A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 
Mystic Falls parkja

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
† Chatkép :

† Kedvenc dal :
mind is in DISTURBIA
† Tartózkodási hely :
mystic falls ❞
† Hobbi & foglalkozás :
killing is my speciality ❞
† Humor :
raw ❞

Tatia Petrova ÍRTA A POSZTOT
Szer. Nov. 06, 2013 7:18 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
Hayley & Tatia

A park mindig jó arra a célra, hogy az ember kiszellőztesse a fejét. Ha az általános rendeltetését nézzük... csakhogy nekem, mint vámpírnak sokkal többet is jelentett ennél. Nem volt szokásom a padon való ücsörgés és életúton való rágódás, bár néha elkapott egy-egy ilyen roham, most mégsem ezért jöttem erre. Kedvem támadt vadászni. Diszkréten persze. Megtehetném, hogy fényes nappal tömegmészárlást rendezek, ám nem volt arra szükségem, hogy mindenki visítozni kelljen és megfájduljon a fülem.
Nem voltak valami sokan, ez is az én pályámra játszott, ennek ellenére nem nagyon találtam senkit, aki a fogamra való lenne. Kezdtem feladni a reményt, hogy ma itt fogok ebédelni, hiába lett volna nagy szükségem egy kis vadászatra, hogy kipucoljam az agyam. Így nagy sóhajjal lépdeltem tovább a fák és bokrok között kialakított úton.
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Nov. 04, 2013 10:43 pm
Matt Donovan írta:
Matt & Abigail

Rá mosolyogtam a reakciója miatt. Hagytam hogy ő érjen előbb a sarokra. - Akkor most meglátjuk hogy hogyan bírod a futást. - Elmosolyodtam majd hagytam neki pár másodperc előnyt. Így is egyszerre futottuk le a két kört. Valamiért nagyon jó érzés volt hogy futás közben folyton hozzám ért. Nem tudom hogy direkt vagy véletlenül, de jólesett. - Szóval még két kört? Rendben! - Néztem rá mosolyogva és megint elkezdtünk egymás mellett futni. Egyszerű volt az ő tempóját tartani. Amikor befejeztük a futást rá néztem mosolyogva és át öleltem. - Ez szép volt. Hogy érzed magad? -Mondtam neki mosolyogva és vártam a reakcióját az ölelésemre.
zene: Heartbeat | megjegyzés: -

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
† Kedvenc dal :
ripping wings
† Tartózkodási hely :
mf
† Hobbi & foglalkozás :
magic
† Humor :
spicy

Abigail Crowley ÍRTA A POSZTOT
Vas. Nov. 03, 2013 10:26 pm
Matt & Abigail

[You must be registered and logged in to see this image.]
- Szeretek futni… csak épp nehezen bírom levegővel. – rántotta meg vállamat majd újra lehajoltam. Érintése váratlanul ért és épp ezért mozdultam azonnal odébb de nem erőszakosan. Tekintetemmel lassan követtem az övét és elvigyorodva bólintottam. – Hmm. Előny jár annak, aki előbb ér oda… - még be sem fejeztem a mondatom már futottam is. Persze, hogy csaltam. Nevetve értem oda elsőnek és mély levegőt véve nyújtottam ki karjaim mielőtt belelendültünk volna. – Akkor hajrá. – tisztában voltam a képességeimmel épp ezért pontosan tudtam, hogy két kör még nem fog megártani. Futás közben, olykor hozzáértem, persze csupán véletlenül. A második kör végén combjaimra támaszkodva kezdtem magamba szívni mélyen és kiegyensúlyozottan a levegőt. Pár perces szünet után egyenesedtem csak ki. – Jöhet még kettő, igaz? – nem vártam választ, már indultam is de tudtam, nagyon könnyedén lehagyhatna ha akarna.

[You must be registered and logged in to see this link.] zene: Heartbeat | megjegyzés: -

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Nov. 03, 2013 7:27 pm
Stefan & Cass

-Nekem még kis nehézséget jelent az elfojtása.. -tekintetemet a magasba emelem, majd mosolyra húzom a számat. Ebben a tekintetben felnézek Stefanra. Annyiszor átélte már, és leküzdötte a vérszomját, én meg lehet már másodszorra nem leszek rá képes, és ettől félek, sőt, mi több! Rettegek attól, hogy bántanám Jamiet, vagy akár Halest, Valeriet, Peipert vagy bárkit.. Magamba szippantom a friss levegőt. Érzem, hogy esett az eső, hiába száradt már fel, nem nyirkos a fű, nem nedves a talaj, érzem. És nincs jobb az eső utáni friss levegő mámorító illatánál. Vagyis van. Egy. A vér. Annál jelen pillanatban nem tetszik jobban semmi, és nem igen tehetek ellene, ez így fog maradni. Különben, van egy olyan érzésem, hogy Haley vissza akarja fordítani a varázslatot, de én egyenlőre nem akarom, ő viszont szerintem nagyon is. Még akármi kisülhet, nem tudni, hogy jó lesz-e vagy sem.. Zavarosak a gondolataim ebben az ügyben. Nem tudom hová rakni, besorolni ezt az egészet jelen pillanatban. Idő kell, arra van szükségem! Mindenben idő kell..
-Engem az tart vissza, hogy.. -megakadtam egy pillanatra, nem tudom, hogy mondjam-e ki, vagy sem.. -..félek attól, hogy bántanék valakit, akit szeretek. -nyögöm ki végül. -Volt már rá példa, és hát.. Szörnyű érzés. De, gondolom ezt te is tudod. -lesütöm a tekintetem, majd visszanézek rá.
-Az én házamban lakik a keresztfiam az anyjával, Haleyvel. Jamie 8 éves, és belegondolni is képtelen vagyok, hogy milyen szörnyűséget tudnék művelni, ha eluralkodna rajtam az érzés. -mély sóhaj hagyja el a számat, majd megforgatom a szememet. Hagyjuk is ezt. Nem tudom, hogy miért a rossz dolgokra fókuszálok. Most, körülbelül úgy tűnik, hogy nem élvezem, pedig igen! Gyors vagyok, erős vagyok, tudom befolyásolni az embereket, és ez.. Jó érzéssel tölt el, még is van egy szálka a dolgokban, amiket már elmondtam.
Szavaira elvigyorodom, majd gondolom illene témát váltani végre.
-Na és, hogy állsz a lányokkal? Összeszedtél már valakit? -bököm oldalba játékosan, kicsit próbálom oldani a feszült hangulatot, nem tudom, hogy mennyire sikerül ezzel, de én igazán kíváncsi vagyok rá, és semmi rossz szándék nincsen a szavaim mögött.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Nov. 03, 2013 5:18 pm
Matt & Abigail

Rá mosolyogtam a reakciója miatt - Ennyire nem bírod a futást? Pedig meglehet szokni... - Istenem... elkezdett nyújtani. Valahogy mindig szerettem a nyújtó lányok látványát. Ahogyan a női tökéletesség megmutatkozik, a gyönyörű formák és a szép domborulatok. - Hadd segítsek egy kicsit! Ezzel nem érsz semmit... - Mondom neki elmosolyodva. Közelebb léptem hozzá és megfogtam a csípőjét. - Itt jobban lendítsd ki miközben lehajolsz.   - Mondtam neki de egyből el is engedtem mert furcsán reagálta le az érintésemet a csípőjén. Megvártam míg kellőképpen megnyújtja az izmait. Én már útközben nyújtottam egy keveset tehát semmi szükségem nem volt még több nyújtásra. - Szóval... Szerintem fussunk csak két kőrt a park körül. - Mondtam neki elmosolyodva és kíváncsian elkezdtem fürkészni a szemeit hogy mit szól ehhez. Végre találkoztam egy normális lánnyal aki nem olyan furcsa mint mindenki más ebben a városban... Valahogy... Most csak vele szeretnék lenni. Nem érdekel, tőlem áshatunk árkokat vagy olvashatunk fel árvaházakban meséket a gyerekeknek, nem érdekelne. Az a lényeg hogy vele lehetek. - Szóval... szerintem kezdjük el a futást onnan a saroktól. - Magamhoz húztam fél kézzel a derekánál és el indultam vele a sarok felé. Istenem milyen puha és forró a bőre! Remélem nem érezte meg hogy kicsit megremegtem amikor magamhoz húztam.

† Kedvenc dal :
ripping wings
† Tartózkodási hely :
mf
† Hobbi & foglalkozás :
magic
† Humor :
spicy

Vas. Nov. 03, 2013 11:23 am
Matt & Abigail

A hátam mögött hagytam egy rémes gyermekkor emlékeit de a jelenlegi múltam még nem tudtam elfeledni. Fájt amikor arra gondoltam, hogy kurvaként vonaglottam a rudakon csak, hogy meg tudjak élni valamiből. Fájt, mikor arra gondoltam miket tettek vagy akartak velem tenni a férfiak. S most pedig itt volt ez a férfi aki teljesen más volt mint eddig bármelyik akivel találkoztam, kivéve apámat. Vele könnyedén elfeledtem azt ami fájt mert arra koncentráltam, hogy épp mint mond, hogy gyöngéden megérint, hogy engem néz. Jobban tetszett mint azt beismertem volna magam előtt mert féltem, holott nem volt mitől. Matt jó fiú volt és nekem erre volt szükségem. Egy igazi jófiúra, aki mellett biztonságban érezhetem magam. Zavarba jöttem kérdésére. Ujjaim idegesen játszottak egymással. Jól esett érintése. Lesütött tekintettel köszörültem meg a torkom. – Hmm.. a futás meg én… - féloldalas mosollyal haraptam ajkamba – Nem vagyunk túl jóba. – tártam ki karomat majd elnevetve magam bólintottam. – Vágjunk bele. Csak aztán el ne veszíts. – mosolyogva kezdtem el megnyújtani a tagjaimat, hogy meglegyen a megfelelő bemelegítés és ne szenvedjek a futás után iszonyatos izomlázzal. Őszintén reméltem, hogy a mai nap egy kicsit többet tartogat majd mert bár én tökéletesen tudtam használni a testem ha el akartam csábítani valakit de ha valaki valóban tetszett, egyszerűen nem mertem kezdeményezni. Féltem, hogy elutasít majd.

[You must be registered and logged in to see this link.] zene: Heartbeat | megjegyzés: -

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Nov. 03, 2013 12:42 am
Matt & Abigail

Lassan sétáltam végig az utcán... Találkám volt egy kedves, jófej lánnyal akit nemrégen ismertem meg. Sokat szoktunk beszélgetni amit bevallok jól esik mert tudom hogy a barátom. Múltkor, amikor épp dolgoztam a Grillben, bejött és csak szimplán elkezdtünk beszélgetni. Megkért hogy egy kicsit eddzem meg. Nagyon örültem ennek mert igazság szerint ketten jobb edzeni mint egyedül. Megérkeztem a parkba és egyből kiszúrtam a szépsége miatt. Kedvesen rámosolyogtam miközben odasétáltam hozzá. - Szia! - Mondtam neki lágy, kedves hangon. Valahogy jobban éreztem magam amikor rám mosolygott. Nem kertelt, egyből a lényegre tért. - Igen, persze! pont azért vagyunk itt, nem? - Mondtam neki félmosolykára húzva az arcomat és végig simítottam a jobb karját. Nagyon puha a bőre! Megkérdezte hogy mivel kezdjünk. Erre még nem is gondoltam. Igazság szerint az lenne ha legjobb hogyha most megcsókolna de tudom hogy ez nem fog bekövetkezni. Nem miatta, miattam. Ö tuti nem egy olyan lány akinek bejönnek az olyasféle pasik mint én. Igazából nem is gondoltam hogy tényleg edzeni akar. Azt hittem hogy ezzel akar elhívni és beszélgetni egy kicsit itt a parkban. De ha már így alakult nem bánom. Legalább vele lehetek. - Hát szerintem kezdjük akkor egy kis futással! Mennyire bírod? - Mondtam neki mosolyra húzva a számat. Megbolondít ez a lány.

† Kedvenc dal :
ripping wings
† Tartózkodási hely :
mf
† Hobbi & foglalkozás :
magic
† Humor :
spicy

Szomb. Nov. 02, 2013 10:37 pm
Matt & Abigail

Jó ideje figyeltem már a szökőkút vizének felszínén keletkező apró rezdüléseket… sőt, ami azt illeti, nem csak a megfigyelő szerepét játszottam ma, hanem gyakoroltam is. Igyekeztem elfojtani a dühöt és teret adni a tehetségnek mi bennem lapult. Akkor vesztettem el a fonalat mikor megláttam az egyetlen férfit, apámon kívül, aki iránt érdeklődtem. Matt udvarias volt, kedves és egyszerűen jól éreztem magam mellette. Ő volt az első velem egykorú ki nem kurvaként tekintett rám, akivel anélkül is jót beszélgettem, hogy fizetett volna. Ma pedig azért volt itt mert a múltkor, mikor összefutottunk a grillben, megkérdeztem, nem tudna-e segíteni nekem és ha tud akkor találkozzunk itt. És eljött. Nem igazán akartam bevallani senkinek de még magamnak sem, hogy tetszik nekem Matt. – Szia! – emelkedtem meg mosolyogva – Szóval akkor ma edzünk? – Mivel kimaradtam az iskolából ezért sok mindent kellett pótolnom. A torna órákon is voltak gyakorlatok, kötelező elemek amiket kimaradásom miatt nem ismertem… arról nem is beszélve, hogy bár vigyáztam a testemre, rettenetesen rosszul bírtam a futást és az erőnléti gyakorlatok többségét amin a magam érdekében is muszáj volt dolgoznom. – Mivel kezdtünk? – Te jó ég, mennyire ideges vagyok… ezer éve nem éreztem ilyet és zavarom azt hiszem látszott is rajtam.

Vámpírboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
† Chatkép :

† Keresem :
the other part of my soul
† Kedvenc dal :
war of hearts
† Tartózkodási hely :
✥ seattle ✥
† Hobbi & foglalkozás :
✥ lawyer ✥

Lara Greene ÍRTA A POSZTOT
Szer. Okt. 30, 2013 11:22 pm
stefan cassie

- Nagyon is jól ismerem azt az égető érzést. Szinte folyton érzem, de most már megtanultam magamban elfojtani. Ugyanúgy érzem, de nem adom meg neki magam. Mert, ha megadom, akkor szabadjára engedek egy szörnyeteget, amit nem szeretnék. Sokaknak elég egy mély levegő, hogy lenyugodjanak. Van, akinek eszébe jut, hogy milyen érzés lenne, ha megölne valakit. Igazából mindenkit más fog vissza. Engem az, hogy ne engedjem szabadjára a bennem rejlő szörnyeteget. - Magyaráztam egyszerűen. Bármennyire is egyszerűbb lenne egyszerűen csak kikapcsolni és megölni minden szembe jövő embert egyszerűen nem tehetem meg. Nem lennék rá képes. Mert egy idő után valami miatt mindig visszatérek. Valami visszarángat, mintha az lenne a sorsom, hogy bűntudatot érezzek azért is, mert élek. Annyi életet elvettem, már nem akarom, hogy több legyen a listámon. Komolyan meg kellene esketnem már valakit, ha engedek a régi énemnek, akkor legyen olyan kedves és öljön meg. Jobb a világnak egy olyan vámpír nélkül, aki egyszerűen képtelen kontrollálni a vérszomját. Emberként eléggé összeszedett voltam. Legalábbis azt hiszem. Most meg? Ki fog rajtam az éhség. A vágyakozás a vér iránt. Küzdök vele, de soha nem lesz az igazi.  
- Igazán nincs mit. - Mondtam, miközben az arcát fürkésztem. Furcsa, hogy most úgy ülünk itt, mint két barát régebben pedig volt köztünk több is.. De ez így van jól. Nő ügyekkel jelenleg nem akarok foglalkozni. A fejem is elég zavaros minden egyes gondolatommal együtt nem, hogy még a szívproblémáimmal kezdjek el foglalkozni. Az már csak púp lenne a hátamon.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Okt. 30, 2013 8:54 pm
Stefan & Cass

Azt hiszem Stefan tényleg többet tudna mesélni az önmegtartóztatáshoz vezető út 'fájdalmairól', nehézségeiről, mint én.
-Persze, rendben vagyok. -bólintok, miközben halvány mosoly ül ki az arcomra. -Csak hirtelen rám tört az az égető érzés.. Szörnyű éhség. Abban a percben az összes embert képes lettem volna ott helyben megölni. De szerencsére képes voltam megállni, és most már jobb. Te hogyan csináltad? Emlékszem meséltél róla valamit, de nem voltál túl bőszavú.. Egyszer már én is túlestem rajta, de az sem mostanában volt.. -vonok egyet a vállamon, halkan felnevetve. Leült mellém, felé fordultam. Eszembe jutottak a régi emlékek, és tulajdonképpen remélem nem gondolja azt, hogy meg szeretném ismételni. Mármint, nem az, hogy nem szeretném, de nem görcsösen. Ha így jobban tetszik, nem szeretném, ha azt gondolná, hogy akarok tőle valamit, mert nem motoszkál bennem ez az érzés, csak mégis valami.. Nem tudom. Ez így már megint nem jó megfogalmazás. A hajamba túrok, valahogy úgy érzem, még ép ésszel gondolkoznom is nehéz. Szóval.. Nem szeretném, ha azt hinné, hogy rá vagyok szállva. Mert nem így van. Ezaz! Azt hiszem sikerült, nem lenne jó, ha azt szűrné le, de szerintem semmi erre utaló jelet nem adtam, szóval nincs gond. Azt hiszem még magamban is bizonytalan vagyok, de Hales szerint ez így az első két hétben természetes. Nem a legkönnyebb visszaszokni egy ilyen helyzetbe.. Szavai hallatán akaratlanul is elmosolyodom.
-Kösz..Stefan. -nézek rá, miközben hirtelen dejavu érzés fog el, ahogyan a térdemre csúsztatja a kezét. Nem torpanok meg. Miért is tenném? Barátok vagyunk, azt hiszem. Van múltunk, jóban vagyunk. A kezemet az övére rakom, majd finoman megszorítom azt.

Vámpírboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
† Chatkép :

† Keresem :
† Kedvenc dal :
war of hearts
† Tartózkodási hely :
✥ seattle ✥
† Hobbi & foglalkozás :
✥ lawyer ✥

Kedd. Okt. 29, 2013 10:14 pm
stefan cassie

Láthatóan egyre kevésbé bírta elviselni a tömeget. Ezt próbáltam betudni annak, hogy újra vámpír. Hát tudom milyen pocsék érzés ez az egész. Mikor rázúdul az éhség minden egyes gondolatora és nem tudsz mit tenni ellene, csak menekülni, mert ekkora tömegben elég nehezen tudja visszafogni magát. Én valószínűleg mindenkivel végeznék egytől-egyig. De ezt inkább meg sem akarom kísérelni. Hála az égnek mostanában a kezemben tartom a gyeplőt.
Nem várt választ meg igazából, amúgy sem mondtam volna nemet. Megfogta a kezemet én pedig követtem őt kifelé. Már így eléggé rossz passzban volt nem akartam én lenni az, aki még ront a helyzeten. A friss levegő általában javít a helyzeten meg itt legalább nem vesz annyi ember körül minket, mint a Grillben.
- Semmi gond, ha valaki megérti ezt az én vagyok. Rendben vagy? - Érdeklődtem, hogy mégis mennyire sikerült összeszednie magát. Elég ramatyul néz ki.. De ugyanakkor még mindig pont olyan gyönyörű, mint volt.
Helyet foglaltam mellette a padon és próbáltam felidézni az utolsó alkalmat, amikor láttam őt. Jó régen volt.. Az egyszer már biztos. - Te is hiányoztál nekem. - Mondtam féloldalas mosoly kísértében, miközben ránéztem. - Hozzászoksz, majd. Hamarabb, mint hinnéd. - Biztatóan kezemet a térdére helyeztem.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Okt. 29, 2013 9:03 pm
Stefan & Cass

/Grill/

Egyre fullasztóbb volt a levegő a Grillben. Csak jöttek és özönlöttek be az ajtón ebbe a kis helyiségbe. Bármennyire voltam erős és jó önmegtartóztató előzőleg, az már elmúlt. Hallottam minden egyes ember szívének a dobbanását, éreztem a vérüket, amiket azonnal és kíméletlenül magamba akartam szívni. Az orrnyergemet masszíroztam, de nem bírtam tovább. Megragadtam Stefan kezét.
-Nem folytatnánk ezt egy nyugodtabb helyen? -pupilláim ki vannak tágulva, kissé ver a víz, hevesen veszem a levegőt, majd a válaszára sem várva húztam ki a Grillből.
Kint a friss levegő visszahozta a józan gondolkodásomat. Beletúrtam a hajamba, majd a térdemre támaszkodtam, úgy felnézve rá.
-Sajnálom. -elnevetem magam. Tulajdonképpen a saját, hirtelen rám zúduló gyengeségemet nevetem ki. Felegyenesedek, miközben zavaromban a halántékomat dörzsölöm meg.
-Szóval.. Hol is tartottunk? -köszörülöm meg a torkomat amikor elindulunk valamerre...
Csönd van, sétálunk valamerre, végül a parkban kötünk ki, leülök az első padra, majd mutatom, hogy kövessen ő is.
-Az igazat megvallva, hiányoztál. -finoman vállat vonok, majd féloldalas mosolyt villantok felé. -Furcsa most így, újra vámpírként. Még bele kell szokjak. -felkuncogok és hátradőlök, figyelem a rezzenéstelen arcát.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Szept. 24, 2013 7:24 am
Nagyon érdekes az, hogy egy vérfarkassal sokkal jobban el tudok dumálni, mint bármilyen más fajjal. És most viszont jó hosszú beszélgetésen estünk át ezzel a fiatalemberrel, aminek nagyon örültem.
- Ó, nem probléma - jelentettem ki arra, hogy most mennie kell, de közben én is rájöttem, hogy nekem is megjelenésem van valahol. - Rendben, még találkozunk majd - az én arcomon is megjelent egy kisebb mosoly, mikor elköszöntem tőle.

/én is köszönöm 40 /

Vadász •• vad játszmák, féktelen éjszakák; csak a prédára várunk
† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Sean Kyle Claflin ÍRTA A POSZTOT
Vas. Szept. 22, 2013 8:10 pm

De nem mi leszünk azok, akik ezen változtatni fogunk. – Nem hiszem, hogy pont mi ketten lennénk azon, akik valamivel is jobbá tudnánk tenni ezt a várost. Mondjuk azzal, hogy ilyen jól kijövünk egymással a faji ellentéteinktől függetlenül.
Az érzés habár furcsa, de kölcsönös. – Nem gondoltam volna, hogy jól fogom érezni magam a társaságban.. Mondjuk ebből sem kell túlzott rendszert csinálni. – De, ha most nem haragszol nekem mennem kell. Van azaz érzésem, hogy még látni fogjuk egymást. – Köszöntem el tőle halvány mosollyal az arcomon.

// Köszönöm a játékot! 40

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Szept. 22, 2013 2:50 pm
Egyetértettem abban, amit mondott erről a városról, és az itt lakókról... - Hát, igen... ebben nagyon is egyet tudok érteni - elég komoly pofival mondtam ezt neki, mert valóban így van.
- Ha hiszed, ha nem... én sem, hogy egyáltalán beszélgetni fogok valakivel - mosolyodtam el, mert konkrétan sosem gondoltam, hogy mostanság bárkivel is el fogok ilyen jól dumálgatni. És a jelenlegi helyzet alapján ez is több mint furcsa, főleg, hogy egy vérfarkassal dumálok... - Azt kell mondjam, örülök... - őszintén mondtam ezt neki.

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Szomb. Szept. 14, 2013 2:30 pm

Akkor meg már azért kezdene el mindenki megőrülni. Bár az itt élők többsége már most őrült. – Már a neve is vonzza a természetfelettieket.. Hiába kisváros.. A lakossága szépen lassan a kétszeresére nő.
Nem gondoltam volna, hogy ilyen normálisan fogok veled beszélgetni… - Túrtam bele a hajamba vigyorogva.. Most már tényleg nagyon hülyének érzem magam.. Fogalmam nincs, hogy mit csinálok, mert miért mondom ezt.. Olyan vagyok, mint egy kis gyerek, aki most zavarba jött az isten tudja mitől..

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Szept. 14, 2013 7:22 am
- Jaj, ne is mondd... Az már több mint furcsa lenne - nevettem el magam, pedig ez egy elég komoly téma, de mindegy, én sosem olyan reakciót váltok ki, amilyet valójában kellene.
- Igazán nincs mit, én örülök, ha segíthetek - egy apró mosoly, teljesen őszinte arc, és majd egy picit szomorkásabb hangulatom lett, de próbáltam enyhíteni egy újabb mosollyal.

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Pént. Szept. 13, 2013 10:32 pm

Már az lenne a furcsa, ha pár napig nem történne semmi.. – Mondjuk nem is tudnám elképzelni.. Mystic Falls az Mystic Falls. Érdekes emberek alkotják. Többségük imád keresztbe tenni a másiknak.. Ebből pedig létrejönnek a konfliktusok, amiknek soha nincs jó vége.
Ez nagyon kedves tőled.. Köszönöm.. Tényleg. – Nem tudok mást mondani rá, csak azt, hogy köszönöm. Ki gondolta volna, hogy egyszer, majd egy vámpír segítségét kérem.. Mert ebben még talán segítséget kérek.. Bár ki tudja mit kér érte cserébe.. Mondjuk nem úgy tűnik, hogy kérne bármit is, de lehet, hogy ez csak a látszat.. És a látszat néha csal..

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Szept. 13, 2013 9:24 pm
- Tudom, hogy ez a város nem híres a nyugodtságáról - mosolyodtam el a mondaton, de miért is kellene nekem a nyugi, aki örök életű, és hát mindenben benne van.
- Sok országban van ismeretségi köröm, szóval csak egy szó, és bármi el van intézve - mondogattam neki, hiszen biztos vagyok abban, hogy majd kér valamit tőlem valamikor, hiszen tényleg szeretnék több jót tenni a következőkben, mint rosszat.

† Chatkép :

† Keresem :
† Kedvenc dal :
war of hearts
† Tartózkodási hely :
✥ seattle ✥
† Hobbi & foglalkozás :
✥ lawyer ✥

Csüt. Szept. 12, 2013 5:37 pm
Rebekah +  Stefan

– Hidd el, eléggé gyorsan kiürül a listám valamit úgy is el fogok rontani.. – Sóhajtottam egyet, mert tudom nagyon jól valamit el fogok bénázni. Hiszen ennyi nővel nehéz.. Már csak az is, hogy ne lépjem át mindegyikükkel a barátság határait vagy ne feszegessem.. Mindegyikük közel áll hozzám és egytől egyig gyönyörűek, ami megnehezíti a döntésemet.
– Tökéletes. Legalábbis a számomra. Nem vállalok felelősséget azért, amit részegen művelek. – Mondtam egy vigyorral az arcomon, miközben felálltam.

Inactive
Long time no see me
† Keresem :
Ϟ my old friend
† Kedvenc dal :
Ϟ light 'em up
† Tartózkodási hely :
Ϟ mf & nola
† Hobbi & foglalkozás :
Ϟ fashion, shopping, fun, blood
† Humor :
Ϟ blonde

Rebekah.Mikaelson ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Szept. 12, 2013 3:39 pm
Stefan & Rebekah

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Az emlékek és az elmosódott lábnyomok a szem számára láthatatlanok, a figyelmes lélek mégis képes megérezni a régen elmúlt álmok és az idővel elhaló fiatalkori vágyak rezdüléseit. Ha valaki csendben megáll és szívével hallgatja a csillagfényes éjszakát, érezni fogja a szerelmet, amelyet hajdan oly sokan, oly sokféleképpen éreztek és fejeztek ki.

-Hmm sok a nő a listádon mondjuk vele még azt hiszem nem is találkoztam..-Emeltem égnek a szememet. Bárcsak nem lennék ennyire rohatt magányos már komolyan hozzá mennék egy fához is. Több mint 90 évig nem volt senki mert egy koporsóban feküdtem. Szét mar a szenvedés belül.
-OKé hova menjünk? Igyuk le magunkat nem jó ötlet?-Mosolyogtam rá nagy széles vigyorral, majd a kezemet nyújtottam, hogy fel húzzhassam.

Játék adatok!

♠ Szószám.: 108 ♠ Játék címe.:  Vissza a múltba ♠ Játék hangulata.: Össze zavarodott

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Csüt. Szept. 12, 2013 2:59 pm

Nem tudom mi vezérelt úgy igazából, hogy segíteni akartam.. Talán most az emberi oldalam győzedelmeskedett. Elég sok mindenben hallgatok úgymond a másik felemre. De mostanában talán kezdek egy kicsit felnőni és észhez térni Aurora-nak köszönhetően. Értelmet adott az életemnek.. Most már nagyon jól tudom, hogy mindennek súlya van.. Nem is kicsi. Régebben úgy viselkedtem, mintha megvesztem volna.. Mára ezen már teljes mértékben változtattam.. Legalábbis azt hiszem..
Ehhez nem éppen a legjobb várost választottad. – Ha már csak azt néztük, hogy én miket éltem meg itt. – Biztos vagyok benne. – Ha az esküvő meglesz a nászúton körbeutazhatjuk, de még majd meglátjuk.. Nem tervezek előre semmit.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Szept. 09, 2013 7:19 am
Nem is tudom, mi történt velem valójában, hogy-hogy ennyire közvetlen voltam egy rám veszélyes alakkal, aki nem mellesleg könnyen megölhetett volna akár fél perc alatt is... - Olyan rég vágyom arra, hogy nyugodt életem mint nagyon-nagyon régen... - sóhajtottam fel, majd az égre pillantottam fel, majd végül Sean-ra. - Utazzátok majd körbe a világot a szerelmeddel, megéri - mondtam neki mosolygósan, hiszen én már minden szegletét bejártam a Földnek, amit csak lehetett, jó kimaradt néhány ország, amiket én is szeretnék még megnézni.

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Szomb. Szept. 07, 2013 10:27 pm

Furcsán kedvesen viselkedem vele.. Valószínűleg, ha erre bárki később rákérdez az egészet letagadom. Hülye lennék bevallani, hogy jó pofiztam egy vámpírral. Oké.. Nem tűnik átlagos vámpírnak, de azért még sem fogok ezzel dicsekedni vagy mi.
Igazán nincs mit. – Élveztem a társaságát. Attól függetlenül, hogy mi is ő valójában. Bár elég sok mindent megosztott velem ahhoz képest, hogy egy puszta idegen vagyok. Mondjuk esélyes, hogy így akarta elnyerni a bizalmam. Ami azért még nem sikerült. Ennél azért több kell.
Szintúgy. – Válaszoltam mosolyogva. Legbelül reménykedtem, hogy nem kell rendszert csinálnunk a dologból, mert az rossz fényt vetne rám.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Szept. 07, 2013 8:17 pm
Ember... de nagyon rég hallottam ezt a kedves kis szót, ami már soha nem leszek már, csak szeretnék tenni olyat, amit emberként is tettem volna.
- Köszönöm - kacsintottam egyet Sean felé, nem tudom már magam sem, hogy mit szeretnék hirtelen tenni, de azt tudom, hogy mindent megteszek annak érdekébe, hogy túljussak mindenféle nagy dolgon.
- Remélem, hogy még találkozunk - nagyon őszintén mondtam ezt neki, mert tényleg öröm vele beszélgetni, és még jó lenne majd egyszer valamikor újra ezt az egészet megtennünk.

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 11:43 am

Mystic Falls parkja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 40 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Similar topics

-
» Mystic Falls parkja
» Mystic Falls utcái