Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 28, 2014 12:10 pm
Ugrás egy másik oldalra
さぞうなら

Nem hittem a szememnek!
- Jul... -motyogtam meglepetten magam elé. Le sem bírtam venni a szememet róla. Hihetetlen volt, hogy éppen most, ennyi idő után végre... itt kell találkoznunk. Nagyokat pislogtam, miközben közelebb lépdeltem hozzá. - Nem léptél tovább...  -állapítottam meg még mindig elkerekedett szempárral. Ennél többet nem voltam képes kinyögni. A nagy hatásszünet után újra megszólaltam. - Miért nem? -csodálkoztam. Nem akartam a múltra gondolni és arra a sok rosszra sem ami velünk történt.... hiszen aki Juliet ide juttatta az nem más volt, mint én magam. Én öltem meg őt. A legjobb barátnőmet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 20, 2014 7:38 am
Ugrás egy másik oldalra
▲ 1962. Április
Hűvös tavaszi este volt. Az enyhén fagyos szél csípte az arcomat. Szőke hajamat a szél ide oda dobálta. Az embertömeg mozgott. Nem látott senki. Mindenki keresztül gázolt rajtam, mintha ott sem lennék. Pedig nagyon is ott voltam. A lelkem itt ragadt, de még akkor is ott voltam. A tömeg az épület fele mozgott. Csupa maskarás népség. Mindenki vicces és gyönyörű habos babos ruhába öltözve. A férfiak karjukon kísérték a hölgyeket. Másik kezükben a pálcára erősített álarcuk. Hangos zene szólt bentről, mindenki vidám, csak én nem. Csak egy szellem voltam, aki sosem lehet már boldog. Keresem a helyem a világban, de nem találom. A bosszút már rég elfeledtem. Most már nem attól sötét a szívem. Az a szerelemtől feketéllik. Valaha szerettem valakit, aki nem lehetett az enyém és emiatt mindent elveszítettem. A fekete folt csak egyre terjed a szívemen és úgy érzem most már egy csepp jóság sem maradt bennem.
▲ 2014. Augusztus
Csak állok... álldogálok ott. A tömeg még mindig mozog. Mintha valamilyen folyó közepén portyáznék. A lábaim a földbe ragadtak, de az idő rohan. Nem áll meg. Megfordulok. Minden úgy van, ahogy volt, de megpillantok valakit, aki eddig nem tartozott a rohanó képbe. Őt. Ismerem őt. A szemünk összeakadt. Láttam a félelmet a szemében. Rám ismert. A szívem gyorsabban kezdett verni. Fojtogató düh kapott el. Nem, nem! Nem akarom őt látni. Megpördültem a tengelyem körül és a szívemhez kaptam. Hát ez a pillanat is eljött...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 17, 2014 11:36 pm
Ugrás egy másik oldalra
XXX
Iskola                 185px-ALL_Stefan_%26_Lexi_Scenes_5x22_on_The_Vampire_Diaries_5-15-14
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Iskola

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Az iskola
» Iskola előtti tér
» Az iskola parkolója
» Torn Boszorkány- és Varázslóképző Iskola
» Mystic Falls Általános Iskola

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Túlvilág-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •