A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 
Mystic Falls parkja

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Aug. 22, 2013 8:24 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
Szimpatikus számomra ez a vérfarkas, kinek még nevét sem tudom, de végül is, amilyen hozzám, én is olyan vagyok hozzá. Nem is értem sokszor, mire fel vannak ezek az ellenségeskedések a fajok között. Olyan drámai, már-már érthetetlen sokszor. Valaki elkezdte, aztán ez már generációról generációra ösztönössé vált... Ilyen az élet. Most ez a fickó is kitörte volna a nyakam, vagy valami ilyet tett volna, ha nem épp egy emberekkel teli helyen lennénk, de én sem lennék ilyen visszafogott.
- Én is épp így érzek a te fajod iránt... Veled még nem találkoztam itt - kicsit morogva, de jelentettem ki felé, és még a nevét sem tudom, bár nem is érdekel, ha már ilyen ''kedves'' velem. - Mondjuk, nem is igazán érdekel senki sem, csak olyanok, akik... - morgásom abbamaradt ezzel a mondattal, és valamiért nem is igazán folytattam az egészet.
Vissza az elejére Go down

Vadász •• vad játszmák, féktelen éjszakák; csak a prédára várunk
† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Sean Kyle Claflin ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Aug. 22, 2013 8:08 pm
Már elég régen voltam ilyen közel egy vámpírhoz, szóval talán ennek is köszönhetem azt, hogy nem tudom irányítani a tetteimet. Egyszerűen nem tudom mihez kezdjek magammal. Alig bírom visszatartani a vágyat, mi szerint itt helyben tépjem darabokra és még után örömteli vigyorral az arcomon hajolgatnék meg a tömegnek. Habár tapsot nem várok, mert az valahogy nem lenne helyén való. Bár beállíthatnám egy kamu műsornak is amolyan mit szólna egy ilyenhez a világ. Szerintem lenne olyan hülye ember, aki ezt még el is hinné.
– Te csak ne kérdezz semmit. – Tudtam, hogy nem vagyok elég erős, hogy megfojtsam vagy valami ilyesmi mégis jó érzéssel töltött el, hogy csak megszoríthattam a nyakát.. Legszívesebben eltörtem volna, de ekkor már arrébb lökött és ennek következtében elengedtem a nyakát. Habár csak egy gondolat volt mégis jó érzéssel töltött el, hiszen legalább a fejemben megölhettem.
– Szerintem a fajod éppen elég ok arra, hogy bajom legyen veled. – Válaszoltam egyszerűen. Nem olyan bonyolult dolog ez.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Aug. 22, 2013 5:31 pm
Engem már nagyon fojtogatott a düh, a méreg... Nem tudtam már, hogyan is kéne leállítanom magam, ezt már magam sem értem. Valóban rég nem vagyok az a jószívű kislány, aki voltam, és sok ember vére száradt már meg kezemen, de csak, mert azt tettem velük, amit megérdemeltek. Apámmal is ezt tettem volna, de valaki megelőzött, és ezt egyáltalán nem jó érzésként fogtam fel. Én szerettem volna végignézni a haláltusáját, ahogyan kínok között fuldokolva könyörögne nekem...
- Én csak kérdeztem - dehogy vettem a számra a családját, csak kíváncsiságból kérdezősködtem erről... Nem igazán érdekelt, jó egy kicsit. Aztán hirtelen ott volt a közelemben, megszorította a nyakamat, de kiszabadítottam magamat, és meglöktem kicsit. - Mi bajod van velem? Nem ártottam neked vagy a családodnak - nem tudom miért, de ezt nyögtem ki hirtelen, mert én nem tehetek arról, hogy az ő családjával történt valami...

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Csüt. Aug. 22, 2013 4:19 pm
Menni akartam, de hogy mi a francért nem mozdultam azt nem tudom. Talán tényleg neki akartam esni és csak az a tudat fog vissza, hogy nem itt kellene.. Azért gondolom senki nem örülne ennek a kis vérengzős cselekedetemnek. De mégis valami nem enged elmenni. Talán ez az oka. A látványa okozta düh nem enged megmozdulni..
- És persze élvezettel nézném végig ahogy szenvedsz. - Egészítettem ki a mondókáját. Na, ne próbáljon közeledni felém, hogy nem muszáj nekik rosszban lennünk. Dobnék is egy hátast valószínűleg, ha valami ilyesmiről kezdene el fecsegni. Nem szeretek fájdalmat okozni az nőknek, de ő már nem is az.. Csak egy szörnyeteg.
- A családomat még csak véletlenül se vedd a szádra. - Éreztem, ahogy elpattan elpattan valami az agyamban, majd áthidalva a köztünk lévő távolságot léptem párat, majd elkapva a nyakát megszorítottam azt. Nem érdekelt, hogy ki néz és ki nem. Egy vérszívó sem veheti a szájára a családomat.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Aug. 22, 2013 1:33 pm
Nem igazán rajongom a vérfarkas bandáért, de hát, ők is csak léteznek, mint a vámpírok, vagy a boszorkányok, és a hibridek is. Nagyon szívesen kínoznám őt, de valahogy megálljt parancsol valami ott legbelül, nem tudom, miért, tán megszólalt bennem a régi önmagam, aki sosem bántott senkit? Talán ez lehet az oka neki.
- Tudom, hogy ellenséges fajok vagyunk - mondtam neki, bár biztosan történt valami vele, ami miatt még jobban utálja a vámpírokat. Ez már csak egy olyan mellékes megérzés. - Legszívesebben megharapnál, hogy te halld utoljára a lélegzetemet - nos, ez kicsit rám is jellemző lenne, hiszen én is ezt tenném vele, de nem fogom.
- Családoddal történt valami, ugye? - kérdeztem tőle, mert tudom, hogy ez mindenkinél fáj pont, és az sem lep majd meg, ha most nekem támad... Vagy lehet visszafogja magát, hiszen rengeteg ember sétál körülöttünk, csak nem fogja elveszíteni a fejét, és én sem.

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Csüt. Aug. 22, 2013 12:45 pm
Összefontam a karomat a mellkasom előtt és nagy levegőt vettem, hogy azért valamennyire leplezzem az utálatot. De a testbeszédem még mindig bőven arról árulkodott, hogy legszívesebben átharapnám a torkát. Végeznék az összes ilyen szemétládával.
- Szabad ország ott ácsorgok, ahol akarok. - Tártam szét a karomat. Na, most mi következik foglaljak mellette helyet? Ne nevettessen már. Majd pont én fogok leállni barátkozni egy vámpírral akinek a családját lemészárolta egy? Még viccnek is rossz.
- Köszönöm, de inkább állok az meg szerintem legyen mindegy, hogy mi van mögöttem. - Nem fogok én együtt nevetgélni és az élet értelméről beszélgetni egy vámpírral. Nem is értem miért nem ölték már meg az összeset..

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Aug. 22, 2013 12:29 pm
Valahogy kijött volna belőlem valami nagyon nagy düh, de visszafogtam magam, próbáltam nem túl ellenségesen szólni hozzá, mert hát ugyebár most tanulom újra az emberségemet, ami nem igazán megy könnyen az ilyen személyekkel, mint ezzel a farkassal is. Mégis... Valahogy jó lenne valakivel eldumálgatni, csak úgy. - Ne ácsorogj már ott - szóltam rá kicsit hevesen, mert nem volt már türelmem sem, és idegesít, ha valaki csak ott álldogál. Bár, mondjuk azt se szeretem, ha leülnek mellém, de legalább ne álljon ott nekem. - Ülj le, kérlek... Nem látom, mi történik a hátad mögött - folytattam, de most már kicsit lelkesebben és vidámabban. Mondjuk fenét se érdekelt, mi is történik ott mögötte, csak valamit kellett neki mondanom.

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Csüt. Aug. 22, 2013 12:21 pm
Komolyan mondom legszívesebben megfordultam volna és kerestem volna más helyet a gondolkozásra. Nincs kedvem semmiféle jelenetet rendezni egy park kelős közepén. Mert azért annak nem lenne jó vége. Főleg most, hogy már nem kell azért aggódnom, hogy telihold legyen. Nem szükséges ahhoz, hogy átváltozzak szóval ez már nem akadályoz abban, hogy letépjem egy vámpír fejét. Furcsa, hogy ez volt a célom, mikor a városba jöttem most mégsem teszem.. Pedig egytől egyig mindegyik megérdemelné a halált. Csak az a baj, ha nekilátok már nem csak magamat sodrom veszélybe hanem Aurora-t is.. Ez így nem jó. Nagyon nem jó.
- Egy vérszopó. - Feszültségemet felesleges lett volna leplezni. Nem kérdéses, hogy gyűlölöm az összeset.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Aug. 22, 2013 7:21 am
Jó volt nézegetni az ide-oda járkáló egyéneket, régi idők jutnak az eszembe, amikor még gondtalanul éltem kicsi koromban, csak aztán jött az apám kegyetlen énje, amit azóta sem tudok elfelejteni, miket tett velem. Ilyenkor ha ránézek az emberekre, és sokan mosolyognak, pedig biztosan nem mindig van ennyire jó kedvük, mint ahogyan ezt mutatják a többiek felé.
Ahogyan megfordultam, éreztem valamit. Sokkal inkább valakit, mert végül is emberi alakja volt, de közben pedig egy vérfarkas volt az. Mindenesetre nagyon jóképű kis farkas. - Nocsak... - nem tudtam semmi rendes mondatot vagy kérdést kinyögni, valahogyan nem ment. - Egy vérfarkas - meglepő pofát vágtam mellé, pedig hát tudom, hogy ők is élnek itt, de azért jó játszani más idegeivel.

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Szer. Aug. 21, 2013 11:23 pm
Nem tudom, hogy mi hozott erre.. Ja, de a két lábam. De hogy azon kívül mégis mi vezérelt ide azt nem tudom. Friss levegőre volt szükségem ezért is jöttem gyalog. Az életem most készül teljesen felfordulni. Vagy esetleg végre jó irányba fordul? Nem tudom.
Zsebre tett kézzel mászkálok szinte már csigatempóban. A szemem elkalandozik a családokra, szerelmesekre. Rögtön eszembe jut Aurora. Az én angyalom, akit mindennél jobban szeretek. Soha nem lennék képes másik nőre még csak ránézni sem úgy.. Nagyon fontos a számomra, hiszen szeretem őt és készen állok arra, hogy leéljem vele az életem. Elég nagy elkötelezettségre szántam el magam, de tudom nem fogom megbánni.
Tovább kalandozott a tekintetem aztán az egész testem megfeszült, amikor megláttam egy nőt is éreztem, hogy vámpír.. Egyszerűen megvetem őket.. Leginkább a szüleim halála óta..

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Aug. 21, 2013 8:25 pm
Sean&Sofia

Kedvet kaptam egy parkban üldögéléshez, olyan jó bulinak szánom ezt a kis időtöltést, rég tettem ehhez hasonlót, hogy a nagy semmittevésbe fordítsam az időm egy icipici részét. Remélem, lesz valaki, akivel eljátszhatok kicsit, vagy találok valakit, akin érdemes lesz kicsit a lelki terrort alkalmaznom. Nagyon vágyom az ilyesmire, de mostanság ilyesmikre nem volt időm, és már hiánycikké vált részemről. Próbálok emberibb lenni, de sosem árt az elővigyázatosság. Ahogy sétáltam kicsit a parkban, kerestem egy nagyon jó kis helyet, ahová azonnal lehuppantam. Bámultam a játszadozó kisgyerekeket, a szerelmesen összeölelkező párokat, s az idősebb korosztály mosolygós beszélgetéseit. Régen szerettem nyugodtan csücsülni, de most valahogy felforrósodott a vérem, és kell valami kis izgalom...

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
† Chatkép :

† Kedvenc dal :
.•° 7 years
† Tartózkodási hely :
.•° on my way
† Hobbi & foglalkozás :
.•° therapist

Charlotte Wayne ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Aug. 19, 2013 7:45 pm
Eső? Eső?! Komolyan? Istenem.. Mi a francot akar ezzel? Sikerült belebotlanom egy fazonba, aki elmebajos? Vagy volt valamiféle mondani való is a szövegelésében? Ezt magam sem tudom, de.. Mielőtt még rávágtam volna, hogy mennyire utálom a nyári záport, amiért tönkreteszi a hajamat, bölcsen csendben maradtam. Jobb az neki is, ha azt hiszi, hogy elmélkedem a szavain, meg nekem is, hogy nem égetem le magam. Nem mintha nagy port kavarna. Úgyis valami idegtépő dolgon kellene agyalnom és nem teázni menni egy vadidegennek, aki csetlik-botlik és rámesik.. Ráadásul olyan szövege van, hogy minimum diploma kellene ahhoz, hogy értsek is valamit belőle. Sajna mindenki tudja, hogy amilyen iskolakerülő vagyok, nekem még az érettségi is húzós lesz, nem még hogy egyetemet is végezzek.. Jól elvagyok én magammal.. Megvan a magamhoz való eszem anélkül is, hogy hasztalan dolgokkal tömjem a fejem totál feleslegesen.
Csendesen megvártam, míg összeszedi a holmiját, aztán végigmértem. Meglehetősen viccesen festünk.. Én a futóholmimban, ő meg a zakójában. Két külön világ, ez már messziről lerí rólunk. Mégse nagyon zavartattam magam. Nem szokásom. Viszont a csendben maradás sem, az viszont most egészen jól megy.
- Nem sok helyet ismerek, szóval nekem az összes ismeretlen, de mintha a főtéren láttam volna egy kávézót. - szóltam hátra. Én automatikusan arra indultam, ha akar velem tart. Elvégre ő hívott el.

folyt.: Főtér - Kávézó

Vámpírboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
† Chatkép :

† Keresem :
the other part of my soul
† Kedvenc dal :
war of hearts
† Tartózkodási hely :
✥ seattle ✥
† Hobbi & foglalkozás :
✥ lawyer ✥

Lara Greene ÍRTA A POSZTOT
Vas. Aug. 18, 2013 2:02 pm
Rebekah +  Stefan

[You must be registered and logged in to see this image.]

– Megígérem, hogy mindig itt leszek neked. – Ezt az egyet talán be tudom tartani. Bár mostanában a baráti kapcsolataim határait is elég gyakran lépdelem át. Fogalmam nincs, hogy mire várok. Vagy éppenséggel, hogy kire? Most elég nehéz dolgom van a nők terén és ezen az emlékeim sem könnyítettek. Talán csak nehezítették. Hiszen úgymond eggyel több nő várja a válaszom, hogy mégis hogyan és merre tovább a kapcsolatunkban.
– Ha el szeretnél menni valahova én szívesen elmegyek veled. Élvezem a társaságod. – Mosolyogtam rá kedvesen. Ez volt az igazság. Igaz, hogy arra emlékeztet kicsit, hogy milyen voltam a múltban hogyan viselkedtem az emberekkel de ugyanakkor jó érzés a közelében lenni. Nem tudom miért. Talán azért mert egy igazán gyönyörű nő.. És legbelül törékeny.. Nem én akarok lenni az, aki összetöri.. Hiszen azt hiszem azt nem úsznám meg élve.. Bár nem csak ez miatt. Nem szeretek fájdalmat okozni senkinek..

Inactive
Long time no see me
† Keresem :
Ϟ my old friend
† Kedvenc dal :
Ϟ light 'em up
† Tartózkodási hely :
Ϟ mf & nola
† Hobbi & foglalkozás :
Ϟ fashion, shopping, fun, blood
† Humor :
Ϟ blonde

Rebekah.Mikaelson ÍRTA A POSZTOT
Vas. Aug. 18, 2013 1:52 pm
Stefan & Rebekah

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Az emlékek és az elmosódott lábnyomok a szem számára láthatatlanok, a figyelmes lélek mégis képes megérezni a régen elmúlt álmok és az idővel elhaló fiatalkori vágyak rezdüléseit. Ha valaki csendben megáll és szívével hallgatja a csillagfényes éjszakát, érezni fogja a szerelmet, amelyet hajdan oly sokan, oly sokféleképpen éreztek és fejeztek ki.

Szemem tágra nyílt és vártam mit felel. Édes volt, mint ahogy mindig.
-Semmi baj Stefan már megszoktam.-Álltam fel és néztem le rá. Hát igen egyetlen lány ként a családban nagyon nehéz ám. Főleg, hogy én vagyok az egyetlen aki nem megölni akarja a családot, hanem egyben tartani. Talán jobb lenne, ha fel adnám, ha elfutnék, menekülnék.
-Van kedved valahová elmenni vagy inkább hagyjalak magadra?-Néztem rá érdeklődő tekintettel. Ez a sors van nekem ítélve más nem. Én nem vagyok olyan aki fog egy karót és megöl nem én csak egy ősi ribanc vagyok mondják sokan. De nem ismernek igazán, tényleg van mikor úgy viselkedem, de leginkább az unalom vezérel engem.

Játék adatok!

♠ Szószám.: 108 ♠ Játék címe.:  Vissza a múltba ♠ Játék hangulata.: Össze zavarodott

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
† Kedvenc dal :
℘  O h  n o oh no, no!
† Tartózkodási hely :
℘ Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
℘ angol tanár

Haiden C. Lyod ÍRTA A POSZTOT
Pént. Aug. 16, 2013 7:59 pm

Roxanne Lightwood
Come on with me we'll stay up all night long I want you and I want you bad Let's keep the party going all night long let's keep the party.
Az enyhén provokatív szlogennel társította az ártatlanabb mosolyt az arcán. Elsőre rólam ugyan, holmi obsitos perverz szatíra íródna le az emberek szemében, bár az még koránt sem magyarázat a foglalkozásommal illetőleg. Az pedig mellékes, hogy valóban szeretem őket. Ugyan, nem azzal a vonzalmi érzelemmel mint azt egy vonzó kisugárzású nő iránt érez az ember. Sokkalta elfogultabb, és távolság kedvelő az én posztom irántuk. Én tanárként, még máshol a beleöregedett kis munkahelyükön, képesek vagyunk minden érzelmeinket nem csak a munkába de a valóságba is kivetíteni. Tehát, itt a megfelelő magyarázatom, hogy a munkám tartalmasabb óra közein kívül miért kedvelem inkább a gyermekded apróságokat, mint sem nagy fiú létemre keressem a korban hozzám illő társaságot.
- Ez olyan mint egy hűs nyári zápor...az egyik pillanatban süt a nap, a másikban pedig hirtelen esni kezd. - hozakodtam elő ügyesen ezzel a felelettel, mostani beszélő partnerem lényűgözésképpen, akit remélhetőleg nem kergettem az őrületbe az én filozofikus eszmecserémmel. Arról szót sem emelve, hogy gyakrabban csak én vagyok képes értelmezni a sületlen mondataim. Csaképp, ez valahol akadályt szab a velem egy szinten gondolkozó emberek és az ezen a szinten alul teljesítőkön. Szó sem róla, hogy az előttem álldogáló személyből lenne merszem ezt megállapítani, de ha valami is tudatosult a bonyolult mondatszerkezetemből számára, akkor jobbára, az én legtökéletesebb beszélgető partnerem akadtam. Ha viszont a válasz nemleges volna, tegyük föl, hogy az volna...az se baj! Hiszen nem minden esetben várható el, hogy egy ember olyan társat leljen meg, aki valamit is ért a másik szövegéléséből. Legyen az  különbség nemben, eszmében, szinte bármiben. Ma viszont, kérésére utasítottan, egy meleg tea mellett döntött az összekötött sorsnak nevezhetetlen szabadidőnk. Simán beérem azzal a szolidaritást megkívánt helységekkel, csak mert az illető is ebben a közhelyben szeretné évezni az én keletlenül beszédes személyemet.
- Semmi akadálya...csak egy pillanatot várjon. - illem törő egy nőt jelentéktelen percekig váratni, még ha az a kapkodós szedelőzködésemet illeti. Mindössze csak a zakóm felvételében volt elégséges másodperceket elvennem, mialatt fogyatkozva a kapó helységek mellett elmélkedve, rá tekintettem.
- Valami hagyományos hely esetleg? Vagy netalán ismeretlen helyre gondolt? - néztem a megengedetten fürkészve, teljesen, beleértve a test szemlével. Természetesen, nem vagyok az a tipikus szoknya hajcsár aki szemérmetlenül megnéz egy nőt, pusztán hogy kielégítse feszítő vágyait alig pár percre. Nem, a jó ízlés megkövetelte, s habár nincs miért tagadnom férfi indentitásom, előbb-utóbb muszáj szót emelni a csinosságáról és szépségéről. Bármilyen önmegtartóztatást is megszégyenítő, de nem hiba sokszor a nők eszébe juttatni mennyire más ágazatai a mi emberiségünknek. Tükrözötten szebb és érzelmesebb oldala.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
† Keresem :
my lost insane mind ♃
† Tartózkodási hely :
mystic falls ♃
† Hobbi & foglalkozás :
hahaha, you kidding? ♃
† Humor :
dirty ♃

Mila Tawn-Holloway ÍRTA A POSZTOT
Pént. Aug. 16, 2013 1:14 pm
Christian & Milena

- Hm... lehetséges, hogy igazad van - bólintottam egyet, mikor az összetépett felsőjéről beszélt. De érdekelt is engem az efféle apró probléma...! Már csak azért sem, mert én eleve ilyen vagyok. Heves... vérmes. És a többi. Nemigen volt még férfi, akinek az inge megúszta a velem való találkozást. Ha nem széttéptem, akkor összevéreztem, mikor megharaptam a gazdáját. Áh, nem vagyok mindennapi, de ezért is szeretem annyira magamat.
Végignéztem azokon, akikre nézett. Egy gyermekre, és az apjára, ahogy játszottak, és csak felsóhajtottam. - Rendben, legyen - vontam egyet a vállamon, elhallgatva egy fontos tényezőt, de hát ezt hamarosan úgyis tapasztalni fogja magától is.
A kisgyerekre néztem, közelebb léptem, éppen akkor gurult a labda az én lábamhoz, és a kisgyerek felém kezdett szaladni. Az apjára néztem, akit eközben már nem hiszem, hogy bármi is megmenthette volna attól a sorstól, ami rá fog várni.
Felvettem a labdát, majd a kisgyerekre mosolyogtam, miközben leguggoltam. - Fogd szépen a labdádat. És szaladj haza az anyukádhoz - adtam át neki, igézően nézve a tekintetébe, miközben megsimogattam a szemét. Soha nem öltem gyereket. Nem azért, mert nem lenne merszem hozzá. De ez valami megmagyarázhatatlan szokás volt az életemben. Szinte tudtam, hogy ez azonban csalódást fog kelteni Christianban. Ezúttal ezt viszont inkább elviselem.

Vámpírboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
† Chatkép :

† Keresem :
† Kedvenc dal :
war of hearts
† Tartózkodási hely :
✥ seattle ✥
† Hobbi & foglalkozás :
✥ lawyer ✥

Csüt. Aug. 15, 2013 10:54 pm
Rebekah +  Stefan

Csak mosolyogni tudtam azon, hogy elveszem az eszét.. Ez a nő.. Egykoron milyen közel állt hozzám most mégis úgy érzem, mintha egy idegen lenne a számomra. Nem tudom mit tehetnék azért, hogy a kapcsolatunk ugyanolyan lenne. Talán próbálkoznom kellene, de én most Katherine-nek ígértem meg ezt. Hogy hajlandó vagyok megpróbálni, ha ő is. Aztán ki tudja lehet, hogy az egészből nem lesz más csak egy nagy pofára esés.
– Rebekah. Te egy csodálatos ember vagy. Soha nem zavarnál. És, ha hajlandó vagy egyenlőre elfogadni a barátságom. Hiszen többet nem ígérhetek.. Akkor nyugodtan felkereshetsz amikor csak akarsz. Ha bánatod van.. Bármi, rendben? – Ezt biztosan felajánlhatom. Kapcsolatot? Szerelmet? Azt már annál kevésbé.

Inactive
Long time no see me
† Keresem :
Ϟ my old friend
† Kedvenc dal :
Ϟ light 'em up
† Tartózkodási hely :
Ϟ mf & nola
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
Ϟ blonde

Csüt. Aug. 15, 2013 3:18 pm
Stefan & Rebekah

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Az emlékek és az elmosódott lábnyomok a szem számára láthatatlanok, a figyelmes lélek mégis képes megérezni a régen elmúlt álmok és az idővel elhaló fiatalkori vágyak rezdüléseit. Ha valaki csendben megáll és szívével hallgatja a csillagfényes éjszakát, érezni fogja a szerelmet, amelyet hajdan oly sokan, oly sokféleképpen éreztek és fejeztek ki.

-Persze én már mindent megértek..csak veled vagyok ilyen Stefan .. elveszed az eszemet.-Mondtam, majd elengedtem őt és ismét a szemem arra a ködarabbra szegeződött amit rugdostam és folytattam ahol abba hagytam. Még milyen emlékek ezek. Talán jobb lett volna, ha nem is emlékeztettem őt semmire se? Talán jobb lett volna ma nem ezt a parkot választanom?
-Nem akarlak se zavarni se zavarni nem szeretnék-Tettem hozzá , majd a hajamba túrtam. 

Játék adatok!

♠ Szószám.: 69 ♠ Játék címe.:  Vissza a múltba ♠ Játék hangulata.: Össze zavarodott

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
† Keresem :
♢ wrong issue, love. i'm never looking for someone... they want me
† Kedvenc dal :
♢ elastic heart by sia
† Tartózkodási hely :
♢ mostly mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
♢ drinking your blood
† Humor :
♢ creepy

Cedric Nikolaj Georgiev ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Aug. 13, 2013 10:58 pm
(Megan)

Könnyű lett volna venni egy mély lélegzetet, és hazamenni. Megan leszedte rólam a kis srácot, aki nagyon nem akart menni... és végül sikeresen távoztak... Még láttam a távolból, hogy egy autónál megállnak, és Megan beülteti a gyerekeket. Néztem hogyan távoznak a park közeléből, és hogyan tűnnek el végül még az én szemem elől is...
Bonyolult ez az egész, a fenébe is... Mi folyik bennem??
Zavart voltam. Ami számomra szokatlan, furcsa, és különös... idegen élmény. Nem szoktam ilyesmivel találkozni. Nem szoktam gondolkodni olyanokon, mint amiken az elmúlt percekben... Utána kéne mennem, megölnöm, és gond letudva...

Ám ahogy megpillantottam valamit megcsillanván a földön, a fűben... s odalépve egy kulcs akadt a kezembe... mégpedig egy szobakulcs... A lábaim lemondtak a gondolatról, elindultak... el Megan után... mert minden józanság ellenére... minden logika ellen állva... hinni akarták, hogy az az Ő kulcsa, és hogy... Mit akarok? Elhitetni Vele hogy nem vagyok gonosz? Hogy nem a feleségemet, hanem ŐT akarom..?? Miközben épp az irányításmániától próbálok megszabadulni, a birtoklási vágytól... pont azután megyek, aki iránt hihetetlen vágyat érzek, hogy megkapjam..?? Bolond vagyok... bolond, idióta... őrült...
De el kell hinnie, hogy én ŐT akarom...

(folyt. köv. Hotel - Megan szobája)

† Chatkép :

† Keresem :
† Kedvenc dal :
war of hearts
† Tartózkodási hely :
✥ seattle ✥
† Hobbi & foglalkozás :
✥ lawyer ✥

Kedd. Aug. 13, 2013 10:45 pm
Rebekah +  Stefan

Hülye lettem volna eltolni magamtól. Bár később ez talán úgy tűnhet, majd hogy csak kihasználtam, de egyszerűen nem tudok ellenállni neki.. Gyengéim a gyönyörű nők és ő az. Még múltam is van vele.. Szóval ez már elég indok a számomra, hogy ne toljam el magamtól.
A következő csókunk, már sokkal érzékibb, szenvedélyesebb volt. Nem bántam.. Még csak meg sem fordult a fejemben, hogy megbánjam, de akkor is.. Egy csók még oké.. De nem akarom, hogy reménykedjen. Mert egyenlőre még nem döntöttem el, hogy merre indulok tovább.
Finoman eltoltam magamtól, majd halvány mosollyal az arcomon simítottam végig arcbőrén. – Emlékszem.. Nagyon is, de nem szeretném, ha úgy éreznéd, hogy kihasznállak. Még fogalmam nincs mihez kezdek az emlékeimmel.. Remélem megérted.

Inactive
Long time no see me
† Keresem :
Ϟ my old friend
† Kedvenc dal :
Ϟ light 'em up
† Tartózkodási hely :
Ϟ mf & nola
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
Ϟ blonde

Kedd. Aug. 13, 2013 9:09 pm
Stefan & Rebekah

Hála istenek nem úgy reagált a csókomra ahogy számítottam.
-Akkor erre is emlékezz!- Mondtam, majd a fejét vissza húztam és még szenvedélyesebben tapasztottam ajait az enyémre. Milyen régen is volt ez. Emlékszem még mikor Stefannal akartam maradni és a testvérem nem engedte. Galádul leszúrt és a koporsóba tett engem.
Végig simítottam a comját egészen fel a felső testéig. Micsoda teste van minden egyes kockáját érzem ahogy domborodik. Nem lehet neki ellenállni.  

Játék adatok!

♠ Szószám.: 69 ♠ Játék címe.:  Vissza a múltba ♠ Játék hangulata.: Össze zavarodott

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
breathe me & shine
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Megan Wallace ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Aug. 13, 2013 7:54 pm
Annyira.. Nem volt már kedvem ehhez az egészhez.. Itt lenni és jópofizni, hogy a gyerekek ne tudják meg, mekkora egy szemét is valójában ez az alak.. Hogy mennyire romlott.. Pedig muszáj voltam tartani magam ehhez a színjátékhoz, ha nem akartam lebőgni. Épp elég, ha Mi tudtuk, hogy valójában mi a helyzet közöttünk. Hát.. Semmi jó.. Ahogy most kinéznek a dolgok. Esélyt meg nem is látok a változásra, hisz amilyen messzire lehet, elkerülöm ezt az alakot.. A magam érdekében. Még.. Meg kell szoknom, hogy már nem csak azt kell néznem..
Viszont gondolhatok én bármit Róla, ha Lucas személyes hősének kiáltja ki.. És ez még csak a kezdet.. Ahogy ott csüng rajta.. Még engem sem ölelt meg.. Mi a fene?! Nyilván egy erőszakos fajankó megérdemli azt, amit én nem.. Nagyszerű..
- Gyere, picikém... - hajoltam le a kisfiúhoz, aki szemmel láthatóan ragaszkodott Cedrichez.. Csak tudnám mivel babonázza meg így az embert.. Meg hogy engem mivel babonázott meg, amiért folyton rajta jár az eszem..
- Lucas, gyere.. - kértem újra, de csaknem akart jönni magától, így próbálva tartani a távolságot Cedrictől, kis erőt bevetve csak lecincáltam a nyakáról, hogy aztán helyet cseréljenek a bátyjával, és immár az én kezemet fogva esélye se legyen lelépni.. Főleg nem vissza Cedrichez.
Egészen az autóig andalogtunk. Nem siettünk annyira sehová, hogy ténylegesen loholnom kelljen a gyerekekkel. Majd miután beültek, ki-ki a maga bérelt helyére és ellenőriztem az öveket, beültem és indítottam is. Innen már nem láttam Cedricet. Szerencsére..

Nem időztem sokat a gyerekekkel, hamar leadtam őket otthon, a mesét, miszerint a nő fia majdnem meghalt a figyelmetlenségem miatt, elnapoltam. Nem volt különösebben nagy magyarázatom a dologra, nem indokoltam meg még magamban sem, valószínűleg azért, mert szándékosan nem akartam a fickóra gondolni, akin amúgy gondolataim járnak..

Folyt: Hotel - Megan szobája

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
† Keresem :
♢ wrong issue, love. i'm never looking for someone... they want me
† Kedvenc dal :
♢ elastic heart by sia
† Tartózkodási hely :
♢ mostly mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
♢ drinking your blood
† Humor :
♢ creepy

Cedric Nikolaj Georgiev ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Aug. 13, 2013 7:18 pm
Fülemben csengtek a szavai...
"Nem vagyok a tulajdonod, ahogy őt annak tartod.. Nem leszek játékszer, mert Te nem engem akarsz, csak valakit, aki foglalkozik veled.. Aki érezteti Veled, hogy fontos vagy.. Nem akarsz, csak szeretetet és törődést.. Főképp nem engem.."
Valóban így lenne?? Tulajdon... játékszer... igen... ezt tartom a nőkről. Tatiáról is ezt tartottam. A feleségemmé lett, s ezáltal jogot formáltam rá hogy azt teszek Vele amit csak akarok, az enyém, mindörökre, és kész! Azt kellett volna tennie amit mondok! Úgy kellett volna tennie, ahogy mondtam! Éreznie kellett volna, amit akartam hogy érezzen! Úgy kellett volna lennie!! Megan-tól is ezt vártam! Hogy akarjon!
De hát akar! Érzem, akkor is, érzem, nem vagyok ostoba, sem kezdő, tudom mit éreznek és mit nem, a nők, akikhez hozzáérek! Megan érezte! Akarta! Tudom! Látom a szemeiben! Éreztem a testén! Akarta!
Azt akarom hogy foglalkozzon velem? Hogy éreztesse hogy fontos vagyok? Szeretetet és törődést akarok? De nem Őt?
Azt akarom hogy Ő foglalkozzon velem, igen. Érezni akarom újra magamon a kezét, akarom hogy...
Meg-megremegő sóhajjal meredtem a szemeibe. Nem értem...
Azt akarom hogy szeressen...? Komolyan ezt karom, Én, Tőle, itt, most, ennyi idő után?? Őt akarom..?? De... igen... én Őt... akarom..! Nem, nem megenni akarom, bár... azt is megtenném szívesen, de... valami azt akarja... Azt akarja? Igen... Még életemben nem voltam ennyire zavarodott, és bolond... Akarom ezt a nőt??
Nem hitt nekem, hogy képes lennék erőszakkal magamhoz vonni, elvenni amit akarok... Pedig képes lennék rá. Ahogy képes vagyok ölni, és ahogy képes voltam évekig tenni lelkifurdalás nélkül bármit, amit épp megkívántam, úgy képes lennék elvenni Belőle is, amit akarok, de... Vagy mégsem?!
Zavaros... megint valami, amit összezavar bennem ez a NŐ! Ez az egyetlen... árva... nő...!!
"Ő hol van?!" Ő...? Komolyan egy gyenge lelkű... lelkiző idiótára vágyik, aki elregéli, milyen szar az élete..?? Ha tényleg ez a kulcs a nőkhöz, én megbolondulok... Én nem csinálom azt!! Az csak egy hülye, idióta pillanat volt a részemről, egy ostoba... semmi... Én EZ vagyok! Az a fickó, aki fel akarja tépni a torkát, és kiszívni minden csepp vérét, rögtön azután, hogy megkaptam Tőle, amit az ágyékom áhít!! Én nem az az idióta vagyok, akivel Ő a padon beszélgetett, az egy pojáca! Egy senki! Nem is létezik! - győzködtem magam, teljes átéléssel gondolataim halmának közepén ülve, és onnét bámulva, ahogy Megan a gyerekekhez megy végül, és engem magamban hagyva, Hozzájuk beszél.
Vagyis kettő ott volt, azokkal el volt foglalva, de a harmadik... A harmadik egyszercsak megragadta a kezem. Ahogy lenéztem, megláttam a kis embert, aki húzni igyekezett, minden létező erejével, amin muszáj volt elvigyorodnom, minden belső bajom ellenére. Na tessék.. megint itt az idióta Cedric, aki vigyorog... A fenébe!!
Megan hangja törölte le a vigyort, és Rá néztem, egyszerre a gyerekkel, majd számat elhúzva vettem nagy levegőt, és guggoltam le a kölyök elé.
- Figyelj, kisember, most menj, ideje hazakocogni - paskoltam meg barátságosan a karját. - A szüleid már várnak haza. És legközelebb ne menj el Megan néni mellől, az úttestre főleg ne, rendicsek? - kérdeztem, magamat lepve meg a legjobban ezzel a stílussal... Gondolatban épp hánytam magamtól, mint a lakodalmas kutya. De újabb meglepetésemre, Lucas vett egy nagy lendületet, és széttárt karokkal bújt hozzám, apró kezeivel a nyakamat ölelve körbe. Alig ért keresztül, de azért nagyon lelkesen igyekezett... Én meg bő egy percig úgy bámultam, mint aki sóbálvánnyá változott...
Na most mégis mit... - kezdtem gondolatban, de kezem automatikusan indult, és paskolta meg finoman a gyerek hátát. Aki azonban csak nem akart leválni a nyakamról... így végül segélykérőn pillantottam fel Megan-ra, hogy ugyan, segítsen már leszedni a gyereket, aki szemlátomást nem ért egyet a különválásunkkal...
Mi van ma??? "Térítsük meg Cedric bácsit-nap"?? Ez nem járja!!

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
breathe me & shine
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Megan Wallace ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Aug. 13, 2013 4:06 pm
Hát ez én hibám?! Nem! Ez nem az én saram, ezt nem fogja rám kenni, én pedig nem fogom eltűrni. Kinek kell a világ? Nekem.. Nem.. Lemondtam róla, sőt, talán sosem álmodoztam róla. Nagyon régóta már az egyetlen dolog, ami a szemeim előtt lebeg, az nem más, mint a nyugalom. Csak egy kicsit akkor nyugodtabban élni. Nem menekülni, letelepedni, sokat mosolyogni, dolgozni.. Hétköznapi dolgokat csinálni, mint a normális emberek. Csak.. Csak egy kicsit.. Erre jön Ő, ajtóstul ront a házba, és tovább cibálja amúgy is megtépázott életem kis cafrangjait, nehogy összestoppolhassam.. De.. Még csak azt sem hagyja, hogy összegyűjtsem. Semmit.. És még van képe engem egy kalap alá venni a többi, a nemükre szégyent hozó 'nővel'?! Ezek után valljam be neki, hogy igaza van?! Hogy.. Igenis élveztem, ahogy a szája az enyémre tapadt és csak nehezen engedte, ahogy a karjai a derekam körül voltak, és azt a tüzet is.. Igen, azt is, ami a szemében égett. Azt is élveztem. Éreztem. Olyan régen éreztem már ilyesmit, hogy el is felejtettem talán, hogy létezik ez az érzet. A csalódottságra, a veszteségre és az egyedüllét borzalmára viszont tökéletesen emlékszem. Az beleégett a tudatomba, hogy ilyen férfival nem jó kezdeni, mert csúnyán megjárom. Túl jóképű.. Túl szeretetéhes és túl.. Nem hozzám való. Hiába mondja, hogy akar engem.. Nem tudom, ki beszél belőle, mert Ő nem az a férfi, akivel az imént a padon beszéltem. Nem tudom hová lett az Első és ki ez a Második.. Én.. Nem tudom.
- Utálom az általánosítást.. - jegyeztem meg mellékesen, nem ez volt az igazi mondanivalóm. - Nem vagyok olyan, mint a többi nő.. Nem vagyok.. - ráztam a fejemet. - Nekem nem kell semmi.. Én csak élni akarok végre. Érted? Nyugodtan.. Levegőhöz jutni.. Nekem nem kell más.. Se siker, se fény, se csillogás.. - nyeltem nagyot. - Se társ.. Az csak a bonyodalmat szüli, nekem pedig egy életre elegem volt belőle. Akkor miért mondjam, hogy élveztem? Ne akard ezt hallani.. - kértem, és .. A következőkben lefagytam. Meg akar csókolni.. Megint.. Ez. Ez.. Nem lehet igaz, hogy nem ért a szóból.. Vagy mégis?! Nem tette meg, és ezzel olyan érzet futott át rajtam, amin magam is meglepődtem. Csalódottság... Azt hiszem. Annyira belemerültem kusza érzelmeim fejtegetésébe, hogy már azon kaptam magam, hogy.. Vagyis Őt.. Hogy tartja a lépésnyi távolságot. Elengedett. Testem már nem szorul az övéhez, karjai már nem tapadnak a derekamra, már.. Nem szorít.. Elengedett.. És lemondott rólam. Vagy legalábbis úgy tűnik, hogy afelé halad. Engem pedig oda nem illő hiányérzet kerített uralma alá.
De nem.. Még ezek után sem állítanám róla, hogy rossz ember. Csupán.. Gondjai vannak mások akaratának elfogadásával.. Nagyon.. Nagy gondjai..
- Ismételten elfelejted, hogy én nem vagyok a feleséged.. - ráncoltam a homlokomat, ahogy ismételten hátrébb lépett. Talán, így akarja türtőztetni magát?! Elég.. Öhm.. Egyedi gondolat ez a két lépés távolság, de ha arra kerülne a sor, mégsem elég semmire.. - Sajnálom, ha úgy érzed, bármire is kényszerítelek.. Legkevésbé sem áll szándékomban, hogy bármit is rád erőltessek, veled ellentétben. - tűztem hozzá bosszankodva. - Nem érdekel, mibe űzted a feleségedet.. Nem az én ügyem.. De velem nem fogod megtenni! Nem vagyok a tulajdonod, ahogy őt annak tartod.. Nem leszek játékszer, mert Te nem engem akarsz, csak valakit, aki foglalkozik veled.. Aki érezteti Veled, hogy fontos vagy.. Nem akarsz, csak szeretettet és törődést.. Főképp nem engem.. Mégis hova gondoltál? - tártam szét a karjaimat tanácstalanul. - Hogy néhány percnyi ismertség után a karjaidba omlok? - értetlenkedtem. - Nem hiszem el, hogy meg tudnád tenni velem.. - kételkedtem a szavaiban. Bár.. Már magam sem tudom mit hiszek, vagy mit tudok és mit kellene hinnem.. Kell-e kételkednem a szavaiban, vagy ez itt most az igazság?!
- Megleszünk.. - hátráltam már én is, de folyamatosan őt néztem. Talán azt vártam, hogy mondjon még valamit.. Akármit. Helyette viszont megtettem én.. - Az a fickó.. Akivel ott a padon beszélgettem.. - mutattam a hely felé. - .. az nem Te voltál! Ő hol van?! - fordítottam neki hátat. Szép a duma a hazájáról, a világjárásáról.. Gyönyörűen beszél a lányáról.. Ezzel a szöveggel cipeli ágyba a nőcskéket?! Én.. Azt hiszem túlságosan csalódott voltam.
Mire a gyerekekig értem mosolyt varázsoltam az arcomra, de csak látszólag voltam boldog. Ők semmit nem vettek észre a végére már túlzottan.. hevesre sikeredett szóváltásunkból. Szerencsére.
- Na, ki akarja megnézni, mit csinál most a mama? - guggoltam le közéjük, hogy becsatlakozzak a három kis csemete beszélgetésébe. Csak rájuk kellett nézni, és bárki megmondta volna róluk, hogy hiányzik nekik az anyjuk.. Hát persze. Az első nap.. Senki sem csodálkozik ezen. Alexist felemeltem a karjaimba, Josh kezét megfogtam, Lucasnak pedig épp szóltam volna, hogy fogja a bátyja kezét, de nem láttam.. Ismét sehol.. Már épp a keresésére indultam volna, mikor észrevettem, hogy Cedric még mindig ott áll, A kissrác pedig épp felé igyekszik, aztán megfogja a kezét és húzni kezdi. Hát.. Ő sem járt több sikerrel, mint én, mikor taszigálnom kellett volna.
- Lucas, hagyd a bácsit.. Neki is dolga van.. - néztem jelentőségteljesen Cedricre, hogy.. Ebben még legyen segítségemre..

† Chatkép :

† Keresem :
† Kedvenc dal :
war of hearts
† Tartózkodási hely :
✥ seattle ✥
† Hobbi & foglalkozás :
✥ lawyer ✥

Kedd. Aug. 13, 2013 2:53 pm
Rebekah +  Stefan

Az életem egyre csak zavarosabb lesz, ahelyett, hogy elkezdene kicsit kitisztulni. Én éppenséggel igazából azon vagyok, hogy rendszerezem magamban a dolgokat. Ki iránt mit érzek és hogy képes lennék-e vele lenni akár egy örökkévalóságig. Bár kétlem, hogy bárkivel a közel jövőben az örökkévalóságot tervezgetnénk. Örülök, ha egy kicsivel hosszabb időt sikerül kihúznom valakivel, mint két hét.. Katherine-től remélek többet, de nem tudom vele mennyire menne ez az egész hosszú távú dolog. Én tényleg hajlandó vagyok ezt teljes erőmből megpróbálni, de ez az egész nem csak rajtam múlik.
Elfeledtetni? Na, azt semmiképp. Örülök annak, hogy emlékszem rá, hiszen ezen emlékek nélkül hiányozna az életemből egy darabka.. Ami mostanság elég összetett, de remélhetőleg minden egyes darabja meg van.
Csókját szenvedéllyel viszonoztam végigsimítva az arcán. – Nem akarom, hogy elfeledtesd velem. Emlékezni akarok. – Suttogtam édes ajkaira.

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 12:10 am

Mystic Falls parkja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 40 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Similar topics

-
» Mystic Falls parkja
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls - Grill
» Mystic Falls sikátorai
» The Originals