Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Aurora C. Smith háza

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 22, 2012 9:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
Követtem a szoba felé. majd ahogy beértünk letettem a csomagokat az ágy mellé. -Ahogy régen sem, úgy most se fog gondot jelenteni.-mondtam és beugrott egy pár emlék kiskorunkból. Amikor még együtt nevettünk és néha-néha még piszkáltuk is egymást.
Soha el nem múló emlékek, akkor még minden normális és átlagos volt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 22, 2012 9:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
-Igen megoldottuk!- Nevettem fel halkan ahogy még beugrott pár emlék még ehhez kapcsolódóan. -Ha leszeretnél pihenni egy kicsit, akkor elmegyek.- Léptem az ajtóhoz egy kicsit közelebb, de nem mentem még ki rajta, hanem megvártam míg mond valamit.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 22, 2012 9:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
-Jól esne egy kis pihenés.-bólintottam és leültem az ágyra. -Meg kipakolom a cuccaimat.-tettem még hozzá.
-Köszönöm a segítséget. És majd még beszélünk.-mosolyogtam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 22, 2012 9:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
-Rendben pihenj csak, én akkor megyek..- Mosolyogtam halványan, és kiléptem szobájából, majd átsétáltam a saját szobámba leültem az ágyamra. Levettem a nadrágomat, és levettem a kötést a lábamról. Az már szépen begyógyult, így nem tettem vissza a kötést. Jó lesz ez már így! Az oldalamon lévő seb az pedig, majd max. bemegyek a kórházba hátha már kiszedhetik a varratokat. Visszaültem az ágyra, de aztán eldőltem rajta egy kicsit. Nekem is jól esne egy kis pihenés.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 22, 2012 10:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
Felálltam az ágyról és nekiálltam kipakolni a cuccaimat. Közben a gondolataimba temetkeztem. Amint befejeztem a pakolást eldőltem az ágyon. Hamar elfogott az álom. Szükségem volt már egy kiadós pihenésre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 23, 2012 11:51 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
Nem sokáig pihentem az ágyon, lemásztam az ágyról, és felvettem egy farmert, és egy egyszerűbb felsőt. Kiengedtem a hajamat, és felvettem egy pár magassarkút. Kiléptem a szobámból, és a vendégszoba irányába néztem. Csukva volt az ajtó, de nem is akartam nagyon zavarni Andrew-t, így csak írtam egy cetlit, és letettem az asztalra, hogy elmentem, és hogy nemsokára jövök. Meglátogatom Sean-t, úgy szeretnék kérdezni tőle pár dolgot, meg úgy amúgy is látni szerettem volna. Kezembe vettem kulcsaimat, és telefonomat, és amint zsebre raktam ezeket elindultam.

//Folyt. Sean lakása//
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 25, 2012 8:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
Nem sokat aludtam de épp eleget ahhoz, hogy kipihent legyek. Kikászálódtam az ágyból magamra kaptam a tiszta ruháimat és a szobámból kifelé menet észrevettem Aurora levelét. Úgy gondoltam, hogyha már ő elmegy akkor nekem sincs maradásom. Úgyse tudnék mit csinálni itt egyedül.
Tökéletes alkalom arra, hogy szívjak egy kis friss levegőt és felfedezzem a várost.

[folyt. Grill]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 12:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
Sean lakása

Hazaérve ledobtam táskámat, és magassarkúimat lábamról. Nem volt otthon senki, nagy szerencsémre. Felfogtam hajamat lófarokba, és elővettem telefonomat, még mielőtt elfelejteném, megírni Sean-nek, hogy hazaértem.

" Hazaértem, minden rendben van velem! Szeretlek, Aurora.. "

Írtam meg az sms-t és rögtön el is küldtem neki. Átmentem a konyhába, és töltöttem magamnak egy pohár vizet. Habár éhes voltam, egy falat sem tudott volna lemenni a torkomon. Folyamatosan Sean-re, meg arra a Kendra-ra gondoltam. Visszamentem a nappaliba, és leülve a kanapéra elkezdtem kortyolgatni azt a pohár vizet amit kitöltöttem magamnak a konyhában.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 12:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
Nem ültem otthon sokáig. Egyszerűen nem tudtam. Valami figyelem elterelést kellett találnom, és erre jó lesz egy kis séta. Átöltöztem, és zsebembe csúsztattam telefonomat, hátha fog hívni valaki! Esetleg Sean, vagy Andrew, vagy egyáltalán bárki. Kezembe vettem a kulcsaimat, és elindultam az utcák felé.

Folyt. Utcák
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 30, 2012 7:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
Park

Hazaérve, rögtön kezembe vettem a telefonomat, és láttam hogy Sean írt nekem, de csak egy szót, hogy szeret. Nyeltem egy nagyot, és felhívtam valakit. Csakhogy az nem Sean volt, hanem Andrew... Beírtam a számát, és felhívtam a számot de mivel hangpostára kapcsolt azt hagytam neki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 30, 2012 7:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
A következő Sean volt, de neki nem akartam elmondani. Vagyis szerettem volna, de valahogy nem ment. Leültem a kanapéra, a telefonomat nézve, majd a kezemre pillantottam, amin még mindig ott volt a most már megszáradt vér. Sőt mindenemen ott volt. A ruhámon, végig a kezeimen, és talán még az arcomon is. Könnyen, és naivan sétáltam bele Kendra csapdájába. De hülye vagyok... Írtam egy sms-t Sean-nek amiben ez állt:

Majd ma átjöhetnél később! Beszélni szeretnék veled.

Írtam meg, és el is küldtem, majd hátradőltem a kanapén, és lassan kezdtem érezni, hogy előtör belőlem a sírás.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 30, 2012 7:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
[Jessica lakása]

Mint egy őrült száguldottam idáig. Idegesített a tudat, hogy nem tudom mi van Aurorával és, hogy mégis, hogy a fenébe történt mindez.
Ahogy beléptem a házba megpillantottam Aurorát. Becsaptam magam mögött az ajtót és se szó se beszéd nélkül magamhoz öleltem. -Mégis, hogy történt ez?-kérdeztem még mindig nem eresztve őt. Aggódtam érte, nem láttam bele a fejébe, hogy mit érez most, de sejtettem, hogy nem lelkesedik a dologért.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 30, 2012 8:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
- Andrew... - Suttogtam egész halkan ahogy becsapta maga után az ajtót, és magához ölelt. Én rögtön viszonoztam neki, és nem is engedtem. - Megigézett egy vámpír, csak egy rohadt bosszú miatt történt ez... - Mondtam halkan, elcsukló hangon, és egy nagyot nyeltem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 30, 2012 8:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
-Nyugodj meg.-mondtam miközben a fejét simogattam. Könnyen mondom azt, hogy nyugodjon meg, hisz körülbelül én is így éreztem amikor kiváltottam az átkot. -Majd én elintézem őket amint alkalmam lesz rá.-léptem tőle el egy pár lépést. -Őszintén sajnálom...De ketten megbirkózunk ezzel. -húztam félre a számat..Nekem is ez lesz az első és neki is..de akkor is maximálisan mellette leszek mindenben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 30, 2012 8:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
- Eszedbe se jusson! Hagyd Őket a fenébe, megtudom én oldani ezt, vagyis inkább azt hiszem... - Néztem szemeibe. Nem akartam, hogy Ő is belekeveredjen ebbe. Még csak az kéne. - Majd együtt végigcsináljuk. - Bólintottam egyet, és egy halvány mosolyt erőltettem arcomra. - De az a baj, hogy nem véletlen volt, "szándékosan" tettem. - Gondoltam bele, és könnyek jelentek meg szemeimben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 30, 2012 8:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
-Azt hiszed? Nekem az nem elég...Nem fogom hagyni, hogy bárki is ezt tegye veled, és azt meg főleg nem, hogy ez megismétlődjön.-mondtam egy kis felháborodással a hangomban. Amikor megláttam, hogy könnycseppek folynak végig az arcán közelebb léptem hozzá.- Tudom, hogy te nem tennél ilyet szándékosan..Megigéztek..És a kettő nem ugyanaz.-ráztam meg a fejemet és letöröltem a könnycseppeket az arcáról. -Nem vagy olyan mint én.. Én szándékosan öltem meg azt az embert, és még élveztem is..-mondtam miközben egy keserű mosoly ült ki az arcomra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 30, 2012 8:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
- De tényleg hagyd, majd én tényleg elintézem! - Próbáltam meggyőzni.
- De igen is olyan vagyok mint te... - Kezdtem bele csipogva. -Az igézésen kívül mégis öntudatomnál voltam.. Nem érzek bűntudatot. - Vallottam be halkan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 30, 2012 8:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
-Én akkor se megigézve se kényszerítve nem voltam, és mégis megtettem szándékosan. Te..te meg csak áldozatul estél mások csapdájába.-győzködtem az igazamról-És még jó, hogy nem érzel bűntudatot, hisz nem a te hibád volt. Mindenről ők tehetnek, és nem fogom hagyni, hogy te old meg egyedül a dolgokat. A bátyád vagyok, hagyd, hogy segítsek! -mondtam már kissé erélyesebben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 30, 2012 9:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
- De mégiscsak megöltem egy embert! Szíven szúrtam, nem is egyszer, Ő nem tehetett semmiről. Csak egy áldozat volt, akinek most vére az én kezeimen szárad. - Néztem le kezeimre, majd Andrew szemeibe néztem. -Igen kellene, hogy bűntudatom legyen.- Nyeltem egy újabbat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 30, 2012 9:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
-Túl fogsz lépni rajta, hidd el.-mondtam fagyos tekintettel. Lehet, hogy ez úgy hatott mintha engem nem viselt volna meg amikor megöltem azt az embert..Pedig megviselt, de egy csepp bűntudatot nem éreztem akkor, és most se..Sőt ezért még az is megérte, hogy kiváltottam az átkot, egy patkánnyal kevesebb. -Nem mész semmire azzal, hogyha bűntudatot érzel. Ami megtörtént az megtörtént. Változtatni úgysem tudsz rajta.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 30, 2012 9:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
- Igazad van, talán nem is kell bűntudat.. - Vontam meg vállamat, és eltávolodtam tőle. -Ennek így kellett lennie. Egyszer úgyis meg kellett volna történnie. - Sóhajtottam fel, habár nem pontosan így éreztem. Habár nem volt bűntudatom, mégis féltem valami miatt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 30, 2012 9:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
-De nagyon nem gondolta át a dolgokat az aki kitervelte ezt az egészet. Mert igy erősebb lettél és nagyobb ellenfél is lettél ezzel együtt. Ha okos vagy ezt kihasználod.-mosolyodtam el.. De én sem fogom annyiban hagyni a dolgokat csak ezt inkább többször nem akartam hangoztatni előtte.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 30, 2012 9:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
- Kifogom használni, de az az igazság, hogy csak azt akarja, hogy eltávolítson Sean mellől. A volt barátnője Kendra az... - Haraptam ajkamba egy pillanatra. Nem fog sikerülni Kendra terve. Hacsak Sean nemfog visszamenni hozzá. Az a csók is Kendra, és Sean közt. Talán nehezebb lesz a dolgom mint hittem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 30, 2012 9:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
-Ha igazán szeret téged akkor nem fog dobni azért a másikért..-vontam vállat..Jessica is utánam jött a világ végére, és úgy ahogy újra együtt vagyunk..-Félsz az első alkalomtól?-kérdeztem rá, mert láttam a szemében valamit..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 31, 2012 5:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
- Majd meglátjuk mi lesz.. - Sóhajtottam fel halkan.
- Persze, hogy félek! - Mondtam, és ennyivel le is akartam zárni a témát. Nem akartam erről beszélni főleg, hogy alig van egy-két nap a következő teliholdig. Még időm is felkészülni rá vagy valami.
- De én most elmegyek zuhanyozni, mindjárt jövök. - Mondtam végignézve magamon. Csupa vér voltam, és ez minden volt csak nem kellemes.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
Vissza az elejére Go down
 

Aurora C. Smith háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

 Similar topics

-
» Aurora C. Smith &&
» Aurora C. Smith - újraírott - készül.
» Aurora Larson
» Aurora de Martel
» Aurora de Martel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •