A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 
Mystic Falls parkja

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Szept. 07, 2013 3:18 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
to Milena Tatjana Holloway

/Csak erős idegzetűeknek, Iz, ha lehet Te ne olvasd!/

Nem fordultam felé. Nem érdekelt. Ismertem Tatjana művészetét, és élveztem is egykor, most mégis reméltem hogy nem keni össze a ruháimat. Mégis volt ott egy pillanat. A hirtelen csend. Na meg a visszahangzó szavak ami mégis rávett hogy forduljak és megnézzem miben is mesterkedik éppen. És nem tévedtem.

- Idefigyelj kiscsillag... nem bánt a bácsi, ha csöndben maradsz. – mosolyogtam hajolva a kistacskó szemeibe amikor elhúzott volna és nem is tudom mit éreztem. Vagy ezernyi gondolat száguldott a fejemben. A múlt. Érzések.. Olyanok amiket nem kívántam senkinek ezért…

- Régen sosem hibáztál! – emeltem meg a kölköt az ingénél fogva és lógattam Milena felé – Régen még nem féltél… ÖLNI!  – húzódott a vigyorom szélesre miközben az ő kezeiben már egy élettelen test vergődött. – Hát hovááá.. lett az én réégi Tatjanám aki mindenkin átsöpör és kegyetlen!? – váltottam visítóba, de az egész csak színészet. Szerettem elengedni magam és vele.. nyugodtan megtehettem. – Pedig azt hittem tényleg nem változtál..  – fűztem hozzá lemondóan sajnálkozva majd visszanézve a kölyök szemeibe, egyetlen pillanat alatt vigyorogtam újra.

- Add át üdvözletem apádnak, kistacskó! Már vár rád.. – kacsintottam a gyerekre és egyetlen roppanás.. és a fiú halott teteme puffanva hullott le a földre.

- Na.. ezzel is megvagyunk.  – vettem panaszos sóhajt a kezeimet törölgetve és újra Tatjánára néztem. – Nem arról volt szó hogy nem vérezed össze a ruhám? – emeltem szemöldököt a felém közeledő alakjára, és arra az izére.. a kezében.
Vissza az elejére Go down

Vadász •• vad játszmák, féktelen éjszakák; csak a prédára várunk
† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Sean Kyle Claflin ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Szept. 07, 2013 12:54 pm

Azt is csak úgy lehet találni, ha keres az ember. – Ember.. Végül is az.. De nem egészen. Most nem kezdhetek el ezen problémázni egyszerűen nem lenne helyes. Emberi módon beszélgetek vele most nem hagyhatom, hogy eluralkodjon rajtam megint a gyűlölet.
Na, ehhez sok sikert kívánok és remélem idővel minden rendben lesz veled és megtalálod azt a valakit is, akit igazán boldoggá tesz. – Biztos vagyok benne, hogy van valaki, akibe képes lenne beleszeretni. Talán pont egy emberbe fog beleszeretni vagy egy vérfarkasba ki tudja? Bár az mondjuk eléggé bonyolult kapcsolat lenne az már biztos.
Köszönöm.. Úgy lesz. – Habár nem hiszem, hogy valaha is képes lennék elfogadni a segítségét. A büszkeségem nem engedné. Képes vagyok megvédeni magamat és azokat, akiket szeretek. Ez jelen pillanatban két hölgyeményt takar. Habár Aurora-t sem tudtam megvédeni Kendra-tól, de mostantól kezdve jobban odafigyelek..

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Szept. 07, 2013 7:23 am
- Nos, majd csak akad egy megfelelő boszorkány... - kisebb mosollyal mondtam Sean-nak, akit nem is tudom, mintha több száz éve ismernék, úgy dumálgatok vele itt. Most még valahogy az sem érdekel, hogy ő vérfarkas, mert túl jó társaság.
- Akkor valamelyik nap utánanézek pár helynek, aminek szüksége lehetne ilyen célú adománynak - teljesen őszintén jelentettem ki, hiszen bár örök barátok tuti nem leszünk Sean-nal, de ha bármi van vele, engem megtalál, és segítek neki. - Tudom, hogy továbbra is ellenséges csapatban leszünk, de ha bármi kell, akármi... még védelem is, bátran keress meg, hívj fel, vagy bármi - komoly arccal mondtam ki ezt, nem szeretném, ha baja esne.

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Pént. Szept. 06, 2013 11:02 pm

Manapság már a boszorkányokban sem lehet megbízni. Eléggé letértek úgymond a helyes útról. – Mondom ezt egy vámpírnak, mint aki erről már teljesen megfeledkezett. Úgy beszélek vele, mint bármelyik másik emberrel. Én egyértelműen megkergültem. Mondjuk egyszer tehetek kivételt, de azért ebből nem szeretnék rendszert csinálni. – Azt hiszem ebben a városban elég könnyen belefuthatsz egy olyan személybe, aki megfelelne. Ha nem is elsőre, de másodikra. – Elég sok boszorkány megfordult már a városban nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne találni egyet, aki tényleg segítene és nem csak át akarja ejteni.
Hogy jó dolog? Még szép. Tökéletes kezdet. Kezdhetnéd újból ezzel talán.. Aztán meglátod, hogy mihez kapsz még kedvet. – Ha jó cselekedetekre sarkallom annyira nagy baj nem lehet az, hogy jóban legyek vele. Mikre gondolok.. Soha, de soha. Egyetlen egy vámpírt sem engedhetek túl közel. Annak egyáltalán nem lenne jó vége.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Szept. 06, 2013 9:57 pm
- Gondolkodtam már... de az egyik boszi, akinek a segítségét kértem, megpróbált átverni, de én sokkal okosabb voltam, és időben rájöttem erre - azt hiszik sokan, hogy olyan könnyen át lehet engem verni mindenféle aprósággal, de sokkal ravaszabb vagyok sokaknál... Elvégre jó ideje élek már, és elég nagy szakmai tapasztalatom van ebben is már. - Szóval, még nem találtam rá arra, aki igazán alkalmas lenne nekem - fejeztem be ezzel a mondatomat.
Amikor megkérdezte, hogy mivel kezdem majd ezt az új dolgot, még nem igazán tudom. - Jó néhány évvel ezelőtt adományoztam több klinikának, és alapítványnak is rengeteg pénzt. Már akkor megindult bennem ez a valami, csak aztán abbamaradt - kissé szomorkásan nézelődtem, már-már majdnem könny szökött a szemeimbe, de tartottam magam. - Ez jó dolog, szerinted? - kérdeztem tőle egy nagyon halvány mosoly mellett.

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Pént. Szept. 06, 2013 8:21 pm

Gondolkoztál már azon, hogy valakinek a segítségét kéred ahhoz, hogy teljesen kizárhasd? – Nem tudom, hogy melyik boszorkány segédkezne bármi ehhez hasonló dologban, de szerintem manapság már épp elegen hajlandóak bármire egy alku fejében. Csak valami olyasmit kell ajánlani a varázslatért cserébe, amire szükségük van. Bár nem tanácsos hagyni, hogy ők szablyák ki mi legyen. De néha az is megengedhető. Ha valami olyan dologról van szó, amire nagyon szüksége van az embernek. Mint például most Sofia esetében a békére és a nyugalomra. Bár azért azt nem mondanám, hogy bólintson rá minden őrült ötletre.
És miben gondolkozol, hogy mivel kezded? – A legjobb, ha van egy terve, ami szerint haladhat. Legalábbis számomra így lenne logikus az egész.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Szept. 04, 2013 5:48 pm
- Hát, igen... jó lenne ha megszűnne az egész létezni, de erre nagyon kevés az esély - válaszoltam olyan normális hangnemben, amit én már rég nem tettem, és teljesen őszintén beszéltem.
Mindig szerettem segíteni másoknak, mivel én egy eléggé elcseszett gyönyörűség vagyok, de mások életét ezen kívül megmenthetném, és azzal én már teljesen jól érezném magam, hiszen valamit adhattam másoknak, az életüket, hogy még jobb legyen nekik. Nem szeretek csak úgy hirtelen ötlettől vezérelve átváltoztatni senkit sem, legtöbb esetben, csak olyankor teszem ezt, ha tényleg nincs más lehetőség, és ha ezzel megmenthetek valakit...
- Belekezdek ebbe minél hamarabb - kacsintottam egyet Sean felé, és egy kicsi mosolyt is láthatott tőlem.

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Szer. Szept. 04, 2013 5:41 pm
– Az, hogy valaki meghalt még nem azt jelenti, hogy megszűnt létezni ezt tapasztalatból mondom. – Sajnos a mi világunkban a halál nem mindig egyenlő az élet végével. Hiszen van, aki nem tud nyugodni, mert valami nem hagyja és emiatt akár évszázadokon keresztül képes itt maradni. Bár azon csodálkozom, hogy nem őrülnek meg. Mondjuk Aubrey megőrült, hiszen tönkre akart tenni és megszállta az unokatestvérem, mikor nem is ártott neki. De végül is őt is meg lehet érteni. Hiszen megöltem, de ha rám hallgat a közelembe nem jön azon az estén.
– Hát, ha eddig nem adta fel kétlem, hogy most feladná.. – Nem hiszem, hogy feladná azelőtt, hogy elérné a célját. – Hiszen láthatja, hogy hatással van rá és ez inkább csak bátorítja..
– Akkor ezen az úton kellene elindulnod. Talán el is tüntetné az ilyen kirohanásaidat. – Ami mondjuk eléggé jó lenne, mert ki tudja kinek menne neki és kinek nem.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Aug. 31, 2013 7:48 am
- Tudom, hogy halott - röpke kis választ dobtam Sean felé, mert igaza van abban, hogy le kell tudnom gyűrni ezt a furcsa és nagyon rossz dolgot, mert anélkül nem igazán tudom majd egy idő után, hogy mi a valóság és a képzelet. - S csak remélni merem, hogy hamarosan békén hagy majd - fejeztem be ezt a kényelmetlennek tűnő kis dolgot.
Tudom, hogy legbelül azok a gondolatokat futják át őt, hogy miféle szörnyeteggel beszélget, aki több száz ember életét oltotta ki, és ez is hozzájárul ahhoz, hogy utáljon. Bár, teljesen érthető, hogy gyűlöli a fajtámat, de valahogy ez az, ami most a leginkább zavar engem.
- Tudom, ez most valóban furán és olyan nem tudom hogyan fog hangzani, de én sosem bántottam gyerekeket, sőt még nőket is alig, ha csak épp nem gyermekbántalmazóval találkoztam össze - miért is kezdtél bele kedvesem ebbe?! - Éppen ezért szeretnék átállni valami olyasmire, ami inkább a régi énemhez hasonlít, a segítségadáshoz - nagyon komolyan és őszintén a szemébe nézve mondtam el ezt neki.

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Szomb. Aug. 31, 2013 12:59 am
– Meg kell próbálnod valahogy kizárni a tudatodból, mintha soha nem is létezett volna. – Ennél szerintem nem is kérhetnék nehezebbet, de próbálom valahogy kezelni a helyzetet. Mert, ha tényleg szellemként van jelen, de annyira képes, hogy kizárja eléggé ahhoz, hogy ne lássa akkor ahhoz is elég erősnek kell lennie, hogy teljesen kizárja. Persze azért ehhez kitartás kell. – Ő halott, már nem árthat neked. Csak ezt kell észben tartanod. Sokkal erősebb vagy nála, mint ő valaha is lesz. – Remélhetőleg ő nem tervezi, hogy bárkit is megszállna, mert az elég kellemetlen tud lenni.
– Igazán nincs mit. – Nem értem miért akarok rajta annyira segíteni, amikor biztos vagyok benne, hogy jó pár embert megölt már és egyáltalán nem sajnálja. Vagyis akkor nem sajnálta. Lehet, hogy családokat is. – Az nekem csak jó, ha nem gondolsz emberekre és nem tervezel a torkuknak esni vagy bármelyik másik testrészüknek. – Lényegében ez is az oka annak, hogy beleegyeztem a sétába. Hogy mikor váltottam át segítőkész üzemmódba azt nem tudom.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Aug. 30, 2013 8:55 pm
- Hát, csak időszakonként érzem őt... - olyan fanyar pofival néztem rá, majd folytattam. - Az utóbbi időben pedig már megjelent többször is - az apám az tuti, mert tudom, hogy ő próbálja irányítani az elmémet, és próbál belevinni olyanba, amit szeretnék örökre elfelejteni. - Mindig is próbált irányítani engem, de valahogy most már sikerül legyőznöm őt, legalábbis erősebb vagyok nála - mosolyodtam el a mondatom végén.
Sok minden az agyamra megy, de valahogyan nyugtat ez a vérfarkas. Nem tudom, hogy érezhetek ilyet egy farkassal szemben... Csak örülök neki, és kész.
- Köszönöm - fú, hát, ez az egyik mondat, amit olyan ritkán ejtek ki a számon, mint a fehér hollók létszáma, de most valahogy mégis azt érzem, hogy tényleg ezt kellett tennem. Milyen fura az élet, az elején majdnem széttéptük egymást, most elég jól eldumálunk. - S azt is, hogy beszélgetsz velem, valahogy könnyebb nem gondolnom az emberekre - egy újabb apró mosoly jelent meg arcomon.

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Pént. Aug. 30, 2013 8:35 pm
- És ez az egész mióta tart? Mármint mióta érzed a jelenlétét? - Ha már a kezdetektől fogva az eléggé súlyos.. Hiszen, ha eddig nem sikerült neki leküzdeni ezt és maga mögött hagyni, akkor kétlem, hogy pont most fog sikerülni.. Bár, ha kitartó lesz és pozitívan gondolkodik elég sok minden előfordulhat.
Tudom, hogy valószínűleg ez az egész társ dolog már a könyökén jön ki, de úgy gondoltam jobb, ha én is megemlítem, hogy ez a világ jobb valakivel együtt, mint egyedül. Volt is szerelmes méghozzá egy emberbe, szóval tudhatná. Vagyis azt hiszem, hogy valami ilyesmit említett.
- Akkor pedig már nincs miért aggódnod. - Ha megfogadja, amit mondok neki, akkor azt hiszem nagy baja nem eshet. Maximum annyi, hogy újra rátalál a szerelem esetleg el tudja, majd terelni a gondolatait egy olyan dologgal, amit eddig még soha nem csinált.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Aug. 30, 2013 7:19 am
- Igen, de nem mindig.. csak néha - bólintottam rá, mert tényleg érzem őt néha, és csak kering, és kering körülöttem... Mintha ő mondaná azt, hogy tedd ezt, tedd azt. Emiatt sokszor hülyének is érzem őt, és legjobb lenne, ha saját magamnak ártanék, nem pedig másnak.
Egy társ, hát persze.. Aki a társam volt, és megbíztam benne, otthagyott mint egy szemetet. Hogy bízhatnék meg így bárkiben is, ha aztán meg ott találom meg magamat, egyedül? Ezt nem tudom megérteni, mindegy is.Csak helyrejön valamikor ez is, és tényleg lesz olyan, akiben megbízhatok teljesen, és nem fog minden szó nélkül elhagyni engem.
- Megfogadom - egy nagyon kicsi mosollyal jelentettem ki, bár ez a rész a legnehezebb számomra, mert bár ő farkas, mégis már most másképp állok hozzá mindenhez, sőt még talán enyhült a vele szemben lévő ellenséges valami.

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Csüt. Aug. 29, 2013 11:41 pm
– Mintha itt lenne veled? – Valószínűleg Aubrey előtti időben röhögve hagytam volna magára, de nagyon jól tudom milyen érzés, ha találkozol egy szellemmel.. Igaz velem szemben már emberi alakban volt.. Méghozzá egy olyan emberében, akit soha nem bántanék. Örülök annak, hogy Angela nagyon erős és sikerült leküzdenie. Nem tudom mit művelt volna, ha ő irányít.. Ki tudja mennyi ideig. Lehet most arra gyűjti az energiáját, hogy újból megszállhasson valakit, csak ez alkalommal sokkal hosszabb ideig. Bár remélem szó sincs ilyesmiről.
– Kellene melléd valaki, akiben megbízol annyira, hogy ilyenkor is tud rajtad segíteni egy társ.. Ehhez pedig kell a pozitív hozzáállás, amit már mondtam. – Szüksége van valakire, aki mellette van és kitart. Én nem ígérhetem meg neki ezt nem is akarom, mert vámpír. Másrészt pedig nem hiszem, hogy én lennék az a személy, akiben ő megbízna. Biztos vagyok benne, hogy sikerül találnia magának, majd egy partnert, aki átsegíti ezen.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Aug. 29, 2013 10:18 pm
- Nem teljesen a semmiből... csak mikor megérzem azt a valakit - na, ezután ha nem zár be egy barlangba engem, akkor örülni fogok.
Eléggé őrülten tudok fogalmazni, és hát... sokszor már magam is annak érzem magam, és szívesen bezárnám magam valahová, de mivel én zárnám be magam, így a kulcs is nálam lenne, és bármikor ki tudnék onnan szabadulni. És akkor az egésznek semmi értelme nem volt.
- Furcsa az egész, és már elegem van belőle - nos, tudtam, hogy valami ilyesmi az oka az egésznek. - Viszont egyre erősebb vagyok, már sikerül nagyon hamar elkerülnöm a konfliktusokat és teljesen lenyugodnom... Azt hiszem, ez már haladás - biccentettem, és enyhébb mosolyt is megengedtem. Haladás... Legalábbis szerintem már annak vélhető ez, mert régebben már ilyenkor volt néhány áldozatom.

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Csüt. Aug. 29, 2013 10:01 pm

Ha nem kapok valami értelmes magyarázatot arra, hogy tulajdonképpen most mi a franc is történt, akkor maradok a saját verziómnál miszerint ő is nőből van és ezért viselkedik így. Egyszerű hangulatváltozás. A nőknél igen gyakori.
– A semmiből jön elő belőled ez az egész? – Na, igen.. Most már indokot adott arra, hogy elharapjam a torkát. Hiszen beszámíthatatlan. Ha nem vagyok itt valószínűleg neki esik valakinek. Azért fogta vissza magát, mert itt voltam. Nem másért. Most pedig egy ártatlan ember halott lenne, azért mert valami az apja emlékét idézi fel benne, ami miatt elborul az agya. Mondjuk az még egy jobbik esett, hogy így meg tudja fékezni, de vajon hányszor és meddig? Egyre jobb lesz benne vagy egyre rosszabb? Ez itt a nagy kérdés..
– Egyáltalán nem ostobaság. Nekem volt szerencsém egy szellemhez, de akkor már az unokatestvérem testét birtokolta. Eléggé károsul a felfogásuk egy idő után. – Bele sem merek gondolni milyen lehet úgy élni, hogy senki nem hal és lát téged. Egy ideig elviselhető, de nem örökké.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Aug. 29, 2013 9:33 pm
Hát, igen, tudtam, hogy rákérdez majd arra, hogy mi volt az az előbbi kisebb kirohanásom, de normálisan elmondani nem tudnám neki, így csak felvázolom, hogy azért mégis tudja valamiképp...
- Ez... nem tudom magam sem, csak úgy megtörténik - kezdtem el halkan motyogni, mert nem igazán szerettem volna, hogy bárki is meghallja, majd folytattam.
Sok-sok évvel ezelőtt kezdődött már, de nem igazán volt kinek elmondanom ezt a valamit, mert én sem tudom mi az. Olyan érzés kerülget azzal az illetővel szemben, mintha az apám lenne, pedig ő már meghalt... vagy talán mégsem?! Egyszerűen azt tudom, hogy ismerem őt, de nem láttam még sosem.
- Lehet, hogy ostobaság lesz, de mintha az apám szeretne az őrületbe kergetni még mindig - na most ha nem néz komplett idiótának Sean, akkor azt hiszem, még puszit is kapna érte, de azért nem próbálkoznék meg ezzel...

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Csüt. Aug. 29, 2013 9:08 pm
Olyan idiótának éreztem magam ebben a helyzetben. Mégis mit csináljak vagy éppenséggel mit ne csináljak. Lehet, hogy megbánom még, hogy megszólaltam, de megtettem innen pedig már nagyon nincs visszaút, szóval.. De láthatólag már nyugodtabb, mint volt. Nem tudom, hogy ez igaz is vagy csak ezzel akarom nyugtatni magam. Nem, mintha bármi félni valóm lenne. Mert hát csak egy harapásomba kerül az, hogy leszereljem.. Szóval nem féltem magam.
– Az előbb, mi történt..? – Nem érdekeltek a következmények csak nekiszegeztem a kérdést. Azért jó lenne tudni, hogy végül is mi játszódott le a fejében, mert elég érdekes volt az egyszer biztos. Mintha valaki felzaklatta volna. Vagy valaki nekiment volna.. De semmi ilyesmi nem történt és mégis olyan volt, mint aki most le tudná mészárolni ezt az egész parkot. Mondjuk az egyszer biztos, hogy nem engedtem volna neki..
– Mi ütött beléd? – Oké, az előbb még azt akarta, hogy sétáljunk és beszélgessünk most meg már semmit nem kellene.. Vámpír vagy nem vámpír látszik, hogy nőből van két percenként változik a meg a véleménye.. Bonyolult egy nőszemély az egyszer már biztos..

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Aug. 29, 2013 6:54 pm
Ilyenkor nem jó az, ha valaki hozzám szól, sőt, ha hozzám ér valaki, az még rosszabb. Hagyni kell, ez olyan hirtelen és gyors dolog... Ami elmúlik pár másodpercen belül, nem tart tovább, ha sikerül leküzdenem...
- Igen... Most már jól vagyok - nem tudtam mi mást mondani neki, mert tényleg jobban éreztem magam. Kicsit még üldögéltem a fűben, majd mikor készen álltam rá, felpattantam, de próbáltam nem túl gyorsan, mert az sokaknak feltűnt volna. Jó lenne néha, ha olyan messzi lehetnék mindentől, amennyire csak lehetnék, csak nem tudok elszakadni. Kellenek az emberek, meg mindenki. Na, nem azért, mert mindenkit megtámadnék, de kell nekem egy ilyen ember, mint Sean, hogy olykor felpofozhatna, vagy valami, és helyrerázódnék.
- Nem is kellene nekünk itt beszélgetni, mert csak baj lesz belőle... - jelentettem ki kicsit nyersen, de őszintén... - Egy lakatlan szigetre kellene költöznöm - egy kisebb biccentéssel és vigyorral mondtam neki, mert már magam sem tudtam, hogy mit csináljak kínomban.

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Csüt. Aug. 29, 2013 6:43 pm
– Nekem mikor nincs igazam? – Kérdeztem vigyorral az arcomon, hiszen valamennyire próbáltam viccesé varázsolni a helyzetet, de ez most nem sikerült. Bár arról nem nyilatkozhatok, hogy bármikor máskor olyan sikeres lett volna bármilyen ehhez hasonló akcióm. Nem igazán vagyok egy mókamester, de néha már így próbálom meg menteni a menthetetlent.
Nem tudtam, hogy most mondjak-e valamit avagy sem. A második opció mellett döntöttem, mert talán, ha békén hagyom magában tisztázni tudja a dolgokat anélkül, hogy bármit is szólnom kellene. Meg amúgy is kért pár másodpercet tőlem, szóval miért ne adhatnám meg neki ezt, hogy tisztázza mi zajlik most a fejében? Volt azaz érzésem, hogy semmi jó nem lakozik most ott, de reménykedtem benne, hogy sikerül felülkerekednie tiszta gondolatokkal.
Nem tudom, hogy a fűben leülés mit jelent, de legalább nem támadt neki embereknek szóval abból a szempontból jó.. De az már más kérdés, hogy odabenn is minden rendben van-e. – Jól vagy?

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Aug. 29, 2013 6:31 pm
- Igazad van - csak ennyit vágtam rá, amit mondott.Ja, igen.. a múlt tesz tesz minket azzá, akivé válunk. Ez igaz, de milyen valakivé? Van, aki megmarad jónak, van, akiből viszont teljesen más személyiséget hoz elő az egész. Belőlem az utóbbi lett, de még mindig ott futkos bennem a régi egyéniségem.
Újból előtört belőlem valami rossz, valami nagyon rossz érzés, ami kitörne belőlem, de próbálok nem gondolni rá, és elkergetni a fejemből ezt a szörnyűséget. De volt, ami végül megállított az őrjöngéstől s a mészárlástól is. Sikerült leküzdenem a bennem fortyogó tüzet, ami már majdnem vulkánként tört ki belőlem, az pedig életekbe került volna... Fogalmam sincs, mi volt ez az egész fellángolás, mi volt az, ami ennyire feldühített, valami kellemetlen személyt éreztem azt hiszem. Miután vége volt az egész furcsa jelenetnek, semmire sem voltam képes. Egyszerűen csak leültem a fűbe, és a kezeimmel takartam el az arcomat, és nem tudtam szóhoz sem jutni, csak ültem ott...

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Csüt. Aug. 29, 2013 6:13 pm
– Nem kell kitörölni.. Főleg mivel legyen az illető ember vagy vámpír képtelen rá. A múlt tesz azzá, aki vagy. Lehet, hogy a múltad nélkül egy gyenge senki lennél.. – Ezt most nem szó szerint neki céloztam, hanem úgy átlagban.. Mert valószínűleg még én is azaz idióta lennék, aki akkor voltam.. Még mindig Kendra-val lennék, ami most így visszatekintve életem egyik legnagyobb hibájának tekintek. Semmi közös nem volt bennünk.. Mégis vele voltam. Aminek a hátulütője az lett, hogy Aurora-t vette célba. Mintha ő tehetne arról, hogy ő és én már nem mi vagyunk. Lehet, hogy van köze, de nem ő tehet róla.. Egyszerűen csak nem passzoltunk és erre épp ideje volt rájönnöm.
– Rendben. – Bólintottam, de eléggé furcsán néztem rá és már tudtam, hogy nem szabad levennem róla a szemem. Kezemet ökölbe szorítottam és készen álltam mindenre. Arra is, hogy le kell rángatnom valakiről, de abban nem lesz köszönet. Csak remélni tudtam, hogy ez átmeneti „elmezavar”, mert eddig egész emberinek tűnt. Aztán ki tudja.. Lehet nem megy túl sokáig a színjáték és ezért kért időt.. A tekintetem végig fel-alá járkáló alakján volt. Egy percre se néztem másfelé. Jobb lesz, ha már az első pillanatban meglátom, hogy készül valamire..

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Aug. 29, 2013 7:29 am
- Igen, a múltat el kell engedni... csak elég nehéz kitörölni magunkból - ja, igen, éltem emiatt kikapcsolt érzelmekkel, de mit sem ért, mert volt mindig valami vagy valaki, aki emlékeztetett az egész sztorira.
Jó lenne végre már, ha az életem nem lenne egy hullámvasút, ami hol fent, hol lent mászkál... többnyire mindig lent volt a föld alatt, nagyon mélyen. Viszont én is hozzájárulok ezekhez, mert ha átugrik valami nekem ott bent, akkor senki sincs biztonságban.
- Köszönöm - válaszoltam neki. Hajjaj, ha ő azt tudná, hogy az elmúlt több, mint száz év alatt ő az egyetlen ember, akivel tudtam valamennyire is normálisan beszélgetni...
Aztán a jó gondolatok hirtelen elreppentek belőlem, mert éreztem a közelben valamit, ami nem idevaló, vagy csak már hallucinálok valamit. Idegessé váltam, láthatóan is, de nem szeretném őt bántani, meg senkit sem. - Mo.. mo.. most kérek néhány másodpercet - motyogtam halkan, majd gyorsan elkezdtem oda-visszajárkálni, és csak jóra gondolni. Bizonyára a hangom is elcsuklott, amiből lehet következtetni arra, hogy nem szeretnék senkire sem támadni, és ez a fel-alá járkálós dolog általában hat.

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Csüt. Aug. 29, 2013 2:20 am
Nem tudom, hogy mennyire kellene belefolynom ebbe az egész sétába meg a beszélgetésbe, de biztos vagyok benne, hogy sok jóra ez sem vezethet. Valami azt súgja, hogy jobb résen lennem még is úgy érzem magam, mint akinek nincs mitől félnie. Egyszerűen nem úgy viselkedik, mint aki a torkomnak akarnak ugrani két percen belül vagy éppenséggel letépni a fejem a helyéről. Egészen emberséges, ami már mondható furcsának is, de ezt inkább hangosan nem mondom ki, mert valahogy van azaz érzésem, hogy én ebből nem jönnék ki túl jól.
– Ami egyszer megtörtént, attól örökre rettegni fogsz, de nem hagyhatjuk, hogy ez meghatározzon bennünket. – Kockáztatni kell. Észre sem vettem, de azzal, hogy közel engedtem magamhoz Aurora-t elég sok mindent kockáztattam. Leginkább az ő biztonságát. Erre bizonyítékként szolgál, hogy az én őrült exemnek köszönhetően kiváltotta az átkát.. Ezért is leginkább magamat okolom.. De hát, ha egyszer én vagyok a hibás. Ha nem lépek be az életébe ez az egész meg sem történik..
– Nagyon szép. – Válaszoltam halvány mosollyal az arcomon, miközben tekintetem a nyakláncára kalandozott. Tényleg nagyon szép volt.. Már amennyire erről véleményt tudok alkotni férfi szemmel, mert ez még mindig nem az én asztalom.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Aug. 28, 2013 9:22 pm
Furcsa, amikor két olyan ember fut össze egy parkban, akiknek az életük hasonló volt. Hasonló múlt, csak egy-két dologban különbözik, de mégis. Egy és ugyanaz a világkép, ami sehogy sem egy pozitív vagy épp csodálatos sors. Ilyenkor lehet eltűnődni azon, hogy mennyire nem vagy egyedül a világban, és mennyire nem vagy egyedül az ilyen érzésekkel, a szomorúsággal, a történtekkel által az életek egybeforrnak. Valahol, valamikor. Még, ha két különböző személyről van szó, akik már az előző generációk által ösztönből utálják és gyűlölik egymást...
- Na, igen... - nem igazán tudtam többet kinyögni, csak ennyit az ő szívhez szóló mondatához. Egyszerűen igaza van. Az ilyet elég egyszer is átélni, de az emlékei örökké kísértenek majd, így többszörösen is átéled ugyanazt.
- Képzeld, ezt a nyakláncomat még édesanyám adta nekem - dicsekedtem neki, mint valami kislány, aki már csak azért is megmutatja, mit kapott... legalább látható rajtam kicsi pozitívabb hozzáállás. - Elárulom neked.. ezt 20 évesen kaptam, még 1607-ből való - hatalmas vigyor követte eme mondatomat.. hát, igazi kincs már, hogy ilyen sokáig megtartottam.

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 7:11 pm

Mystic Falls parkja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 40 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Similar topics

-
» Mystic Falls parkja
» Mystic Falls utcái