Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Hétvégi ház Vegas szélén

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jún. 19, 2013 9:29 pm
Ugrás egy másik oldalra
Elkaptam Katie derekát és lovagiasan kitereltem a házból, miközben rákacsintottam köszönésképpen Emmára. Amikor kiértünk a vízpart felé kezdtem terelgetni.

(vízpart)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jún. 19, 2013 8:02 pm
Ugrás egy másik oldalra
-Nem hiszem, hogy díjazná. -forgatom meg a szemeimet. Ha szeretne majd talál magának, engem teljesen hidegen hagy Emma pasiproblémája - már ha lenne neki... 
-Hát, ha a feltörekvő gyenge éned nem fogja pár nap múlva megbánni, én benne vagyok. Bár, jobban belegondolva, nem érdekel, hogy mi lesz pár nap múlva. -elvigyorodom, miközben a táskámért nyúlok.
A rosszullétem már kezd elmúlni, Nash elég rendesen felidegesített ami elfeledtette a dolgokat. Mondjuk, lényegtelen is, mivel nem mintha zaklatott volna a szédülés...
A következő mondatára felkapom a fejemet, és felemelem a szemöldökömet.
-Nem túlzottan érdekelnek a csinos szőke lányok. -megforgatom a szemem. -Annál inkább a csinos szőke lányok dögös és helyes férfi barátai. -kacsintok egyet, majd a vállamra rakom a táskámat.
-Felőlem indulhatunk is. -vállat rántok.
-Emma, jössz? -kérdezem, mire ő csak bólint, de hozzáteszi, hogy velünk ellentétben ő vásárolgat egy picit, és csak utána csatlakozik.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jún. 11, 2013 6:01 pm
Ugrás egy másik oldalra
Katie a falhoz nyom, amin csak nevetgélek. Aztán el is enged én pedig megigazgatva fehér fehér ingemet arrébb állok. - Hangulatrontó vagy! - nyújtom rá a nyelvemet. Aztán felcsillan a szemem és elkapom a kezét. - Mi lenne ha elmennénk keresni egy pasit Emmának. - vigyorgok nagyon. Ha talál valakit magának, akkor végre lekopik. Azért volt bennem egy kis félelem, hogy talán Dana tényleg utánunk jön ide. Ha itt ránk talál, akkor megint mehetek vissza a halálba. Mindegy a lényeg, hogy elszórakozgassunk. Hát nem ez az élet lényege? - Útközben öljünk meg pár embert! - nyalom körbe a számat és az ajtó felé húzom finoman Katiet. - Talán összetalálkozunk pár csinos szőke lánnyal is. - nevetgélek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 10, 2013 8:44 pm
Ugrás egy másik oldalra
-Csatlakozom a külön szobás ötlethez, aztán majd mindenki azzal alszik, akivel akar. -vagy akit összeszed a városban. Elvigyorodom, majd nagy sóhaj kíséretében én is egy üveg pia után nyúlok, és úgy, hogy nem is tudom mi az, iszogatni kezdek.
Vigyorogva nézem végig, ahogy Nash kis incidense után Katie elintézi őt. Bár tudom, hogy Nash erősebb Katie-nél, de nálam kevésbé, így ha egy rossz mozdulatot is tesz egy perc alatt megszabadítom a fejétől, de nem hiszem, hogy ilyen "véres" lenne a harc.. Csupán csak egy kis "családi vita", vagy nem tudom, hogy minek nevezhetném...
-Megmondtam, hogy nem adom vissza. Emily-é lesz. -hetykén vállat vonok Nash szavaira.
-Tényleg menni kéne már valahova, unatkozom. Vagy legalább akkor már szekáljátok egymást, az is kevésbé unalmas ennél. -amint ezt kimondom Katie rosszalló tekintetét látom magamon, ami következtében felnevetek.
-Szóval? -felvont szemöldökkel nézek Nashra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 10, 2013 8:38 pm
Ugrás egy másik oldalra
-Van elég szoba. -válaszolom hűvösen, ismét picit megszédülve, de már érzem, hogy sokkal jobb. A konyhapultnak dőlök, és iszogatok, majd Nash közelebb lép, és elemeli a számtól az üveget, majd szinte rám dönti, ami következtében az üveg tartalma rám borul. Egyszerűen elönt a düh, és mielőtt Nash visszadobná magát az ágyra egy kapással utána nyúlok és a kezem ismét a nyakát fogja, sőt mi több, inkább szorítja, miközben a falhoz sétálok vele.
-Te pedig igazán szexi halott lennél. -sziszegem kedvtelenül. Aztán a körmeimet egy apró pillanatra a nyakába fúrom, amiből kiserken a vér, én pedig, mint vámpír, megiszom a vérét, kisebb sebet ejtve a fogaimmal a nyakán.
-Nem igazán jó ötlet úgy feldühíteni egy magamfajtát, hogy az már alapból rosszul van.. Annyi a szerencséd, hogy egy párszor, teljesen feleslegesen ugyan, de megmentetted az életemet. -lehelem, megforgatva a szemeimet, majd elengedem.
-Szórakozni jöttem, és talán a szórakozás elfeledteti velem a rosszullétet, de ha mellettetek nem érezhetem jól magam, akkor felfedezem egyedül a várost. -rántom meg a vállam. -Rajtad áll a döntés. -bökök Nash felé, hiszen tudom, hogy Emma mindenben benne van.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 10, 2013 8:20 pm
Ugrás egy másik oldalra
A faházikóba érkezve első dolgom volt felfedezni a kis faházat. Ki hitte volna, hogy Vegasnak csendes sarka is akad? A távolból még hallani lehetett a város zaját, de szerencsére itt már nyugalmasabb volt. Ha sok ember közé keverednék biztosan megölök ész nélkül párat, amit előre tudom, hogy a nyálas énem majd nagyon bánni fog. Ezért a mostani rideg énem is próbálja "óvni" magát a későbbi fájdalmaktól. Nem vagyok hülye. A házban volt egy nappali. Tipikus kis faházas nappali egy kanapéval mögötte a konyhával egyben. Felfelé egy falépcső az emeleti hálószobába. Kétágyas darab. Mikor végre a csajok is megérkeztek széles mosollyal és tárt karokkal jöttem le fentről. - Ki szeretne velem aludni? Vagy inkább felváltva? - vigyorgok és ledobom magam Katie mellé. De ő feláll és eldöcög a hűtőhöz. Amikor bele akar kortyolni a piába és odatermek és megemelem az üveg végét heccből, hogy az egész a képébe folyjon. - Szexi ázott kutya lennél.- mondom majd visszadobom magamat a kanapéra. Emma jelenléte már megszokott volt. Max ha le akarom vezetni valakin a feszültséget, az ő lesz.

Szemeim a nyakláncára tévedtek. - Remek! Miért nem adtad vissza? Vagy legalább hagytad volna otthon. - kárörvendek. A sóhajtásom betöltötte az egész szobát. - Egy élő GPS vagy azzal a hülyeséggel a nyakadban. - mondom rosszallóan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 10, 2013 7:15 pm
Ugrás egy másik oldalra
...
Nash nagyon nem volt humoros, főleg akkor nem, amikor maga után húzott, majd eltörte az ujjaimat. Sarah kettő.. Csak azzal a különbséggel, hogy Nash nem szül éppen. Felszisszentem, majd "visszaraktam" őket a helyére. Nem fogom tűrni.. Megragadom a nyakát, és összeszűkült szemekkel nézek az arcára.
-Mert mi lesz?! -felvonom a szemöldökömet, miközben az emberek megrökönyödött tekintetét érzem magunkon. -Talán nem sikerült az összes érzést kiölni magadból, Nash?! -egy másodpercre lebiggyesztem az ajkaimat. -Csak, hogy megnyugtassalak fele annyira nem fájt, mint a kis barátnődnek. -gonosz vigyor csúszik az arcomra, miközben meglengetem előtte a már teljesen ép kezemet.
-Meg kell szoknod, gyakran ingadozik a hangulatom. -felsóhajtok. Bár most leginkább nem is a hangulatommal volt baj, hanem azzal, hogy szédültem, mint a rohadás..
Menet közben Emmát elkaptam, és leszálltunk a repülőről...

[Folyt.: Hétvégi ház]

Meg is öltem volna Nasht, ha abba a hotelbe cipel, amiben anno voltunk. Mondjuk, ez a ház nem volt olyan szörnyű. Mondhatni, túl nyálas, de az utazás célnak tökéletesen megfelelt. Emma is zaklatott az úton, hogy mi a bajom, mikor végre felfogta, hogy nincsen semmi, csak szédülök. Jéé.. Tapsot érdemelnek mindketten, talán eljutott a tudatukig.. Majd elmúlik. Max egy órát adok neki, de még annyit sem...

Lehajítom a táskámat a kanapéra, és mellé fekszek.
-Terv? -nézek felvont szemekkel a két mellettem álló "emberre". A tarkómat kezdem masszírozni, hogy jobban érezzem magam, majd felállok, és a hűtőhöz sétálok. Mire számítok ugyan, mi lesz benne?! Ám meglepetésemre tele volt, de mégsem találtam egy piát sem benne. A konyhai szekrényben meg igen! Ki is bontottam egy üveg szokásos whiskyt.
-Ez mennyire árt a gyereknek? -teszem fel a kérdést, oldalra billentve a fejem. -Nagyon?! -válaszolok helyettük is. -Akkor nem kaptok belőle. -elvigyorodom a saját hülyeségemen, miközben hátradőlve kortyolgatni kezdem az italt.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Hétvégi ház Vegas szélén

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Passion in Las Vegas
» Las Vegas utcái
» VEGAS IS THE ANSWER.. NO MATTER THE QUESTION

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: A határokon túl :: Las Vegas-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •