Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 12, 2013 3:17 pm
Ugrás egy másik oldalra
A lánya!!! Te jó ég! Eddig Katerina állt hozzám legközelebb Elena után a családból. Valahogy Tatia nagyit egy elmebetegnek találtam. Jó tegyük is félre a témát. Teljesen magamba roskadtam. Azért jöttem ilyen messzire, hogy távol legyek a Petrováktól. Nagyon nagyot csalódtam a családban. Mielőtt idejöttem egy normális rendes vámpír voltam, aki tényleg tisztességes. Törődtem másokkal és még egy angyal barátságát is elnyertem szelíd magatartásommal. Alig öltem embert, csak ha muszáj volt. De az ő számukat is megtudom számolni a két kezemen. Most viszont őrjöngtem. Mindig is az elképzelt családom tartott életben. Aztán betett, mikor ráeszméltem, hogy mennyire nem foglalkozik vele senki. Sosem voltak rokonaim, magányos farkasként kutattam a Petrovákat, de a család gondolata tartotta bennem a lelket. Viszont itt... teljesen elengedtem magamat. Hihetetlen, hogy máris egy rokonomba botlok, pedig még csak most érkeztem, egy napja se. - Te is?!...- mondom meglepetten, majd a vállamba kapaszkodik én pedig ösztönösen elkapom a derekát, hogy megtartsam. A teste égett. Valami felkavarodott bennem. Be kellett ismernem, hogy tetszett a lány. Nem azt mondom, hogy földöntúli szépség és megigézett, nem azt mondom, hogy a személyisége fogott meg, hiszen nem is ismertem, hanem valami ott belül megmozdult. Aztán rájöttem, hogy elég közeli ági rokonom és kiráztam a fejemből a gondolatot. Gyorsan észhez tértem. Ha Petrova akkor meg kell tennem érte mindent. A karomba kaptam és kitörtem vele a mosdóból. Szerencséje, hogy belém botlott. Mivel idősebb vagyok nála, így sokkal tapasztaltabb is. Forró teste égette normál hőmérsékletű kezemet. A mellkasomon éreztem, hogy izzad. - Ne beszélj így az anyádról... - teszem hozzá útközben. Előzőleg már kibéreltem egy hotelszobát, ahova a cuccaim és "alapfelszerelésem" megérkeztek. Értsd ez alatt vértasakok, karók és az ellenszerek, na meg a mérgek az én kis gyilkos haveromhoz, ha rám találna. Az emberek feltűnően néztek, mikor a karomban. A szobám felé vettem az irányt vele és az ágyra dobtam. Elég rossz állapotban volt. Kicsaptam a szekrény ajtaját és levettem a bőröndömet, majd kinyitottam és kikaptam belőle a fiolát. Odasétáltam hozzá és leültem az ágy mellé egy székre. Meglebegtettem az orra előtt a fiolát. - Mivel rokon vagy ezért segítek...- mondom vigyorogva. - Viszont... valamit kérnék cserébe... - mondom. Úgy látszott egy csónakban evezünk, hiszen ő is meggyűlölte a Petrova családot. Hihetetlen, hogy ez a lány átérzi, amit én. Viszont a személyiségét még nem sikerült kiismernem. Fogalmam sem volt róla, hogy talán ő is egy hülye ribanc, mint Tatia. Nem érdekelt. A rokonom és kész. Én pedig feltétel nélkül szeretem a rokonaimat. Ott feküdt előttem gyengén. A szemem kissé ellágyult, ahogyan végignéztem rajta. Felálltam és felültem az ágyra. Az ölembe húztam a lányt. Tetszett a barna haja. Szép és hosszú volt. Olyan elegáns. Elbűvölt. Valamiért nem úgy néztem rá, mint Elenára és ez aggasztott, főleg, hogy nemsokára megházasodom. Az egyik kezemmel a szívemhez kaptam. Oké ez már túlzás! Ez a csaj az unokám...igen messzi, de akkor is az unokám.. ez beteges... próbáltam elhessegetni a vágyakozó gondolatokat és megfogtam forró kis kezeit. Egyben a tenyerébe nyomva az ellenszert.
[You must be registered and logged in to see this image.]

---->HOTEL SZOBA Very Happy
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 12, 2013 11:44 am
Ugrás egy másik oldalra
Megállított, és még ráadásul faggatózott is.
-Annyit tudok róluk, hogy meg tudtam utálni őket. -válaszolom, megforgatva a szememet, majd újabb sikertelen próbálkozást teszek arra, hogy kiszambázzak a mosdóból. Ám, mikor szóba jött Katerina felhorkantam. Akkor ő Katherine. Sejthető, hisz akkor ezek szerint nem csak a vezetéknevünk egyezik, hanem keresztnevünk is, annyit hozzátéve, hogy az enyémnél még ott van az a "bájos" "Evelina" azaz Evelynne, amit a drága nevelőszüleim, voltak olyan kedvesek, és rám aggatták. Pedig, tökéletesen megelégedtem volna a Katievel is.
-Az a ribanc az anyám. -folytatom hetykén, miközben enyhe undor ül ki az arcomra, a nő neve hallatán. Amúgy is felfordul a gyomrom attól a hárpiától. Miért nem tud olyan lenni, mint például Tatia? Vele egy perc alatt megtaláltuk a közös hangot, ő bezzeg normális, emez meg, esküszöm, legszívesebben megölném, hogy ne kelljen többet látnom azt a tenyérbemászó képét. Lényegtelen, nem akarok róla hallani, még a gondolatába is beleszédültem, nem, hogy még beszéljek róla...
Eközben pedig elgondolkozok azon, hogyha nem lennék ilyen állapotban, tuti, hogy rámásznék erre a srácra, még akkor is, ha tényleg valami huszadrangú rokonom. Mikor érdekelt engem az ilyesmi?! Soha. Főleg, ha egy ilyen pasiról van szó. De én nem teszem, mert nem vagyok abban az állapotban, ő pedig akkor is csak mondja. És, mikor az ellenszert említi, talán felcsillan a szemem, hogy véget érnek ezek a szörnyű fájdalmak. De nem, nem szabad benne bízzak, elvégre az elmondása szerint ő is Petrova, a Petrovákban pedig nem lehet bízni. Ugyanúgy bennem sem. Az arcomra tette a kezét, és egész közel hajolt. Úgy éreztem, hogy a testem forró, így az érintése jéghideg volt az arcomon, ami egy kicsit enyhítette a fájdalmat.
Ám, mielőtt válaszolhatnék, ismét óriási fájdalom nyilal a nyakamba, amitől ismét megremegnek a lábaim, így bele kell kapaszkodjak a fiú vállába, hogy megtartsam magam.
-Nem érted, hogy innom kell?! -szinte már keseredetten kiabálom, és förmedek rá, majd megrázom a vállát, bár az is lehetséges, hogy észre sem veszi. Még mondani akartam, hogy engedjen már el, de azt inkább kihagytam. Éreztem, hogy az már csak nyöszörgés lenne, és nagyon remélem, hogy az előző mondatomból levette a dolgokat, mert ha most nem engedi, hogy lemészároljam Las Vegas felét, az is lehet, hogy holnapra meghalok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Ápr. 11, 2013 9:50 pm
Ugrás egy másik oldalra
Hát meg kell hagyni a csaj nem volt semmi. Lerázott magáról és lepattant a mosdópultról. Nem tűnt ismerősnek, maximum ez a mozgása. Eléggé emlékeztetett valakire. Mindegy! Az egyetlen értelmes mondatából, amit kitudott nyögni, arra következtettem, hogy ismeri a Petrovákat. Hát akkor már értem, hogy miért ilyen zsémbes. Amíg próbált elbotorkálni, olyan járással, mint aki éppen a gatyájába csinált, elgondolkoztam. A nyakán lévő seb... vérfarkas harapás, csak az lehet. Elé termek és karba teszem a kezemet. - Mond el mit tudsz a Petrovákról! A pierceből következtetem, hogy ismered Katerinát...- követelem egy bájos vigyor kíséretében. Ha azt hiszi meglóghat, akkor nagyon téved. Lehet tudja, ki az anyukám. Persze egyszerűbb megoldás lett volna megkérdezni erről a nagyit, de nem volt kedvem megint kitöretni a nyakamat és pluszba még egy érzelmi karcolást szerezni picike kis szívemre. - Tudod... nekem van ellenszerem farkas harapásra... kár, hogy nem vagy te is Petrova... akár talán odaadnám.. de így nem lesz ingyen...- mondom incselkedve. Nem egyszer harapott már meg farkas. Ilyenkor áldom a régi szép időket, mikor még egy farkasölő vámpírcsapat tagja voltam. Persze nem én öltem őket, viszont én is bekaptam egy két harapást. Okos dolog volt elhozni egy két fiolával a vérükből. A kezemet az arcára raktam és közelebb hajoltam hozzá. A szempillánk majdnem összeért. - Vállalkozó vagyok... Ma estére bevállallak!...- mondom vigyorogva kissé karikás szemeibe.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Ápr. 11, 2013 9:04 pm
Ugrás egy másik oldalra
Óó.. már a lábam is alig visz. Meglep, ha azt mondom, hogy fáradt vagyok?! Mert engem igen! Csak nyűglődöm, és sorozatosan ölöm meg ezeket a féreg embereket. Ám egyszer csak valaki hátulról elkapja a kezemet, és mielőtt tiltakozhatnék, berángat egy mosdóba. Mérhetetlen dühbe gurultam, de a gyengeségem ebből még visszavett. Ostoba! Hogy merészeli?! Kinek képzeli ez magát?! -Ezek a gondolatok jártak a fejemben, miközben ő a derekamra helyezi a kezét, így segítve engem tartani, ezért én megpróbáltam kiszabadítani magamat a keze alól. A harmadik próbálkozásra össze is jött, bár le merném fogadni, ha nem lennék ilyen szarul, elsőre is ment volna. Sőt! Még ideje sem lett volna arra, hogy megfogja a kezemet, és berángasson engem erre az undorító helyre, mert aki oktalanul hozzám akar nyúlni, az halott. Oké, azért ez egy kicsit túlzás, de egész jól hangzik. Ennek ellenére egy mozdulattal felültet a mosdókagylóra. Na itt betelt a pohár, végleg! Nem szorulok pátyolgatásra!
-Ki kérdezte a nevedet?! -szinte köpöm a szavakat. -Mindenhol csak Petrova, és Petrova és Pierce és Pierce...-sorolom gúnyosan, de azt már nem teszem hozzá, hogy én is az vagyok, miközben kezdek szétrobbanni, és egy pillanatra megszédülök. Fáj minden egyes porcikám! Ez valószínű amiatt van, hogy vérre van szükségem. Valószínű ez a vámpír is valami elcsépelt és agyonragozott huszadrangú rokonom, akivel én jelen helyzetben felettébb nem szeretnék foglalkozni.
-Semmi nem történt, nem kell nekem szeretetszolgálat! -vágom vissza, bár, mintha nem lenne nyilvánvaló, hogy mi is történt. És ráadásul támogatásra is szolgáltam volna, de makacsságom ezt nem engedte meg. Kiindulni készülök, miközben kissé meginogva leugrok a mosdókagylóról. Engem bizony senki sem állíthat meg!... Kivéve a megremegő lábam, ami miatt kényszerültem a falhoz dőlni, de sikeresen egyenesbe hoztam magamat. Erős késztetést éreztem még több emberi élet kiontására, amihez, egyébként, ha nem társulna fájdalom, még jól is esne. De ezt a szúró és égető érzést meg kell szüntessem! És addig amíg iszok, addig enyhül. Ismét a nyakamra tapasztom a kezemet, s csodával határos módon, a seb szinte már a duplája a kezdeti kis "horzsolásnak". A hajamat arra az oldalra túrom, rá a vállamra, hogy senki se lássa ezt az igen gusztustalan sérülést. Így, jobban belegondolva, elég érdekes ez a fazon. Szerintem, még ő sem tudja, hogy mit akar. Egyszer kérdőre von engem (nem, mintha sok köze lenne hozzá, de mindegy...), máskor pedig aggódóan kérdezi, hogy mi a problémám. Az is furcsa, ahogyan becézget, de az ellen nincsen ellenvetésem. Elvégre tényleg egy kincs vagyok, persze nem ilyen állapotban. Mély levegőket szippantok, de ez sem segít. Hátha megérzek valami hihetetlenül jó vérbankot. Kétlem. De próbálkozom!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Ápr. 11, 2013 7:49 pm
Ugrás egy másik oldalra


First Day in Vegas

Valahogy csak sodródtam a tömeg áradattal, amikor megérzem a friss vér szagát. Természetesen egy ember vére folydogálhat nem messze tőlem. Túl erős szagot fogtam, így biztosan egy vetélytársra akadtam. Hát ez elkeserítő. Távol akartam maradni a külvilágtól. Még a végén valami ismerős arc. Nem érdekelt. Nem érzek semmit. Nem tudtam érezni bármit is.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Viszont az új érzelemmentes énemmel nem tudtam ellenállni egy kis vitának esetleg öldöklésnek. Még az is lehet magam mellé csapom szárnysegédnek. Undorító vagyok! Még én magam is ezt gondoltam. Viszont a nagymamával való találkozásom után, teljesen tönkrementem lelkileg... mocskos kis vérszívó legyek, hogy beilleszkedhessek a családba? Hát ez kell hozzá? Akkor itt van tessék!?
Kissé türelmetlenül törtem utat magamnak a tömegben, hogy elérjem azt a bizonyos illetőt, aki hagyja sorra maga után az áldozatokat. A távolban már a mentő szirénáját hallottam. Mekkora egy balek! Még ilyen nagy városban sem tud rejtve maradni. Nem tudtam mire vélni. Aztán megpillantottam egy lányt egy ember nyakára tapadva, majd továbbáll. Elég rossz passzban volt, viszont nagyon csinosnak találtam még ennek ellenére is. Ott teremtem mellette és elkaptam a karját. Elég rosszul festett. Kihúztam a tömegből és berángattam a női mosdóba. A falnak állítottam finoman és az egyik kezemmel a feje fölé csaptam a csempére, úgy támaszkodtam. - Üdv csillagom! Nash Petrova... mond mi a fenének hagysz ennyi nyomot magad után? - aztán végigmértem a lányt. A nyakán elég nagy seb tátongott. A szemem kissé elkerekedett. Sajnáltam. Attól, hogy most megjátszom magamat, hogy ennyire kihalt belőlem a jó oldalam... attól még én vagyok... Kezeimmel a derekához kaptam, hogy segítsek állni, majd felültettem a mosdóra magam elé. - Veled meg mi történt kincsem?... - kérdezem aggódóan. Nem gondoltam volna, hogy még törődni fogok bárkivel is .... ebben a városban...

<---Reptér
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Ápr. 11, 2013 7:17 pm
Ugrás egy másik oldalra
Hogy, hogyan keveredtem ide?! Fogalmam sincs, egyszerűen csak vitt a lábam. Már vagy két és fél órája van a méreg a testemben, és egyre csak fokozódik az égető fájdalom. A nyakam pedig szinte vérben úszik, és egy rettenetesen undorító, és kialakulóban lévő seb éktelenkedik raja.

Las Vegas... Legalább nyolcvanszor fordultam már meg ezen a helyen, így szinte minden egyes kis szegletét ismerem. Tudom, hogy hol vannak a legjobb bárak, a legszebb helyek, és ahol sok a "kaja". Éhes vagyok, és erre még rátetőz az is, hogy marcangol a fájdalom. Szinte az összes porcikám belesajdul, és úgy érzem, hogy hamarosan szétesek. De elég jól bírom!
Soha sem voltam még ilyen állapotban, harapáshoz közeli élményben volt már részem, de mindig megelőztem a bajt. Most történt meg velem ez először, és fogalmam sincs, hogy ilyen esetben mit kell tenni. Ritka, de előfordul. Katerina E. Petrovának fogalma sincsen arról, hogy éppen mi is fog lezajlani vele. Utálom ezt a nevet, említettem már?! És hiába szeretnék elmerengeni ezen a gondolaton, de ismét egy szúró érzés nyilal a nyakamba, és mindaz, amit az előbb mondtam, semmissé válik.
Elkapok egy szembejövő embert, és megölöm. Szükségem van a vérre, mert meghalok! Nem érdekelt, hogy látják-e. Úgy sem tudnak vele mit csinálni, bár próbáltam úgy fordítani a helyzetet, hogy szimplán úgy tűnjön, mintha éppen egy régen látott rokonomat ölelném át, s mikorra már egy csepp vér sem maradt az előbb még nyöszörgő áldozatomból, eleresztettem, és hagytam, hogy üres teste a földre hulljon. Még nem vészes, de érzem, hogy órák kérdése, és szenvedni fogok. Vagy talán napok?! Nem tudom... Mindenesetre nem akarom megtapasztalni. Remélem minél később. Behunyom a szemem, és úgy sétálok, fejemet az égre szegezve, hogy belekapjon a hajamba a hűvös szellő, ami olyan jól esik most a jelen helyzetemben...
És ismét kinyitom, megint rettenetesen fáj, már szüntelenül érzem, és a nyakamhoz kapok. Úgy sétálok tovább, nem tudom, mit keresve, csak céltalanul.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Las Vegas utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Passion in Las Vegas
» Hétvégi ház Vegas szélén
» VEGAS IS THE ANSWER.. NO MATTER THE QUESTION
» Velence utcái
» A kertváros utcái

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: A határokon túl :: Las Vegas-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •