén! - mondtam, alatta vergődve, ahogy leszedte rólam a nadrágomat és rám feküdt, de nem tudtam, hogy mire számítsak tőle, vagy hogy értette-e egyáltalán, mit mondok neki, hiszen... hiszen a számat eléggé erősen befogta a nagy ujjaival.
A fejemben ott keringett minden egyes szava, de végül dühösen ránéztem, és beleharaptam a tenyerébe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 4:41 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Ígérem, leszállok... amint végeztem - lihegtem Mila nyakába, majd nyekkentem egyet, ahogy beleharapott a kezembe.
- Harapsz is, vadmacska? - váltott át az arcom kegyetlenbe. - Jobb lesz, ha nyugton maradsz. Ha nem... farkasként fogok beléd harapni. Gondolom nem kell részleteznem, ez mit jelent majd neked - sziszegtem, aztán lenyúltam fél kézzel, és lehúztam a cipzáramat, majd egy mozdulattal Mila testébe nyomtam magam.
- Maradj nyugton... akkor hamarabb szabadulsz - kapkodtam levegő után, ahogy mozogni kezdtem benne, még mindig erősen fogva őt, hogy ne kezdjen el rúgkapálni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 4:56 pm
Ugrás egy másik oldalra
Valahogy tudtam, hogy nem vár rám nagyobb megkönnyebbülés akkor sem, ha beléharapok, de az előbb még jóötletnek tűnt. Viszont az már előny, hogy nem kaptam tőle egy pofont emiatt, hiszen a helyzet fényében bármit kinéztem volna belőle.
A testembe mélyült, minek kövezkeztében felnyögtem, méghozzá eléggé hangosan annak ellenére, hogy a keze még mindig ajkaimat takarta le, majd lehunytam a szemeimet, de azt hiszem, most én sem vagyok képes rendíthetetlen kőszikla maradni. Durva volt velem, vad... ahogyan megérdemeltem a viselkedésem után, de én soha nem is rakaszkodtam ahhoz, hogy gyengéd legyen velem egy férfi. És ő sem arról volt híres, hogy olyan gyengéd lenne, vagy bármi... amit jelen helyzetben már tényleg élveztem.
A kéjes arckifejezés kiült arcomra, és lehunyt szemekkel kezdtem élvezni azt, ahogyan éppen gyorsan és durván mozdult újra és újra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 5:09 pm
Ugrás egy másik oldalra
Élveztem a helyzetet. A hatalmat, az erőt, amit mutathattam neki... annál furább volt, ahogy egy kéjes nyögés hagyta el az ajkát, és feltűnt, hogy élvezi, amit vele teszek.
- Te kis vadmacska... - suttogtam, elvéve a kezem a szájáról, és rátapadtam, hogy megcsókoljam, de a mozgást egy pillanatra sem hagytam abba. Egyszerűen jó volt ez a vadság... és egyszerűen jó volt vele.
- Gyors akarok lenni... és kíméletlen - lihegtem szaporán.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 5:15 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Akkor... légy kíméletlen - nyögtem szinte a szájába, miközben lábaimat szélesebb terpeszbe "kényszerítettem", majd a csípője köré fontam, hiszen ez így kényelmesebb volt.
- Légy még ennél is kíméletlenebb... - súgtam ezt már a fülébe, miután elszakadtam ajkaitól, és ütőerének vonalát csókoltam végig, közben karmaimmal végigcikázva a hátán.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 5:25 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Biztosan ezt akarod? - kérdeztem, heves lélegzetvételek közepette. - Mert nem akarom, hogy utána a pokol fenekére átkozz... - fejtettem le magamról Mila lábait, majd hasra fektettem az ülésen, és visszanyomtam magam a testébe, olyan vadul mozogva, ami egy halandónak már nyilván sikításig tartó fájdalmat okozott volna. De neki... egy vérmes vámpír nőnek szemmel láthatóan kellemes volt.
- Jaj Mila... - hajtottam a fejem a lapockái közé, beletörölve bőrébe izzadt homlokomat - nem sokáig bírom már...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 5:38 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Úgy ismersz engem, mint valami nebántsvirágot? - kérdeztem tőle, már magam is hevesen kapkodva a levegőt, majd egy pillanat alatt fordított a helyzeten és a hátamra borult, de egy pillanatra sem vett vissza a vehemenciájából. Durva volt, kemény, ahogyan egy Mikaelsonhoz az illik... de nem okozott vele fájdalmat, éppen ellenkezőleg... szerettem, ha így bánnak velem.
Egyre többször bukott ki belőlem nyögés, egyre többször éreztem, hogy izmaim összerándulnak, míg végül meg is történt a nagy robbanás és egy halk sikollyal adtam tudtára, hogy engem már sikerült elvarázsolnia, most ő következik.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 5:45 pm
Ugrás egy másik oldalra
Már csak halkan hörögni tudtam valamit válaszul, elég összefüggéstelenül, és abban a pillanatban, ahogy ő elélvezett, az én testem is felrobbant, és görcsös csípőmozdulatokkal adtam a tudtára, hogy immár nekem is végem, aztán belelihegtem a bőrébe, és csak nagyon sokára tudtam megmozdulni.
- Na látod... - mondtam aztán, mikor kissé összeszedtem magam. - Te meg nem akartad... - húztam ki magam belőle, és feltérdeltem, hogy felhúzzam a cipzáramat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 6:12 pm
Ugrás egy másik oldalra
Hamarosan ő is áttáncolt azon a vékonyka kis vonalon, ami ezt a földet elválasztotta a beteljesülések földjétől, majd ahogy rám borult, és lassan próbált magához térni, nekem is sikerült összeszednem magamat.
Olyannyira, hogy mikor ő elkezdte felhúzni a cipzárját, én is a nadrágom után nyúltam.
- Nem akartam megadni neked azt az örömet, hogy azt lásd, az akaratom ellenére teszel velem valamit. Találj mást, akivel félelem nélkül erőszakoskodhatsz.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 6:16 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Nem értem, miért kellett ehhez folyamodnom, és miért nem akartad. Először is jó volt, most is jó volt. Ennyi. Tatiának meg nem kell elmondani. Amit nem tud, az nem is fáj neki - szálltam ki a kocsiból, hogy a hűvös esti levegő felszárítsa a verejtéket a homlokomon. - Egyébként meg, ha nekem úgy tetszik, akkor erőszakos leszek. Túl kicsi vámpír vagy ahhoz, hogy megállíts - mondtam elégedett képpel. - Most épp hozzád volt kedvem. Holnap lehet, hogy máshoz lesz. Van egy olyan gyanúm, hogy ha Salvatore lennék, neki azonnal igent mondtál volna, mi? - morogtam még oda.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 6:19 pm
Ugrás egy másik oldalra
Hasonlóképpen pattantam ki az autóból, majd begomboltam a nadrágon a gombot, aztán megrántottam a vállamat, és elvigyorodtam.
- Na látod, most az egyszer jól sejted. Igen, neki egyből igent mondtam volna. De vajon mi az oka annak, hogy őt mindenki sokkal szívesebben választja, mint téged? - kérdeztem úgy, mintha elgondolkodtam volna ezen. Ha ő bunkó, hát én is az vagyok. Nem melléseken, Klaust amúgy sem lehet túlságosan megsérteni, főleg nem ilyesmivel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 6:32 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Valószínűleg az, hogy az a nyomorult csak egy kis vámpír. Én Első vagyok. Talán mindenkit elijeszt az erőm, és a tökéletes technikám - vontam vállat enyhén nagy arccal. - Nos, miután megkaptam, amit akartam, meghívhatlak még egy italra? Vagy ha gondolod, elmehetünk a hotelba is. Szerintem Bekah meg Odette úgyis vadászattal múlatják majd az éjszaka hátralévő részét - simítottam meg Mila vállát újra feltámadó vággyal. - A szállóban azt csinálsz velem, amit kedved tart - ígértem csábítóan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 6:41 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Ó, és az önbizalmad sem semmi - vontam meg a vállamat valami hülye grimasszal a képemen, majd elhúztam a keze alól a vállamat, de hangján nem tudtam nem észrevenni azt, hogy vágyódva beszél.
- Na tessék... téged hány nőnek kellene kezelésbe vennie, hogy kibírd egy napig nő nélkül? - kérdeztem a szememet forgatva, miközben kezeim mellkasára tapadtak és az autónak löktem őt, legalábbis a hátát, hogy hozzásimuljak. - Azt hiszem, olyan férfi vagy, aki kedveli az izgalmakat - vigyorodtam el, és szenvedélyes, tüzes csókot leheltem ajkaira.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 6:57 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Sajnálom, de mióta ezer éve elvesztettem az ártatlanságomat, hódolója vagyok a női nemnek - vontam vállat pimasz mosollyal, és hagytam, hogy a kocsinak lökjön, majd hevesen megcsókoljon.
- Vehetem ezt igennek, hogy elkísérsz a szállodába, és nem hagysz magamra éjjel? - kérdeztem félredöntött fejjel, végigmérve a testét. Hiába, a szép nőkért simán meg tudtam őrülni. Ő pedig egyszerűen gyönyörű volt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 7:06 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Hm... - szakadtam el tőle, miközben a mellkasát figyeltem, és a pólójának aljával játszottak az ujjaim. - Igen, veheted annak. Bár nem tudom, mit fog hozzám szólni a húgod, ha ő is hazaér az éjszaka folyamán - vontam meg a vállamat, bár ez amúgy tényleg nem érdekelt.
- Hol is van az a hotel? Ott szálltál meg, ahol az én szobám is van, vagy... melyikben? - kérdeztem tle, és egy sóhajjal elléptem tőle.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 7:16 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Tudja fene, hogy mi a neve - vontam vállat. - Igazából nem is hotel, csak egy motel. Jobb, ha most kerüljük a feltűnést. Ha Mikael a nyomunkba ered, kapásból a legelegánsabb helyen fog keresni minket. Egy kétszintes motel, a főúttól nem messze, egy meglehetősen mogorva portás-tulajjal - magyaráztam, és kinyitottam a kocsi ajtaját - ezúttal elől - hogy Mila beszállhasson. - Egyébként Bekaht ismerve ő hajnalig elbandázik a barátnőjével, és kiszívják néhány pasas nyakát. Nem fognak zavarni - szálltam be a volán mögé. - Indulhatunk?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 16, 2013 12:04 am
Ugrás egy másik oldalra
- Hm, ezek szerint az apád... vagyis a nevelőapád túl jól ismer téged. Bár azt meg kell hagyni, hogy a luxushoz vagytok szokva, ezek után valószínűleg nehéz megszokni egy kátágyas szobát, mindenféle puccosság nélkül.. - sóhajtottam, miután beültem mellé és néztem magam elé.
- Nos, te tudod, merre kell menni - jegyeztem meg, majd a füléhez hajoltam és megérintettem ajkammal a fülcimpáját. - Ha jó dolgokra vágysz, akkor sietsz... - súgtam kéjesen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 16, 2013 10:34 am
Ugrás egy másik oldalra
- Pedig sokért nem adnám, ha Mikael nem ismerne engem, és én sem őt - morogtam, aztán felsóhajtottam jólesően, ahogy Mila megcsókolta a fülcimpámat.
- Naná, hogy sietek - nyomtam szinte tövig a gázpedált és máris a motel felé robogtunk.

(motel)
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

A sztriptíz bár parkolója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Cotton Candy Sztriptíz bár
» Az iskola parkolója
» A Grill parkolója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Seattle-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •