Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Iskola előtti tér

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 20, 2014 9:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Serena, és Eyal


Visszacsókoltam, de még mindig bántott a lelkiismeret. Nem tudtam,hogy még mit mondhatnék, ezért csak hallgattam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 20, 2014 6:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Eyal & Serena

kicsit meglepodok mondatan miszerint koltozzek hozza...
+ ohm... Rendben, hozzad koltozom. - mondom halvanyan mosolyogva es megcsokoltam ot.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 20, 2014 5:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Serena, és Eyal


-Költözz hozzám...-suttogtam, és az összekulcsolt kezünkre rátettem a kezemet. Halványan elmosolyogtam, és egy lágy csókot adtam ajkaira. Csak annyira ,hogy érezze.
-Tudod,hogy én is szeretlek.-mondtam halkan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 20, 2014 2:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Eyal & Serena

Nézem ahogy elindul, majd elé sétálok, így arra késztetve őt, hogy megálljon. Van egy szabad órám szóval bőven van időnk megbeszélni ezt az egészet. Habár eléggé haragszom arra amit tett, de a szerelem amit iránta érzek nagyobb mint az utálat.
- Nem akarom, hogy ez legyen. Mármint, hogy havonta csak egyszer találkozzunk. Szeretlek téged, csak le kellett nyugodnom, ennyi. Nem akarom, hogy elmenj. - mondom suttogva mikor szemeibe nézek és megfogom e kezét, majd ujjainkat össze kulcsolom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 19, 2014 11:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Serena, és Eyal


-Igen tudom...De sajnálom tudod.-sóhajtottam, majd odamentem hozzá, és megfogtam az arcát. Szemébe néztem, és adtam egy lágy puszit ajkaira. -szia Serena.-suttogtam, és lassan elindultam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 19, 2014 3:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Eyal & Serena

- Én... Csak szarul esett az, hogy szó nélkül itt hagytál. És habár másoknak simán megy ez az átváltozásos szar, de én egyedül még nem boldogulok. - mondom neki halkan, majd én is felállok, de nem megyek oda hozzá csak a pad előtt állok.
Kavarognak bennem össze-vissza az érzéseim, nem tudom, hogy szeressem vagy gyűlöljem... Szeretem őt, csak kicsit szarul esett az, hogy pont teliholdkor tűnt el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 18, 2014 7:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Serena, és Eyal


Elengedtem a kezét, mert éreztem,hogy nem nagyon szeretné az érintésemet. Felálltam, és kicsit távolabb mentem.
-Teliholdkor vigyázni fogok rád. De akkor jobb lesz ha addig nem beszélünk, csak akkor. Tudom mit tettem, és ezért nem akarsz a közelemben lenni. Ezért csak teliholdkor kell látnod.-mondtam halkan, és őt néztem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 18, 2014 5:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Eyal & Serena

Megfogta a kezemet, és habár én nem akartam érezni az érintését, de hagytam, hogy keze kezemet érintse.
Nem hat meg az, hogy sajnálja. - Elhiszem, hogy nehéz velem bírni, és hogy nem mindig vagyok egy álom csaj, de... De igen vannak ilyen időszakaim. Főleg telihold előtt. Elmehettél volna utána, de neeeem, neked pont ekkor kellett el menned. Hát a te dolgod. - mondom hirtelen megtörve a csendet, de nem fordulok felé. Nem akarok a szemeibe nézni, nem megy.
És még azt sem tudja, hogy nem iszom verbénát....
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 18, 2014 5:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Serena, és Eyal


Mikor arrébb ment, én is leültem mellé, és felé fordulva megfogtam a kezét.
-Tudom,hogy hibáztam, és sajnálom. Szeretlek téged..-simogattam meg arcát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 18, 2014 4:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Eyal & Serena

Már becsöngettek, így nem volt senki sem az iskolán kívül.
Mikor Eyal oda jött mellém nem mondtam neki semmit, csak rébb ültem a padon helyet adva neki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 18, 2014 3:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Serena, és Eyal


Nem tudtam mit kellene tennem. Szinte elvoltam veszve a gondolataimba. Vámpírsebességgel lejöttem a tetőről, és Serenához mentem.-Leülhetek melléd?-kérdeztem halkan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 18, 2014 2:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Eyal & Serena

Leültem az egyik padra ami a suli előtt van, majd a pólóm szélét kezdtem el birizgálni. Szinte éreztem, hogy néznek. Tudtam, hogy Eyal figyel engem, de nem néztem a suli felé, csak néztem a földet és az agyam megállás nélkül zakatolt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 18, 2014 11:20 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Serena, és Eyal


Utána akartam menni, de inkább nem mentem. Tudtam,hogy hagynom kell őt. Felmentem az iskola tetejére, és leültem a szélére,hogy lássam őt,hogy hol van.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 18, 2014 12:08 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
előzmények: középiskola-folyosók

Eyal & Serena

Egyedül akartam lenni, legalábbis nem egy légtérben akartam vele tartózkodni.
Mikor bepakoltam a szekrényembe elindultam kifelé, majd megálltam a téren.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 30, 2013 2:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Soha nem tudtam belelátni egy nő fejébe. Na jó, senki más nem tud. De ahogy hallottam már egy-két haverom szerelmi életéről, azok azt mondták, hogy elég belenézni azokba a szemekbe, és látni a felszínt, de a mélyét is a valóságnak és az igazságnak... próbáltam Courtney szemeibe nézni, felmérni a terepet, és... azt hiszem, igazat mond... vagy nem?
Nem tudtam volna mit mondani. Csak azt, hogy érzem, mennyire fájnak a csontjaim, és hogy verejtékcseppek jelennek meg az arcomon. Egy gyors csókot nyomott a számra, majd... elkezdett húzni.

- lockwood kripta -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 28, 2013 2:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Nem tudom... Fogalmam sincs mennyi időnk is van még pontosan. De azt semmiképp nem hagyhatom, hogy bárkiben kárt tegyen. Már nagyon sokszor végigmentem ezen, Hayley-vel úgyhogy most sem szabad, hogy baj történjen. Szóval vele fogok maradni, ameddig csak lehetséges és nem hagyom, hogy elküldjön. Bár az tény, hogy félt engem, aminek természetesen örülök, főleg mert eddig nem sokszor fordult elő velem.
- Rendben. Megígérem. - Mondom szemeibe pillantva, csakhogy el is higgye amit mondok. - Viszont, te is ígérd meg hogy nem értem aggódsz, hanem magadra koncentrálsz és megpróbálsz megnyugodni. - Nem engedem el csuklóját, inkább szorosabban fogom, aztán odahajolok hozzá és egy gyors csókot nyomok ajkaira, majd kezénél fogva lassan húzni kezdem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 18, 2013 11:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Indulataim egyre erősebbek lettek. Féltettem őt. Nem tudom, miért, vagy egyáltalán hogyan jutottam el eddig az érzésig, hogy valakihez ilyen formában kötődjek, de nem tudtam ellent mondani a véremnek.. annak, mely azt súgta, ideje végre közel engednem magamhoz valakit.
Nagyot nyeltem. - Figyelj.. a kripta... körülbelül 10 perce lehet innen. Induljunk.. de ha bármi baljósat látsz... történjen bármi... - nyeltem ismét, és kapkodni kezdtem a levegőt. - És ha azt kérem, hogy menj... ígérd meg, hogy szót fogadsz, és ott hagysz. - simítottam végig haján.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 13, 2013 11:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Ellenkezik. Mégis mit vártam? Hogy majd megengedi, hogy elkísérjem az erdőbe és megvárjam, míg egy igazi vadállattá változik? Hát persze! Ezt azért még én sem merném megkockáztatni. De mindenesetre... Egyenlőre nem áll szándékomban magára hagyni. Ameddig tudok segíteni... hát segítek.
- Nem foglak magadra hagyni. Egyenlöre nem! Mi lesz ha nem jutsz el azokig a kriptákig? - Pillantok szemeibe, miközben vállaimon érzem kezeit. - Már megint miattam aggódsz? Én tudok magamra vigyázni, ha kell megvédem magam. Most inkább próbálj megnyugodni. - Mondom és lassan végigsimítok karján, ám kézfejénél megakad kezem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 13, 2013 9:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Nem értettem, mi folyik itt. Teljesen bizonyos voltam abban, hogy a telihold napok múltán fog csak bekövetkezni. Egyszerűen... mi a fene történik? Nem éreztem nagyon semmit.. csak hogy.. feszült vagyok. De bennem mindig volt egy csöppnyi feszültség.
- Courtney. - fogtam meg hirtelen mindkét vállát. - Neked el kell tűnnöd innen, oké? - nyeltem egy nagyot. - Vannak kripták az erdőben... vérfarkasok ott szoktak ilyenkor lenni. - kezdtem el kicsit gyorsabban kapkodni a levegőt. - Nem lehetsz a közelben... ezzel ugye tisztában vagy?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 08, 2013 11:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Na mondjuk arról fogalmam sincs, hogy fogok sokat táncolni, mikor fogalmam sincs a táncokról. Talán reménykedhetek abban, hogy majd ő megtanít nekem pár lépést. Ám de ahelyett, hogy megindultunk volna befelé, maga felé fordít és közelebb húz magához. Viszont hirtelen elkomolyodik az arca, én pedig szavai hallatán követem pillantását.
- Ó! Ne! - Nyögöm ki nagy nehezen, majd mikor sikerül kicsit kitisztulnia a fejemnek, lázasan gondolkozni kezdek. - El kell tűnnöd innen. Ugye tudod? - Szemébe pillantok, majd megragadva kezét húzni kezdem, hogy legalább az iskola területéről menjünk el. - Mennyi idő még, mire elkezdődik az átváltozás? - Teszem fel, félve a kérdést.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 05, 2013 12:43 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Össze, mert muszáj. - fintorodtam el az "összekaptad magad" mondatra. A diákok látni akarnak olyanokat, akik szintúgy élvezik ezt az őrültek házát. Ki vagyok én, hogy megakadályozzam őket ebben?
- Sokat, igen. - vigyorogtam el, megfogva a kezét. Kétlem, hogy feleségül fogom venni, de... szerintem elég szoros viszonyt ápolunk.
- De tudod mit? - álltam meg végül az ajtóban. - itt is remekül hangzik a zene. - vigyorogtam, és magamhoz húztam, de közben tétován az ég felé néztem. - Azt hiszem, hogy... megfeledkeztem valamiről. - nyeltem határottan egyet. A telihold.. ma.. éjjel.. nem hiszem el..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 31, 2013 6:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Ezt mondjuk örömmel hallom.- bólogattam egy kicsit, majd a megbánó tekintetemet csalta elő következő mondata, az iménti kis "bokszolás miatt".
- Hé, csak megnéztem mennyire jók a reflexeid! És én mondom, megfelelőek.- kacsintottam rá.
- Ezt örömmel hallom. Most egy nagy szundira és töménytelen mennyiségű alkoholra van szükséged.- javasoltam ezt, azt csak úgy viccből.
- Akkor én meg megyek és megkeresem a barátnőmet... már biztos idetalált. - dörzsöltem meg a karomat.
- Remélem azért még majd összefutunk egy, egy vadászatra!- mosolyodtam el és a kezemmel intettem egyet, majd elindultam vissza tornaterembe. Leszedem Ariel fejét, ha még nem lesz itt!

/Tornaterem/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 31, 2013 11:56 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Na ja - tettem hozzá, mikor kijavított és azt is hozzátette, hogy igen fájdalmas emlékeztetők voltak azok. Bár, mindez semmiség, ha egy vámpírról van szó. Na de ez is több a semminél. - Tudod, nem ez a legmegfelelőbb pillanat a bokszoláshoz - nevettem fel, még ha csak az ép karomat is célozta meg és nem is túl erősen.
- Hát.. szívesen - vontam vállat, elvigyorodva. - Az elején én is jól szórakoztam - tettem hozzá elgondolkodva, hogy ha nem változom vissza, valószínüleg minden rendben lenne még most is.  
- A barátnőd biztos örülni fog neki.. - mondtam, majd elgondolkodtam a következő kérdésén.
- Hát.. én azt hiszem inkább haza mennék.. - vallottam be, most az egyszer nem játszodva meg magamat egy lány kedvéért. Még mindig fájt a karom, amire a legjobb gyógyír talán az lenne, ha hazamennék és kipihenném magam holnapig.

/Valahova/


A hozzászólást David E. Winchester összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 31, 2013 6:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 30, 2013 10:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Örültem neki, hogy azt mondta, hogy nem bánta meg., mert mint mondtam én sem bántam meg. A mosolyom még mindig az arcomon volt, de már nem is értem miért... hisz a helyzetem jelenleg csak egy minimálisat változott. Csak annyit tudtam meg, hogy verbénát kell fogyasztanom az igézések elkerülése érdekében.
- Pár fájdalmas emlékeztetőt.- helyesbítettem, majd gyengéden belebokszoltam az ép karjába.
- Köszönöm, hogy segítettél, mármint, hogy észrevetted és szóltál. Sokat tanultam most.- vallottam be. - És nem csak én, hanem a barátnőm is, akinek tovább fogom adni az infókat.- meséltem tovább.
- És most mi legyen? Mármint menjünk vissza, vagy esetleg haza mennél?- kíváncsian néztem a karjára.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 30, 2013 9:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Igen.. - mondtam egy bólintás kíséretében. Aztán feltette azt a kérdést, amire hát.. őszintén nehezen tudnék válaszolni. Hogy megbántam-e, amit tettünk.. mert ez eleve az én javaslatom volt. Bolondság lenne a részemről, ha most azt mondanám, hogy igen.. Szóval a válasz már azelőtt el volt döntve, hogy kimondtam volna.
- Nem, dehogyis ... Így is sikerült hagynom rajta pár emlékezőt.. - jegyeztem meg elvigyorodva.
- Hát nem.. - mondtam, hisz valóban nem lesz könnyű megtalálnom ezt a lányt.
- Nem igazán.. de ráérek ezt eldönteni később is.. Hisz holnapig még van egy kis időm - vontam vállat, mintha per pillanat csöppet sem érdekelne ez az egész.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Vissza az elejére Go down
 

Iskola előtti tér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» A bár előtti utcarész
» Motel előtti parkoló
» Iskola
» Az iskola
» Az iskola parkolója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Belváros :: Középiskola-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •