Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Aurora C. Smith háza

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 31, 2012 9:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
-Menj csak nyugodtan. Ha kellenék a szobámban megtalálsz.-mondtam egy halványabb mosollyal az arcomon és ezzel a lendülettel el is indultam a szobámba, ahol szinte rögtön eldőltem az ágyon..Remélem ma már nem ér több meglepetés.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 31, 2012 10:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
Vittem magammal tiszta ruhákat a fürdőbe, és már be is álltam a zuhany alá. Minden vért leakartam mosni magamról, ami persze nehezen de kezdett kijönni a bőrömből. . Súroltam, kapartam, sőt szinte mindent megtettem, csak hogy kezeimen egy csepp vér se maradjon. -A francba!- Szólaltam fel egyszer, mikor szinte már fájt a kezem. Potyogtak a könnyeim, habár ez aligha volt észrevehető így a zuhany alatt. Feladtam, és kiléptem a zuhany alól. Amit letudtam mosni magamról, az sikerült. Megtörölköztem, és magamra kaptam fehérneműimet, majd arra rá egy egyszerűbb felsőt és egy rövidnadrágot. Megtöröltem hajamat, és kiléptem a fürdőből. Véres ruháimat, rögtön ki is dobtam a kukába. Bementem Andrew szobájába, Ő pedig az ágyon heveredett el. Óvatosan bekopogtam a félig kinyitott ajtón majd beléptem. -Akkor ugye zavarhatlak egy kicsit?!- Kérdeztem egészen halkan, beljebb lépve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 31, 2012 11:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
Talán tíz perc sem telt el és Aurora kopogtatott az ajtómon. -Gyere nyugodtan.-ültem fel az ágyon-Úgysem tudtam volna aludni.-húztam félre a szám és megpacskoltam a mellettem lévő helyet az ágyon, hogy jöjjön és üljön le..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 01, 2012 5:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
Leültem mellé az ágyra. -Hát nekem biztos álmatlan lesz az éjszakám, főleg a holnapi este miatt. Túl gyorsan történik ez az egész.- Sóhajtottam fel halkan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 01, 2012 5:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
-Túl leszünk rajta. Együtt megcsináljuk.-biztattam egy halványabb mosollyal az arcomon. -És hol fogunk....átváltozni?-néztem rá kérdően..Mert nekem egyenlőre halvány lila gőzöm sincs arról, hogy hova megyünk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 01, 2012 7:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
-Még nem tudom szerintem az erdőbe ha minden jól megy!- Sóhajtottam fel halkan, és megcsörrent a telefonom, hogy Sean küldött egy üzenetet. Gyorsan vissza is írtam neki.

" Rendben holnap találkozunk, már ha túlélem a mai éjszakát. "

Írtam meg neki, hisz nem tudott róla, hogy kiváltottam az átkot. És ezek szerint már nem is fogja tudni, főleg hogy nemsokára elkezdődik, és sötétedni fog. - De viszont lassan itt az idő, és kezdem elég furcsán érezni magam, szóval ideje lenne indulni. Habár talán jobb lenne ha külön lennénk nem. Ki tudja, micsoda károkat tudnánk okozni egymásnak, ha egymás közelébe vagyunk. - Nyeltem egy nagyot, és felálltam az ágyról.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 01, 2012 7:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
-Ragaszkodom hozzá, hogy együtt legyünk. Egymást csak nem bántjuk. -álltam fel én is az ágyról. -De ahogy gondolod. Viszont, hogyha velem tartasz akkor induljunk. -emeltem ki a zsebemből a kocsikulcsot és megindultam a kijárat felé, de még egy pillanatra megálltam Aurora válaszára várva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 01, 2012 7:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
-Menj csak előre, nemsokára megyek utánad..- Válaszoltam bizonytalanul. Tényleg nem tudtam, hogy mire számítsak a ma estével kapcsolatban. Hogy mi lesz, esetlegesen miben, vagy kiben tehetek kárt. Nem kockáztathattam meg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 01, 2012 8:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
-Jó. De siess! -bólintottam és a kezébe nyomtam a kocsikulcsot- Te gyere kocsival, és majd akkor ott találkozunk.-mondtam és azzal a lendülettel ki is rohantam a lakásból.

[folyt. Erdő]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 01, 2012 8:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
-Rendben majd ott...- Mondtam egészen halkan. Próbáltam felhívni Sean-t de mivel nem vettem fel a telefont feladtam, és hagytam az egészet. Majd holnap reggel megtudja akkor. Mikor már túl leszek rajta. Közben kezdtem pánikolni, mert éreztem magamon, hogy valami nincs rendben. Valami kis fájdalmat kezdtem érezni a belsőmben. Ideje gyorsabban menni. Kiléptem az ajtón, és elindultam az erdő felé kocsival.

//Folyt. erdő//
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 08, 2012 10:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
Erdő

Fogalmam sem volt arról, hogy Andrew-al mi van, mert itthon nem volt az is biztos. Aggódtam miatta! Benyitottam a házba, és rögtön a fürdő felé vettem az irányt. Erre volt szükségem most, semmi másra. Levetkőztem, és lezuhanyoztam. Hosszan zuhanyoztam, így ellazítva egy kicsit testemet. Mikor végeztem, megtörölköztem, és felöltöztem. A hajamat feltűztem, és átmentem a nappaliba, hogy egy kicsit lepihenhessek a kanapén.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 08, 2012 10:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
(Sean lakása)

Nem érdekeltek sem a közlekedési táblák, sem pedig a lámpák. Az egyetlen dolog ami most érdekelt az Aurora. Minnél előbb ott szerettem volna lenni nála, hogy végül is meg tudjam mi a fene történt vele. Talán.. lehet, hogy.. Nem nem azt nem. De ha mégis... Nem akartam belegondolni semmibe amíg meg nem tudom, hogy mi az igazság. Gyorsan leparkoltam a ház előtt és rögtön ki is ugrottam belőle majd az ajtóhoz rohanva dörömbölni kezdtem rajta. Nem is értem miért nem megyek be, de jobbnak láttam így.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 08, 2012 10:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
Alighogy leültem a kanapéra, már hallottam is, hogy valaki kitartóan dörömböl az ajtón. Fogalmam sincs ki lehetett az, de semmi kedvem nem volt kinyitni az ajtót bárki is állt mögötte. Nyúzott voltam, és fáradt, és ez meg is látszódott rajtam. Felálltam a kanapéról, és az ajtóhoz lépve kinyitottam azt. Sean volt az. - Szia! - Erőltettem ez halvány mosolyt arcomra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 08, 2012 10:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
- Szia. - Húztam oda magamhoz és finoman megöleltem. Megnyugodtam, hogy látszólag minden rendben van. Legalábbis ami jó hír, hogy egyben van. - Megkaptam az sms-ed de csak most sikerült elolvasnom. Mi történt? Jól vagy? Bántott valaki? - Néztem mélyen a szemébe és simítottam meg arcát. Láttam rajta, hogy hosszú éjszakája volt az is lehet, hogy most ébredt fel a dörömbölésemre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 08, 2012 10:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
Finoman magához, ami jelen helyzetben kifejezetten jól is esett. - Késő volt, már nem tudtam szólni neked. Csak minden olyan gyorsan történt. Fél nappal azelőtt, hogy eljött volna az este, megöltem egy embert. Megtörtént... - Halkultam el a végére, és megvontam vállamat egy kicsit.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 08, 2012 10:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
Nem akartam belegondolni ebbe. Bármit is súgtak az ösztöneim elhessegettem. Reméltem, hogy ez nem történt meg. Meg akartam védeni. Mindennél jobban. Soha nem akartam, hogy keresztül kelljen mennie ezen. Főleg nem nélkülem. - Ahj.. miért nem voltam veled... Legalább az este veled kellett volna lennem... - Ideges lettem és egyszerre volt bűntudatom. Sose vagyok vele amikor igazán szüksége lenne rám. Legszívesebben szét vertem volna valamit, de inkább csak egy lépést hátráltam és nagy levegőt vettem. - Hogy történt? - Vontam össze a szemöldököm és a tekintettem teljesen keserűvé változott.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 08, 2012 10:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
Szemeimben idegességet, véltem felfedezni. Nem akartam, hogy újra magát hibáztassa, hogy nem volt velem. Ő nem tehetett semmiről. Hátrált tőlem egy lépést. - Lényegtelen, megtörtént és kész! - Válaszoltam. Nem akartam elmondani az igazat. Még csak emlékezni se akartam a dologra, nem hogy még elmondjam Sean-nek, hogy Kendra tette. Egy nagyot nyeltem, és újra megszólaltam. - Ha elmondom, megint itt hagysz, és azt nem akarom! - Néztem szemeibe szinte kérlelően. Ha elmondom, hogy Kendra volt, már menne is hozzá számon kérni, hogy ezt tette.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 08, 2012 10:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
Egy kisebb gyanakvás lappangott bennem. Próbáltam elfolytani de képtelen voltam rá. Csak úgy nem ölne meg egy embert.. Főleg nem fél nappal telihold előtt. - Kendra volt az ugye? - Kérdeztem komor hangon. Ha ő is volt ez elég hülye lépés volt tőle. Lehet, hogy fájdalmat okoz Auroranak, de ettől csak még közelebb kerülünk egymáshoz. Esküszöm, hogy nem ussza meg ezt szárazon. Csak ki kell találnom, hogy vágjak neki vissza. Mély levegőt vettem és kezdtem picit lenyugodni végre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 08, 2012 10:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
Rákérdezett, hogy Kendra volt e az. Halkan felsóhajtottam, és a padlóra néztem. - Igen Ő volt! - Néztem aztán szemeibe amint összeszedtem egy kis bátorságot rá. - Tudnom kellett volna, hogy ő írta azt az smst. Hülye voltam... - Hibáztattam magamat emiatt, de már hiába, ami megtörtént, az megtörtént, ezen már nem lehet változtatni, és talán már nem is akarok rajta változtatni. Végül is azzá váltam aki igazából vagyok. Vérfarkas lettem..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 08, 2012 11:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
Nem érdekelt, hogy Kendra volt. Engem most csak Ő érdekelt. Odaléptem hozzá és gyengéden megcsókoltam miközben kezemet a derekára csúsztattam, majd végül karjaimba kaptam és így mélyítettem el a csókunkat és megindultam a hálószobája felé. Ha megvolt az átváltozás akkor az első dolog az, hogy kipihent legyen. Most már tényleg nem fogom magára hagyni egy pillanatra sem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 08, 2012 11:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
Visszalépett hozzám, és gyengéden megcsókolt. Így valamiféle megkönnyebbülést éreztem, hogy nem hagy itt. Karjaiba kapott, és úgy mélyítette el csókunkat. Innentől kezdve már nem is érdekelt Kendra. Úgy látszik nem gondolt arra, hogy így majd még közelebb kerülünk egymáshoz Sean-el. Most egy ideig megint nem kellett törődnöm azzal a nővel, mert Sean karjaiban újra biztonságban éreztem magam. Átvitt a hálóba, én pedig elváltam ajkaitól. - Csak nem egy kiadós pihenésre hoztál ide? - Mosolyodtam el halványan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 08, 2012 11:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
Elvált ajkaimtól én pedig finoman lefektettem az ágyra majd mellé ültem. - Pontosan azért. És szeretnék kérni valamit ha nem túl tolakodó. - Kapartam meg a torkom. - Szeretném ha több időt töltennél nálam. Nem mondom, hogy költözz hozzám, mert az már sok lenne. De így jobban oda tudnék figyelni rád. Vigyázni rád és minden. - Néztem mosollyal az arcomon a szemeibe remélve, hogy nem mond nemet és combját kezdtem finoman simogatni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 09, 2012 9:23 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
- Persze, mondjad csak mit szeretnél. - Mosolyodtam el halványan, és inkább felültem az ágyon. - Ilyet még kérned sem kell! Szívesen töltöm veled akár az egész napomat, ha azt szeretnéd. - Bólintottam enyhén, és közelebb hajolva hozzá lágyan megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 09, 2012 9:32 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
Mosollyal az arcomon viszonoztam csókját. Örültem, hogy beleegyezett a dologba. - Szeretlek. - Felhúzódtam az ágyra cipőmet levéve és az ölembe húztam. - Akkor ez a kis pihenés után összepakolhatnád pár cuccodat és mehetnénk is. Ja és még egy kikötés. Az ilyen kis sms-ekre többet vagy egyáltalán nem mész. Vagy csak velem. - Megböktem az orrát egy kisebb vigyorral az arcomon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 09, 2012 11:22 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
- Én is szeretlek! - Mondtam ahogy az ölébe húzott, én pedig odabújtam hozzá. - Rendben, de mondjuk nem vagyok olyan fáradt, úgy hogy nemsokára össze is pakolom azt a pár dolgot. - Mosolyodtam el halványan szemeibe nézve. - Inkább soha nem megyek ilyen sms-ekre. Nem fogom még egyszer bevenni az ilyet. - Sóhajtottam fel halkan, de mikor megbökte orromat halkan felnevettem.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
Vissza az elejére Go down
 

Aurora C. Smith háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

 Similar topics

-
» Aurora C. Smith &&
» Aurora C. Smith - újraírott - készül.
» Aurora Larson
» Aurora de Martel
» Aurora de Martel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •