A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 
Mystic Falls parkja

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
† Keresem :
» my enemy and my creator
† Kedvenc dal :
» just give me a reason ♪
† Tartózkodási hely :
» maybe behind your back?
† Hobbi & foglalkozás :
» really funny joke, darling

Erin Josslyn Hart ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Aug. 11, 2012 4:03 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
- Miért érzem azt, hogy ezzel az "ősapásdi" dumával csak nekem hozakodsz elő? - kérdeztem egy apró sóhajtással. - Mert ha ezt nézzük, az anyám őspapija is te vagy. Neki is felvázolod az erőviszonyokat? Az ágyon kívül, persze. - álltam meg előtte, és így mértem végig. Ha nem az anyám ismerőse lenne, talán még tudnám is kedvelni. De hogy ők együtt.. nincs is rá jó szó. Ami biztos, hogy engem ezzel az erősebb dumával nem fog meghatni. Majdnem ezer évig éltem a saját szabályaim szerint, nem Ő fogja nekem most újraírni őket.
- Gondolj, amit akarsz. - rántottam meg a vállamat. - Nem vagyok süket, és talán ha van köztünk korkülönbség, hát engem se most vakartak le a falvédőről. És ha Te annyira tisztában vagy azzal, hogy ki vagyok, tudnod kellene, hogy mire fel van ekkora nagy szám!
Vissza az elejére Go down

Hibrid •• halálosabb vagyok bármely vérfarkasnál vagy vámpírnál
† Kedvenc dal :
Raise the dead
http://www.youtube.com/watch?v=FFeKnhjbpvk
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Klaus.Mikaelson ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Aug. 11, 2012 3:55 pm
Kissé türelmetlenül az ég felé emeltem a tekintetemet, aztán sóhajtottam egyet.
- Akkor úgy fogalmazok, én vagyok az ősapád. Minden vámpírok apja. Szóval már csak e jogon is beszélj velem tisztelettel - villant a szemem egyet baljóslóan. - Mellesleg, fiatalabb is vagy nálam, szóval a helyedben nem mennék bele egy erőpróbába. És ami Tatiát illeti... ugyan mire fel van ekkora szád? - kérdeztem, kényelmesen elvetve magam a padon. - Fogalmad nincs a világon semmiről. Oktondi, buta-buta kislány... - csóváltam a fejem.

† Keresem :
† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :

Szomb. Aug. 11, 2012 3:51 pm
Elengedtem a tetemet, ami puffant egyet a földön. Majd később eltakarítom, csak intézzem el a dolgokat ezzel a pasassal. Csak tudnám, mit akar tőlem...! Nincs miről beszélnünk, legalábbis úgy vélem.
De aztán mindent megrázó nevetés szakadt ki belőlem, és lehunytam a szemeimet pár pillanatig, így néztem vissza Rá utána. - Az apám? Mégis hol látod Te itt az apámat? Esetleg mögéd bújt el? - kérdeztem felvont szemöldökkel. - Nekem van apám. Akárki is vagy Te, hát tőlem ne várj tiszteletet, mert mint mondtam, nekem van apám. Neked semmi közöd hozzám. Az anyámhoz már annál inkább, de neki szintúgy nincsen köze hozzám. - vontam egyet a vállamon hanyag módra.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szomb. Aug. 11, 2012 3:45 pm
Másnak már a nyakát törtem volna az ilyen szemtelenségért, de most csak nekitámaszkodtam egy padnak, és karba fontam a kezem, így néztem nevetve a lányra.
- Meglehetősen felvágták a nyelvedet, ami azt illeti... - jegyeztem meg vigyorogva. - Tényleg olyan vagy mint Tatia. Bár a helyedben én több tiszteletet tanúsítanék az apám iránt - mutattam magamra.

† Keresem :
† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :

Szomb. Aug. 11, 2012 3:41 pm
A kortyok még mindig folytak a torkomon, és senki nem tudott volna rávenni, hogy pont most fejezzem be, de egy férfi hangja mégis megtette. Ekkor éreztem meg az illatot is, amit eddig a vér szaga nem engedett érezni.
Vértől csillogó ajkakkal meredtem a pasas szemébe, és felismertem benne a férfit, aki anyám 'partnere' volt a bálon. Igen, rosszkislány mivoltomhoz hűen hallottam a szavaikat, amiket egymáshoz intéztek. Micsoda fegyvereim vannak!
- Egy: Nem vagyok Tatia, hogy megmondd, mit csináljak. Kettő: ennek a fószernek már amúgy is mindegy. És három: ne hasonlítgass engem ahhoz a nőhöz, különben rosszul jársz, akármilyen hatalmas vámpír is vagy. - köpködtem felé a szavaimat. Nem állt szándékomban pont Vele barátkozni.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szomb. Aug. 11, 2012 3:27 pm
(Ősök villája)

Lépteim valahogy a park felé hoztak, szinte önkéntelenül is. Bár olyannyira a gondolatimba merültem, hogy nem is néztem, merre megyek, csak hagytam, vigyenek a lábaim maguktól valamerre.
Vér szagára kaptam fel a fejem, és az éhség azonnal jelezte, hogy csillapíthatnám már valamivel. Körbenéztem, az illat forrását keresve, és elég különös látványon akadt meg a szemem.
A lány, akit a bálon láttam, beszélgetni Tatiával... akiről később azt mondta, hogy a lánya. Épp egy fickót fojtogatott, közben kényelmesen lakmározva belőle, és noha hajnalban jártunk, mikor már van kockázata az ilyesminek, elismeréssel adóztam a bátorságának, és a módszerének.
- Engedd már el a nyomorultat, már alig él - jegyeztem meg kényelmesen, nemtörődöm módon odasétálva, és végigmértem a lányt. - Ahogy így elnézlek, több van benned anyádból, mint képzelnéd.

† Keresem :
† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :

Szomb. Aug. 11, 2012 9:07 am
    - Petrova birtok -

Eléggé népes volt ma hajnalban a park. Ez számomra valami teljesen szokatlan, Szófiában reggel vagy akár hajnalban alig látni emberi lelket az utcákon. Még ha sejtették is volna ott, hogy mik élnek az utcán éjszaka, naplemente után.. de nem, semmit nem tudtak rólunk. Bulgáriában nem volt nagy múltunk. Egyszer-kétszer összefutottam egy fajtársammal. De Tatia szavai alapján apám se igazán mozdult el Bulgária földjéről az elmúlt ezer évben. A legdrágább szülőkkel vagyok megáldva. Az egyik elhagyott, a másik meg.. ezer évig majdnem végig mellettem élt, és rám se nézett. Csoda hogy ilyen lettem?
Megtámaszkodtam egy padban, és kissé felvont szemöldökkel kezdtem méregetni egy nőt, nem messze tőlem. Nem túlzottan érdekelt, hogy észrevett-e engem, nekem két pillanat elég ahhoz, hogy egy hang nélkül megöljem. A gyomrom már egyre erősebben szorított, így nincs időm újabbat keresni. Jó lesz ez is, nem?
Ott termettem mögötte, és egy mozdulattal fojtottam el benne minden hangot. Kegyetlenül mártottam fogainak az ütőerébe, és éhesen akárcsak egy fenevad, szívni kezdtem vérét durván, míg életet éreztem a testben. Fel se tűnt az illat, amit egy közelítő személy hozott felém. A saját fajtám illata..

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
† Keresem :
my whole world ≫

† Tartózkodási hely :
seattle ≫
† Hobbi & foglalkozás :
joking ≫

Wendy C. Palmer ÍRTA A POSZTOT
Pént. Aug. 10, 2012 10:56 am

Dimitri

Az alsó ajkamba haraptam, hogy a nevetésemet elfojtsam. Mondhatnám azt is, hogy hallottam, amikor bemutatkozott annak a nőnek a Grillben. De mit is érnék el vele? Tehát ezt nem mondhatom. Különben véget érne ez a kissé őrült játék. És egyelőre azt még nem akarom. A fene se tudja miért, de szórakoztatott.
- Hogy... honnan tudom... a nevedet? - kérdeztem vissza Tőle, kissé megközelítve Őt. - Hmm.. megérzés. - vigyorodtam el, tovább fürkészve a szemeit. - Feltűnt már Neked, hogy olyan vagy, mint egy nyitott könyv? Mindenki előtt. Előttem meg főleg! - beszéltem nem kis rejtelemmel a hangomban, várva hogy vajon mit fog tenni. Kisnyusziként elszalad, megfutamodik, avagy mást tesz.
- Félsz Tőlem? - vált komollyá az arcom pár pillanatra, de nem tükrözött meglepődöttséget a tekintetem.

Vérfarkas •• a legragyogóbb éjszaka egyik gyermeke vagyok, óvakodj teliholdkor
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Játék az élettel...
† Humor :
Végtelen

Nevil Turner ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Aug. 09, 2012 10:48 pm
Yve

Okééé… néztem nagyot amikor ráhúzott a kezemre, én meg újra kiejtettem a szálat. Egy darabig még úgy is maradtam, nem mondom, hogy értettem, hogy mi az isten az amire készül, de vártam. Majdcsak kilyukadunk valahol. Aztán nagy szemeket is meresztettem mikor előttem tornyosult a nyílt doboz, és a szeme állásából úgy tűnt elhatározásra jutott.

- Csak nem attól félsz, hogy megbetegszem!? – feleltem szín komolyan, majd ugyanolyan hirtelen ellenőrizetlen vigyor húzott szét a számon. – Mindig is akartam egy anyukát. – vigyorogtam még ha a gondolat nem is kicsit morbid a lakásomon történtek óta, na még ha nem is az én lakásom, de közben csak kihalásztam a dobozból egy frisset.

- Csak, hogy ne érezd magad megbántva. – kacsintottam rá, csak alig csorbulva a mosolyom és betolva a számba már gyújtottam is rá. Mélyre szívtam a füstjét, de nem mondanám, hogy kedvemre való volt. Olyan… - Ez mentolos!? – fintorogtam színpadiasan köpködve, de persze leszartam én, csak sosem árt egy kis színjáték. Hát hajrá!

† Tartózkodási hely :
Mystic Falls ♡
† Hobbi & foglalkozás :
Be with my ♡!

Audrey Yvana Unsworth ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Aug. 09, 2012 10:02 pm
Nevil

- Jaj, ne haragudj. - néztem a földre, ahogy Nevil görnyedt folyamatosan lejjebb, hogy felvegye a cigijét. Ám mikor felegyenesedett, kezében azzal a sáros szutyokkal, finoman rácsaptam kézfejére, de épp csak akkorát, hogy ismét elejtse azt. Előkutattam a táskámból a saját dobozom, majd felhajtva a tetejét megkínáltam. Ilyenkor mázli, hogy nem vékony cigit szívok, mert legalább esélyt látok arra, hogy elfogadja.

- Undorító, hogy azt még a szádba akartad venni. - fintorodtam el, és nemlegesen ráztam a fejemet. Na igen, ilyen dolog anyáskodni. Ez már szinte ragályos! Jobb is, ha leszokok mások pesztrálásáról. De most na... "szakmai ártalom". - Vegyél nyugodtan! - böktem felé a dobozzal a kezemben - Miattam ejtetted el a másikat!

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Aug. 09, 2012 8:32 pm
A szemeit fürkésztem. Vagy inkább az arcát, nem tudom, egyáltalán nem volt tudatos a mozdulat. Valahogy úgy nézhettem ki, mint azokban a hülye filmekben, amikor a földönkívüli azt mondja ufó vagyok a másik meg néz, hogy mi van? Te megbolondultál? Hisz teljesen úgy nézel ki, mint…. én… - csúszott el a gondolat vége, nem is tudom miért maradt meg a fejemben a film ezen jelenete, még a címét sem tudom, csak egyszerűen… az a kép az arcokon… Igen, pont így képzeltem el. Csak most itt én vagyok a balek, az, aki áll bután, és a másik az, aki a markába röhög. Vagyis… valamiért tudtam, hogy ez a lány a markába röhög. Hogy szórakoztatja a zavarom, hogy valamit tud, amit én nem, és… igen, deeee ismerős ez a jelenet még régről, az iskolából, amikor mindig én voltam az átverhető féreg, és a gyönyörű lányok nem is haboztak ezt kihasználni. Igen… A gyönyörű lányok kegyetlenek. Ezt már nagyon rég megtanultam…

Nem tudom mennyi idő telhetett el, mire végre újra hangot fogtam a körülöttünk elterülő csendben, ami érdekesmód, azelőbb mintha nem is csend lett volna. De az emberek… valahogy eltűntek. Te jó ég! Csak nem félni fogok egy nőtől!? Dimitri ezt nagyon gyorsan felejtsd el!

- Honnan… - kellett hirtelen megköszörülnöm a torkomat, hogy erőteljesebben hangozhassék – Honnan tudod a nevemet!? – kérdeztem megállítva a testem mellett reszkető kezemet egy ökölbeszorítással. Mi a fenéért rettegek én tőle? És főként MIÉRT nem tudom miért!?

† Keresem :
my whole world ≫

† Tartózkodási hely :
seattle ≫
† Hobbi & foglalkozás :
joking ≫

Csüt. Aug. 09, 2012 12:56 pm
A széles vigyorom megmaradt. Ismer, de nem tudja, honnan. Én se voltam éppen magamnál, még mindig. Nem szoktam játszadozni ha egyszer már igéztem. Tovább kellene állnom, de ez túlságosan is jó ahhoz, hogy csak úgy félbehagyjam. Ez a pasas különbözik valamiben a többitől. Ja, hát igen. Nem tud a természetfelettiről. Ez teszi annyira különössé, és ez tetszik benne!
- Erőltesd meg az agyadat.. Dimitri! - tettem hozzá a nevét ravasz mosolygással, ártatlan pislogással még mellé. - Hm, de talán mégsem ismersz. Talán csak a képzeleted csúf szüleménye vagyok. - rántottam egyet a vállamon.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Aug. 06, 2012 2:30 pm
Nem volt túl megnyugtató. SŐT! Egyáltalán nem volt az! Először is valami gyanús volt. Nagyon gyanús! Benne... Másodsorban az én fejem volt az ami ellenem fordult, még mindig kapálózva nyögte az előbbi perceket, ami nem is olyan régen játszódott le előtte, most meg itt a... második feladvány. Vagy épp, hogy az első... Áh, de rohadtul elegem van ebből a városból! - ráztam meg a fejem kissé hirtelenjében összeszorított szemekkel, de ahelyett, hogy kitisztulna, még az agyam is meglöttyent. Naremek!

- Én... nem tudom... - nyökögtem mint valami elmeháborodott, vagy legalábbis, mint valami csökkent értelmi képességekkel bíró, aki alig egy nappal ezelőtt még mondhatni egész jól elevickélt a világban. De most... - Ismerlek! - vágtam aztán rá hirtelen nem is tudom honnan, de összeszűkült szemekkel. - De fogalmam sincs honnan... - csúszott utána az igazság, csak itt már valahol a levegő és a hangerő is elfogyott.

† Keresem :
my whole world ≫

† Tartózkodási hely :
seattle ≫
† Hobbi & foglalkozás :
joking ≫

Hétf. Aug. 06, 2012 12:13 pm
Felfigyelt rám, de még mennyire! Megszólalt, és egyből kérdezett. Nem vitte túlzásba, csak egy szó hagyta el ajkait, és erre elvigyorodva néztem végig rajta. Ismer-e? Hm. én ezt majd biztosan el is árulom, mi? Hülyének teljesen ne nézzen. Nem most jöttem le a falvédőről, sőt!
Közelebb léptem, de tartottam a távolságot Tőle, amennyire ez megszükségeltetett. Ravaszul felvontam a szemöldököm. Azt nem tudtam hogy MI zajlik a fejében, de konkrétan nem is érdekelt. Szerettem ezt a játékot, még akkor is, ha nem szoktam az áldozataimat túúúúl gyakran megkeresgélni az igézés után.
- Hmmm... én tudjam, hogy ismersz-e? - kérdeztem rejtélyes hangon, összeszűkölt szemekkel, de még mindig ezerrel vigyorogva. - Erőltesd meg magad, és gyere rá egymagad - vontam egyet a vállamon egyszerűen.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Aug. 04, 2012 10:48 pm
Még mindig ott álltam, mint valami barom, talán az arcom is hasonló formát vehetett fel ő meg csak beszélt és beszélt, na meg sündörgött, aztán egy szemvillanás alatt tűnt el a szemem elől. Oké... most akkor hogy is volt ez? - próbáltam valami fényt gyújtani az agyamban. Viszont valami már előre azt súgta, bolond vagy Dimitri, hasztalan próbálkozás...

Hiába néztem a leveleket, azok csak feküdtek, és komolyan még el is hittem volna, hogy rajtam nevetnek, kivigyorogják a tanácstalanságot, a szerencsétlenséget, és úgy unblock... engem. De már megszoktam. Miért nem lepődöm én meg ezen? Akárhová is megyek, a baj utolér...
És ekkor már hallottam is a hátam mögött a hangokat. Namitmondtam!

Nem mondanám, hogy hirtelen fordultam hátra, talán még az előbbi sokk. Vagy még az azelőtti. Vagy az AZ előtti! Ugyan, ki a fene válogatja, és jöjjön aminek jönnie kell alapon lassan fordultam a hang irányába. Valamiért reszkettem. Én nem, de a test emlékezett. Valamire. Ó, bár tudnám mire, vagy ha csak egyetlen csepp eszem lenne, csak egy kicsike, itt mondanék viszlátot, és már húznék is a távolba. De mégsem. Valamiért kővé fagytak a lábaim, ha akarom se tudom megemelni őket, és én csak őt néztem. Azokat a szemeket. Amik mondhatom teljesen... megigéztek. Aztán hosszú néma csönd után jött is az önkéntelen reakció.

- Ismerlek!? - kérdeztem gyanakvón összehúzott szemöldökkel.

† Keresem :
my whole world ≫

† Tartózkodási hely :
seattle ≫
† Hobbi & foglalkozás :
joking ≫

Szomb. Aug. 04, 2012 9:54 pm

Grill - To Dimitri

A friss levegő jót tett a tüdőmnek. Mindig is szerettem a természetet. Főleg úgy hogy valami várt itt. Innen éreztem annak a férfinak a szagát. Dimitri? Igen nyilván így hívják, ez rémlik.
Besétáltam a kis úton, a lámpák már világítottak, és a padok néhánya foglalt volt, de nem is leülni akartam én! Ments isten! Enyelgő párokat nézni?! Gyomorfordítóak..
Végül megpillantottam Őt. Dimitrit. Legalábbis remélem, hogy így hívják. De a Grillben így szólították.
- Nocsak, így egyedül? - néztem rá gúnyosan, lassan haladva el előtte. - Kis védtelen kisfiú... - mondtam tovább a magam stílusán vigyorogva, tovább sétálva.

Vérfarkas •• a legragyogóbb éjszaka egyik gyermeke vagyok, óvakodj teliholdkor
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Játék az élettel...
† Humor :
Végtelen

Nevil Turner ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Aug. 04, 2012 5:43 am
Yve

- De te így szeretsz! Nem igaz? – vigyorogtam miközben egy újabb szálat halásztam ki a dobozból – láncdohány? Kit érdekel!? Ha egyszer nem döglök bele – és ugyanaezen mozdulat közben felé is tartottam a dobozt. Ő viszont… nem tudom épp a nem létező csillagokat bámulta, vagy csak épp színészkedett előadva az Opheliát vagy mi a jó istent, de valljuk be, ő Yve, mindig benne van valami zűrben, ahogy most is egy pillanat alatt adta meg magát az enyészetnek. Vagyis adta volnaaa, ha één, kérlek szépen nem vagyok résen, és pattanok a dereka alá, mielőtt elvágódna a durva aszfalton.

- Látom, te soha nem tanulsz! – vigyorogtam rá egész közelről a szemeibe – Más se hiányozna, mint hogy összetörd azt a csinos kis pofikádat. – tartottam még mindig a szemeit, sőt! Már lehet, hogy közöttük futkározott a tekintetem, én ezt a részét úgy egyébként észre sem veszem, ahogy most sem. Mégis időbe telt ahogy elhúzódott.

- Nem tesz semmit… - vigyorodtam el, persze csak úgy kedvesen, és mikor végre biztosan állt a talpán, és meteor sem közeleg, megengedtem magamnak azt a luxust, hogy lehajoljak az időközben a számból kiesett cigiért. Seeemmi baja. Jó lesz az! Mit nekem a bacilusok!?

† Tartózkodási hely :
Mystic Falls ♡
† Hobbi & foglalkozás :
Be with my ♡!

Audrey Yvana Unsworth ÍRTA A POSZTOT
Pént. Aug. 03, 2012 11:58 pm
Nevil

- ...hogy mi? - kérdeztem hirtelen csattanva fel, ugyanis elbambultam. Mégis mit kellene az akkori eseményről mesélnem? Na meg miért érzem belül mélyen azt, hogy hiba volt? Vagyis... oké, persze, egy rohadék riherongy vagyok, de most mit tehetnék, eméssze magát a rosseb rajta, változni nem fog, mivel a múltam része. Nem volt jó műsor, de most na... megtörtént és kész, akárki akárhogyan veri magát a földhöz, ez így marad. Persze van egy részem, ami nem bánja...

- Nevil, te valami iszonyatos nagy kretén vagy - tettem finoman, de mégis határozottan a kezem a vállára, közben hangosan nevettem. "Pénztártól való távozás után..." meghalok a tagon.

- Már nem is emlékszem. Pedig tudom, hogy nem volt rég... - dobtam hátra a fejem. Az fel sem merült bennem, hogy eltaknyolok valami kavicsban, csak mentem mint valami hűdelaza csajszi, aki olyan vagánynak képzeli magát, hogy a lába elé sem kell néznie. Pedig kellett volna, mivel ugyan el nem estem, de megbotlottam. Ha Nevil nincs ott, hogy visszarántson, akkor tutira elfekszem az út kellős közepén. Így viszont érdekes formáéció született abból, ahogy elkapott és megrántott, mivel gyakorlatilag akkora erőt használt, hogy majdnem kiszakadt a kezem a helyéről... Na oké, kicsit túlzok, de rendesen hozzásimultam ennek hatására.

- Őh... nos, hát... köszi - beszéltem tagoltan, ahogy lassan húzódtam el tőle. Kellemetlen pillanatok elkerülésében sosem voltam valami ügyes.

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Pearl és Lucy ;)
† Humor :
A gyerekek szeretik a humoros doktor bácsit :)

Dr. Noah Clever ÍRTA A POSZTOT
Pént. Aug. 03, 2012 11:54 pm
Pearl
- Ó, biztos nem fogja majd egy idő után - mosolyogtam, miközben egyre közelebb értünk a cukrászdához. Ezt az előbbit nem úgy jelentettem ki, mint orvos, hanem mint egy gyerekközpontú barát. - Én egy kávés mignonra szavaznék, na és te? - érdeklődtem, miközben beléptem a cukrászdába.
/Édes Álom Cukrászda/

† Kedvenc dal :
♫Matchbox twenty - Overjoyed♪
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Peiper Anna Miller ÍRTA A POSZTOT
Pént. Aug. 03, 2012 10:05 pm
Oké, én mondtam, hogy nem szabad neki elmondani! - futott végig az agyamon, de már késő.
- Igen, Dimitri, csak nem volt tervben, hogy kijövünk a Grillből, így nincs pezsgő. - húztam el színpadiasan a számat. Jól van, jobb ötletem nincs! Játsszuk ezt, pedig mindketten tudjuk az igazságot...

- Dimitri, én előre szóltam. - sóhajtottam - Nem akarod tudni. - mondtam. Itt merem hagyni? Nem, de muszáj lesz, a telefonom szüntelenül csöng.
- Én visszamegyek a Grillbe, ott parkol a kocsim... - bogarásztam ki a slusszkulcsokat a táskámból, majd elővettem egy tollat - Erre szükséged lehet, hidd el! - vettem el a kezét, és már írtam is a tenyerére a számomat - Hívj, ha feldolgoztad! - mondtam, majd otthagyva Őt, mint egy idiótát állva a kocsihoz indultam, onnan pedig haza.
/Miller ház/

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Aug. 03, 2012 9:54 pm
A kamerákat kerestem. Komolyan, ez nem lehet más, mint kandi kamera! De sehol nem találtam egyet sem. Piszkosul jól el vannak rejtve...

- És most jön az... hogy hozod a pezsgőt... - tettem valahogy önkéntelenül hátra egy bizonytalan lépést. Hogy valahol éreztem, hogy itt nincs valami egészen rendben? Meglehet. Sőt! Egyre inkább pedzegette valami a fejemet, de én továbbra is tartottam magam az ÉN... verziómhoz! - és vigyorogva a képembe nyomod.. ? - következett a következő lépés hátra, és észre sem vettem ahogy lassan, de biztosan távolodom. Oké, Dimitri, ezt most jól megcsináltad. Magadnak. Kellett ez neked? Hát peeeersze, hogy nem kellett! Remek érzéked van ahhoz, hogy mindig belenyúlj! A kelllllős közepébe...

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Csüt. Aug. 02, 2012 9:28 pm
Igen, a reakció általában ez szokott lenni. De még igen hamar felfogta, és meg tudott szólalni! Elismerésem!
- Nem tudom, valami olyasmi. - közelítettem a magyarázattal csak óvatosan. Nem többet, csak ami szükséges! - Még gyerekkoromban kezdődtek ezek a dolgok velem, és a mai napig nem értem, és nem találkoztam senki hasonlóval. - magyarázkodtam - Csak kérlek, ne ijedj meg! Nem vagyok valami szörnyeteg, vagy ilyesmi... - játszottam le egy esetleges gondolatmenetet magamban.

Majd a zsebemben dudorodó telefonom kezdett szirénázva rezegni. Előkaptam, le nem véve szememet Dimitriről. A kijelzőre pillantottam, majd ki is nyomtam, és visszasüllyesztettem. Jesszus, máris számon vagyok tartva...

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Aug. 01, 2012 9:58 pm
Peiper

Ja, hogy az állam leesett és valahogy ott is maradt, szerény vigasz. Egyre inkább beigazolódott a dolog, hogy nem én őrültem meg... teljesen, vagy legalábbis ha mégis, nem én vagyok az egyetlen. Persze lehetnék szőrszálhasogató is, mondhatnám, hogy véééletlen, bármikor előfordulhat, de ugyan, legyünk már reálisak. Mikor fordul elő a természetben hogy két, embermagasságú levéloszlop szinte visszaköszön nekem, én meg csak nézek ki a fejemből bután és.. igen, azt hiszem nyelni sem mertem.

- Ezt... te csináltad? - kérdeztem miután végre sikerült, de hasztalan volt a kérdés, egyszerűen csak a szemébe kellett néznem. Engem fürkészett. - Mi van!? - rivalltam rá talán kicsit hangosabban, de csak a feszültség. Biztos csak a feszültség... - győzködtem magam, és újra le kellett hunynom a szememet.

- Hogy a fenébe csináltad... - kérdeztem monotonon és nyitottam meg újra - Mi vagy te... - futkosott a szemei között a tekintetem. Bután éreztem magam? Meglehetősen! - valami... va... varázsló... ? - kérdeztem óvatosan, várva percet, hogy kinevessen. Hát peeeersze, Dimitri mondjál még ilyen okosakat, hátha nem néznek még hülyébbnek.

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Szer. Aug. 01, 2012 9:36 pm
Dimitri

Oké - vettem nagy levegőt. Megmutatom neki mégegyszer, és nem mondok neki többet, csak ami nagyon muszáj! Vagyis, semmi vámpírok, farkasok, a városról, stb. Csakis azt, hogy én mi vagyok, és hogy ÉN vagyok az EGYETLEN!! Ebből már úgysem jöhetnék ki jobban.

- Rendben, de emlékezz, én előre szóltam! - mondtam - És ne akadj ki. - suttogtam, és ki is találtam az új "mutatványt". - Jól figyelj, mert többet nem vagyok hajlandó! - simítottam hátra a hajamat, és neki is kezdtem.

Körbesandítottam, ahogy mindig is kell, minden varázslat előtt. Felmerült bennem, hogy elővarázsolok egy érmét a füle mögül azzal, hogy " Hé, humorista és bűvész vagyok!" de nem tudtam volna most komolyan előadni. Na mindegy... Volt egy mások pár a parkban, szóval nem lehet nagystílű dolog...

Az utat falevelek lepték el. Én egyetlen gondolattal szétfújtam a leveleket az útról, ki az avarba, majd a széllel azt is felkavartam kicsit. Mintha ember magasságú örvények lettek volna az út két oldalán. Meglepő módon, tényleg könnyen ment. Peytonnek igaza volt... De mindegy is. Befejeztem a varázslatot, és Dimitri arcát fürkésztem.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Júl. 31, 2012 7:35 pm
- Oh, ez igazán kedves Tőled - nevettem el magam a szavait hallva, ahogy megindultunk a cukrászda felé. - Nos, hát... azt hiszem Lucy a francia krémesnek örülne a leginkább, amit szétkenhet kedve szerint az arcán, és fülig ragadhat tőle - kuncogtam, kislányomra nézve, aki kíváncsian forgatta a fejét mindenfelé, hogy most vajon hová indulunk.
- Te milyen sütit fogsz enni? - kíváncsiskodtam mosolyogva nézve Noah-ra.

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 11:48 am

Mystic Falls parkja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
38 / 40 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Similar topics

-
» Mystic Falls parkja
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls - Grill
» Mystic Falls sikátorai
» The Originals